Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Z przypadku się nie wzięła.

  Tam, gdzie Magdalenie Ogórek nie wystarczała wiedza – a z tytułem doktora od religii (tak naprawdę nauk humanistycznych ale ze specjalizacją w procesach heretyków na Śląsku i Morawach). Telewizje śniadaniowe zapraszają ją na programy, gdzie trzeba zganić lub pochwalić dostojników kościoła katolickiego, a Magda Ogórek ex cathedra chwali, lub gani – dr Ogórek nie wahała się korzystać ze swoich kobiecych wdzięków. Wdzięków niewątpliwych, co przyznają i jej przyjaciele, i wrogowie. Blond włosy, zawsze lekko rozchylone usta i ładna twarz w połączeniu z nienaganną figurą budzą wrażenie nie tylko na kolegach z TVN (w tym Bartoszu Węglarczyku, z którym publicznie okazywała zażyłość), czy działaczach lewicy. Jej urokowi nie opierają się również sami dostojnicy kościelni, których Magda Ogórek przywołuje do tablicy w większości publicznych wypowiedzi. Z równą swadą potrafi obsztorcować arcybiskupa tej, czy innej archidiecezji, co pochwalić samego papieża – zawsze z tym samym uśmiechem. Chwali – statystycznie rzecz biorąc najczęściej – za to, że księża przepraszają za pedofilię w Kościele. Gani za podejście Kościoła do rozwodów. Nie bez powodu, bo jako zdeklarowana katoliczka, matka, musi (tak wybrała) żyć z mężczyzną, który ma już za sobą rozwód i którego sama nazywa mężem, choć jest to sprzeczne i z prawem kanonicznym, i z poglądami lokalnego proboszcza. Była związana z Piotrem Mochnaczewskim wymienianym jako agent WSI na liście Antoniego Macierewicza.
  "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

  "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

  Komentarz


  • Tekst powyżej to jest takie czepianie się, aby czepić. Dobrze, że jest MILFem, ładne kobiety to nic złego!

   Komentarz


   • Szczególnie ostatnie zdanie.
    "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

    "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

    Komentarz


    • To jest jedna z tych postępowych teolożek?

     Komentarz


     • Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
      Szczególnie ostatnie zdanie.
      Nie była związana tylko z nim mieszka o oficjalnie nazywa go mężem. Pracuje w szkole gdzie uczą i ich koledzy są jej właścicielami od kwietnia 2014 uczelnia Techniczno Handlowa uth, wcześniej wszip im. Helena Chodkowskiej i wyższą szkoła cła i logistyki. Suka nie warta nawet chwili szczerości

      Komentarz


      • I tak elekcja zmienia się w erekcje. Zamiast prezydeta mamy wybory miss Polonii. Jeśli odebrali by prezydentowi prawo veta i kilka ważniejszych prerogatyw, to możemy się tak bawić.
       Jedno jest pewne, rwałby to blondi jak pape z dachu ze szwagrem w zeszłą sobotę
       Ostatnio edytowany przez wLd; 58280.
       Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
       Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

       Komentarz


       • Zamieszczone przez WaLenrod Zobacz posta
        rwałby to blondi jak pape z dachu
        heh
        Na tej fotce, to kojarzy mi się z młodszą wersją Grażyny Torbickiej

        Komentarz


        • Ani mnie to ziębi, ani grzeje, ale kobieta zostaje kandydatką na prezydenta największej w Polsce partii lewicowej, a dwie naczelne feministki kraju w osobie Środy i Nowickiej mówią o paprotce i głupich pomysłach starego Millera.

         Komentarz


         • Ewka, wracaj z Francji i zapierdalaj... Kandydat się wkurwił i domaga się działań:
          Szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski - na prośbę prezydenta Bronisława Komorowskiego - zwrócił się do premier Ewy Kopacz o wskazanie osoby, która w trybie pilnym przedstawi stanowisko rządu dot. programu naprawczego w górnictwie - poinformowała Joanna Trzaska-Wieczorek.
          Dla niezorientowanych w temacie w zalewie różnych ciekawych niewątpliwie wydarzeń w Polsce i za granicą:
          http://niezalezna.pl/63107-nasz-news-konflikt-gornicy-rzad-plan-kopacz-bedzie-chciala-pokazac-silna-reke

          http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/...cts_news_small
          Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

          Komentarz


          • prezydent Europy bez serduszka na marszu, a Ewka jakaś taka zagubiona jakby była w Berlinie...
           #MuremZaBonusem

