Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kowalski bardzo dobrze wypadł. Moim zdaniem najlepiej, pozostawiając w tyle nawet Korwina, który dziś był jakiś niewyraźny. Kukiz słabo, Braun ładnie, ale stać go na więcej. Duda za to tragicznie...

http://aszdziennik.pl/114793,pilne-d...a-przed-czasem
    Ostatnio edytowany przez LegijnyPatriota; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Raczej sceptycznie podchodziłem do tej debaty, jak i do całych wyborów, bo stosunek do nich mam olewczy. Nawet na Marianie Kowalskim zawiesiłem jakiekolwiek nadzieje i to w sumie nie przez niego samego, ale po prostu przez debilizm tego społeczeństwa. Wczoraj jednak pokazał się z dobrej strony i wypadł wg. mnie najlepiej. Spora niespodzianka.
      Against modern football...

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
        jak włączyłem w pierwszej chwili myślałem , że to początek 1 z 10
        Serio tak to wyglądało... brakowało tylko tych światełek z szansami

I jak widzę jak to ludzie odbierają, to myślę, że Komorowski wcale nie stracił na nieobecności.

Komentarz

• Po wczorajszej akcji Korwina (tak w ogóle pierwszy to tutaj zauważyłem ) jestem ciekawy forumkowej reakcji kuców. Przecież Korwin kolejny raz udowodnił, że potrafi współpracować tylko i wyłącznie z samym sobą (a i z tym ma problemy).

Komentarz

• Nie dziwie się Kukizowi "oburzenia" bo ktoś po raz pierwszy i to w pseudo debacie zaatakował jego pomysł z JOWami. I to znając życie udanie skontrował bo jeśli zerkniemy na to że ludzie w UK też glosują głownie na partie i "spadochroniarze" ich nie odrzucają od siebie to nie będzie musiał dotrzymywać słowa. A zwolennicy JOWów zerkną na te wybory brytyjskie właśnie mówiac sprawdzam. Ba nawet jak by zdobyli nie 20 a 45 mandatów to Korwin cmokając jak królik spod zęba powie że i tak miał racje bo mniej niż by mieli bez JOWów a Kukiz powiedział że nie chce jego głosów więc on na siłę się nie będzie narzucał.

2 opcje JOW:
            1)Im mniej posłów a tego każdy chce tym bardziej robi się system 2 partyjny. No może po odwołaniu się do pochodzenia wygrałby tam gdzieś Jarubas u siebie albo ktoś inny ale nie powie mi nikt że RN, KORWIN albo Kukiz wezmą gros mandatów.Bo przecież jak nie PO to na Pis trzeba bo tylko oni mają szanse, a z drugiej jak Pis dojdzie do władzy to Kaczyński wywoła wojnę ba nawet tak zatrzyma postęp że koła będą kwadratowe

Chyba że mała liczba posłów np 49 jeden na każde byłe województwo i 49 po jednym na byłe wojewódzkie miasto + dla Polonii np 3 mandaty by była to liczba nieparzysta(a czemu nie dla Polonii jak mieli Niemiaszki z Opolszczyzny, którym zabrać te miejsca i dać im znaczki i koperty na listy do Eriki i Angeli

Wtedy autorytety jakim np był niewątpliwie prof Religa nie muszą się doklejać do partii by móc coś zrobić w polityce. Tylko ile mamy tych autorytetów i czy dla niektórych to Wojewódzki nie jest autorytetem?

2) Więcej posłów faktycznie może mieć to sens nawet jak by każdy powiat miał jednego przedstawiciela + oczywiście większe powiaty i miasta na prawach powiatu większą liczbę to może mieć sens, wejdzie jakiś burmistrz albo prezydent miasta nie spadochroniarz ale czy oni są na pewno bezpartyjni i nie przegnili układem, ba nowe perspektywy nachapania im się pojawia i upychania pociotków za dołączenie do opcji A lub B.

Tak czy inaczej pomysł jest ciekawy i nie chodzi o to czy słuszny czy nie. Na tym polega demokracja że zbierane są podpisy. A rola prezydenta to trzeba podpisać się pod referendum. Nawet jak większość wybierze źle dla wszystkich trudno na tym polega demokracja.
            Jak się komuś nie podoba niech dzwoni po Brejvika albo wskrzesza Marszałka

Pierwsze co należałoby zrobić to zlikwidować sondaże wyborcze kreujące rzeczywistość(kreujące też mityczne dzielenie głosów na prawicy). Nie ma i już. Każdy niech sobie ogłosi że będzie miał większość i niech wynik pokaże.

