Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mam prośbę o pomoc w edukacji

Chciałbym się dowiedzieć co dalej z aneksem raportu WSI i czy są szanse, o ile w ogóle są, na ujawnienie aneksu przez Dudę? Nie znam szerzej tematu, więc prosiłbym o wyrozumiałość i wyjaśnienie lub odesłanie do źródeł. O samych WSI też chętnie poczytam

Komentarz

• Jest i nagranie Wojtunika z Bieńkowską

"ale jaja, ale jaja!"

Edit:

Chciałbym się dowiedzieć co dalej z aneksem raportu WSI i czy są szanse, o ile w ogóle są, na ujawnienie aneksu przez Dudę? Nie znam szerzej tematu, więc prosiłbym o wyrozumiałość i wyjaśnienie lub odesłanie do źródeł. O samych WSI też chętnie poczytam

Jeżeli chodzi o WSI, a bardziej o ich genezę i czym naprawdę były dla Polski, to polecam "Długie ramię Moskwy" Cenckiewicza. Książka naukowa, więc z dużą ilością przypisów, ale nawet nie-historyk coś z niej wyniesie.
      Ostatnio edytowany przez mkr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez miaski Zobacz posta
        Mam prośbę o pomoc w edukacji

Chciałbym się dowiedzieć co dalej z aneksem raportu WSI i czy są szanse, o ile w ogóle są, na ujawnienie aneksu przez Dudę?
        Jeżeli mocodawcy Komorowskiego aneksu "magicznie" nie "znikną" - jak najbardziej.

Nie znam szerzej tematu, więc prosiłbym o wyrozumiałość i wyjaśnienie lub odesłanie do źródeł. O samych WSI też chętnie poczytam

Tekst z 2008. Szerszy kontekst - jest też o WSI

http://foxx-news.blogspot.com/2008/0...a-do-lasa.html

A tu węższy z motywami dot. samego raportu

http://foxx-news.blogspot.com/2008/01/dwie-wiee.html
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Większość księgarni zablokowali sprzedaży ksiązki "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" do 25 maja. Czemu media nie piszą o tym? Pewnie to niewygodna prawda...

Komentarz

• Dziękować

A coś o dzisiejszej rozprawie Piotra P. wiadomo?

Komentarz

• Zamieszczone przez miaski Zobacz posta
              Dziękować

A coś o dzisiejszej rozprawie Piotra P. wiadomo?
              Tylko tyle i aż tyle:
              http://wgospodarce.pl/informacje/198...-urok-bentleya
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Właśnie ten sam artykuł czytałem, tyle że w "wSIECI". A tam datą procesu był 18 maj.

Komentarz

• Po tym co zrobili wczoraj konferansjer i najbliższy przyjaciel Komorowskiego Karolak oraz jego najwierniejszy żołnierz medialny Lis z Kingą Dudą nie wyobrażam sobie jak przyzwoity człowiek, mający odrobinę szacunku choćby do samego siebie mógłby zagłosować na te towarzystwo babrające się w kloace. Ba, nie wyobrażam sobie jak ktoś kto widział to szambo medialne o korzeniach w najciemniejszej propagandzie komunizmu może nie iść do wyborów lub oddać głos nieważny. To już nie chodzi o politykę, to chodzi o czysty ludzki odruch przyzwoitości by wreszcie przy urnach napluć tym ludziom w gębę bo na nic więcej nie zasługują. Nie spodziewałem się, że ujrzę coś tak obrzydliwego nawet w wykonaniu tych najobrzydliwszych z towarzyszy Komorowskiego. Jak powiedział Kukiz "skoro zrobiliście to ze mną to cóż wy jesteście w stanie zrobić ze zwykłym człowiekiem? Zniszczyć, stłamsić, wypędzić!". W niedzielę możemy wreszcie za to wszystko dać im w pysk. Mam nadzieję,że tej szansy nie zmarnujemy a każdy kto miał zamiar olać te wybory po zobaczeniu jak dwóch starych dziadów z pełną premedytacją, w medialnej ustawce niszczy młodą i niczemu niewinną dziewczynę byle utrzymać u żłoba swojego mocodawcę pójdzie do urny by odpłacić tym gnojom. Bo mnie to co oni zrobili rusza nie tylko jako manipulowanego Polaka, jako oszukiwanego wyborcę ale zwyczajnie jako mężczyznę, faceta dla którego za takie chamstwo wali się w pysk. Bóg da może kiedyś, na razie mam okazję "przywalić" im w prostackie mordy swoim głosem. I tej szansy nie zmarnuję.
                  ...ta ziemia do Polski należy
                  choć Polska daleko jest stąd,
                  bo wolność krzyżami się mierzy
                  historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Pytanie czy ten news dotrze do przeciętnego Kowalskiego, dla którego jedynym źródłem informacji są wiadomości w publicznej tv i czy ten przeciętny Kowalski wyciągnie z tego jakieś wnioski (d***l by wyciągnął). Na wynik wyborów wpłyną min. niezdecydowane ciemne masy, dla których prezencja danego kandydata na debacie jest ważniejsza od faktów na temat aktualnego stanu państwa, może niektórzy w końcu się ogarną, muszą tylko zostać poinformowani, co tak naprawdę się wyrabia.

