Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A ja wolę ligę hiszpańską i Legię, obaj kandydaci są nędzni, nie powiedzą nic co by zmieniło cokolwiek. Tak samo są zakłamani jak cała kasta polityków, którzy dla władzy powiedzą każde kłamstwo, byle by wyborcy łyknęli jak pelikany i zagłosowali na nich. Czy to Komorowski który klepie co mu PO podeśle, czy to Duda (sterowany przez Kaczyńskiego z tylnego siedzenia).
    Będzie Komorowski, będzie jak było, będzie Duda, będzie to samo co za świętej pamięci Kaczyńskiego, jedna wielka kłótnia o wszystko, czy trzeba czy nie. Czyli będzie tak samo nędznie jak było, a za pół roku wygra PiS i będzie znowu jak było kilka lat temu wróci IV Rzeczpospolita, Ziobro, Macierewicz itd. Pisząc krótko, koryto będzie to samo tylko świnie się zmienią przy korycie, bo lepiej nie będzie, a jeśli ktoś myśli że będzie to jest naiwny i ma krótką pamięć. W tym kraju się nic nie zmieni dopóki tzw."styropian" nie wymrze, czyli kasta polityków która od 1989 dorwała się do władzy jak głodny do miski, chcą się nażreć i nic więcej nie maja na myśli.

Wybór między Dudą a Komorowskim, to jak wybór między Cholerą, Dżuma, albo Ebolą lub HIV czyli żaden wybór.

Więc lepiej pooglądać finisz ligi hiszpańskiej oraz pooglądać Legię
    Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• "Andrzeju spokojnie oddamy Ci z naszego"
      Konkretnie co zrobiła Ci złego IV RP, a w szczególności Ziobro i Macierewicz?
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Mi nic osobiście nie zrobili, nie odpowiada mi retoryka ani III RP - PO ani IV RP - PiS i dzielenie narodu, obie partie są siebie warte, czyli są nędzni. Nie pasuje mi Ziobro i Macierewicz ze swoja mową nienawiści, jak i Niesiołowski z Sikorskim ze swoja kłamliwą gadką. Są siebie warci, cała ta kast polityczna. Tylko tyle i aż tyle.

Komentarz

• A kto według Ciebie ten "naród" podzielił?
          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
            "Andrzeju spokojnie oddamy Ci z naszego"
            Konkretnie co zrobiła Ci złego IV RP, a w szczególności Ziobro i Macierewicz?
            Dochodzimy do prawdziwie filozoficznego pytania: "czy wystarczy nie być złym, żeby być uważanym za dobrego?"
            "Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili." - Edmund Burke

Andrzeju zapamiętaj: albo jesteś za PiSem albo "stoisz tam gdzie stał ZOMO"

Nowy agentura niemiecko-rosyjska pod żydowskim zarządem powierniczym; której przedstawiciele są obecnie we wszystkich partiach politycznych w Polsce
            Ostatnio edytowany przez przemekcwks; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Andrzej skoro polityka cię nie interesuje to pomijaj ten temat i wszyscy będą zadowoleni .

Komentarz

• Przelałeś swoje wypociny na forumkę, a teraz **********
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                  Przelałeś swoje wypociny na forumkę, a teraz **********
                  Ja tam jestem tutaj nowy i ogólnie całkiem młody, ale chyba właśnie przez takie podejście Andrzej i wielu innych, którzy po prostu chcieliby pogadać na ważne tematy nie zagłosuje na PiS

Komentarz

• Ja idę oddać głos nieważny ;-), marzy mi się aby cały naród oddał kiedyś głos nieważny, może wtedy by politycy otrzeźwieli, zagłosuję kiedyś na tą partie i tego kandydata, który zaproponuje, aby wprowadzić zmianę taką w ordynacji wyborczej i konstytucji, że gdy frekwencja nie przekroczy 50% wybory uznać za nieważne, a rząd musi być utworzony przez partie wszystkie które otrzymały otrzymały 1 % głosów w wyborach wcześniejszych. A jeśli się nie dogadają w jakimś terminie określonym ustawowo,szefowie wszystkich partii zostają pozwani przed Trybunał Stanu, za działanie na szkodę narodu.
                    Taka mam wizję chciałbym dożyć czasów gdy wszystkie partie będą wstanie się dogadać dla dobra narodu iść na kompromis, a nie pilnują tylko swoich małych interesów partyjnych.
                    Taką mam wizję.

