Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Z kiedy i przez którą pracownię?
    Sprzed 3 dni od znajomego posła PiS.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Widok zszokowanej Hanki bezcenny !
      Brawo kvrwa !

Komentarz

• yes yes yes
        Z cytrusów najbardziej lubię ogórki małosolne!!!

Komentarz

• ja pierdolę, przez całą kampanię dawałem Kukizowi max 10%...
          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Dobra mina do złej gry.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Bronek czyta z kartki, czyli przygotował się na taką sytuację

Ps. Ja tam nie do końca jestem pewny, czy ten wynik jeszcze się nie zmieni.
              Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                Sprzed 3 dni od znajomego posła PiS.
                Widać się pozmieniało w 10 dni

To teraz już oficjalnie(z nazwiskami znaczy się, co wysmaży PKW to się okaże):
                Duda 34.8
                Komorowski 32.2
                Kukiz 20.3
                Korwin-Mikke 4.4
                Ogórek 2.4
                Jarubas 1.6
                Palikot 1.5
                Braun 1.1
                Reszta poniżej 1%

Kilka szybkich podsumowań:
                Największy przegrany ex aequo Komorowski - poprzez swoją arogancję, Palikot - zgiń kurwo w odmętach niepamięci
                Największy wygramy Paweł Kukiz
                Pozytywne zaskoczenia: G. Braun i A. Duda

jeszcze mała edyta:
                Poparcie dla kandydatów na prezydenta: B. Komorowski 63%, A. Duda 15%, J. Korwin-Mikke 3%, M. Ogórek 3%, A. Jarubas 2%.
                CBOS - 16 - 02 - 2015
                Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

@K.S.
                  Nie zapominaj o tym że Kukiz nie jest politykiem - jest dość łatwowiernym i prostolinijnym muzykiem. Nie takie rzeczy już widziałem. Zaś jeśli chodzi o te kilka % to kilka % to - jak sądzę - być albo nie być wyborów. Jawne poparcie od PK załatwi drugą turę jak sądzę - jawne "zniechęcanie" raczej też
                  Jeśli faktycznie Komorowski ignorował incjatywę JOW-ów przez pięć lat (odnoszę się do tweetu Kukiza), to trzeba być wówczas debilem, aby zaufać komuś komu nagle pali się w dupie albo być po prostu podstawionym pionkiem przez władzę.

Masz rację pisząć, że te kilka procent to być albo nie być, ale jeśli prawdą jest, że Komorowski ma ich 32%, a jak sądzę Ogórek i Palikot nie bedą mieć więcej niż 8% głosów. To w teorii 60% głosów pozostaje po prawej stronie. Dlatego napisałem, że to nie lewicowy elektrorat zdecyduje o wygranej. Zagadką pozostają wyborcy Kukiza. W większości jest to po prostu głos sprzeciwu i teoretycznie również nie powinni mieć powodu aby poprzeć Komorowskiego. Pytanie tylko czy nie zlekceważą drugiej tury. Komorowski jak i cały establishment medialny zwróci się w stronę lemingów. I to oni zdecydują o wygranej lub przegranej. Będzie gorąco przez dwa tygodnie.

Edit: Ogórek i Palikot mają nawet mniej niż zakładałem.

Komentarz

• Kukiz z ponad 20 procentowym poparciem może sporo namieszać a w najbliższych miesiącach, będzie łakomym kąskiem dla wielu opcji
                    Ostatnio edytowany przez Francais; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Przed chwila gajowy zapowiedział że jutro rano zaczyna obiecywać...
                      "Warszawo dumna, Warszawo wielka to na twoich murach jest ...

http://www.youtube.com/watch?v=Z2i7bR-lNaY

Komentarz

• Dobre to przemówienie Dudy.
                        To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Kukiza również, Komor i Kopacz już spierdolili z Narodowego
                          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Kukiza również
                            Mówił coś apropo 2 tury?

Komentarz

• Kukizowi z połykiem zrobią zaraz...

Za 2 tygodnie Bronek spada i to jest bardzo pozytywna informacja

Komentarz

• Szymon Jadczak
                                ‏@SzJadczak

Jutro Duda podpisuje umowę z Kukizem. Pierwsza decyzja w zamian o poparcie to referendum ws JOW. Info ze sztabu
                                jeśli to prawda, jak słusznie zauważył Michał Majewski na TT
                                ------------------------------------------------
                                Hey man, you know I'm really OK
                                The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

Pracuję...
                                X