Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
  Trzeba przyznać Kaczyński głupi nie jest - ani złotówki nie wziął na wyjazdy służbowe.
  Za to jest bałwanem, durniem i szkodnikiem w/g Frasyniuka:
  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
  "
  Janusz Waluś - czekaMY!

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
   Trzeba przyznać Kaczyński głupi nie jest - ani złotówki nie wziął na wyjazdy służbowe.
   I to od kilku lat. Inna rzecz, że on chyba ma samochód służbowy i kierowcę fundowanego przez partię.
   "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    I to od kilku lat. Inna rzecz, że on chyba ma samochód służbowy i kierowcę fundowanego przez partię.
    Radosław S. to ma wiele możliwości, może se furmanką bryknąć z naszej kasy (BOR, MON) a do tego przecież prywatna powózka nie będzie stała i się kurzyła, kasę trzeba zgarniać jak jest taka możliwość. Jakby chciał to z POparti też by mu furmankę lajsneli, no ale lepiej z lemingów sciągnąć, to co idzie, jak się na to godzą, ciemnogród pi.....ny, to trzeba golić frajerów, a jak...
    Próbuje nawracać, tłumaczyć, myśleć, ale to g.wno się mnoży na potęgę, większość nie ma czasu żeby zerknąć na coś innego niż powszechne media, dla nich TVN, POLSAT, TVP to jest dekalog.
    Ciężko będzie z tego wyjść społeczeństwu dopóki coś konkretnie nie pierdolnie, tyle, że nie długo wszyscy będą do tego stopnia ogłupieni, że jak w TVN podadzą, zrób to i tamto, nie rób tego i tamtego to tak ma być i po temacie. Gdzie ta wolność i demokracja? Od 2005 jest tu

    Dekalog AntyLeming
    Chciałbym stworzyć na podstawie waszych opini dekalog do walki z powszechną lemingozą, zaślepieniem, niewiedzą, ogłupieniem, brakiem merytorycznego myślenia.
    Wiem, że Polski tym nie zmienimy, ale niech to będą argumenty, po których każdy leming będzie miał kupe w gaciach i brak kontry. Krótko zwięźle i na temat.

    P.S. Ja mam za mało postów do utworzenia nowego tematu, ale myślę, że nie jest to zły pomysł na nowy temat pt. "AntyLeming" z którego każdy mógłby zaczerpnąć trochę wiedzy do utarczki słownej z tym zaślepionym ciemnogrodem.
    Ostatnio edytowany przez toto5; 78785.

    Komentarz


    • Z nimi nie ma co gadac, ich trzeba leczyc, albo napierdalac
     #MuremZaBonusem

     Komentarz


     • Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
      Z nimi nie ma co gadac, ich trzeba leczyc, albo napierdalac
      Zdecydowanie bo leki drogie a na zwrot z NFZ nie mamy co liczyć

      Tylko czekam na jakąś prowokację gdy zrobi się ciemno i powiedzą, że na dzisiejszym marszu byli ci sami zadymiarze co na MN a w zasadzie to te same środowiska itd.
      SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
       Ja przed nimi ostrzegałem na forum. Zobaczymy teraz, co powstanie na Jazdowie.
       Cokolwiek by tam nie było, to i tak będzie lepsze niż w Rembertowie. Tu powstała koalicja: Forum dla Rembertowa + PO + PiS
       Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

       Komentarz


       • Zamieszczone przez toto5 Zobacz posta
        "AntyLeming"
        Jak definiujemy Leminga? Każdy głosujący na PO to leming?

