Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeśli piłeś do mnie, Bloniaq, to ja nikogo nie przekreśliłem podczas tej frapującej dyskusji.
    Liczyłem tylko, że kolega Przemek odniesie się do 3 punktu swojego wywodu w kontekście casusu posłanki Sawickiej, ale zgasiłeś jego entuzjazm i się nie odniósł.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Co wybory ta sama dyskusja. Tylko Królewska Mość coraz starszy, a efektów jego "polityki" żadnych. No oprócz wygodnego stołka w Brukseli.
      P. S. bloniaq zwolennikiem PiS-u nie jestem, także Twoja koncepcja....rypła się
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
        @ Foxx

Na Islandii na 300000 obywateli jest 90000 sztuk legalnej broni.
        Obawiam się jednak że przepisy islandzkie są dość podobne do przepisów polskich
        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Dla Ciebie mam inna kategorię. D
          Zawsze piszesz to samo, a rzadko jest taki kontekst...
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez przemekcwks Zobacz posta
            Dobra, dobra. Jednym postem nie zamiatajcie całej dyskusji i nie stosujcie odpowiedzialności zbiorowej bo chyba w tym środowisku jest to trochę nie na miejscu
            Czyli PrzemkuCWKS, jednak nie w naszym?
            "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• A wracając do polityki od strony kiszki, to dzisiejsza decyzja prokuratury wojskowej w sprawie Smoleńska to przykładowy element realnej kampanii wyborczej wojaka ze WSI.
              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• hmb nie wiem czemu zwrot "w tym środowisku" miałoby oznaczać w "waszym środowisku"? Używając słowa "tym" oczywiście chodziło o środowisko kibicowskie więc nie rozumiem z czym problem?
                Jaco niestety znowu zachowałeś się jak kolega, któremu wypominałeś niedoczytanie. Pewnie, znowu przez nieuwagę, nie zauważyłeś, że o prywatyzacji mówiłem, jednocześnie przypominając, aby nie wyglądała własnie w sposób prezentowany przez p. Sawicką, jednak zamiast niej użyłem przykładu PSL
                Wracając do meritum dyskusji. Panowie głosujący na PiS, moglibyście się odnieść do innych postulatów, które głosi ta partia? Bo szczerze mówiąc to mnie najbardziej interesuje. Co powiecie o: pomyśle 500zł na dziecko i skąd wziąć te pieniądze; jak PiS ma znaleźć te obiecane przez p. Kaczyńskiego 1 bilion złotych; braku deklaracji co dalej z zus i jak raz i dobrze załatwić sprawę nfz; co dalej z kopalniami(bo wiadomo, że w takim stanie pozostać nie mogą); oparciu polityki zagranicznej na całkowitym zaufaniu usa i odwrócenia się od Rosji; niejasnym stanowisku wobec ue; czy chociażby pomyśle, że to państwo powinno spłacać część długów frankowiczów. Pytam bo być może coś przeoczyłem z debaty publicznej i chciałbym mieć pełniejszy obraz obecnej sytuacji.

Komentarz

• Jacek Wilk (KNP) w Sejmie: Duda robi z nas idiotów, PO zachowuje podejście zdroworozsądkowe, cieszymy się z tego.
                  Ten Wilk mi śmierdzi i zalatuje bardzo "drogą Giertycha", rozbił KNP z JKM, dlatego , że to Wiplera większość wybrała na kandydata prezydenta Warszawy, a nie jego.

Komentarz

hmb nie wiem czemu zwrot "w tym środowisku" miałoby oznaczać w "waszym środowisku"? Używając słowa "tym" oczywiście chodziło o środowisko kibicowskie więc nie rozumiem z czym problem?
                    Jaco niestety znowu zachowałeś się jak kolega, któremu wypominałeś niedoczytanie. Pewnie, znowu przez nieuwagę, nie zauważyłeś, że o prywatyzacji mówiłem, jednocześnie przypominając, aby nie wyglądała własnie w sposób prezentowany przez p. Sawicką, jednak zamiast niej użyłem przykładu PSL
                    Wracając do meritum dyskusji. Panowie głosujący na PiS, moglibyście się odnieść do innych postulatów, które głosi ta partia? Bo szczerze mówiąc to mnie najbardziej interesuje. Co powiecie o: pomyśle 500zł na dziecko i skąd wziąć te pieniądze; jak PiS ma znaleźć te obiecane przez p. Kaczyńskiego 1 bilion złotych; braku deklaracji co dalej z zus i jak raz i dobrze załatwić sprawę nfz; co dalej z kopalniami(bo wiadomo, że w takim stanie pozostać nie mogą); oparciu polityki zagranicznej na całkowitym zaufaniu usa i odwrócenia się od Rosji; niejasnym stanowisku wobec ue; czy chociażby pomyśle, że to państwo powinno spłacać część długów frankowiczów. Pytam bo być może coś przeoczyłem z debaty publicznej i chciałbym mieć pełniejszy obraz obecnej sytuacji.
                    Dobra, nie dogadamy się w taki sposób, faktycznie. Przeczytałem bardzo, bardzo uważnie.
                    Odpowiedzi na Twoje pytania ceduję na kolegę TNTP, bo on ma więcej czasu i jeszcze na nie nie odpowiadał w tym wątku.
                    No, chyba, ze Foxx się skusi n-ty raz.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jaco, tak szczerze. Jakiej odpowiedzi oczekiwałeś żebyśmy mogli się dogadać?

Komentarz

Jaco, tak szczerze. Jakiej odpowiedzi oczekiwałeś żebyśmy mogli się dogadać?
                        Że to Duda ma szanse na wejście do drugiej tury i dlatego jest poważnym kandydatem, mimo, że jeszcze nigdy nie kandydował na urząd prezydenta RP.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Ale wiesz, że to jest nieprawda? Duda ma szanse na wejście do 2 tury nie dlatego, że jest poważnym kandydatem, ale dlatego, że ma poparcie największej partii opozycyjnej. Oczywiście życzę mu tej 2 tury, a w niej zwycięstwa nad Bronkiem, żeby mógł potwierdzić lub obalić teorię o obradach okrągłego stołu.

Komentarz

Ale wiesz, że to jest nieprawda? Duda ma szanse na wejście do 2 tury nie dlatego, że jest poważnym kandydatem, ale dlatego, że ma poparcie największej partii opozycyjnej. Oczywiście życzę mu tej 2 tury, a w niej zwycięstwa nad Bronkiem, żeby mógł potwierdzić lub obalić teorię o obradach okrągłego stołu.
                            I tu się różnimy, ale szanuję Twoje odmienne od mojego zdanie.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

teorię o obradach okrągłego stołu
                              Do tego momentu wierzyłem w naiwność.
                              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                                Obawiam się jednak że przepisy islandzkie są dość podobne do przepisów polskich
                                Czyli reasumując: uważasz że za niski wskaźnik morderstw przy użyciu broni palnej odpowiada restrykcyjność przepisów dotyczących dostępu do niej. Nie piszesz nic o różnicach w społeczeństwach więc rozumiem, że według Ciebie nasz wskaźnik też by nie wzrósł, gdyby w Polsce było 11 milionów sztuk legalnej broni, pod warunkiem że nie zmienilibyśmy prawa, wskaźnik by wzrósł, gdybyśmy prawo posiadania broni złagodzili?
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X