Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Mówił coś apropo 2 tury?
    Nie, pojechał po TVNach podziękował za wsparcie, emocjonalnie odniósł się do ataku na niego w ostatnich dniach kampanii, podziękował ojcu i zapowiedział walkę o parlament. Wszystko na wysokim poziomie emocjonalności ale i z dużą energią. Potem przeszedł do zaśpiewania "miasto budzi się" w nieco zmienionej opcji "Polska budzi się z naszymi marzeniami"...

Generalnie popisał się dużym poziomem charyzmy, ma "to coś" co porywa tłumy.

A teraz przesłucham sobie co powiedział A.D
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Kukiz będzie teraz rozrywany między PiS, a PO, chyba chłopaki z PSL-u mogą się pakować...
      e: co tam ciekawego Kukiz powiedział w wywiadzie z TVN-em?
      Ostatnio edytowany przez berserk; [ARG:4 UNDEFINED].
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• BRAWO KUKIZ ZA TE SLOWA O TVNIE ogladac to na antenie tvn24 bezcenne
        PS. ja sie na tej polityce nie znam, ale za to szacun!!!

Komentarz

• Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Kukiz mówi, że elektorat nie jest jego i zagłosuje na tego na kogo będzie chciał, a po chwili ciśnie Bronkowi, tak więc tego...
            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Wreszcie wraca normalnosc... Teraz tylko pilnowac tych liczacych glosy i dojebac Bronka w drugiej turze!
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Wreszcie wraca normalnosc... Teraz tylko pilnowac tych liczacych glosy i dojebac Bronka w drugiej turze!
                Ta... akurat mieszkam na przeciw lokalu wyborczego .. i punkt o 21.00 rolety w oknach się zasłoniły a do mnie o 14 zapukali psy żebym zdjął banner z balkonu Dudy powieszony de facto kilka dni przed ciszą wyborczą

Komentarz

• 40% wyborców Bronka z 2010 roku nie zagłosowało na niego dzisiaj...dobrze, że chociaż tyle lemingów się obudziło...
                  #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel155 Zobacz posta
                    T do mnie o 14 zapukali psy żebym zdjął banner z balkonu Dudy powieszony de facto kilka dni przed ciszą wyborczą
                    Zdjąłeś?
                    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
                      Zdjąłeś?
                      Tak , chociaż wiem , że w świetle prawa mógł wisieć No ale co wolno tyryry to ...

Komentarz

• Są gdzieś wyniki z podziałem na województwa?

Komentarz

• Frekwencja wyniosła poniżej 50 %, Boże... gdzie ja żyje.
                          Ostatnio edytowany przez WhiteWarrior; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Komor wezwał Dudę do debaty.

Komentarz

• No niestety będzie trzeba zagłosować na Maliniaka ergo Dudę. Pisze to wyborca Brauna. O
                              bym tego nie żałował jak głosu na Marcinkiewicza w wyborach samorządowych...

Komentarz

• W USA w polskich wyborach prezydenckich najwięcej głosów uzyskał kandydat PiS Andrzej Duda. Według danych nadesłanych przez konsulaty uzyskał 12 636 głosów, drugi był Bronisław Komorowski (2703), a trzeci Paweł Kukiz (216.
                                Heheszki.

Komentarz

Pracuję...
                                X