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Pan Prezes Zobacz posta
         Jak definiujemy Leminga? Każdy głosujący na PO to leming?
         Każdy głosujący na PO to przede wszystkim idiota.
         Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

         Komentarz


         • Coś na osłodę, media 25 lat "wolności"


          Zamieszczone przez tefałen
          Stacja TVN została "Telewizją 25-lecia". Nagrodę w czasie gali finałowej Grand Press 2014 odebrał Mariusz Walter. Wyróżnieniem "Media 25-lecia" w poszczególnych kategoriach uhonorowane zostały redakcje, "które wniosły największy wkład w rozwój wolnych mediów i stały się kuźniami profesjonalnego dziennikarstwa". Na gali Grand Press co roku nagradzani są najlepsi polscy dziennikarze. Tym razem z okazji rocznicy wyborów czerwcowych przyznano również specjalne wyróżnienie: nagrodę "Media 25-lecia". - Ćwierć wieku wolnego słowa to dobry moment, aby podsumować to, co nam się dobrego udało - powiedział o nagrodzie redaktor naczelny "Press" Andrzej Skworz.

          "Telewizją 25-lecia" została TVN. W kategorii "Gazeta 25-lecia" wyróżniona została "Gazeta Wyborcza", "Radio 25-lecia" to RMF FM. "Internet 25-lecia" to Onet.

          "Jedno nazwisko muszę wymienić"

          Nagrodę w imieniu TVN odebrał Mariusz Walter, jeden z założycieli TVN i honorowy prezydent grupy ITI.

          - Przyrzekłem sobie, że nie będę wymieniał żadnego nazwiska, żeby nikogo nie zapomnieć. A nie ma gorszej krzywdy, jeżeli zapomina się o kimś ważnym - powiedział. - Jedno muszę jednak wymienić: Janek Wejchert. Miałem za sobą ścianę, której dziś brakuje, a o którą można się było oprzeć, angażować się wszystkim, co było we mnie w tworzenie, a nie w myślenie o pieniądzach, organizacji. To był Janek - podkreślił Walter.

          Zwracając się do organizatorów zauważył, że nie wspomnieli hasła "cała prawda całą dobę". - Na ogół to prawda. Patrząc już z oddali na TVN, TVN24, Style, Turbo i wszystkie inne, mogę powiedzieć, że zdarzają się błędy. Zawsze jednak intencje i próba poszukiwań prawdy usprawiedliwiają temat na antenie - powiedział Walter.

          Rewolucja w polskiej telewizji
          TVN zaczęła nadawać 17 lat temu. I zrewolucjonizowała polską telewizję.
          Powstały "Fakty" - pierwszy niezależny program informacyjny
          , realna konkurencja dla "Wiadomości" TVP. Później przyszły pierwsze reality show z flagowym "Big Brotherem" i "Agentem" oraz bijący rekordy popularności teleturniej "Milionerzy".
          TVN na niespotykaną skalę rozwinęła grupę kanałów tematycznych. W ciągu pierwszych trzech lat powstało ich aż sześć.
          Ruszył pierwszy w Polsce kanał informacyjny TVN24 (sierpień 2001). Później zadebiutowała TVN Siedem, kanał telewizyjny o profilu filmowo-serialowym (marzec 2002). W maju 2003 wystartowała TVN Meteo – pierwsza polska telewizja pogodowa. W grudniu ruszyła TVN Turbo – pierwsza stacja motoryzacyjna w kraju.
          W kwietniu 2004 roku działalność rozpoczęła iTVN - kanał dla Polonii. W sierpniu zadebiutowała TVN Style – telewizja przede wszystkim dla kobiet.
          "Fakty" TVN i telewizja TVN24 otrzymały w 2004 roku najnowocześniejsze wówczas studio informacyjne w Europie. Taśma filmowa przestała istnieć, dziennikarz mógł montować wszystko w jednym miejscu, przy jednym komputerze.

          Złoty okres

          2004 był rokiem znakomitym. W listopadzie, tuż przed debiutem giełdowym, "Fakty" - flagowy program informacyjny TVN - pierwszy raz w historii miał lepszy wynik oglądalności niż konkurencyjne "Wiadomości".
          Ukoronowaniem złotego okresu budowy największej grupy medialnej w Polsce był debiut giełdowy.
          - Widzowie poświęcali nam dotychczas swój czas, teraz zainwestowali znacznie więcej - powiedział 7 grudnia 2004 Piotr Walter, wówczas prezes TVN. W giełdowy dzwon na GPW uderzył razem z Mariuszem Walterem i Janem Wejchertem, właścicielami stacji.

