Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • http://prezydent2015.pkw.gov.pl/319_Pierwsze_glosowanie
  WIWAT MAJ, 2 MAJ, DLA KIBOLI BŁOGI RAJ!

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Danton Zobacz posta
   Szukam zestawienia/strony na której jest podana liczba głosów na poszczególnych kandydatów w pierwszej turze. Ogólna liczba jak i wg województw, miast i innych wariacji.

   widział ktoś coś....?
   na stronie PKW nie ma ?
   Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

   Komentarz


   • dziekuje

    Komentarz


    • Na TVN właśnie dali nowy sondaż, PiS - 25, Kukiz - 20, PO - 17... i partia Balcerowicza 10. Do tego darmowa medialna reklama jakiejś kolejnej "lewicy razem". Co by tu nie powiedzieć to chyba bardzo się boją odpływu lemingradu do Kukiza i stąd taka nagła promocja wynalazków. Zwłaszcza że PO podobno już zaczęło kampanię wyborczą.
     "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

     "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

     Komentarz


     • Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
      Zwłaszcza że PO podobno już zaczęło kampanię wyborczą.
      Na razie wysłali do boju Stefana na fejsbunia:
      http://niezalezna.pl/67629-ludzie-wrazliwi-na-oblude-i-podlosc-reagowali-placzem-niesiolowski-doradza-po-na-facebooku


      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

      Komentarz      • Ostatnio edytowany przez berserk; 12216.
       #MuremZaBonusem

       Komentarz


       • "Lewica razem" to Hartman, Kik, Guział, Szumilewicz, Cimoszka, Środa, jeszcze Kalisz puszcza oczko.

        Komentarz


        • Tu jest całość

         http://www.stefan-niesiolowski.pl/polskie-pieklo

         Rozumiem, że można nie znosić Kaczyńskiego, Macierewicza, ale głosować na takie coś, to trzeba być konkretnie walniętym
         Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
         Pada decyzja: Wracamy!
         Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

         Komentarz


         • Unosi się fetor 4 RP, mecenas Giertych mówi , że jeżeli Pis dojdzie do władzy , wybory będą co 6 lat.
          Mioduski ,Vukovic OUT !

          Komentarz


          • Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
           Unosi się fetor 4 RP, mecenas Giertych mówi , że jeżeli Pis dojdzie do władzy , wybory będą co 6 lat.
           Straszny odlot tego programu Lisa. Jeszcze ten zapluty wąsacz w drugiej części straszył "populizmem" Kukiza i że zostanie tak samo rozegrany przez Kaczora jak ów Giertych.

           Komentarz


           • W Internetach bez zmian            Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
            Pada decyzja: Wracamy!
            Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

            Komentarz


            • Prezentacja raportu "Nowoczesna Polska" 13 marca 2015


             PS. Wedle Wikileaks - Ryszard Petru to nieformalny doradca Donalda Tuska:             http://wpolityce.pl/lifestyle/254645...bkowi-u-wladzy


             PS2. Wychodzi na to że wszystko było przygotowane a Rysia Pietru młoda ubecja chciała uczynić swoim nowym Tuskiem (Tusk 2.0 ). Chyba się nawet zbytnio nie wysilali skoro sporą część programu skopiowali wprost od Palikota.

             PS3. I jeszcze w temacie tego skąd się wzięła nazwa "Nowoczesna Polska":

             Zamieszczone przez październik 2010
             Już nie "Nowoczesna Polska", ale "Ruch Poparcia" - tak będzie nazywała się ostatecznie nowa polityczna inicjatywa Janusza Palikota (47 l.).
             http://www.wprost.pl/ar/212438/Palik...czesna-Polska/
             Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
             "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

             "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

             Komentarz


             • Mam prośbę- niech ktoś założy nowy temat odnośnie wyborów jesiennych parlamentarnych.
              Moje pytanie w tym temacie to - co niesie Kukiz ? (o reszcie się nie wypowiadam bo mniej więcej wiem - łącznie z nową po)

