Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Korwin to ma jakieś rozdwojenie jaźni. Raz chce zamykać Platformersów (plakat)
    U stokrotki:
    Monika Olejnik: Oni pójdą siedzieć€, to pana najnowszy plakat, głosuj na Korwina, Donald T. Sławomir N., Ewa K., Wincent R., a czemu tu nie ma Bronisława K.

Janusz Korwin-Mikke: A szanuję urząd prezydenta. Natomiast szczerze mówiąc to sztab, sztab sobie takie drobiazgi wymyśla.

Monika Olejnik: Ale dlaczego Sławomir N. ma siedzieć.

Janusz Korwin-Mikke: To mój sztab wymyśla różne drobiazgi publicystyczne, bo to powiedzmy jasno to jest demagogia, te wszystkie plakaty.
    e: Nie chcę być członkiem SMWK więc zamieszczam dla porządku dalszą część rozmowy o plakacie

Monika Olejnik: No dobrze, a Donald T. za co ma pójść siedzieć?

Janusz Korwin-Mikke: Wszystkie, wszystkie na całym świecie. No właśnie za emerytury na przykład.

Monika Olejnik: Aha, a Sławomir N. przypadkowo tu się znalazł.

Janusz Korwin-Mikke: Za oszustwa, nie, nie wiem akurat w tym przypadku, mój sztab takie rzeczy wie, chyba chodzi o pana Nowaka być może, ale niekoniecznie.

Monika Olejnik: Tak, tak, ale za co, nie, nie, to jest jego twarz tutaj, także o niego jednak chodzi.

Janusz Korwin-Mikke: A wie pani, że Sławomira Nowaka przecież nie oglądam telewizji, to w życiu nie widziałem. Więc nawet nie wiem...

Monika Olejnik: A, także nie wie pan o co chodzi i dlaczego ma pójść siedzieć.

Janusz Korwin-Mikke: Nie, o co chodzi to ja wiem, o zegarki prawda.

Monika Olejnik: O zegarki, to za zegarki miałby pójść siedzieć?

Janusz Korwin-Mikke: Nie, no żarty, tak samo jak sprawa pana Grabarczyka jest żartem, natomiast chodzi o samą zasadę.

Monika Olejnik: Ale, ale...

Janusz Korwin-Mikke: Że nie może być tak, za te złodziejstwa, te rabowania ludzi, przecież wie pani co zrobiła polska Prokuratura? Jak tylko przyszedł pan Seremet, prokurator, złożyłem doniesienie od razu, tego samego dnia w sprawie największej afery w historii, mianowicie afery z globalnym ociepleniem. Nie ma żadnego jak to powiedzieć no globalnego ocieplenia, to chodzi o wycyganienie dwóch, w tej chwili 2,8 biliona euro, z tego się 10 proc. ukradnie, resztę się zmarnuje, o tym jest osobna sprawa, to temat na osobną audycję. Ale to jest oczywista afera. I Prokuratura Generalna skierowała sprawę do apelacyjnej, apelacyjna do okręgowe, okręgowa do rejonowej, która zajmuje się ściganiem drobnych złodziejaszków i ta powiedziała, że to nie jest jej kompetencja. Prokuratura sobie kpi, rozumie pani, klasa polityczna dzisiejsza uważa, że jest bezkarna, może kraść, oszukiwać i nic się jej nie dzieje.
    Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• I znowu coś powiedział,ale nie powiedział.
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Co by nie powiedzieć o JKM, ale facet doskonale się bawi i żadna prezydentura, ani inna wyborcza wygrana nie jest mu do szczęścia potrzebna
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
          Akurat byłem w świecie hokejowym i nie ogarnąłem. Można jakieś nazwiska? Na TT śledzę raczej prawicę i tam takich kretynów nie spotkałem.
          Na pewno to samo pisała Wielowieyska, a reszty szczerze mówiąc nie pamiętam. Natomiast w całej sprawie dziwi mnie brak reakcji Kowalskiego, powinien był złożyć pozew w trybie wyborczym przeciwko Stokrotce w dzień po tym wywiadzie(w sumie dalej może to zrobić więc jak ktoś ma kontakty w RN to przekażcie tą myśl), pewna wygrana i przynajmniej satysfakcja z odszczekiwań złotowłosej
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Kielce

Komentarz

• Czy mogę się przenieść jeśli chodzi o miejsce głosowania, czy już za późno?

