Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
    a nie programu naprawczego który zredukuje zatrudnienie o ileś procent zarówno w administacji i zarządach jak i na przodku.
    Jak to jest że wszyscy dookoła(Czesi, Rosjanie, Niemcy) zwiększają zatrudnienie i budują nowe kopalnie(również w Polsce), a u nas rozmawia się o wygaszaniu kopalni. Więcej nawet osoby "bezstronne" mówią "ok nie zamykamy ale pozwalniać trzeba". e: Po prostu dla mnie jest niepojęte jak można mówić o czymś o czym nie ma się bladego pojęcia, lub w najlepszym wypadku "coś się przeczytało". I mówić o tym w kategoriach prawd objawionych

Mort +1
    Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Nie jestem żadnym znawcą polityki i nie wiem czy mi się dobrze wydaje ale dawniej jakoś tak przed 2007 rokiem nie pamiętam żeby co chwila wybuchała jakas afera a jesli juz wybuchała to Rząd szedł w rozsypkę - Afera Rywina pamiętam że ciągnęła sie i ciągnęła i było na co popatrzeć pózniej Starachowicka i Rząd Upada, Wygrywa PiS i rządzi w koalicji i jedyna afera która mi zapadla w pamieć to ta z Lepperem (gruntowa chyba) aa i pani Beger i jej Taśmy:P no ale Rząd Upada i oddaje władzę.... PiS glosuje za skróceniem kadencji.....

no i nastaje era PO...

PO które trzyma sie koryta tak mocno że już nic nie jest w stanie ich od niego oderwać... O hubie, pasożycie PSL nawet nie wspominam... Tyle Afer tyle kompromitacji, jawne kłamstwa mówione Nam prosto w oczy... i my im nadal wierzymy??? (Ja na pewno nie), choć muszę szczerze przyznać że w 2007 głosowałem na PO Pozostanie to niezmazywalną plama na moim honorze cóż... to wrzystko zamiecione pod dywan, umorzone zapomniane... OO nie nigdy nie zapomnę jak mnie dzisiejsza pani Premier KOPACZ okłamała z trybuny sejmowej (Chyba) przysięgała że ziemia w Smoleńsku została przekopana na metr w głąb... że lekarze z Polski byli przy sekcji zwłok że nie było żadnej pomyłki....echh długo by pisać ile kłamstw wtedy padło i nadal pada... Szkoda mi jedynie tych wszystkich rodzin które nie sa pewne kogo pochowały czy to na pewno tu leży ich ojciec,mąż,syn... kto wogóle wtedy zabronił otwierać tych trumien jak przyleciały do Polski... (taki rozkaz z moskwy?), długo by pisać... i kolejne afery

afera Tasmowa, afera hazardowa, afera wyciągowa, afera stadionowa, afera autostradowa, afera stoczniowa, afera AmberGold, afera gazowa, Info-afera, OFE, wiek emerytalny! Ludzie to nawet Belgowie potrafia zaprotestować a my co juz zapomnieliśmy że głos ludu też coś znaczy?, ile to Milionów podpisów pod różnymi petycjami,referendami PO od tak sobie zignorowało i wyrzuciło je do kosza - w/s 6-latków i wieku emerytalnego, w sprawie nagłaśnianej przez kukiza tj JOW-ów.... Przyjęcie ustawy o tzw. bratniej pomocy! Dług publiczny, kredyty wzięte przez ten rząd dług publiczny dziur budżetowa... Koleje,autostrady, lasy państwowe! Dziwie sie że wogóle jeszcze istniejemy... Tusk powinni juz dawno podpisac jakis traktat rozbiorowy.... może pod rządami Merkel, Putina, albo Orbana byłoby nam lepiej....

Górnicy nie dajcie się oszukać!

Sorry że tak trochę nie w temacie i trochę chaotycznie ale musiałem cos napisać.....bo jak to mawia któryś z użytkowników tego forum " Lubię sobie jebnąć posta. "
      Ostatnio edytowany przez FrAnCuZ05; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez FrAnCuZ05 Zobacz posta
        Tyle Afer tyle kompromitacji, jawne kłamstwa mówione Nam prosto w oczy...
        Bo co jak co, ale trzeba przyznać, że Tusk miał niebywały talent do przegadywania takich spraw.
        Wyszedł, brał na siebie, od czasu do czasu odstrzelił jakiegoś pionka i tak tłumaczył, aż wytłumaczył. Gadke to on ma.
        Kopaczowa widać nie posiada tego 'daru'. Ona się bardziej mota i nie potrafi przekonywać i odwracać kota ogonem i ogólnie jakaś pokraczna jest.

Komentarz

• Na prawdę wierzysz że sprawa była i zniknęła bo taki jakiś tusk czy inny ładnie do kamery z kartki przeczytał?
          "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zniknąć nie zniknęła, ale widzę różnicę, jak ludzie reagują na opanowanego Tuska i nerwową Kopacz. Jej wszystko płazem nie ujdzie, co widać po sondażach.
            Co się działo, jak w rządzie/PO były problemy? Wychodził Tusk i 'przemawiał'. Tuskobusy nie tuskobusy, wszystkie te jego akcje pod publiczkę.... widzisz teraz Kopaczobus? przecież by ją roznieśli

spotter_spotterow przecież ja wiem, że na Ciebie czy na mnie, czy innych 'nieprzekonanych' gadka Tuska nie robiła wrażenia, ale tych wahających się jakoś przekonywał. Potrafił zagadywać problemy.

