Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Wg mnie nie. Jest komunikacją ze społeczeństwem. Rozmowy wyłącznie we własnym sosie nie mają sensu.

Kukiz nie ma takiej kasy na kampanię co Bronek czy Duda (różnice są zresztą moim zdaniem nieporozumieniem). Nadrabia to znajomościami w świecie celebrycko-dziennikarskim.
    Kukiz pewnie tak do tematu podchodzi (prawda wypłynie w II turze). Jest jednak pytanie czy TVN inwestowałby swój czas bezinteresownie? Nie sądzę, aby siedzieli tam ludzie, którzy strzelają na czuja... coś musi być na rzeczy. Zawsze przecież mogli wykreować jakiegoś " swojego antysystemowca". Znaleźć jakiegoś wypalonego artystę z chorym na sławę ego to pewnie w Polsce żaden problem...

Komentarz

• nie będzie poparcia projektu JOW-ów to nie będzie poparcia Kukiza który ma za sobą pewnie jakieś 5% (wcale się nie zdziwię jeśli Platfusy chętnie przygarną te 5%)...pozostaje nam czekać na ogłoszenie nowego punktu programu wyborczego pt. JOW-y, czyli to nad czym pracujemy od kilku lat tylko opozycja nas blokuje
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
        Wg mnie nie. Jest komunikacją ze społeczeństwem. Rozmowy wyłącznie we własnym sosie nie mają sensu.

Kukiz nie ma takiej kasy na kampanię co Bronek czy Duda (różnice są zresztą moim zdaniem nieporozumieniem). Nadrabia to znajomościami w świecie celebrycko-dziennikarskim.
        No tak, tylko czy on jako rzekomy kandydat "antysystemowy" w takim razie w ogóle rozumie czym jest system? Bo z tego co on mówi wynika że JOW to jest złoty środek na wszystko a cała reszta to tylko tło.

Zamieszczone przez Buziek_LG
        Nie żebym chciał się na siłę przyjebać ale już wcześniej mówił że poprze kogoś tylko wtedy gdy ten ktoś poprze JOWy
        Tak ale on nie jest w polityce od wczoraj. W 2006/2007 roku aktywnie popierał PO, dawał za darmo koncerty na wiecach PO/HGW. Sam twierdzi od wielu lat dobrze się zna ze Schetyną. Akcja z JOW zaczęłą się po tym jak (podobno za sprawą Rokity) TVN dał materiał "zmieleni". Chyba nie wierzysz że tak szybko o nim zapomniał? Bo platforma temat JOW klepie od 2003 roku.

Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; [ARG:4 UNDEFINED].
        "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zagłosuję na Korwina Mikkego, bo to jedyny kandytat, który obejmując urząd Prezydenta RP jest w stanie sprawić, że Maciek Dobrowolski doczeka się sprawiedliwego wyroku i/lub wyjdzie na wolność.
          profil przyjaciół z Den Haag
          https://www.facebook.com/pages/FCDH/1608935165914183

Komentarz

• Komentarz

• Nie wiem jak wy Panowie, ale ja głosuje na Mariana Kowalskiego. Przede wszystkim dlatego że nie jest milionerem jak Korwin i zna problemy zwykłych ludzi, jak większość z nas. A do tego opodatkowanie zachodnich sieci handlowych i emerytura obywatelska na styl Kanadyjski to ciekawe propozycje. Zdaje mi się że Korwin kiedyś powiedział że na stadionach powinny być wierze strażnicze jak w więzieniu i powinno się strzelać do kiboli odpalających race. Ta jak wiele jego wypowiedzi jest wyrwana z kontekstu i nie ma kompletnie sensu. Fajny, starszy Pan, ale jednak to nie to. Kowalski ma struktury w całej Polsce, a Korwin jedzie tylko na nazwisku. Gdy jego zabraknie to i jego elektorat zniknie, albo przejdzie właśnie na RN. A co do Kukiza i JOWów to nie dajcie się zwieść... JOWy nic tu nie zmienią. Przede wszystkim potrzebne jest zlikwidowanie tzw "progu wyborczego" żeby wybory były proporcjonalne do wyników (jak z resztą nakazuje konstytucja), a więc nawet te 0,5% powinno dawać chociażby 1 posła w sejmie. Wprowadzenie progu było niekonstytucyjne.
              Miejmy nadzieje że do sejmu nie będzie takich podziałów i w końcu będzie jakaś jedna wspólna antysystemowa lista...

A tak w ogóle to dziwne że jeszcze tu tego nie było (może ktoś nie widział ):
              Ostatnio edytowany przez LegijnyPatriota; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Tak apropo jednomandatowych okręgów wyborczych to jest cała masa różnych metod wyłaniania kandydatów w ten sposób, skromna tabelka z anglojęzycznej wikipedi:

