Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 1.

Komentarz

• 2.

Komentarz

• Zamieszczone przez L'eon Zobacz posta
        To teraz się wyjaśniło dlaczego prezes nie brał w tym udziału! bo prezes to abstynent i w dodatku mu nie staje.
        Pewnie poczułeś się teraz prawdziwym mężczyzną?
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Gdyby debata się jednak odbyła, to mocną stroną Dudy gdzie mógłby sobie odbić jest prawo i ekonomia, natomiast Bronek wiedząc to będzie raczej dążył by pytania schodziły bardziej w kierunku bezpieczeństwa państwa. Tu sprawa tyczy się tego jaki zestaw pytań przygotuje prowadzący-redaktor i czy aby czasem nie będzie faworyzował Bronka. Dajmy na to, jeśli przewodnim tematem będzie obecna sytuacja geopolityczna w Donbasie, groźba rozlania się konfliktu na cały region, bezpieczeństwo narodowe, to tu rysuje się wyraźna przewaga Bronka, gdyż on już z góry zna odpowiedzi na powyższe pytania, wie jak skutecznie zagiąć przeciwnika. Wystarczy że będzie robił to co zawsze, udawał specjaliste z dziedziny obronności. Przy takim obrocie sprawy Duda może wyjść na kompletnego laika.

Komentarz

• Apropo Korwina, to chyba najbardziej rzeczowy test o nim, gospodarczo okej, światopoglądowo odleciał

https://krzykinternetu.wordpress.com...rwin-must-win/

Komentarz

• Coś z górniczych protestów https://www.youtube.com/watch?v=MDTzp6LNqws

Jeszcze taki tekścik wpadł mi pod oko http://blogpublika.com/2015/02/09/co...omym-kierunku/

Niska temperatura,armatki wodne...chyba w Kijowie bywało podobnie i wtedy wrzask oburzenia w polskojęzycznych mediach się przewijał.Teraz niespecjalnie o tym mówią

Wielkie bum globalnego systemu sztucznych długów się zbliża(tak 2017-2018 według mnie,o ile znowu nie kupią nieco czasu poprzez rozgrzanie konfliktów,zdobycie następnych kolonii i uruchomienie maszynki drukarskiej)
              Ostatnio edytowany przez Berni; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Berni Zobacz posta
                Coś z górniczych protestów https://www.youtube.com/watch?v=MDTzp6LNqws

Jeszcze taki tekścik wpadł mi pod oko http://blogpublika.com/2015/02/09/co...omym-kierunku/

Niska temperatura,armatki wodne...chyba w Kijowie bywało podobnie i wtedy wrzask oburzenia w polskojęzycznych mediach się przewijał.Teraz niespecjalnie o tym mówią

Wielkie bum globalnego systemu sztucznych długów się zbliża(tak 2017-2018 według mnie,o ile znowu nie kupią nieco czasu poprzez rozgrzanie konfliktów,zdobycie następnych kolonii i uruchomienie maszynki drukarskiej)
                Są gdzieś na stronie PKW szczegółowe wyniki wyborów samorządowych z podziałem na okręgi/komisje? Z chęcią bym zobaczył jak to głosowano w tamtych stronach.

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                  Gdyby debata się jednak odbyła, to mocną stroną Dudy gdzie mógłby sobie odbić jest prawo i ekonomia, natomiast Bronek wiedząc to będzie raczej dążył by pytania schodziły bardziej w kierunku bezpieczeństwa państwa. Tu sprawa tyczy się tego jaki zestaw pytań przygotuje prowadzący-redaktor i czy aby czasem nie będzie faworyzował Bronka. Dajmy na to, jeśli przewodnim tematem będzie obecna sytuacja geopolityczna w Donbasie, groźba rozlania się konfliktu na cały region, bezpieczeństwo narodowe, to tu rysuje się wyraźna przewaga Bronka, gdyż on już z góry zna odpowiedzi na powyższe pytania, wie jak skutecznie zagiąć przeciwnika. Wystarczy że będzie robił to co zawsze, udawał specjaliste z dziedziny obronności. Przy takim obrocie sprawy Duda może wyjść na kompletnego laika.
                  udawany specjalista to nie czasem laik?
                  LEGIA TO MY
                  Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• To są dwie różne rzeczy, być laikiem i wyjść na laika. Można być laikiem ale za to ślicznie pier*olić i na takiego nie wyjść w oczach oglądacza tańców z gwiazdami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                      Są gdzieś na stronie PKW szczegółowe wyniki wyborów samorządowych z podziałem na okręgi/komisje? Z chęcią bym zobaczył jak to głosowano w tamtych stronach.
                      A są szczegółowe wyniki wyborów w Warszawie? Bo też znaleźć nie mogę a bardzo bym chciał się dowiedzieć kogo w końcu wybrano.
                      "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Co sądzicie o zadymie pod JSW? To sczyt kur*estwa polewac woda w taka pogode
                        Tylko Legia Warszawa!
                        Jestem młody zdolny bezrobotny ale kocham LEGIE!

Komentarz

• Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
                          A są szczegółowe wyniki wyborów w Warszawie? Bo też znaleźć nie mogę a bardzo bym chciał się dowiedzieć kogo w końcu wybrano.
                          No właśnie chyba pkw nie było łaskawe przy tych wyborach dać takiego podsumowania...

Komentarz

• Zamieszczone przez benek1 Zobacz posta
                            Co sądzicie o zadymie pod JSW? To sczyt kur*estwa polewac woda w taka pogode
                            A co możemy sądzić?
                            Raz że oby było jak najmniej powiniętych, a dwa, że oby jak najwięcej kontuzji po drugiej stronie.
                            Tak jak napisał Berni nie ma co porównywać przekazów medialnych ze Śląska (czy pozostałych regionów kraju przy innych okazjach) z tymi z Majdanu czy innych regionów świata.
                            "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta
                              A co możemy sądzić?
                              Raz że oby było jak najmniej powiniętych, a dwa, że oby jak najwięcej kontuzji po drugiej stronie.
                              Tak jak napisał Berni nie ma co porównywać przekazów medialnych ze Śląska (czy pozostałych regionów kraju przy innych okazjach) z tymi z Majdanu czy innych regionów świata.
                              Ale nie warto by wyjść i ich wspierac? Mam wrażenie ze cieszysz się z nieszczescia górników względem klubów z tego regionu
                              Tylko Legia Warszawa!
                              Jestem młody zdolny bezrobotny ale kocham LEGIE!

Komentarz

• Zamieszczone przez benek1 Zobacz posta
                                Ale nie warto by wyjść i ich wspierac? Mam wrażenie ze cieszysz się z nieszczescia górników względem klubów z tego regionu
                                To wyjdź i wspieraj

Komentarz

Pracuję...
                                X