Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• piejo kury piejo - polecam Ci tekst Krzysztofa Raka "Wolnościowa fiksacja" z ostatniego "Plusa Minusa", weekendowego dodatku do "Rz".

Komentarz

• Jeszcze odrobinka o pseudo-mężu pani Ogórek, który jak się okazuje zupełnie przypadkiem jest pracodawcą... córki Tuska:

http://wpolityce.pl/polityka/141522-...ien-bszefa-wsi
      "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Przegląd Tygodnia w Klubie Ronina - o Aferze Marszałkowej (12-01-2015)

Komentarz

• A 2 dni temu Łukasz Mężyk pisał analizę, że spór z górnikami jest dla Kopacz sytuacją "win-win". Troszkę się przeliczył.

Komentarz

• A kto to ten Łukasz Mężyk?
            Ora et labora

Komentarz

• http://300polityka.pl/autorzy/#lukasz-mezyk

(nie dało się skopiować)

Komentarz

• Wszystko się da skopiować

Łukasz Mężyk
                Był asystentem Leszka Balcerowicza. Uczestniczył w kampaniach wyborczych Unii Wolności. Pracował tez w Kancelarii Prezydenta Kwaśniewskiego. Współpracował ze sztabem kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego, do kwietnia 2011 doradzał PJN, a do sierpnia 2012 roku Joannie Kluzik- Rostkowskiej. Jako PR-owiec pracował w Profilach i APCO Worldwide. Obecnie, jest prezesem agencji PR- LevelUp Communications. W firmie Viewpoint, do 2010 prowadził projekty lobbyingowe dla Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie, państwowej spółki strategicznej PSE Operator oraz Mangas Group- w zakresie blokowania stron internetowych. Obecnie, nie doradza żadnym politykom, nie prowadzi projektów lobbyingowych, a prowadzone projekty PR nie mają nic wspólnego z działalnością niniejszego serwisu. W kampanii wyborczej 2011 prowadził bloga „KulisyKampanii.pl”.
                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Źle mnie zrozumiałeś. Piszesz, że mocno się przeliczył w swojej analizie, więc wydaje mi się, że czymś sobie zasłużył żeby wytykać mu nietrafione analizy. Nie przewijał się chyba wcześniej w tym temacie, to tylko nowa twarz czy może jest jakimś błyskotliwym komentatorem? Jednym zdaniem, czy warto o nim tutaj pisać?
                  Ora et labora

Komentarz

• A ile mu zapłacili za analizę z takimi wynikami?
                    "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
                      Źle mnie zrozumiałeś. Piszesz, że mocno się przeliczył w swojej analizie, więc wydaje mi się, że czymś sobie zasłużył żeby wytykać mu nietrafione analizy. Nie przewijał się chyba wcześniej w tym temacie, to tylko nowa twarz czy może jest jakimś błyskotliwym komentatorem? Jednym zdaniem, czy warto o nim tutaj pisać?
                      Nie wiem czy warto czy nie warto o nim pisać, nie będę go szufladkował. Po prostu zrobił moim zdaniem jedną z najmniej trafionych diagnoz na ten temat, a że pojawił się akurat sondaż to go porównałem z tekstem Pana Mężyka.

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                        ...

3. likwidacja wszelkiego socjalu czyli tzw. opiekuńczego państwa, oraz różnej maści przywilejów
                        Problem w tym, że górnicy najgłośniej krzyczą jak chce im się odebrać właśnie to o czym napisałeś.

Gdzieś czytałem artykuł, że JSW żeby wypłacić górnikom 14tki sprzedała jakąś spółkę bo grozili strajkiem - no proszę w normalnej firmie wszyscy mieliby wilczy bilet. Górnicy przyzwyczaili się do przywilejów i z poprzedniej epoki i teraz dupa boli jak trzeba się brać za robotę.
                        Nie wiem na ile to chwyt marketingowy ale mam znajomych w Czechowicach i wiem że ta cała kopalnia Silesia też była w opłakanym stanie a jednak da się zrobić żeby wydobycie było opłacalne tylko trzeba wprowadzić wolny rynek. Tam pracują 24/7 i premię mają tylko jak cała firma przyniesie zyski. A nie czy się stoi czy się leży.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                          w normalnej firmie wszyscy mieliby wilczy bilet. .
                          z tym, że w "normalnej firmie", czyli korpo, albo u prywaciarza równocześnie z podpisaniem umowy o pracę podpisujesz papier w którym deklarujesz to, że nie będziesz organizował związków zawodowych i podejmował prób strajku, a w państwówce ZW istnieją od X lat i mogą sobie strajkować jak mają taką ochotę, a może dokładniej wtedy kiedy ich miejsca pracy, wynagrodzenia, socjal etc. w ich mniemaniu są zagrożone...
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

• I uważasz, że to jest w porządku?
                            Owszem najlepszy byłby złoty środek, coś pomiędzy, ale w mojej korporacji są związki zawodowe (pozostałość po czasach przed prywatyzacją).

Komentarz

• chodzi Ci o to czy w porządku jest zakaz ZW u prywaciarzy i korpo czy to, że górnicy się wkurwili i strajkują dysponując narzędziem jakim są ZW?
                              #MuremZaBonusem

Komentarz

• polecam posłuchać
                                http://www.wykop.pl/link/2337720/15-...niu-gornictwa/

przeczytać http://drogalegionisty.pl/?p=11121078

analogia do działań Castro na Kubie rzucona przez Wiplera dobrze obrazuje temat

Komentarz

Pracuję...
                                X