http://en.wikipedia.org/wiki/Single-...ection_methods

Jak widać tak jak istnieje ordynacja większościowa tak i istnieje ordynacja antywiększościowa. Poza tym tak jak w wyborach prezydenckich niektóre ordynacje mają np. dwia tury a w innych można nawet głosować przeciw danym kandydatom bez popierania kogokolwiek. Czy te wszystkie ruchy "JOW" w ogóle mają ustalone co i jak chcą wprowadzić?
                "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez H.ibic
                  Przy okazji dyskusji w internecie w Marianie Kowalskim nie raz pojawiał się głos kumatszych kibiców Motoru Lublin, że Marian pare dobrych lat temu swoimi zeznaniami posłał kogoś na wakacje. Z Ruchu Narodowego powinien kandydować Bosak to może zastanowiłbym się nad oddaniem głosu na niego.
                  Bosak nie ma czynnego prawa wyborczego, nie ukończył 35 lat.
                  Też rozważam poparcie Pana Mariana w pierwszej turze, ale obawiam się, bo pamiętam te plotki, głosować na konfidenta.
                  Jest jakiś lunety użytkownik, który mógłby się wypowiedzieć w temacie?
                  Bóg z Nami, choj z Nimi.
                  Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
                    Bosak nie ma czynnego prawa wyborczego, nie ukończył 35 lat.
                    Też rozważam poparcie Pana Mariana w pierwszej turze, ale obawiam się, bo pamiętam te plotki, głosować na konfidenta.
                    Jest jakiś lunety użytkownik, który mógłby się wypowiedzieć w temacie?
                    Ja temat znam, ale nie jestem lunety, ani nawet teleskopy
                    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                      Ja temat znam, ale nie jestem lunety, ani nawet teleskopy
                      Sorki, pieprzona autokorekta.
                      Można prosić o odpowiedz tu, bądź na prv.
                      Chcę mieć czyste kibolskie sumienie/
                      Bóg z Nami, choj z Nimi.
                      Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zamieszczone przez LegijnyPatriota Zobacz posta
                        Nie wiem jak wy Panowie, ale ja głosuje na Mariana Kowalskiego. Przede wszystkim dlatego że nie jest milionerem jak Korwin i zna problemy zwykłych ludzi, jak większość z nas. A do tego opodatkowanie zachodnich sieci handlowych i emerytura obywatelska na styl Kanadyjski to ciekawe propozycje. Zdaje mi się że Korwin kiedyś powiedział że na stadionach powinny być wierze strażnicze jak w więzieniu i powinno się strzelać do kiboli odpalających race. Ta jak wiele jego wypowiedzi jest wyrwana z kontekstu i nie ma kompletnie sensu. Fajny, starszy Pan, ale jednak to nie to. Kowalski ma struktury w całej Polsce, a Korwin jedzie tylko na nazwisku. Gdy jego zabraknie to i jego elektorat zniknie, albo przejdzie właśnie na RN. A co do Kukiza i JOWów to nie dajcie się zwieść... JOWy nic tu nie zmienią. Przede wszystkim potrzebne jest zlikwidowanie tzw "progu wyborczego" żeby wybory były proporcjonalne do wyników (jak z resztą nakazuje konstytucja), a więc nawet te 0,5% powinno dawać chociażby 1 posła w sejmie. Wprowadzenie progu było niekonstytucyjne.
                        Miejmy nadzieje że do sejmu nie będzie takich podziałów i w końcu będzie jakaś jedna wspólna antysystemowa lista...

A tak w ogóle to dziwne że jeszcze tu tego nie było (może ktoś nie widział ):
                        może jakiś cytat , filmik ?

ps: biernego jak już.
                        Ostatnio edytowany przez Alek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                          może jakiś cytat , filmik ?
                          Ja pamiętam tekst z "Najwyższego Czasu!" jakoś z przełomu lat 90/00, sprowadzający się do stosowania zasady "chcącemu nie dzieje się krzywda" w ujęciu korwinowym. Jeżeli chodzi o stadiony, w skrócie miało to polegać na tym, by na wydzielonych częściach trybun mogło dochodzić do mordobicia zainteresowanych stron z użyciem wszystkiego, czego sobie zażyczą bez ingerencji policji. Sektory te jednak miałyby być przysłowiowymi zasiekami odgrodzone od pozostałych części trybun. On to zgłosił serio. Kwintesencja korwinowej wizji "wolności". Kilka lat później, gdy zaczęto badać polityczne sympatie w ruchu kibicowskim i się okazało, że ówczesna UPR dominuje - retoryka się dostosowała do tej sytuacji, aż po niedawną akcję na Podbeskidziu zgodnie z zasadą, że "kibic w muszce jest mniej awanturujący się"

Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
                          Sorki, pieprzona autokorekta.
                          Można prosić o odpowiedz tu, bądź na prv.
                          Chcę mieć czyste kibolskie sumienie/
                          Napiszę oględnie, ale myślę że czytelnie Ze światem kibicowskim jego motyw nie ma związku. Coś tam prywatnego zgłosił na policję, a w związku z tym, że - lubelski - świat jest mały podjęto próbę odkręcenia tematu naciskając po linii kumato/kibicowskiej, na co się nie zgodził. W związku z tym, że w tamtych okolicach dominuje podejście z miejsc o znacznie ostrzejszych zasadach, niż kibicowskie - duża część traktuje złamanie tych drugich jako tych pierwszych...
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Foxx tak żeś opisał sprawę Kowalskiego że wszystko stało się jasne...

Polecam wywiad z miłościwie nam panującym
                            http://www.polskieradio.pl/9/299/Art...ich-awanturach
                            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• ciekawi mnie to że nikt nie chce głosowac na komorowskiego a w sondażach jest on cały czas wysoko.

Komentarz

• A czemu sądzisz że nikt?
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X