Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
  Uważasz, że zarejestrowany kandydat na prezydenta nie ma związku z tym tematem? Pytam poważnie. Nie musimy chyba pisać tylko o Dudzie i Korwinie...
  Czy w 1995 roku byłbyś zainteresowany rozmowa na temat bioenergoterapeutycznych wkładek do butów produkcji zarejestrowanego kandydata na Piotrowicza, czy tam rewelacji na temat żydowskiego spisku głoszonych przez innego kandydata Bubla. Albo ten temat będzie poważny, albo będziemy analizowali wypowiedzi osób z widocznymi zaburzeniami osobowości.

  PS. Takie pytanie do casuala, z czego wnosisz , iż GBraun jest "wspaniałym erudyta" ??
  Lieber tot als rot!!

  Komentarz


  • Bo słyszałem wiele jego wypowiedzi publicznych. Poziom jego wypowiedzi oceniam jako wysoki. Jego wiedzę z wielu dziedzin oceniam jaki wysoką. Jego kulturę wypowiedzi oceniam jako wysoką. Może akurat słowo "erudyta" nie oddaje najcelniej tego co chciałem powiedzieć, ale zdania nie zmienię- jest bardzo dobrym mówcą.
   Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
   - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
   Zapamiętał.

   Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

   Komentarz


   • Mnie osobiście jego wiedza nie powala, nawet napisze więcej, że przy założeniu, iż jego filmy są jej wyrazem to dajmy na to taki "marsz wyzwolicieli" wypada ... bardzo blado.
    Kultura wypowiedzi, to proszę Cię ale w filmikach wrzuconych chociażby w tym wątku to prezentuje się fatalnie.
    Jeżeli zaś idzie o swadę jego wypowiedzi, to ma na pewno dużą łatwość w przemawianiu, relatywnie dużą wiedzę, ciekawą narrację...ale również kompletną alogiczność wypowiedzi, co w połączeniu z nieumiejętnością prostej odpowiedzi na jeszcze prostsze pytania powoduje, że jest on w moich oczach kandydatem/politykiem?? karykaturalnym.
    Lieber tot als rot!!

    Komentarz


    • Zamieszczone przez casual Zobacz posta
     Braun jest wspaniałym erudytą, ma w bardzo wielu kwestiach słuszne poglądy, jest przyzwoitym człowiekiem itd. i wypadałby w mediach korzystnie gdyby nie jedno- dla wielu osób nawet na prawicy jego gadki o kondominium niemiecko jakimś tam pod patronatem Żydostwa, ciągłe gadki o masonerii itd. są po prostu zupełnie niestrawne i dyskwalifikujące. Autentycznie- gdyby nie tego typu wypowiedzi, przy sensownym czasie w TV i innych mediach, przy jego poziomie wiedzy, kultury i przy paru sensownych pomysłach na prezydenturę, miałby szanse moim zdaniem na wykręcenie sensacyjnego wyniku (a dziś w jego przypadku wszystko powyżej powiedzmy 1% byłoby sensacją), a tak zwyczajnie nie ma na to szans.
     Wiesz co? pisałem pracę magisterską na temat stosunków państwa Izrael z wybranymi państwami europejskimi i poruszałem m.in. temat organizacji B'nai B'rith, o której wspomina Braun w Tok FM . Radzę poczytać i dowiedzieć się trochę o wpływach i możliwościach tej organizacji. W jednym poście nie jestem w stanie przekazać wystarczającą ilość informacji. Nie jest to zbyt popularna organizacja ale ogromnie wpływowa. Jej wiceprzewodniczącym w Polsce jest chociażby Jan Hartman. Obawiam się, że tak daleko to Braun nie odpływa....
     Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

     Komentarz


     • tak jest super wpływowa i tajemnicza organizacja, która zostaje rozpracowana dzięki materiałom zebranym podczas pisania pracy magisterskiej.

      Jak zaczyna się gadka na temat masonów to przypomina mi się osoba wielkiego mistrza jednej z tych super wpływowych lóż regularnie terroryzowanego m.in przez członków jednej z legijnych grup (dla zainteresowanych wszyscy aktorzy tego spektaklu żyją i mają się dobrze )
      ps. o jej - B'nai B'rith, przemożnym wpływie świadczy chociażby osoba ich wiceprzewodniczącego
      Lieber tot als rot!!