           Komentarz


           • Dla korwinowców

            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

            Komentarz


            • Nie ogarniam kompletnie taktyki KNP. Są jakieś wewnętrzne podziały i spory, no ale po co o tym (ze wszystkimi szczegółami) opowiadają w mediach. Zamiast przyjąć początkową retorykę Korwina i tonować nastroje, uspokajać itd., to teraz sami "politycy" KNP mówią, że "no zobaczymy jak to będzie z nową partią. Jeśli beton się nie ogarnie, to będzie musiała takowa powstać, bo tu stare dziady chcą krula obalać i zamykać się na nowe środowiska" (Berkowicz w TVP). Po co z takimi tekstami wyjeżdżać do telewizji? Amatorka... A już kompletnie żenujące były publiczne kłótnie zwaśnionych stron i to przez "oficjalne" profile fejsbukowe (m.in. Sommerowy "Najwyższy Czas").

             Że już nie wspomnę o sabotażowo-komediowych wypowiedziach różnych Wilków.

             Janusze polityki.

             PS. Aha, no i do tego dochodzą dwie jakieś Rady Główne wzajemnie się nieuznające
             Ostatnio edytowany przez kraroryfer; 55735.
             "Najdroższy i cenny od lat
             To właśnie twój ojczysty kraj
             Dla niego przelewasz swą krew
             dla niego urodziłeś się
             Twój honor to bronić tych barw
             Ich mocą zyć każdego dnia
             Niezłomny wśród ruin i kłamstw
             To właśnie twój ojczysty kraj"

             Komentarz


             • Wybory idą a przecież wygranych już wszyscy znamy. Teraz trzeba tylko dorobić odpowiednie historyjki kontrkandydatom i wszysto będzie po staremu.

              PS. Bardzo ciekawe że wraz ze śmiercią Oleksego z SLD wyleciał Napieralski, ten sam Napieralski który jako szef SLD i kandydat na prezydenta odmówił poparcia Komoruskiego w 2 turze wyborów. Na jego miejsce wstawiono babę z TVN i najprawdopodobniej WSI.
              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

              "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

              Komentarz


              • Teraz media wałkują temat kopalń a ja już mówiłem jakie jest najlepsze w tej kwestii rozwiązanie. Prywatyzacja z głową, ale żeby to się przedsiębiorcom opłacało i by górnicy na tym nie ucierpieli, należy zmienić system funkcjonowania tego państwa z oligarchicznego na wolnorynkowe.

               1. rozdział gospodarki od państwa
               2. likwidacja podatku dochodowego, oraz innych nakładanych w postaci VAT, itp. i ustanowienie jednego niskiego podatku administracyjnego (służby porządkowe/militarne, władza sądownicza)
               3. likwidacja wszelkiego socjalu czyli tzw. opiekuńczego państwa, oraz różnej maści przywilejów
               2. likwidacja niepotrzebnych urzędów
               3. zwolnienie połowy armii urzedniczej

               Właśnie o te postulaty winni walczyć górnicy, bo to jest w ich interesie i... wkońcu okazałoby się że węgiel wydobywany w Polsce jest konkurencyjny.

               Na to wszystko idzie gruba kasa bo państwo to musi utrzymać, musi skądś zabrać żeby komuś dać, tyle że z punktu widzenia tej władzy taki scenariusz jest im na rękę bo czerpią z tego POlityczny interes. Gdyby zrealizowano to wszystko co wymieniłem, nagle okazałoby się że koniec z ośmiorniczkami i partyjnymi posadkami, polityk stałby się urzędnikiem państwowym w dobrze rozumianym tego słowa znaczeniu, czyli sługą państwa.
               Majstersztyk III RP polega na tym że różnej maści resortowi ekonomiści wmawiają nam że od 25 lat jesteśmy na drodzę do kapitalizmu a jest dokładnie na odwrót, tyle że oni dalej będą tak kręcić bo są beneficjentami tego systemu. Można jeszcze zrozumieć ekonomistów młodego pokolenia według których III RP to normalnie funkcjonujące państwo, bo po prostu tak im wpojono do mózgownic.
               Ostatnio edytowany przez piejo kury piejo; 63828.

               Komentarz


               • Farage ciekawie jedzie po Tusku:
                https://www.youtube.com/watch?v=XF8n5vvpOUk

                Komentarz

                Pracuję...
                X