              Przed nami kolejny krok. Powinniśmy wykonać go w jak najlepszym stylu

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Parasol44 Zobacz posta
               W Internetach bez zmian               i bardzo dobrze ze bez zmian, dzisiaj jedząc kolacje włączyłem nieszczęsne tv w Polsacie w gościu wydarzen niejaki Petru pieprzy jak to PiSiory obiecują a nic z tego nie zrobia, za to on i jego nowe ugrupowanie wie co w PL trzeba zmienić. ten prowadzący Gugała czy jak mu tam pytania wali wprosi pod niego, parodia. przełącza na tvp info a tam wielkie rozkminy, jak to nowa partia rosnie w sile i zagraża wszystkim dookoła. oby tylko ludzie nie uwierzyli w te bajeczki, bo media głównego ścieku zdecydowanie za nowym ugrupowaniem są.
               LEGIA TO MY
               Freedom for Mary Wagner!!!

               Komentarz


               • Komentarz Korwina


                Nowoczesna, oparta na wiedzy...
                .

                Choć „Nowoczesna Polska” pod wodzą p.prof.Leszka Balcerowicza jawiła się jako konkurencja dla KORWiNy, pojawienie się jej witałem z nadzieją – że więcej będzie głosów za wolną gospodarką. Rozczarowałem się całkowicie.

                Przede wszystkim na TorWarze nie pojawił się p.Balcerowicz, który od wielu już lat głosi poglądy libertariańskie, i ogłoszony przez p.Ryszarda Petru program musiałby wyśmiać. Bo co też w nim czytamy?

                Owszem, jest w nim „ przywrócenie wolności gospodarczej” - ale natychmiast potem zapewnienie, że nie będzie to gospodarka wolna, lecz „oparta na wiedzy”. Czyli gospodarką sterować mają wyposażeni w obiektywnie słuszną wiedzę technokraci. W wolnej gospodarce nikt przecież nie pytał Henryka Forda, czy ma wiedzę wystarczającą do skonstruowania samochodu i czy zbadał obiektywne potrzeby rynku...

                Szkolnictwo nie ma kształtować wedle życzeń rodziców, lecz reżym wprowadzi szkolnictwo „dopasowane do potrzeb nowoczesnego rynku pracy" (to obiecywali kolejno tow.tow.Gomułka i Gierek!).

                Nie będzie likwidacji demoralizującego systemu „pomocy społecznej” - p.Petru proponuje tylko jego „zmianę”. W jakim kierunku? P.Petru raczy wiedzieć. Tylko On wie również, co oznacza „budżet partycypacyjny na poziomie gmin”.

                Dla libertarian demokracja to Tyrania Większości; zamiast likwidacji totalitaryzmu parlamentarnego p.Petru proponuje... "wprowadzenie kadencyjności parlamentarzystów"(?? - co by to miało dać?). Propozycja wprowadzenia głosowania przez internet brzmi pięknie, dopóki nie spytamy, kto będzie kontrolował system oddawania głosów (jak znam życie jaki by nie był wynik takiego głosowania, 3/4 Polski wrzaśnie, że reżym sfałszował wyniki – i nie będzie jak tego sprawdzić!!). W sumie z całego programu tylko zakaz finansowania partyj z budżetu godzien jest poparcia.

                Jedyny sens takiego ugrupowania, to powstanie PO-bis. Konserwatyści z PO uciekają do PiSu, więc liberałowie szukać będą partii liberalnej – ale takiej umiarkowanej, by to urzędnicy tym wszystkim rządzili. Mam nadzieję, że p.prof.Balcerowicz się od tego tworu odetnie.

                Ktoś chyba zakłada, że ta „Nowoczesna Polska” może urosnąć w sondażach jak „Ruch Kukiza” - z tym, ze „Ruch Kukiza”, jeśli nie ukonkretni formuły, po 6 września (gdy w wyniku dyskusji przed referendum do ludzi dotrze, co oznaczają JOWy...) po prostu przestanie istnieć. I scenę polityczną da się podzielić między nienowoczesne PiS i „Nowoczesną Polskę”.

                Nie wróżę temu dziełu sukcesu.

                http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/now...na_wiedzy/2655

                Komentarz

                Pracuję...
                X