Jeszcze taki smaczek: http://pikio.pl/kolejna-porazajaca-w...l-sie-glupcem/
                    Ostatnio edytowany przez Drwal; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                      Po tym co zrobili wczoraj konferansjer i najbliższy przyjaciel Komorowskiego Karolak oraz jego najwierniejszy żołnierz medialny Lis z Kingą Dudą nie wyobrażam sobie jak przyzwoity człowiek, mający odrobinę szacunku choćby do samego siebie mógłby zagłosować na te towarzystwo babrające się w kloace. Ba, nie wyobrażam sobie jak ktoś kto widział to szambo medialne o korzeniach w najciemniejszej propagandzie komunizmu może nie iść do wyborów lub oddać głos nieważny. To już nie chodzi o politykę, to chodzi o czysty ludzki odruch przyzwoitości by wreszcie przy urnach napluć tym ludziom w gębę bo na nic więcej nie zasługują. Nie spodziewałem się, że ujrzę coś tak obrzydliwego nawet w wykonaniu tych najobrzydliwszych z towarzyszy Komorowskiego. Jak powiedział Kukiz "skoro zrobiliście to ze mną to cóż wy jesteście w stanie zrobić ze zwykłym człowiekiem? Zniszczyć, stłamsić, wypędzić!". W niedzielę możemy wreszcie za to wszystko dać im w pysk. Mam nadzieję,że tej szansy nie zmarnujemy a każdy kto miał zamiar olać te wybory po zobaczeniu jak dwóch starych dziadów z pełną premedytacją, w medialnej ustawce niszczy młodą i niczemu niewinną dziewczynę byle utrzymać u żłoba swojego mocodawcę pójdzie do urny by odpłacić tym gnojom. Bo mnie to co oni zrobili rusza nie tylko jako manipulowanego Polaka, jako oszukiwanego wyborcę ale zwyczajnie jako mężczyznę, faceta dla którego za takie chamstwo wali się w pysk. Bóg da może kiedyś, na razie mam okazję "przywalić" im w prostackie mordy swoim głosem. I tej szansy nie zmarnuję.
                      Wzruszyłes mnie, masz rację, to już nie jest polityka, to zwykła ludzka przyzwoitośc
                      Bóg z Nami, choj z Nimi.
                      Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Wy się nie zdziwcie jak się okaże że twitterowe konto założył sztab PO albo ktoś z MSW.
                        "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• w wpisie Morta jest dużo racji, ale jest '"ale". widać, po wczorajszym wystąpieniu Kamińskiego u Stokrotki, po tańcach Lisa i Karolaka, że PO idzie po swoje w swoim stylu. ten styl, to absolutny brak poszanowania głosu wyborców, więc mowa (słuszna, acz , bez urazy, nieco naiwna) że można im dać w ryja przy urnie zmobilizuje nas, już zmobilizowanych. nie tych, których należy nawrócić. owszem, piszemy tu sobie, robimy swoje co wybory, głosimy słowo wśród najbliższych. pytanie - jaki to ma oddźwięk w szerszym ujęciu ? nie mówię, że należy wywołać wojnę domową, ale dotychczasowe rewolucje internetowe dają tyle co nic. żywy przykład - żadne mainstreamowe medium nie zajęło się dziś taśmami, które opublikowało DoRzeczy . tym samym, dla społeczeństwa dalej jest "chu**wo ale stabilnie".
                          ------------------------------------------------
                          Hey man, you know I'm really OK
                          The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Kukiz nie odpuszcza.
                            Na Fb zapowiada, że nie będzie siedział biernie wobec nagłej zwyzki poparcia dla Brąka.
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• No, nie ma co gadać- takie czy inne wsparcie Kukiza bardzo by się przydało.
                              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                                Po tym co zrobili wczoraj konferansjer i najbliższy przyjaciel Komorowskiego Karolak oraz jego najwierniejszy żołnierz medialny Lis z Kingą Dudą nie wyobrażam sobie jak przyzwoity człowiek, mający odrobinę szacunku choćby do samego siebie mógłby zagłosować na te towarzystwo babrające się w kloace. Ba, nie wyobrażam sobie jak ktoś kto widział to szambo medialne o korzeniach w najciemniejszej propagandzie komunizmu może nie iść do wyborów lub oddać głos nieważny. To już nie chodzi o politykę, to chodzi o czysty ludzki odruch przyzwoitości by wreszcie przy urnach napluć tym ludziom w gębę bo na nic więcej nie zasługują. Nie spodziewałem się, że ujrzę coś tak obrzydliwego nawet w wykonaniu tych najobrzydliwszych z towarzyszy Komorowskiego. Jak powiedział Kukiz "skoro zrobiliście to ze mną to cóż wy jesteście w stanie zrobić ze zwykłym człowiekiem? Zniszczyć, stłamsić, wypędzić!". W niedzielę możemy wreszcie za to wszystko dać im w pysk. Mam nadzieję,że tej szansy nie zmarnujemy a każdy kto miał zamiar olać te wybory po zobaczeniu jak dwóch starych dziadów z pełną premedytacją, w medialnej ustawce niszczy młodą i niczemu niewinną dziewczynę byle utrzymać u żłoba swojego mocodawcę pójdzie do urny by odpłacić tym gnojom. Bo mnie to co oni zrobili rusza nie tylko jako manipulowanego Polaka, jako oszukiwanego wyborcę ale zwyczajnie jako mężczyznę, faceta dla którego za takie chamstwo wali się w pysk. Bóg da może kiedyś, na razie mam okazję "przywalić" im w prostackie mordy swoim głosem. I tej szansy nie zmarnuję.
                                Mort pozwolisz że sobie zacytuję powyższy tekst, chciałbym go puścić w eter (znajomi rodzina etc) , mimo że Duda nie jest moim idealnym kandydatem ale tego obecnego "wysiadywacza"nie zniosę.
                                Mimo wielu przeciwności,jestem wierny swej miłości!!
                                -------------LEGIA WARSZAWA-----------------

Komentarz

Pracuję...
                                X