Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ostatnie dwie odpowiedzi Kawy, z którym swoją drogą np. ja od czasu do czasu się nie zgadzam, wyczerpują temat
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez przemekcwks Zobacz posta
      Ja tam jestem tutaj nowy i ogólnie całkiem młody, ale chyba właśnie przez takie podejście Andrzej i wielu innych, którzy po prostu chcieliby pogadać na ważne tematy nie zagłosuje na PiS
      Żeby z kimś gadać trzeba mieć podstawowa znajomość tematu, a teksty w stylu "mowa nienawiści", czy tam "dzielenie narodu" świadczą o braku takowej (nie wspominając o kompromitującej i obnażającej kompletne oderwanie od rzeczywistości "wizji").
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Pomysł Andrzeja nierealny, wiadomo. Ale chyba najsmutniejsze jest to, że człowiek, z którym co 2 tygodnie śpiewamy "cała Legia zawsze razem" został zjechany bo napisał, że PiS=PO i że nie lubi, gdy ludzie dzielą samych siebie na lepszych i gorszych. Cytując BL "słabe"
        Kawa rozumiem o co chodzi, ale to o czym Andrzej napisał o tym dzieleniu narodu przez polityków stało się 15 minut po jego wpisie. Chodzi mu o to, że zwykli ludzie, którzy nie mają nawet 1 mm wpływu na władzę, jadą po kimś, każą mu wypi.... tylko dlatego, że nie wierzy w tę czy inną partię. Nie uważasz, że to jest chore?

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
          Ja idę oddać głos nieważny ;-), marzy mi się aby cały naród oddał kiedyś głos nieważny, może wtedy by politycy otrzeźwieli, zagłosuję kiedyś na tą partie i tego kandydata, który zaproponuje, aby wprowadzić zmianę taką w ordynacji wyborczej i konstytucji, że gdy frekwencja nie przekroczy 50% wybory uznać za nieważne, a rząd musi być utworzony przez partie wszystkie które otrzymały otrzymały 1 % głosów w wyborach wcześniejszych. A jeśli się nie dogadają w jakimś terminie określonym ustawowo,szefowie wszystkich partii zostają pozwani przed Trybunał Stanu, za działanie na szkodę narodu.
          Taka mam wizję chciałbym dożyć czasów gdy wszystkie partie będą wstanie się dogadać dla dobra narodu iść na kompromis, a nie pilnują tylko swoich małych interesów partyjnych.
          Taką mam wizję.
          No właśnie. Przez wieki walczyli, oddawali życie, tracili zdrowie i majątki, gnili na Syberii i w więzieniach. Dla jakichż to potomnych tak się trudzili? Którym się teraz ponad połowie dupska na wybory nie chce ruszyć? I jeszcze jedno lenistwo tłumaczą drugim ’ a, bo nie wiem na kogo’.. ’ a, bo nie mam na kogo’ Człowieku jeden z drugim gdyby nasi przodkowie mieli takie podejście to dziś w ogóle byłbyś zwolniony z trudu głosowania na Prezydenta RP

Dobrze więc, że wogóle pójdziesz, ale czy AD też już ma pięć lat prezydentury za sobą, że tak obu kandydatów do jednego wora wrzucasz?

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
            Żeby z kimś gadać trzeba mieć podstawowa znajomość tematu, a teksty w stylu "mowa nienawiści", czy tam "dzielenie narodu" świadczą o braku takowej (nie wspominając o kompromitującej i obnażającej kompletne oderwanie od rzeczywistości "wizji").
            Oczywiście, że masz rację. jednak 90% społeczeństwa nie ma podstawowej wiedzy prawniczej, ekonomicznej i politologicznej, a jednak mają prawa wyborcze i wypowiadają się na te tematy. Taki urok demokracji. I jeżeli nie zgadzają się z Twoją wizją Polski to każesz im wypie... do Anglii?
            Jak dla mnie ten sam sposób wypowiedzi co Czapiński "Módlmy się, by młodzi radykałowie wyemigrowali z Polski"

