Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Zaraz rozmowa live Kukiza ze Stokrotką w wsi24
    tw stokrotka zrobiła co trzeba. Kukiz lekko oszołomiony wynikiem pogubił się trochę w starciu z "doświadczonym" dziennikarzem

PS. Wynik lewicy też piękny

Komentarz

• Paligłup już odlatuje

"Obywatele nauczyli się, że w zasadzie do wyboru jest w różnych kolorach konserwatywny świat, że nie ma innego wyboru" - dodał.
      Sondażowe wyniki - mówił Palikot - pokazują też, że "grożą nam rządy Ku-Klux-Klanu, rządy Kaczyńskiego, Korwina, Kukiza". Jego zdaniem byłby to rząd "na pół wyznaniowy, który nie rozumie gospodarki".

Komentarz

• To fatalny wynik Bronisława Komorowskiego. To fatalny znak mówiący dużo o nastrojach Polaków.
        Urzędujący prezydent słabo poprowadził kampanię wyborczą. Nie zrobił atutu ze swoich osiągnięć. Wypadł blado na marnym tle "antysystemowych" kandydatów: Dudy - człowieka bez własnego zdania i osobowości - czy Kukiza - rockowego piosenkarza. Ich sumaryczny wynik zwala z nóg. Czyżby większość Polaków dała sobie wmówić, że ich kraj to kondominium? Że "ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie"?

Tak oto wieloletnia kampania obrzydzania własnego państwa właśnie przynosi owoce. Potwierdza to słaba frekwencja działająca przeciw obecnemu prezydentowi. Jeśli Komorowski nie poderwie teraz swojego elektoratu, prezydentem zostanie Andrzej Duda.
        Kurski wyborcza"pl"

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
          Kurski wyborcza"pl"
          Niesamowite jest to, że są osoby które dalej łykają to gówno.
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• jak dużo płacą, to widocznie im smakuje.
            jedni lubią pomarańcze ....
            ------------------------------------------------
            Hey man, you know I'm really OK
            The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Cieszą się wszyscy z wyniku Kukiza a mnie smuci. Może ja już nie ufam nikomu i niczemu, ale pamiętajcie jakim był zagorzałym obrońcą PO, w którym momencie zaczęła się promocja jego JOWów, Jak media teraz go prezentują i czemu tak mocno promują go jako antysystemowego? Historia pokazała nam Bolka i wybaczcie, ale pokazanie przez media Kukiza, która atakuje reżimowe media ( czyli wszystkie kanały TV poza Trwam). Przerywają dyskusje by to pokazać. Wybaczcie, ale mi to mocno śmierdzi.
              "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Komentarz

• O ile w wyborach parlamentarnych koncesjonowana opozycja ma sens, to w prezydenckich prowadzi tylko do przegranej.
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• przygłup w muszce naprawdę powiedział, że Komorowski jest zacnym prezydentem, a pan Duda jest zerem?
                  Zwyciężąją tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kasztan Zobacz posta
                    przygłup w muszce naprawdę powiedział, że Komorowski jest zacnym prezydentem, a pan Duda jest zerem?
                    Co do Dudy potwierdzam ,że tak powiedział ale chyba odnosił sie do zapowiedzi zmian konstytucji
                    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                        O ile w wyborach parlamentarnych koncesjonowana opozycja ma sens, to w prezydenckich prowadzi tylko do przegranej.
                        Pamiętaj, że oni robią kilka kroków na przód. Poczekajmy na drugą turę i zobaczymy kto wygra a, że ja nie ufam temu systemowi wcale obawiam się, że może wygrać Komorowski a w sejmie zasiądzie PO PiS i spora grupa Kukizowców ( którzy mogą być koniem trojanskim) to PO znów będzie miała większość w sejmie.
                        "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Komentarz

• Kukiz zapowiedzial ze nie poprze nikogo, "mam zlosc do Komorowskiego ze mi nie odpisywal i dlatego go nie popre, co nie znaczy ze namawiam na glosowanie na Dude".
                          Ponad 20% jego wyborcow w poprzednich wyborach bylo za Komoruskim, 11% za Jarkiem.
                          Nie wyglada to dobrze...

Komentarz

• Zamieszczone przez johnsmith Zobacz posta
                            Kukiz zapowiedzial ze nie poprze nikogo, "mam zlosc do Komorowskiego ze mi nie odpisywal i dlatego go nie popre, co nie znaczy ze namawiam na glosowanie na Dude".
                            Ponad 20% jego wyborcow w poprzednich wyborach bylo za Komoruskim, 11% za Jarkiem.
                            Nie wyglada to dobrze...
                            A w prawie 30% nie głosowała co może oznaczać że w większości są to osoby w wieku 18-23 lata którzy w poprzednich wyborach nie mogli zagłosować.

Komentarz

• Nie Komorowski jest przeciwnikiem. Komorowski i jemu podobni politycy to słabizna. Tacy jak on są o tyle mocni, na ile pozwolą im media. Główny wróg siedzi w telewizji. Dokopać Komorowskiemu to pewnie żadna sztuka. Obronić się przed narzuconym wizerunkiem to już jest problem. Naszą rolą- tutaj na dole - jest przekonać leminga, że telewizja kłamie. Politycznie leming się nie da dopóki będzie ufał kolesiom z tvn.

Komentarz

• propaganda się zaczyna:

Komentarz

Pracuję...
                                X