Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak dla mnie to obecnie Duda ma lepszy PR niz milosciwe nam panujacy, Benek zwroc uwage na to jak bardzo do przodu poszla rozpoznawalnosc pana Dudy ktorego wiekszosc na poczatku mylila z Duda z "S" (w tym ja sam), nie ogladalem calej konwencji, ale nawet po tych fragmentach ktore emitowane byly w rezimowych mediach mozna odczuc powiew, hmmm, swiezosci?co jak co, ale owa konwencja i sam Duda jak na razie na plus (wg. mnie)...
    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Berserk ale ja tego nie neguje Po prostu nie zapoznałem się z całą konwencją a fragmenty, które widziałem nie zachwyciły. Dlatego chciałem poznać opinię innych. Ja osobiście nie mam swojego kandydata i wiem tylko, że nie zagłosuje na Bronka Czekam na jakąś debatę, która pozwoli ocenić co chłopaki mają do powiedzenia.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
        Jak dla mnie to obecnie Duda ma lepszy PR niz milosciwe nam panujacy
        Cały Dudabus wypełniony po brzegi dziennikarzami. Mnóstwo fotek "z autokaru", "Duda pijący kawę", "Duda kupujący jabłki", "Duda jedzący grochówkę", "Duda częstujący jabłkami". Szok i niedowierzanie co się dzieje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Berserk ale ja tego nie neguje Po prostu nie zapoznałem się z całą konwencją a fragmenty, które widziałem nie zachwyciły. Dlatego chciałem poznać opinię innych.
          Proponuję, żebyś zapoznał się z całością i dopiero wtedy wpisał się na forum. Oceny innych mogą być subiektywne i niemiarodajne.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
            Proponuję, żebyś zapoznał się z całością i dopiero wtedy wpisał się na forum. Oceny innych mogą być subiektywne i niemiarodajne.
            Strata czasu
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Debaty maja to do siebie, ze sa prowadzone na zywo i niektore pytania moga zaskoczyc, a na to "Gajowy" nie moze sobie pozwolic, tak wiec, albo sie nie doczekasz, albo pozostaje Ci obserwowanie tego co " tu i teraz"
              #MuremZaBonusem

Komentarz

• A jak wyobrażasz sobie debatę dziesięciu chętnych na stołek prezydenta???
                Chyba że dziewięciu przepytuje jednego, ale to nie debata.
                Druga tura to jak najbardziej taka debata jeden na jeden. (chociaż PiS wielokrotnie ignorował zaproszenie Prezydenta do Pałacu)

Komentarz

• Zamieszczone przez L'eon Zobacz posta
                  Druga tura to jak najbardziej taka debata jeden na jeden. (chociaż PiS wielokrotnie ignorował zaproszenie Prezydenta do Pałacu)
                  Kiedy prezydent proponował debatę 1-1, a PiS odmawiał?

Komentarz

• Leon, a kto mowi o debacie 10 kandydatow na raz?
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• pisząc:
                      chociaż PiS wielokrotnie ignorował zaproszenie Prezydenta do Pałacu
                      Chodziło mi o zaproszenie PISu (Jarka) na obrady RBN z których się wymigiwał.
                      Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                      Leon, a kto mowi o debacie 10 kandydatow na raz?
                      A jak to sobie wyobrażasz?
                      Według mnie to powinni debatować te dwie osoby które na polu walki pozostaną po 1 turze.
                      Ostatnio edytowany przez L'eon; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez L'eon Zobacz posta
                        pisząc:
                        chociaż PiS wielokrotnie ignorował zaproszenie Prezydenta do Pałacu
                        Chodziło mi o zaproszenie PISu (Jarka) na obrady RBN z których się wymigiwał.
                        To jakby "troszkę" inna sytuacja
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Przypominam, że już tak jedna debata się odbyła z czwórką kandydatów i raczej miała bardzo marny poziom przez zły sposób zadawania pytań i ogólny harmider.

Odpaliłem nawet dzisiaj jej fragment i z perspektywy czasu można powiedzieć, że to była kompletna pomyłka.
                          http://www.tvp.pl/publicystyka/polit...062010/1917095
                          Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ogólnie niektórzy przeceniają rolę debat w dzisiejszym świecie. Większość wyborców i tak przeczyta nagłówki onetów i gazietek.pl.

Mnie tylko zastanawia czy pozytywy wydźwięk sobotniej konwencji to nie owoc.... afery madryckiej i braku za kulisami Hofmana.

W Polsce Duda nie wygra przez swoje kompetencje, doświadczenie, znajomość języków czy tytuł doktora. A przez aparycję i uświadomienie, że głosowanie na Komora to po prostu obciach. I to jest wielki plus dla PiS, że wreszcie to zrozumieli.

Komentarz

• Dobrze wiedzieć że w RBN poza orgiami i popijawami odbywają się teraz debaty.

PS.

Debaty maja to do siebie, ze sa prowadzone na zywo i niektore pytania moga zaskoczyc, a na to "Gajowy" nie moze sobie pozwolic, tak wiec, albo sie nie doczekasz, albo pozostaje Ci obserwowanie tego co " tu i teraz"
                              Na żywo w taki sposób że jak kiedyś była debata Tusk-Kaczyński to ten pierwszy lepiej znał pulę pytań od prowadzącego.
                              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
                                Dobrze wiedzieć że w RBN poza orgiami i popijawami odbywają się teraz debaty.
                                To teraz się wyjaśniło dlaczego prezes nie brał w tym udziału! bo prezes to abstynent i w dodatku mu nie staje.

Komentarz

Pracuję...
                                X