Komentarz

• Zamieszczone przez przemekcwks
              Pomysł Andrzeja nierealny, wiadomo. Ale chyba najsmutniejsze jest to, że człowiek, z którym co 2 tygodnie śpiewamy "cała Legia zawsze razem" został zjechany bo napisał, że PiS=PO i że nie lubi, gdy ludzie dzielą samych siebie na lepszych i gorszych. Cytując BL "słabe"
              Relatywizm moralny jest najbardziej pedalskim systemem wartości, tutaj info do Tobie podobnych andrzejow tak ***** mac ludzie dziela się na gorszych i lepszych i takie podjescie jest jedna z podstawowych przymiotow człowieczeństwa
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• I znowu masz rację. To jest normalne, wiadomo, że w mojej głowie ja jestem najlepszy, a inni gorsi. Tylko czy z tego powodu mam moralne prawo, aby mówić komuś, że jest gorszym człowiekiem? A jeśli, np za 10 lat okaże się, że PiS, podobnie jak PO było partią opłacaną przez obcą agenturę w celu skłócania narodu, to jakim wtedy będziesz człowiekiem? Ze względu na pochodzenie rodzinne znam mnóstwo wyborców PiS i większość ma ten sam sposób myślenia "PiS albo ZOMO". Ci ludzie nie potrafią lub nie chcą zrobić kroku w tył i powiedzieć PO to zło, PiS tak samo ma swoje za uszami, Korwin to *****. Każdy trzyma się kurczowo swojego kandydata jakby od tego miało zależeć życie jego rodziny, a kłócą się ze znajomymi i rodziną bo ktoś głosuje na PO to jest lemingiem ktoś na PiS to mocher a jak na JKM, Brauna czy RN to oszołom.

Komentarz

Oczywiście, że masz rację. jednak 90% społeczeństwa nie ma podstawowej wiedzy prawniczej, ekonomicznej i politologicznej, a jednak mają prawa wyborcze i wypowiadają się na te tematy. Taki urok demokracji. I jeżeli nie zgadzają się z Twoją wizją Polski to każesz im wypie... do Anglii?
                  Jak dla mnie ten sam sposób wypowiedzi co Czapiński "Módlmy się, by młodzi radykałowie wyemigrowali z Polski"
                  Ale to nie trzeba mieć ***** jakiejś nie wiadomo jakiej wiedzy, tylko trzeba umieć stosować swój mózg do celów do jakich jest stworzony. Za pomocą najprostszych aksjomatów logicznych jest się w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski które są w stanie obronić się same. Tak samo jak nie trzeba być chemikiem, żeby nie wkładać łapy do wrzątku.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• W przeciwnym razie tylko liżemy się po ch*jach...
                    Za pedalstwo i podobne zboczenia się leci z tego forum.

A argumentem na to ,że nie masz racji jest obecność na forum "pierwszej szabli"
                    Można mieć inne zdanie?Można.
                    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Jeżeli nie zrozumiałeś przenośni to przepraszam. W taki razie nie liżemy się po ch*jach tylko klepiemy po plecach i mówimy "jacy jesteśmy zaje****".
                      Nie chodzi o to, że nie można mieć własnego zdanie, tylko po prostu wkurzyło mnie podejście do faceta, który ma inne zdanie niż większość. To jest właśnie to dzielenie narodu. My, ci wspaniali i tamci zdrajcy. Dla mnie jest to po prostu niepojęte, jak można kogoś wręcz nienawidzić lub po prostu kimś gardzić bo ma inne poglądy...

Komentarz

• Tygodnik "Do Rzeczy" twierdzi, że dotarł do nagrania rozmowy Elżbiety Bieńkowskiej z Pawłem Wojtunikiem. Jej tematem jest rzekomo incydent sprzed prawie dwóch lat, kiedy w czasie Marszu Niepodległości doszło do podpalenia budki przy rosyjskiej ambasadzie. Ówczesny szef CBA ma sugerować, że stały za tym polskie służby. Jeśli te informacje się potwierdzą, może dojść do międzynarodowego skandalu.

W internecie pojawiła się okładka tygodnika, który jutro trafi do kiosków. Widnieje na niej twarz Bartłomieja Sienkiewicza. "Czy były szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz kazał podpalić budkę przed ambasadą Rosji? Tak sugeruje szef CBA Paweł Wojtunik w rozmowie z ówczesną wicepremier Elżbieta Bieńkowską" -czytamy poniżej.

Sensacyjną treść nagrania ma ujawniać w tekście "Tajemnica spalonej budki" Cezary Gmyz. Na Twitterze pojawiają się komentarze, że jeśli informacja o prowokacji polskich służb się potwierdzi, dojdzie do międzynarodowego skandalu.

