Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy te propozycje oceniasz pozytywnie czy negatywnie?
    Jakie propozycje?

Czy zgadzasz się z wyborczą że patriotyzm to płacenie podatków?
    Tak zgadzam się, patriotyzm w czasach pokoju to między innymi płacenie podatków

Czy uważasz, że przedstawiciel handlowy pobierając działkę na paliwo okradł Naród Polski z należnej mu stawki podatku?
    Uważam że przede wszystkim okradł swojego pracodawcę z należnych mu udziałów, uważam również że złamał umowę między nim a pracodawcą(standardowo jest w nich zakaz brania pasażerów), a także że powinien zapłacić podatek jeśli robi coś by osiągnąć dochód.

Dlaczego poseł PiSu nie pomyśli o obniżce podatków dla taksiarzy, pksów, pensjonatów tak żeby klienci, czyli obywatele Polski, której imię nosi przyszłość, mogli tanio podróżować?
    Dlatego że od tego ma Korwina, posła w Parlamencie Europejskim.

Mam nadzieję że jesteś kontent, czy może coś jeszcze?
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      Jakie propozycje?
      Zawarte w rzeczonej interpelacji. Już nieważne.

Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      Tak zgadzam się, patriotyzm w czasach pokoju to między innymi płacenie podatków
      I ja też mam podobny stosunek, tylko zamiast "w czasach pokoju" powiedziałbym "w suwerennym państwie"...

Uważam że przede wszystkim okradł swojego pracodawcę z należnych mu udziałów, uważam również że złamał umowę między nim a pracodawcą(standardowo jest w nich zakaz brania pasażerów), a także że powinien zapłacić podatek jeśli robi coś by osiągnąć dochód.
      Cóż, wśród znajomych mi przedstawicieli handlowych i reprezentantów większość ma swoją działalność i nikt z ich zleceniodawców w to nie wnika. A co do ostatniej części zdania nie zgadzam się zupełnie. Moim zdaniem podatek służy opłacaniu instytucji państwowych, aby wywiązywały się z należycie ze swoich funkcji. Akcyza w cenie paliwa powinna służyć utrzymaniu dróg i drogówki, itd. Nie rozumiem za to podatków mających na celu dzielenie się przez obywatela swoim dochodem z państwem. Ciągle słyszę, że to Utopia, że absurd, a nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi czemu w zasadzie służy pobieranie procentu od dochodu.

Dlatego że od tego ma Korwina, posła w Parlamencie Europejskim.
      Pisałeś wcześniej o kompromisie. Ja też bym chciał kompromisu. Ale kompromis, między PO i PiSem, to chyba inny kompromis niż między Korwinem a PiSem. Swoją drogą ja nie mam znajomych którzy chcą głosować na PO - wszyscy są między PiSem a Korwinem.

Mam nadzieję że jesteś kontent, czy może coś jeszcze?
      Jestem bardziej niż kontent. Taką dyskusję to ja mogę prowadzić.
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Pięć lat więzienia za krzesło? Ten żul powinien dostać order. Wszak prezydent tylko na tym skorzystał
        http://wpolityce.pl/polityka/236605-...tym-skorzystal

Komentarz

• od samego poczatku kampania PBK wyglada jak tani cyrk, na dodatek obecnie na kolkach...jesli Jarek i Andrzej nie wygraja tych wyborow, po drodze odwalajac jakis numer to bedzie znaczylo tylko jedno, mianowicie, ze PiS najzwyczajniej w swiecie nie chce rzadzic i jest im strasznie wygodnie w fotelu wiecznej opozycji...
          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Wybory na karku, a tutaj strategiczny sponsor PiSu wtopił.
            http://wiadomosci.dziennik.pl/polity...wala-skok.html

Komentarz

• Wybory wygra Bronek, ale nie będzie uznany przez większość polskiego społeczeństwa.

Komentarz

• Ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                  Wybory wygra Bronek, ale nie będzie uznany przez większość polskiego społeczeństwa.
                  I niech jasnowidz Jackowski będzie podsumowaniem poziomu twoich wpisów w tym temacie.

Komentarz

• Zamieszczone przez mkr Zobacz posta
                    I niech jasnowidz Jackowski będzie podsumowaniem poziomu twoich wpisów w tym temacie.
                    Że też nie dostrzegłeś ironii

Poniekąd nie jest to odkrywcze co głosi pan Jackowski, a że Bronek nie wzbudza już tak dużej sympatii jak na początku swojej kadencji, można to było dostrzec chociażby po gwizdach na wiecach w Nowym Targu i Krakowie. Gdyby rzeczywiście miał spora sympatię to myślę że zwolennicy na wiecach szybko uciszyliby krzykaczy, a w obecnej sytuacji sztab Bronka ma nawet problem odseparowywaniem przeciwników obecnego prezydenta. Jakoś u Dudy na spotkaniach nie widać przeciwników.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                      Drugi oddech władzy dał wczoraj PIS, wchodząc jak dziecko we mgle w sprawę prof. Chazana.