Komentarz

• Komentarz

• Pewnie napiszę coś pod prąd, ale chce powiedzieć, że średnio podoba mi się krzycząca inicjatywa korwinistów. Robienie atmosfery stadionowej na wiecu politycznym - prędzej czy później skończyć się musi zadymą. Dzisiaj pod ostrzał idzie Komorowski, jutro będzie Kaczyński, a pojutrze zaczniemy ganiać się po ulicach na poziomie sympatyków danej partii. To nie jest dobre

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                    Na pewno to samo pisała Wielowieyska, a reszty szczerze mówiąc nie pamiętam. Natomiast w całej sprawie dziwi mnie brak reakcji Kowalskiego, powinien był złożyć pozew w trybie wyborczym przeciwko Stokrotce w dzień po tym wywiadzie(w sumie dalej może to zrobić więc jak ktoś ma kontakty w RN to przekażcie tą myśl), pewna wygrana i przynajmniej satysfakcja z odszczekiwań złotowłosej
                    Dzięki. Wielowieyska ma wszelkie dane by w przyszłości zastąpić Stokrotkę. Co do pozwu to właśnie to przeszło mi przez myśl - trzeba by nakręcić Bosaka przez FB albo twitter. Myślę, że tego nie zrobili, bo po prostu nie mieli pojęcia, że Olejna walnęła aż takiego babola.

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                    Teza jest trochę inna
                    No, raczej nie, bo ja nie dyskutowałem z tezą Janeckiego, lecz z tezą twittera kontrowersje. Tezy Janeckiego w tym momencie nie znałem, a na pierwszy rzut oka widać w nich podstawową różnicę. Kontrowersje wspominają o "oficerze prowadzącym" co wprost sugeruje agenturalność (umyślność), zaś Janecki stawia na kompletną nieświadomość Kukiza.

Jak dla mnie to bzdura i w zasadzie podłączam się pod szyderkę Ziemkiewicza, aby Janecki zostawił choć trochę pola dla Mossadu. https://twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/...88124015157249

Warzecha również popełnił na ten temat tekst, może nie rewelacyjny, ale jednak trafiający.

Kukiz ma jedną zasadniczą zaletę. Jest wiarygodny medialnie. Ludzie to kupują, bo ma umiejętność wypowiadania się o Polsce z niespotykaną w mediach troską. Opowieści o tym, że jest podstawiony kompletnie mnie nie przekonują. Nieprawdą jest, że gra na niego cały TVN, bo akurat w dniu kiedy pisaliście swoje posty Sobieniowski w faktach dość mocno po nim jechał, a natemat.pl wyprodukował kilka (jednego dnia!) tekstów krytycznych. Wsparł nawet atak za rzekomy plagiat przy spocie. Inna rzecz, że medialni celebryci mają do niego delikatną słabość, bo sam Kukiz w pewien sposób jest ze świata celebrytów. Wojewódzki go popiera, bo jest jego kumplem z Jarocina i wkurwia go zaściankowość (w jego mniemaniu) wujka Bronka. Zapewne w drugiej turze wszystko wróci do normy.

Jeżeli zaś chodzi o poglądy Kukiza na Ukrainę to nie dostrzegam tutaj wpadki. Sercem jestem za głębokim wsparciem Ukrainy (i myślę, że Kukiz też), natomiast trzeba umieć spojrzeć prawdzie w oczy (i sam Kukiz to robi, odpowiadając na pytania o UKR), że Polska to obecnie taka kupa gruzu, że nie jest w stanie zatrzymać kilku gości na motorach na granicy. O jakim wsparciu więć możemy mówić, skoro u nas jest dupa i kamieni kupa? System państwowy jest tak niewydolny, fundamenty tak przeżarte, że angażowanie się w cokolwiek grubszego to samobójstwo. Najpierw trzeba totalnie posprzątać u nas. Sercem się więc z tezą Kukiza nie zgadzam, ale trudno odmówić mu logiki.

Jeżeli już miałbym szukać jakiś dziwnych agenturalnych motywów wśród prawicowych i "prawicowych" kandydatów to zdecydowanie bardziej podejrzane są dla mnie kuriozalne znajomości i słabości do typów, którzy pomagają innym latać po Birkenau z sowiecką flagą.