Podczas zorganizowanego w Warszawie przez środowiska narodowe 11 listopada 2013 r. Marszu Niepodległości doszło do burd, m.in. w pobliżu budynku ambasady rosyjskiej, która spłonęła. Po 11 listopada za "absolutnie skandaliczne" wydarzenia pod ambasadą rosyjską w trakcie Marszu Niepodległości Rosję przeprosił prezydent Bronisław Komorowski. Głębokie ubolewanie w związku z incydentami wyraziło też MSZ.
                        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Poniższe linki z dedykacją dla Andrzeja...

http://niezalezna.pl/67103-ludzie-ko...-takie-sygnaly

http://wpolityce.pl/polityka/244692-...rp-nasz-wywiad
                          Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                          Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                          To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                          Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                          Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                          Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                          W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                          A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
                            Sorry, że bawię się w obrońcę uciśnionych, ale Andrzej nie powiedział, że głosuje na BK tylko, że nie widzi powody dla którego miałby zagłosować na AD...

Komentarz

Jeżeli nie zrozumiałeś przenośni to przepraszam. W taki razie nie liżemy się po ch*jach tylko klepiemy po plecach i mówimy "jacy jesteśmy zaje****".
                              Nie chodzi o to, że nie można mieć własnego zdanie, tylko po prostu wkurzyło mnie podejście do faceta, który ma inne zdanie niż większość. To jest właśnie to dzielenie narodu. My, ci wspaniali i tamci zdrajcy. Dla mnie jest to po prostu niepojęte, jak można kogoś wręcz nienawidzić lub po prostu kimś gardzić bo ma inne poglądy...
                              Chwileczkę, zaczęło się od wielce merytorycznego stwierdzenia Andrzeja, że wszyscy to chuje, a on lubi ligę hiszpańską (nota bebe post został zmieniony), nie było tam żadnej merytoryki za to głownie został pojechany, bo ciężko wpisy typu reservd to chuje bo robią niebieskie koszulki nazwać chęcią i polem do dyskusji.
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Widzę, że moje nieśmiałe wygłoszone zdanie wywołała, mała burze na forum. Nie miałem takich intencji, chciałem tylko napisać, że ani Duda, ani Komorowski nic nie zmienią według mnie, bo nie chcą nic zmieniać w tym kraju, dla dobra ludzi, a jedynie dla dobra swoich partykularnych interesów partyjnych
                                Ja jestem zwykłym zjadaczem chleba, stara się żyć spokojnie w tym kraju, pracować, płacić podatki i dlatego mnie boli, że moja kasę marnuje kasta polityczna na jałowe dyskusje, które do niczego nie prowadzą tylko do kłótni. Zamiast myśleć jak ułatwić obywatelom życie, to myślą jak dowalić rywalowi, a dogodzić kolegom z partii i jaka to partia nie ma znaczenia, bo wszystkie maja podobne podejście. Nie widzę dyskusji, nie widzę ucierania poglądów, nie widzę tzw. fermentu intelektualnego z którego rodzą się pomysły wspólne, mające na celu poprawić los przeciętnego Kowalskiego, czy Nowaka. Więc taka polityka mnie przerasta, polityka uprawiana w Polsce przypomina mi dwie panie naparzające się w budyniu. Jednych to bawi i ciekawi, a innych zniesmaczy i brzydzi, a jeszcze inni uważają że to bezsensu, są też tacy którym to obojętne. Z tego tarzania się w budyniu nic nie wynika dla ludzi pożytecznego, tak samo jak z polityki w tym kraju. A najgorsze jest to że robią to za naszą kasę. I to tyle, to pogląd człowieka zwykłego, szarego, który chciałby zobaczyć w tym kraju jedność, aby polityka była robiona dla ludzi, z myślą o ludziach. A mam wrażenie, że polityka robiona jest dla polityków. No i tyle. Ale każdy oczywiście ma swoje zdanie i je szanuję bardzo by chciał zobaczyć zmianę w postępowaniu polityków. Ale to chyba jak pisałem musi wymrzeć pokolenie "styropianu", a do polityki dojść muszą ludzie nie mający tego bagaży z przeszłości, który najwyraźniej nie pozwala im działać wspólnie dla dobra kraju.
                                Pozdrawiam i to tyle.

Komentarz

Pracuję...
                                X