Pułapka zastawiona, oświetlona tak, że widać ją z kilometra, a PIS lezie ochoczo.Niewiarygodne ku..a.
                      Prokuratura nie znalazła podstaw, by stawiać zarzuty byłemu dyrektorowi szpitala im. Świętej Rodziny. Śledztwo w sprawie odmowy aborcji zostanie najprawdopodobniej umorzone. - Opinia biegłych lekarzy nie daje podstaw do zarzutów dla prof. Bogdana Chazana - informuje stołeczna prokuratura. Jeszcze w marcu prokuratura prowadząca śledztwo w sprawie odmowy wykonania legalnej aborcji przesłucha prof. Chazana. Będzie to jednak przesłuchanie w charakterze świadka, a nie podejrzanego.
                      Pozdrawiam.
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                        Pozdrawiam.
                        Panie Jaco, sprawa B.Chazana prawie przestaje istnieć, ale pojawia się sprawa G. Biereckiego. I teraz może ona PiS-owi zaszkodzić przed wyborami prezydenckimi. A jak się okaże, że nie było sprawy, to może już być dla PiS-u za późno.

"...bo nic dla człowieka lepszego pod słońcem,
                        niż żeby jadł, pił i doznawał radości..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Pilot Zobacz posta
                          Panie Jaco, sprawa B.Chazana prawie przestaje istnieć, ale pojawia się sprawa G. Biereckiego. I teraz może ona PiS-owi zaszkodzić przed wyborami prezydenckimi. A jak się okaże, że nie było sprawy, to może już być dla PiS-u za późno.
                          Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak podjął decyzję o zawieszeniu w prawach członka klubu parlamentarnego senatora Grzegorza Biereckiego - poinformował we wtorek rzecznik partii Marcin Mastalerek. Błaszczak zwrócił się do senatora o wyjaśnienia w związku z publikacjami mediów nt. SKOK.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Firmie z Luksemburga można sprzedać kolejkę na Kasprowy wraz z gruntem. Biereckiego oskarżają,że ma firmę w Luksemburgu.
                            https://www.facebook.com/zelaznalogika.net

Zbliża się koniec terminu składania list z podpisami pod kandydaturami na kandydatów prezydenta RP. JKM zebrał, Komorowski,Duda,Jarubas zbiorą bez problemu i ciekawi mnie czy ktoś do tego grona dołączy. Aby uniknąć tylko I tury wypadało by, aby do tego grona dołączyła Ogórek ew. Palikot bo inaczej lewicowy elektorat zagłosuje w I turze na PBK i te głosy mogą mu zagwarantować zwycięstwo w pierwszej turze.

Niezebranie 100 tys. głosów przez kandydata KNP - Wilka może być gwoździem do ich trumny, ale to dobrze że teraz to może się ogarną przed wyborami do Sejmu i nie będą rozbijać głosów i pójdą pod jednym szyldem z JKM

Komentarz

• Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
                              nie będą rozbijać głosów i pójdą pod jednym szyldem z JKM
                              A jaki to miałby być szyld?
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
                                Firmie z Luksemburga można sprzedać kolejkę na Kasprowy wraz z gruntem. Biereckiego oskarżają,że ma firmę w Luksemburgu.
                                https://www.facebook.com/zelaznalogika.net

Zbliża się koniec terminu składania list z podpisami pod kandydaturami na kandydatów prezydenta RP. JKM zebrał, Komorowski,Duda,Jarubas zbiorą bez problemu i ciekawi mnie czy ktoś do tego grona dołączy. Aby uniknąć tylko I tury wypadało by, aby do tego grona dołączyła Ogórek ew. Palikot bo inaczej lewicowy elektorat zagłosuje w I turze na PBK i te głosy mogą mu zagwarantować zwycięstwo w pierwszej turze.

Niezebranie 100 tys. głosów przez kandydata KNP - Wilka może być gwoździem do ich trumny, ale to dobrze że teraz to może się ogarną przed wyborami do Sejmu i nie będą rozbijać głosów i pójdą pod jednym szyldem z JKM
                                Ogórek ma już zebrane te 100000, mówi się o liczbie dochodzącej pod 200000 - w sensie, że tle będą chcieli złożyć.
                                Palikot zaczyna ładować $ w akcje zbierania podpisów = ma spore problemy z ich uzbieraniem, a wybory prezydenckie są dla niego ostatnią deską ratunku.
                                AD raczej bezproblemowo powinien zebrać 1mln. Podobną liczbę ma zamiar zebrać ekipa BK.
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X