Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • ja pytanie z innej beczki, czy jeśli zaznaczę krzyżyk przy jednym kandydacie a obok całej palety kandydatów napisze cos na kartce to głos jest wazny czy nie? bo lubie cos dopisać, a kolega mi powiedział, glos nieważny jest...
  LEGIA TO MY
  Freedom for Mary Wagner!!!

  Komentarz


  • Nieprawidłowości wyborcze

   "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

   Komentarz


   • Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
    ja pytanie z innej beczki, czy jeśli zaznaczę krzyżyk przy jednym kandydacie a obok całej palety kandydatów napisze cos na kartce to głos jest wazny czy nie? bo lubie cos dopisać, a kolega mi powiedział, glos nieważny jest...
    Byłem członkiem kilku obwodowych komisji wyborczych i nam tłumaczyli, że dopiski nie unieważniają głosu o ile nie wchodzą w kratki do głosowania. Czyli jak zaznaczyłeś krzyżyk w jednej kartce a pod spodem napisałeś cokolwiek czy dopisałeś do listy sarnę z krzesłem na głowie lub Underwooda to głos i tak jest ważny.

    Komentarz


    • A można wiedzieć po co systemowi koncesjonowana opozycja w postaci Kukiza? Przecież sam PiS większości mieć nie bedzie. I sytuacja PiS vs reszta świata była dla systemu bardzo wygodna.
     "Warszawo dumna, Warszawo wielka to na twoich murach jest ...

     http://www.youtube.com/watch?v=Z2i7bR-lNaY

     Komentarz


     • Może dlatego, że szeroko pojęta prawica pomału przejmuje miejsca w sercach narodu i potrzebna im koalicja z kimś na kogo zagłosują ludzie z prawej strony?
      "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

      Komentarz


      • Zamieszczone przez R.Piaski Zobacz posta
       Może dlatego, że szeroko pojęta prawica pomału przejmuje miejsca w sercach narodu i potrzebna im koalicja z kimś na kogo zagłosują ludzie z prawej strony?
       No właśnie problem polega na tym, że nie potrzebują. PiS może mieć 5% więcej niż PO, ba nawet 10% może nie wystrczyć do przejęcia władzy. Koalicja Po-psl zamieni sie w po-sld-psl. Także nowa partia anty-PO systemowi nie była do niczego potrzebna. Zresztą osobiście znam osoby, które nie przyjmowały krytyki z ust "oszołomów", natomiast te same słowa z ust Kukiza namieszały im w głowach i w tych wyborach w ogole nie głosowali.
       "Warszawo dumna, Warszawo wielka to na twoich murach jest ...

       http://www.youtube.com/watch?v=Z2i7bR-lNaY

       Komentarz


       • Duda + Kukiz = Jarosław + Antoni? Buahahaha [emoji38]3:
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

        Komentarz


        • Wieczór wyborczy dobiega końca. Zagłosowałem na Mariana Kowalskiego, a w drugiej turze oczywiście moje poparcie ma Andrzej Duda. Tymczasem trochę wieści z obozu RN od Krzysztofa Bosaka.

         "Wynik, jaki osiągnął Marian Kowalski z pewnością nas nie satysfakcjonuje, ale ta kampania to była dla nas długoterminowa inwestycja: zamiast postawić na kogoś powszechnie znanego, postawiliśmy na człowieka z wielkiem potencjałem i ciekawą osobowością, który dopiero dzięki tej kampanii, a szczególnie dzięki debacie w TVP, zaczyna być dostrzegany. To zaprocentuje, jestem o to spokojny!

         Chwilę po podaniu pierwszych wyników natychmiast przystąpiliśmy do dalszej pracy politycznej. Robert Winnicki (na zdjęciu) przekazał gratulacje do Paweł Kukiz w związku z jego rewelacyjnym wynikiem. Ja jeszcze przed 21.00 w Klub Hybrydy odwiedziłem wieczór wyborczy Kongres Nowej Prawicy, a po 21.00 wraz z Witold Tumanowicz odwiedziliśmy wieczory Partia KORWiN i Grzegorz Braun i złożyliśmy kurtuazyjne gratulacje naszym konkurentom.

         Z wieczoru JKM zabraliśmy Marka Jakubiaka (na zdjeciu), założyciela Browary Regionalne Jakubiak, a z wieczoru Grzegorza Brauna przyjechał z nami Leszek Żebrowski. Chwilę później dołączył do nas nasz dotychczasowy rywal - Jacek Wilk (na zdjęciu). Wznosząc toast Ciechanem Jacek przyznał, że nawet jego żona uznała, że to Marian wypadł najlepiej w debacie TVP Emotikon smile Przed chwilą do naszego wieczoru wyborczego dołączyli sztabowcy Grzegorza Branua, a noc dopiero się zaczyna!

