Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
    to od TVNu będzie zależeć jaki procent Kukizowców pójdzie utrzeć nosa Rezydentowi.
    Każdy szanujący się Kukizowiec ******** TVN , zwłaszcza od ostatniej niedzieli .

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
      Każdy szanujący się Kukizowiec ******** TVN , zwłaszcza od ostatniej niedzieli .
      oby .
      ------------------------------------------------
      Hey man, you know I'm really OK
      The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• więcej Niesiołowskiego w telewizji, obraża pięknie na prawo i lewo

na rzecznika BronKoma go
        ...ta ziemia do Polski należy
        choć Polska daleko jest stąd,
        bo wolność krzyżami się mierzy
        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez hasor Zobacz posta
          Ostatnie dwa dni w wykonaniu Komorowskiego i jego sztabu można ocenić jednoznacznie:
          Ja bym powiedział że ostatnie 5 lat, z tym że przez ostatnie dni społeczeństwo się mocniej poczynaniami swojego "przywódcy" zainteresowało.
          Piękne zagranie Kukiza, rozgrywa swoją partię jak wirtuoz. Duda zgodnie z oczekiwaniami - nie pęka bo wie że wyjdzie z twarzą z takiej konfrontacji. Tylko biedny gajowy z wsi, jak się nie obróci to dupa z tyłu

A wracając do tego pilnego patrzenia na bronkowe ręce, rzeczywisty obraz zaczyna docierać "pod strzechy"
          to fragment wpisu z jednego z "antysystemowych" portali: na pewno nie pro pisowski:
          "Obejrzałem właśnie filmik z dzisiejszego spaceru borata po Warszawie i postanowiłem zmienić swoje zdanie co do zbliżającej się drugiej tury wyborów prezydenckich. Do godziny 21.50 byłem zdania, że zignoruję to wydarzenie ze względu na nieopowiadających mi obu kandydatów. Po obejrzeniu tego filmu nie mam wątpliwości, że zmobilizuję się i zagłosuję na Dudę, aby zrobić tej chodzącej kurwie na złość."
          (chodzi o film wrzucany przeze mnie w dziale linki, dowcipy)
          także tego...
          Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
          Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

Komentarz

• FanPage Żelazna Logika do Wydarzenia "Jest chujowo, ale stabilnie -WYBIERAM BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO!"

Do założycieli i biorących udział mam tylko jedno pytanie. Skoro uważacie że jest "chujowo ale jednakowo", pardon, "przeciętnie ale stabilnie" to znaczy, że obecny prezydent jest przewidywalny i gwarantuje jakąś stałość w działaniach.
            Wobec tego proszę abyście mi powiedzieli jakie obecny prezydent ma poglądy na temat:
            1. OFE - przed wyborami 2011 przeciw, potem ustawę podpisał
            2. JOW - wiadomo, 10 lat wisiały, odrzucił a potem nie odpowiadał na zapytania od zmielonych DWUKROTNIE po czym nagle sobie o nich przypomniał po I turze.
            3. Podwyższenie wieku emerytalnego, który to projekt podpisał a przed wyborami 2010 był przeciwny
            4. Sześciolatki do szkół, który to projekt podpisał, a tydzień temu twierdził, że "rodzice powinni mieć wybór czy posyłać sześcioletnie dzieci do szkoły"
            5. Rosja to nasz przyjaciel i stosunki z nią nigdy nie były tak dobre czego dowodem była "mapa polsko-rosyjskich stosunków" podpisana w grudniu 2013 czy jednak Rosja to wróg, o czym wiedzieli już podczas spotkania BBN w 2011 roku, gdzie omawiali strategię NATO i Polski w razie ataku Rosji na Polskę?
            6. Jaki ma pogląd na podatki? W 2010 powiedział, że "najgorszym rozwiązaniem jest podnoszenie podatków" po czym podpisał kilkanaście ustaw podnoszących podatki.
            7. Wolność odzyskaliśmy w 1989 roku i hucznie obchodziliśmy 25-lecie w ub. roku czy też dzień zwycięstwa nastąpił w maju 1945 roku i hucznie obchodziliśmy 70-lecie kilka dni temu? A jeśli jednak 25 lat temu to czemu z honorami chował kreatorów poprzedniej, zniewolonej Polski?
            8. Kwestionowanie wyniku wyborów to odmęty szaleństwa jak w Polsce czy sprawa bardzo możliwa, jak na Ukrainie gdzie Bronisław wysyłał oficjalne noty wyrażające zaniepokojenie?
            9. Czy jest za tanim państwem jak zapowiadała Platforma przed wyborami 2005 i 2007 czy jednak zwiększył wydatki na swoją kancelarię blisko dwukrotnie doprowadzając do sytuacji, że na swój dwór wydaje sześć razy tyle co król Hiszpanii?
            10. Kiedy gotowa będzie obwodnica Inowrocławia?
            Spokojnie można przekazywać tym, którzy upierają się przy Bronku lub są niezdecydowani.
            Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• K.O.
              Zwyciężąją tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kasztan Zobacz posta

K.O.
                Kowalski: Za samą przynależność do PO powinno się trafić do więzienia

http://polskaniepodlegla.pl/opinie/i...c-do-wiezienia

Komentarz

• było?
                  http://dziennik-polityczny.com/index...zieciaka-video
                  e: Braun w drugiej turze popiera Dudę...
                  Ostatnio edytowany przez berserk; [ARG:4 UNDEFINED].
                  #MuremZaBonusem

Komentarz

• Najlepsze - dla dobrze poinformowanych - telewizje wczoraj wyciszyły. Chłopaczek na samym końcu "wpłacę na Pro Civili!"
                    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas_Ochota Zobacz posta
                      FanPage Żelazna Logika do Wydarzenia "Jest chujowo, ale stabilnie -WYBIERAM BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO!"

Spokojnie można przekazywać tym, którzy upierają się przy Bronku lub są niezdecydowani.
                      Hm. Masa lemingów i tak znajdzie wytłumaczenie. Wczoraj widziałem na fb dyskusję pod filmikiem, gdzie chłopak spytał Bronia , że jego siostry nie stać na mieszkanie i padały argumenty w stylu, że " A co każdemu ma się teraz należeć mieszkanie?" ," to , że ma wyższe wykształcenie i pracuje, to nie znaczy, że zasługuje na mieszkanie" itd. Jak to mówił Piłsudski "Polska to piękny kraj .....".

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                        Najlepsze - dla dobrze poinformowanych - telewizje wczoraj wyciszyły. Chłopaczek na samym końcu "wpłacę na Pro Civili!"
                        Za "Pro Civili" wielkie brawa Dzisiaj rano na Polsat News przewijał się motyw szukania pracy przez 3 lata, życia za 2 tyś. i złotej rady Bredzisława.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta

szach?
                          Ktoś ma spory problem z podjęciem błahej decyzji, wystarczy powiedzieć tak lub nie, chociaż może to i lepiej

Strach pomyśleć coby było, gdyby wybuchła wojna ...
                          Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Komor znów ma spacer.

Bronisław Komorowski o 14:45 przy stacji Metra Centrum Nauki Kopernik w trakcie spaceru będzie namawiał młodych ludzi do pójścia na wybory.
                            A o 11:30 zaraz Duda na konferencji będzie go punktował.
                            ps. Konferencje Dudy które nie są transmitowane w TV zawsze można oglądać tu: http://livestream.com/accounts/11723567
                            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• lepiej dla niego żeby młodzi nie poszli
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jest odpowiedź sztabu BronKoma - w mojej opinii właśnie przegrał wybory, niezależnie od tego co się dalej wydarzy

Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X