Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Dobre pytanie. W ciągu ostatniego miesiąca miałem styczność z kilkunastoma osobami, które zagłosują na Bronka...Żadne argumenty nie przechodzą...Naród przepadł

  Komentarz


  • Zamieszczone przez pocz Zobacz posta
   ciekawi mnie to że nikt nie chce głosowac na komorowskiego a w sondażach jest on cały czas wysoko.
   Druga kadencja Bronka niemal pewna, nawet jeśli dojdzie do drugiej tury. Po prostu zbyt duży pułap procentowy jest niemożliwy do nadgonienia w tydzień. Oczywiście pozostają jeszcze kandydaci antysystemowi (Kukiz już 11%, JKM 4%, Braun 1%, Kowalski 1% = 17%), natomiast w drugiej turze można raczej się spodziewać iż mniej wyborców pójdzie do urny. Właściwie to multum poparcia dla Dudy już się wyczerpało, podobna sytuacja jak z Sasinem który nadrobił sporo a i tak przegrał.

   Komentarz


   • @foxx dzięki. Zatem zostawię go ewentualnie na drugą turę.
    Bóg z Nami, choj z Nimi.
    Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

    Komentarz


    • Niestety, to jak Polacy dają sobie prać mózg to jest coś strasznego. Mam taką pracę że codziennie mam styczność z wieloma ludźmi, więc słyszę co mówią. Niektórzy po prostu wręcz boją się głosować na kogoś innego niż obecna władza bo "tak jest bezpieczniej" albo argumenty typu "a ten z telewizji to popiera PO", "ale jak się nam Polska zmienia, mamy pendolino, mamy drogi" ...

     PS.: Dziś o 19:15 Marian Kowalski w Polsat NEWS.

     Komentarz


     • - Jeżeli nie wejdę do drugiej tury, to z całą pewnością będę namawiał ludzi, by w żadnym wypadku nie głosowali na kogoś, kto umacnia wszechwładzę Platformy Obywatelskiej*– powiedział*Paweł Kukiz w rozmowie z*Radiem Merkury.

      Jak przyznał*muzyk i kandydat na prezydenta*Zabieram głosy prezydentowi Komorowskiemu i robię to z przyjemnością. W życiu na Komorowskiego nie zagłosuję, bo jego prezydentura ma bardzo negatywne konsekwencje.

      300polityka.pl

      Komentarz


      • "Polska ma większy przemysł stoczniowy niż Niemcy"

       Gugała to ******.
       "Lubię sobie jebnąć piwo"

       Komentarz


       • zgoda i bezpieczeństwo...

        Komentarz


        • A w sondażu na interii bredzisław tylko ok 10%

         http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...ze,nId,1727997

         po oddaniu głosu można sprawdzić dokładne wyniki

         Komentarz


         • Zamieszczone przez b. Zobacz posta
          A w sondażu na interii bredzisław tylko ok 10%

          http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...ze,nId,1727997

          po oddaniu głosu można sprawdzić dokładne wyniki
          Na tą chwilę Bredzisław jest na 3 miejscu w trzech woj. Opolskim, Sląskim i Wielkopolskim, w reszcie w wiekszości na 4 miejscu lub niżej
          „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

          Komentarz


          • Dziś wiele może się zmienić. Na razie mamy awanturę w TVP i na tą chwilę Kukiz odmawia udziału w debacie. Postawił ultimatum - puste krzesło dla Komorowskiego.

           Komentarz


           • Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
            Pada decyzja: Wracamy!
            Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

            Komentarz


            • Przebieg spotkania wyborczego Komorowskiego w Elblągu zakłócali członkowie i sympatycy ugrupowania KORWiN, którzy m.in. krzyczeli przez megafony i gwizdali. Komentując tę sytuację Komorowski powiedział, że jest na takie zachowania odporny, bo "ma grubą skórę", ale stwierdził, że "często wrzeszczą ci, co są prorosyjscy, którzy stają się cząstką partii prorosyjskiej, która w Polsce powstaje". "Ta partia mówi m.in., by sprzedać Ukrainę po to, by dostać lepsze ochłapy od wschodniego sąsiada" - dodał.
             Znowu ta propagandowa narracja, kto jest z Rosją ten przeciw Ukrainie, itp. Idąc tym tokiem myślenia to Bronek pewnie jest proukraiński, bo w dniu jego wizyty w Kijowie zaraz potem przeszła ustawa o UPA. Mam już gdzieś podlizywanie się tej upainie która ma Polske w dupie.

             Co do Kukiza to jeżeli on rzeczywiście jest antysystemowy to nie może się dać oswoić meinstrimowym mediom, tak jak to zrobiono z Miśkiem i Giertychem.

             Komentarz
             • Podpisali wszyscy kandydaci - zmiana na stanowisku "tego złego" z JarKacza na Bronka?


              + na rozluźnienie
              Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; 13039.
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

              Komentarz


              • Warzecha&co teraz pewnie łkają w monitor.

               Komentarz


               • Jak na racjonalnych pikników przystało kiedy latają race
                Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
                Pada decyzja: Wracamy!
                Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

                Komentarz

                Pracuję...
                X