Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Braun wymiata całe towarzystwo.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez NOWY(L) Zobacz posta
      Braun wymiata całe towarzystwo.
      Braun robi to po co zbierał te 100 000 - twardo i wprost przekazuje co mu leży na wątrobie w dupie mając wynik wyborczy
      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Ten Tanajno to kandydat na idiotę miesiąca, a nie Prezydenta RP.

Komentarz

• Braun i Kowalski zdecydowanie najlepiej, ten Tanajno za to drugi biegun - żenada totalna

Serio Buziek o tej Ogórek napisałeś? Jak to określił jeden mój znajomy - jakby GPS słuchał
          ...ta ziemia do Polski należy
          choć Polska daleko jest stąd,
          bo wolność krzyżami się mierzy
          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
            Serio Buziek o tej Ogórek napisałeś?
            Serio, skok jakościowy między "kampanią" a tym wystąpieniem jest kolosalny.

Jeszcze słówko o Kowalskim, gdyby pan Marian wyhodował fryzurę i oduczył się "zaperzania" mógłby mieć jakieś szanse w pozyskiwaniu elektoratu. Tutaj wyraźnie argument przegrywa z "wizualizacją"
            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
              Przeciętnie Duda i Palikot, "

Na pewno najsztuczniej. Bredni palićwoka jak zwykle nie da się słuchać.
              Duda za gładki, widać było kilka razy, że na sekundę zapomniał tekstu, a ta wymuszona gestykulacja była wręcz zabawna.

Komentarz

• Duda potwierdził tylko, że PiSowi pasuje rola opozycji i nie chcą wygrywać wyborów.

Komentarz

• Ogólnie zamiast debaty były jakieś pseudo "expose".
                  Kukiz niby człowiek sceny, A znowu z tremą.
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                    Braun robi to po co zbierał te 100 000 - twardo i wprost przekazuje co mu leży na wątrobie w dupie mając wynik wyborczy
                    Owszem mówi co mu leży na wątrobie, ale jeśli chodzi o debatę polityczną to merytorycznie słabo.
                    Wilk moim zdaniem profesjonalnie wypadł, nadspodziewanie zaskoczył Kowalski. Największym buldogiem w tej debacie okazał się Palikmiot, który swoje przemówienia oparł atakując pozostałych kandydatów, że niby on jako jedyny postępowiec a pozostali konserwy. Tanajno z kolei wypadł na pajaca wyskakując z tym głosowaniem, to był raczej występ szołmena.

Komentarz

• Dość rozsądnie gadał też ten niejaki Wilk (nie mam pojęcia skąd on jest) Jeśli chodzi o Dudę to pytanie jak będzie wyglądał w debacie bezpośrednio z Komorowskim. Obaj są sztuczni, pytanie który mniej. Kukiz zrobił swoje nie jest politykiem więc na tle innych wypadł gorzej ale co miał powiedzieć powiedział. Korwin minus też za czytanie z kartki na początek i koniec. Ogórek jak syntezator mowy Iwona Marian, moim zdaniem lepiej wypadł u Tadly w wiadomościach niż tu. reszta nieistotna.

Komentarz

• Dla mnie ta debata to flaki z olejem, każdy kandydat powiedział to co się po nim spodziewałem. Nikt się szczególnie nie wyróżniał po za bulem Komorowskim, którego nie było Nie wiem po co Mikke skoczył do Kukiza, uważam, ze ludzie z poza obecnej szajki, powinni sie trzymać razem, tym bardziej majac podobne poglądy. Braun - czyli człowiek, który ora wszystkich w mediach, tez mam wrazenie, ze ma w du.pie te cale wybory. Godło - Kowalski, fajnie się pokazał, a hasło "CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE" - na koniec świetne. Ten Tanajno to niezle jeb.niety koles, ale co sie dziwic, zwraca sie do lewicy
                        jechanie po psl-u podobalo sie? mi bardzo
                        LEGIA TO MY
                        Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• @up z KNP

Komentarz

• Zamieszczone przez Osek Zobacz posta
                            Dość rozsądnie gadał też ten niejaki Wilk
                            KNP. Prywatnie mąż Magdaleny Wilk - obrońcy z urzędu.

Komentarz

• A ja przyznam rację Buźkowi, że Ogórek wypadła dobrze. Wrażenie dobre, treść już mniej. Poza tym dobrze zaprezentowali się Wilk i Kowalski.

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                                KNP. Prywatnie mąż Magdaleny Wilk - obrońcy z urzędu.
                                Hehe to ta z "Sędzia Anna Maria Wesołowska"

Komentarz

Pracuję...
                                X