Komentarz

• Ja tam nie widzę, by ktoś chciał rozmawiać. To raczej obwieszczenie w ramach kampanii wyborczej
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                        Andrzej skoro polityka cię nie interesuje to pomijaj ten temat i wszyscy będą zadowoleni .
                        Polityka mnie bardzo interesuje, śledzę pilnie to co się dzieje w kraju i dlatego postanowiłem napisać te parę słów i podzielić się z kolegami na forum .

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                        Ja tam nie widzę, by ktoś chciał rozmawiać. To raczej obwieszczenie w ramach kampanii wyborczej
                        Trafione w punkt, to jest problem właśnie największy.
                        Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez przemekcwks Zobacz posta
                          Dochodzimy do prawdziwie filozoficznego pytania: "czy wystarczy nie być złym, żeby być uważanym za dobrego?"
                          "Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili." - Edmund Burke

Andrzeju zapamiętaj: albo jesteś za PiSem albo "stoisz tam gdzie stał ZOMO"

Nowy agentura niemiecko-rosyjska pod żydowskim zarządem powierniczym; której przedstawiciele są obecnie we wszystkich partiach politycznych w Polsce
                          Imputujesz mi słowa których nie powiedziałem. Jak dla mnie to może sobie Andrzej walnąć nawet dziarę Che na cyckach, ale powinien to umieć uzasadnić (jak każdy inny), co zresztą częściowo zrobił. Niemniej bawią mnie argument bo IV RP, bo mowa nienawiści, bo Kaczor kułdupel.

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
                            Polityka mnie bardzo interesuje, śledzę pilnie to co się dzieje w kraju i dlatego postanowiłem napisać te parę słów i podzielić się z kolegami na forum .
                            Chyba ta polityka Cię przerosła, zostań przy lidze hiszpańskiej. Każdy ma jakieś ograniczenia, niestety.
                            Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
                            Pada decyzja: Wracamy!
                            Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Foxx ok, po prostu wyraził własne zdanie. Jednak podejście, albo mówisz to co chcemy usłyszeć albo wypier... jest po prostu żenujące. Z tego co wiem, to ludzie rozwijają się właśnie wtedy, gdy ze sobą się nie zgadzają bo mogą od rozmówcy czegoś się nauczyć. W przeciwnym razie tylko liżemy się po ch*jach...

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
                                Ja idę oddać głos nieważny ;-), marzy mi się aby cały naród oddał kiedyś głos nieważny, może wtedy by politycy otrzeźwieli, zagłosuję kiedyś na tą partie i tego kandydata, który zaproponuje, aby wprowadzić zmianę taką w ordynacji wyborczej i konstytucji, że gdy frekwencja nie przekroczy 50% wybory uznać za nieważne, a rząd musi być utworzony przez partie wszystkie które otrzymały otrzymały 1 % głosów w wyborach wcześniejszych. A jeśli się nie dogadają w jakimś terminie określonym ustawowo,szefowie wszystkich partii zostają pozwani przed Trybunał Stanu, za działanie na szkodę narodu.
                                Taka mam wizję chciałbym dożyć czasów gdy wszystkie partie będą wstanie się dogadać dla dobra narodu iść na kompromis, a nie pilnują tylko swoich małych interesów partyjnych.
                                Taką mam wizję.
                                Zaparło mi dech w piersiach jak to czytałem, serio, mam nawet nazwę tymczasowy Rząd Jedności Narodowej.

Komentarz

Pracuję...
                                X