         Dzisiejszy wieczór to początek dużej zmiany na polskiej scenie politycznej. Nie mam pojęcia jak dokładnie będzie ona wyglądała, więc proszę byście w komentarzach o to nie pytali. Wiem tyle, że zaczęło się coś dużego i nie chodzi bynajmniej tylko o to, że Komorowski może przegrać w drugiej turze."

         Komentarz


         • Zamieszczone przez casual Zobacz posta
          Piękny dzień

          Wyskoczyłem przed telewizorem i wydarłem japę, ale chyba większość z nas tak miała

          Wreszcie powiew normalności. Wreszcie szansa. Wreszcie nadzieja.

          Te dwa tygodnie to dwa tygodnie w których trzeba pozostać aktywnym- pamiętajcie że Salon zarządzi wszystkie łapska na pokład. Za chwile się okaże, że TVNy z GóWnem dowiodą, że Duda ma kochankę i dwójkę nieślubnych dzieci, a jego ojciec był szmalcownikiem, zobaczycie. Dlatego i my musimy się zmobilizować i doprowadzić tą sprawę do szczęśliwego dla Polski końca.

          PS: przemówienie Dudy FENOMENALNE A Kukiza wzruszająco piękne.

          PS 2: Grzegorz Braun SZACUNEK na zawsze.
          wszystkie ręce na pokład, te dwa tygodnie to ostatnia nadzieja na nową Polskę !

          Komentarz


          • Podobno dziś od 7 rano A.Duda będzie pod Metro Centrum w Warszawie.

           Komentarz


           • Zamieszczone przez lukasz_os Zobacz posta
            propaganda się zaczyna:
            I bardzo dobrze.
            Im mocniej będą pluć na Kukiza i tych, którzy mu zaufali, tym lepiej. Najgorsze co teraz mogłoby się wydarzyć, to "przeproszenie się" Platformy z zawiedzionymi Platformą (a tacy stanowią pewnie spora część elektoratu Kukiza). A jak ich będą "wyzywać" od pisowców, niekompetentnych rockmanów czy innych Kukluxklanów, to mogą ich w ten sposób zmobilizować do pokazania Gazietce, Platformie i spółce wała również w drugiej turze. Także ta część elektoratu Kukiza, która do tej pory w ogóle nie głosowała może się zmobilizować i pójść na duga turę żeby zagłosować na przekór Gazietce.

            I trzymajmy kciuki za ładna pogodę za dwa tygodnie - przy karkówce podlewanej Tyskim nad Liwcem Strach-Kaczyński ma mniejsze oczy i mniej się chce wracać na głosowanie. A obudzenie upiorów IV RP i zmobilizowanie przestraszonych jest jedyną nadzieją Komorowskiego.
            Lubię sobie jebnąć posta.

            „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

            Komentarz


            • Zamieszczone przez LegijnyPatriota Zobacz posta
             Podobno dziś od 7 rano A.Duda będzie pod Metro Centrum w Warszawie.
             może będzie rozdawać jabłka , jak kiedyś Napieralski pod jedną z fabryk

             Komentarz


             • W TVN24 już się podniecali z godzinę temu że Dudzie spada...

              Miejmy nadzieję że będzie dobrze! Ale znam osobiście dwóch takich idiotów głosujących na Kukiza, którzy w II turze deklarują że poleca dać głos na Komora

              Komentarz


              • "Szymon Jadczak
               ‏@SzJadczak

               Jutro Duda podpisuje umowę z Kukizem. Pierwsza decyzja w zamian o poparcie to referendum ws JOW. Info ze sztabu"

               Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
               jeśli to prawda, jak słusznie zauważył Michał Majewski na TT
               Farmazon.

               PS. O co chodziło PKukizowi z tym, ze od 2-3 lat są wycelowane w niego "medialne karabiny"

               PS2. Dobry dzień, piłka jest po stronie ADudy, ale wydaje mi się, iż ważniejsze niż przejęcie elektoratu Kukiza&Co. będzie zmobilizowanie w własnych elektoratow (najwieksza frekwencja, była w województwach o największym poparciu dla PiS, najmniejsza tam gdzie najsilniejsze PO) jeżeli ten trend będzie zachwowany wygra ADuda
               Lieber tot als rot!!

               Komentarz


               • od 7 rano Duda w terenie, Bronek zamknięty w pałacu uczy się tekstu na pamięć, lemingoza ogłasza masową ucieczkę z kraju, czyli wszystko idzie zgodnie z planem
                #MuremZaBonusem

                Komentarz

                Pracuję...
                X