Swoją drogą zawiódł mnie Braun myślałem ze więcej o multi-kulti wyjebaniu azylantów Polsce dla Polaków a on uczepił się religii i 1050 rocznicy chrztu jak zacięty. Szkoda. Jak by nie to czego można się było dowiedzieć na tym forum o szemranej sprawie Kowalskiego to zabrałby mój głos Braunowi. W sumie to i tak głos w przepaść i czekanie na 2 turę.
            Ostatnio edytowany przez itakpowiem; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Tylko Grzegorz Braun

Precz z antypolonizmem !

ps. Mi on serio imponuje, lubię go i serio ma mój głos
              ...ta ziemia do Polski należy
              choć Polska daleko jest stąd,
              bo wolność krzyżami się mierzy
              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                Tylko Grzegorz Braun

Precz z antypolonizmem !

ps. Mi on serio imponuje, lubię go i serio ma mój głos
                W ten sposób znacznie osłabisz kandydata Ruchu Narodowego.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• @Ucho
                  Skoro te JOWy to taki łakomy kąsek dla PO+PiS to czemu ich jeszcze nie przegłosowano?
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• @mort Ty jako ruski agent jesteś proszony o nie mącenie w głowach ludziom na kilka dni przed wyborami
                    kto to jest ten Tanajno?autentycznie wyglądał dla mnie jak tegoroczny maturzysta, ktoś tam wyżej napisał, że też będzie próbował zebrać 100 tys. podpisów skoro jemu się udało, no więc muszę uprzedzić, że ja w takim razie też chyba się za to wezmę
                    Jarubas cały czas mówił o rządzących, czyli o POPisie-PSL-owski standard
                    Ogórek wykuta, wcześniej miała pytania i swoją drogą to pierwszy raz słyszałem żeby cokolwiek mówiła
                    Duda zajebany w akcji, szkoda...
                    Braun ze swoją wizją świata może zostać co najwyżej youtuberem niczym Max Kolonko, ale za całokształt plus dla tego pana...
                    Wilka całkiem merytorycznie, na duży plus...
                    Kukiz tragedia...
                    Marian tak jak Wilk...
                    Korwina nie komentuję, powolutku zaczyna odgrywać rolę przypadku klinicznego, a nie kandydata na prezydenta...
                    Palikot ze swoją tezą o tym, że rozwiązanie kleru pozwoli na ożywienie gospodarki rozjebał mnie na łopatki

@błoniaq bo zostaną przegłosowana po wyborach prezydenckich w momencie zaobserwowania faktycznego poparcia dla Kukiza...
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                      @Ucho
                      Skoro te JOWy to taki łakomy kąsek dla PO+PiS to czemu ich jeszcze nie przegłosowano?
                      Bo łatwiej panować nad swoimi posłami przy obecnej ordynacji. Dzisiaj poseł nie będzie robił tego co życzy sobie kilka osób u góry i nie ma go na liście na miejscu gwarantującym mandat.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                        @Ucho
                        bo to jest łakomy kąsek dla PO w momencie jak ma duża przewagę nad PiSem lub dla PiSu mającego duża przewagę nad PO. A potrzeba 2/3 sejmu by zmieniać konstytucje

Poza tym kiedyś będą siedzieć obok siebie zgodnie bez udawania Kaczyński z Tuskiem jak dziś Kwaśniewski z Wałęsą który mu nogę podawał

p.s. swoją drogą pierwsza szabla nie popiera mistrza?? hehee
                        Ostatnio edytowany przez itakpowiem; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                          W ten sposób znacznie osłabisz kandydata Ruchu Narodowego.
                          No jest mi przykro nie ukrywam, wolałbym jednego z nich dwóch w wyborach ale jest jak jest.
                          ...ta ziemia do Polski należy
                          choć Polska daleko jest stąd,
                          bo wolność krzyżami się mierzy
                          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Morcie można założyć temat z ankietą kto na kogo będzie głosował

Komentarz

• tylko jak ktoś zapyta dlaczego nazwisko jednego z kandydatów jest napisane kursywą to ciiiiiiii
                              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Wilk, takich polityków chcę w moim państwie, nawet jeśli się z nim nie zgadzam. Z konkretami i bez zbędnego pierdolenia, jak Braun o żydach i masonach. Myślę, że przeciętny Janusz dużo szybciej zagłosowałby na Wilka niż na Korwina. A jeśli już o Krulu mowa, szczerze to czekam jak przejdzie na emeryturę a jego miejsce zajmie Wipler bądź Berkowicz. Bo w obecnej sytuacji ma marne szansę by stać się znaczącą siłą jak np Ukip.
                                Kowalski jak już było napisane na duży plus, ten człowiek nie owija w bawełnę, smuci jedynie Ruch Narodowy który zupełnie nie wykorzystuje swojego potencjału. I niech mi powie czemu Kukiz ma takie poparcie?
                                POZDRO!

Komentarz

Pracuję...
                                X