      Komentarz


      • TNTP jakbyś mógł mi odpowiedzieć, a pytam z ciekawości. Generalizując, uważasz, że masoneria i teorie o grupie ludzi rządzących światem, to tylko wymyślone historyjki?

       Komentarz


       • Najlepsza? Fajno. To może pokusić się o jakąkolwiek inną, czy pozostaniesz przy swoim "wszystko źle"?

        Ja odpowiadam, że tak, dopuszczam.
        "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

        Komentarz


        • Zamieszczone przez b. Zobacz posta
         Braun 89
         Kowalski 85
         Korwin 75
         Kukiz 74
         Duda 73

         Komor 12
         Najlepsze to jest to że autorzy tej ankiety nie są w stanie określić poglądu prezydenta kraju na prawie żadną kwestię. Chyba 16/20 komoruski ma "nie ma zdania" zupełnie tak jak jego elektorat...
         "Warszawo dumna, Warszawo wielka to na twoich murach jest ...

         http://www.youtube.com/watch?v=Z2i7bR-lNaY

         Komentarz


         • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
          Czy w 1995 roku byłbyś zainteresowany rozmowa na temat bioenergoterapeutycznych wkładek do butów produkcji zarejestrowanego kandydata na Piotrowicza, czy tam rewelacji na temat żydowskiego spisku głoszoll analizowali wypowiedzi osób z widocznymi zaburzeniami osobowości.
          Załozenie ze akurat Ty wiesz co jest dobre a co złe, poważne a niepoważne, nie jest dla wszystkich tak samo oczywiste jak dla Ciebie
          Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

          Józef Mackiewicz

          Komentarz


          • Na Mazowszu Komorowski przed Dudą.

           "Echo Dnia” i największe dzienniki regionalne w Polsce przeprowadziły drugi największy sondaż prezydencki w kraju.


           Ostatnio edytowany przez klamot1916; 76038.

           Komentarz


           • 3.2M views, 11K likes, 43 loves, 2.6K comments, 47K shares, Facebook Watch Videos from Tomasz Smykowski: Jakby ktoś nie załapał się na przemówienie Bronisława Komorowskiego zanim TVN je skasował,...


            Komentarz


            • Braun dziś w TVP, jeżeli JKM masakruje to jak nazwać to co robi Grzegorz ?
             Oglądaj online Twoje ulubione seriale, programy, filmy i teatr tv. Zobacz przedpremiery hitów TVP. TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku.


             Następne jego występy:
             28.04 wtorek, 8.05 - Polskie Radio Jedynka, Sygnały Dnia
             01.05 środa 19.15 - Polsat, Gość Wydarzeń
             Grzegorz Braun. 206,775 likes · 5,409 talking about this. Jedyny autoryzowany przez Grzegorza Brauna profil na FB. Grzegorz Braun jest kandydatem na Prezydenta Miasta Rzeszowa w przedterminowych...

             Komentarz


             • Grzegorza Braun zawsze w formie !
              LEGIA TO MY
              Freedom for Mary Wagner!!!

              Komentarz


              • Sondaże, sondaże...

               Grupa 6000 respondentów, ankieta bezpośrednia(formularz papierowy w losowych miejscowościach)

               TNS Polska na 1021 osobach, sondaż telefoniczny w dniach 14-21 IV
               Według sondażu TNS Polska Bronisław Komorowski wygrałby I turę wyborów prezydenckich, ale jego przewaga znacząco stopniała i musi się przygotować na dogrywkę. Mocno zyskał za to Andrzej Duda.
               Na urzędującego prezydenta swój głos chce oddać 43,8 procent ankietowanych, a na kandydata PiS 32,4 procenta. Jednak licząc razem z niezdecydowanymi PBK ma zaledwie 36,3 proc., a Andrzej Duda 26,8 procenta. (...)
               Kolejne miejsca tradycyjnie okupowane przez Pawła Kukiza (8 procent - 6,6 procent z niezdecydowanymi) oraz Janusza Korwin-Mikke (7,4 procent - 6,1 procent). Piąta jest Magdalena Ogórek z 4,4 procenta (3,6 procent), a szósty Adam Jarubas, który zgromadził zaledwie 1,7 procenta głosów (1,4 procent). Pozostali kandydaci mają poparcie niższe niż jeden procent.tml>
               Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

               Komentarz


               • Z tym poparciem dla Ogórek to spóźniony żart. PAWEŁ KUKIZ do boju !
                Mioduski ,Vukovic OUT !

                Komentarz

                Pracuję...
                X