Komentarz

• Przeciez Kopaczowa to zwykla marioneta, ona tym krajem nie rzadzi...
              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Apropos, niezauważalnie przeszło info o nowej partii Korwina - Konfederacji Nowej Polski, w skrócie KNP

http://wpolityce.pl/polityka/229911-...oje-mozliwosci

fanpejdż: https://www.facebook.com/pages/Konfe...75917996049358
                Ostatnio edytowany przez piejo kury piejo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                  Apropos, niezauważalnie przeszło info o nowej partii Korwina - Konfederacji Nowej Polski, w skrócie KNP

http://wpolityce.pl/polityka/229911-...oje-mozliwosci

fanpejdż: https://www.facebook.com/pages/Konfe...75917996049358
                  cyrk

Komentarz

• Jaja jak berety. Oni naprawdę mają zryte banie w tej świcie Korwina

Komentarz

• KSG wspiera górników . Akcja jakoś w momencie podpisania porozumienia jednak info wtedy jeszcze nie dotarło (podobno )
                      "You'll never walk alone "

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                        spotter_spotterow przecież ja wiem, że na Ciebie czy na mnie, czy innych 'nieprzekonanych' gadka Tuska nie robiła wrażenia, ale tych wahających się jakoś przekonywał. Potrafił zagadywać problemy.
                        Ciekawe ile razy go widziałeś kiedy nie był na ekranie TVN.

PS. Baba z SLD rozpoczyna kampanię w typowy sposób:
                        Nauczmy młodzież ryzykować - powiedziała Magdalena Ogórek, kandydatka SLD na prezydenta. Dodała, że trzeba znieść ograniczenia prawne dla młodzieży i zaproponowała, żeby osoby do 25. roku życia nie odpowiadały za przestępstwa gospodarcze przez pierwsze dwa lata działalności.
                        Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; [ARG:4 UNDEFINED].
                        "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Taka tam ciekawostka z Argentyny... komuś coś to przypomina?

Argentyński prokurator, który oskarżał prezydent Cristinę Fernandez de Kirchner, został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Buenos Aires. Tydzień temu śledczy ten stwierdził, że głowa państwa pomagała w tuszowaniu rezultatów dochodzenia dotyczącego najbardziej tragicznego zamachu w historii Argentyny.
                          Prokurator Alberto Nisman prowadził śledztwo w sprawie ataku bombowego na ośrodek kulturalny Stowarzyszenia Argentyńsko - Izraelskiego. Zamachu dokonano w 1994 roku. Zginęło 85 osób, a prawie 300 było rannych. Według Izraela za zamach był odpowiedzialny libański Hezbollah, wspierany przez Iran.

Prezydent Argentyny Cristina Fernandez de Kirchner chciała, aby zawiesić śledztwo dotyczące związku Iranu z tą zbrodnią, aby poprawić stosunki obu krajów. Według prokuratora, chodziło o wymianę zboża na irańską ropę. Alberto Nisman uważał, że w sprawę byli zamieszani prezydent kraju i minister spraw zagranicznych.

Prokurator miał złożyć w poniedziałek przed parlamentem wyjaśnienia w tej sprawie. Wcześniej jednak znaleziono go martwego. Obok ciała w wannie znaleziono broń. Narodowy Sekretarz do spraw Bezpieczeństwa Sergio Berni poinformował, że wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona autopsja, w celu ustalenia przyczyny śmierci.
                          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• hm jak to było z tą pożegnalną mową Oleksego?

była, odtworzyli i media solidarnie milczą?
                            była, nie odtworzyli i media również solidarnie milczą?
                            czy nie było, a media również milczą, nie wyjaśniając czemu nie było, mimo, że wcześniej zapowiadali jaki to będzie bum (co prawda miała być mowa i jakieś notatki czy wspomnienia) ?

chyba Republika, wpolityce.pl czy niezależna też nic o tym nie wspomina, czy może się mylę ?

Komentarz

• Zamieszczone przez F.. Zobacz posta
                              hm jak to było z tą pożegnalną mową Oleksego?

była, odtworzyli i media solidarnie milczą?
                              była, nie odtworzyli i media również solidarnie milczą?
                              czy nie było, a media również milczą, nie wyjaśniając czemu nie było, mimo, że wcześniej zapowiadali jaki to będzie bum (co prawda miała być mowa i jakieś notatki czy wspomnienia) ?

chyba Republika, wpolityce.pl czy niezależna też nic o tym nie wspomina, czy może się mylę ?
                              Kwaśniewski w mowie pożegnalnej na pogrzebie powiedział, że niby Oleksy tylko żartował z tym filmem...

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
                                Kwaśniewski w mowie pożegnalnej na pogrzebie powiedział, że niby Oleksy tylko żartował z tym filmem...
                                Film / biografia to jedno, a przygotowana mowa pożegnalna na własny pogrzeb to drugie. Też się zastanawiam o co chodzi, bo był spory szum w mediach na ten temat tuż po śmierci J.O., a po pogrzebie jakby wszyscy zgodnie o temacie zapomnieli Ktoś coś?

Komentarz

Pracuję...
                                X