Przyznaję natomiast rację Janeckiemu w części dotyczącej Ogórek. Całe jej kandydowanie ewidentnie wygląda na deal Millera z PO. Świadczy o tym kilka motywów:

- wystawienie kompletnego anonima w wyborach;
                    - pierwsza konfa i tekst Millera, że Ogórek nie będzie odpowiadać na pytania, stawiający ją w roli głupiej blondynki;
                    - unikanie medialnych wystąpień;
                    - medialne stworzenie konfliktu SLD - Ogórek na kilka dni przed wyborami;
                    - bardzo ostry najazd medialny w ostatnim czasie na Ogórek w TVN;
                    - ............ dobry występ Ogórek w faktach po faktach;

Uważam, że Ogórek ze względu na kompletny brak doświadczenia dała się poprowadzić w tej kampanii bardzo źle, tymczasem gdyby cała jej kampania wyglądała jak występ w faktach po faktach to spokojnie ustrzeliłaby około 8-10 procent. Odnoszę wrażenie, że Miller próbuje przehandlować wicepremiera na jesieni, osłabianiem własnego kandydata (praktycznie w każdej możliwej sytuacji), aby Bronek dostał głosy czerwonych.
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• 1. Co do Kukiza podoba mi się jego postawa krytyczna pod adresem ukraińskich władz, w związku przeforsowaniem skandalicznej ustawy historycznej, dlatego też nie widzę sensu z jakiej paki temat ukraiński miałby być częścią kampanii wyborczej. Tu nawet nie ma interesu państwowego we wspomaganiu bankruta przez biedaka, co najwyżej pomoc humanitarną w miejsce konfliktu i na tym koniec.
                      2. Co do Nocnych Wilków nie chce mi się za bardzo wypowiadać. Można było ich wpuścić na warunkach określonych przez państwo, rekwirując ekwipunki z zakazanym logotypem sierpa i młota, a jeżeli kogoś jeszcze dziwi czemu ruskie wycieczki przyjeżdżają autokarami do Pieniężna to odpowiadam, bo jest tam radziecki pomnik. Gdyby go nie było to by nie przyjeżdżali.
                      3. Ogórek merytorycznie w wywiadach telewizyjnych lepiej wypada niż podczas expose. Wbrew negatywnej kampanii medialnej, ma dużo do powiedzenia.

Komentarz

• Jak by nie było wybory są dwa, pierwszy między Dudą a komorem a drugi spośród czterech-pięciu tak zwanych "prawicowych kandydatów antysystemowych". Istotne jest to ze względu na nadchodzące wybory parlamentarne. Pytanie więc czy Kukiz jeśli by wszedł do sejmu to czy by mógł poprzeć platformę albo robić za giertycha Kaczyńskiemu. Bo obecnie na takiego chcą go w TVN namaścić. No i dochodzi kwestia drugiej tury, przed wizytą nie mówił a po wizycie w TVN powiedział że nikogo.
                        Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; [ARG:4 UNDEFINED].
                        "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
                          No i dochodzi kwestia drugiej tury, przed wizytą nie mówił a po wizycie w TVN powiedział że nikogo.
                          Od kiedy jest kandydatem lub kandydatem na kandydata jedzie i po PO i po PIS, choć po PO mocniej. Sądzę, że nie poprze nikogo. I znowu - z jego punktu widzenia jest to jedyne logiczne rozwiązanie. Założenie partii lub publiczne ogłoszenie, że X jest mniejszym złem jest afirmacją systemu, a w konsekwencją zaprzeczeniem kluczowej idei jaką głosi.
                          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• A występ w programie apratczyka z TVN nie jest afirmacją systemu?
                            "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

A występ w programie apratczyka z TVN nie jest afirmacją systemu?
                              Wg mnie nie. Jest komunikacją ze społeczeństwem. Rozmowy wyłącznie we własnym sosie nie mają sensu.

Kukiz nie ma takiej kasy na kampanię co Bronek czy Duda (różnice są zresztą moim zdaniem nieporozumieniem). Nadrabia to znajomościami w świecie celebrycko-dziennikarskim.

Komentarz

No i dochodzi kwestia drugiej tury, przed wizytą nie mówił a po wizycie w TVN powiedział że nikogo.
                                Nie żebym chciał się na siłę przyjebać ale już wcześniej mówił że poprze kogoś tylko wtedy gdy ten ktoś poprze JOWy

Komentarz

Pracuję...
                                X