          Do sprzedaży TVN oddała 25 proc. swoich akcji, za kwotę 580 mln zł. Wartość spółki oszacowano na nieco ponad 2 mld zł.
          Start na warszawskim parkiecie okazał się dużym sukcesem. Media pisały o "udanym debiucie giełdowym TVN", podkreślały, że "spółka i jej właściciele świętują".
          Cena akcji TVN na otwarciu pierwszej sesji wzrosła o 10 proc. wobec ceny emisyjnej, a analitycy podkreślali, że nie spodziewali się tak dobrego debiutu. Spółka trafiła zaraz do WIG20, największych spółek na parkiecie, a potem do WIGMedia.
          Rok później pierwszy raz w historii w miesięcznym podsumowaniu wyników oglądalności TVN wyprzedził inne polskie telewizje komercyjne.

          Zawsze pierwsi

          W historii TVN przewija się słowo pierwszy. Pierwsza komercyjna telewizja na giełdzie, pierwsze reality show w Polsce, pierwszy portal informacyjny tvn24.pl zajmujący się wyłącznie newsami, pierwszy na tak wielką skalę projekt dziennikarstwa obywatelskiego Kontakt 24, pierwszy telewizyjny helikopter Błękitny24, pierwsza biznesowa telewizja.
          Jest też ciągle pierwsze logo TVN. Niewiele osób wie, że wygląda ono tak samo, jak 17 lat temu.

          Obecnie Grupa TVN to 10 kanałów telewizyjnych, pięć portali informacyjnych oraz wortal VOD player.pl. Oprócz tego spółka ma udziały w Onet.pl i nc+.
          Rocznie TVN produkuje kilkaset godzin programów, najwyższej klasy rozrywki m.in. "Mam talent", "Masterchef" czy "Top Model".
          Kanały TVN codziennie oglądają miliony osób, a udział w rynku oglądalności sięga 25 proc. W internecie tvn24.pl nie ma sobie równych wśród portali informacyjnych, a player.pl pod względem wyświetlanych materiałów wideo.

          Nagrody i tytuły

          Grupa TVN otrzymała mnóstwo nagród i od lat zajmuje pierwsze miejsca w wielu rankingach.
          Najlepiej zarządzana firma na europejskich rynkach wschodzących w kategorii "Communications" i najlepiej zarządzana spośród polskich firm ujętych w rankingu brytyjskiego miesięcznika "Euromoney" – Emerging Europe’s best managed companies.
          Najsilniejsza i najbardziej ceniona marka wśród mediów w Polsce w rankingach "Rzeczpospolitej". Nagrody od GPW m.in. za "najwyższą stopę zwrotu spółki z indeksu WIG20 w 2005 roku (99 proc.)". Co oznaczało, że akcje TVN zdrożały w ciągu roku aż o 99 proc.
          Każdy z prezesów TVN przez tych kilkanaście lat wdrażał różne strategie. Jedna rzecz pozostała jednak niezmienna: treść jest kluczem, a jakość kontentu to jedna z największych wartości TVN.

          Naj, naj, naj, pionierzy, zawsze pierwsi... nieźle sobie słodzą.

          Komentarz


          • Wyborcy PO to nie żadne lemingi tylko trzoda chlewna. TVN im zbudowało zagrodę w której się taplają w gównie wysranym przez michnika. Znane są przypadki leśnych świń - uciekinierów - którym podobno zdziczenie pomogło. Brak jednak na to jednoznacznych dowodów.
           "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

           "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
            Każdy głosujący na PO to przede wszystkim idiota.
            Daleko idące stwierdzenie.

            W takim razie, jednym słowem jak określisz wyborców pozostałych partii?

            PiS
            PSL
            SLD
            Twój Ruch
            KNP
            RN

            Pzdr

            Komentarz


            • Idź pojeździj II nitką metra to się dowiesz.
             "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


             Bynajmniej to nie przynajmniej!

             Komentarz


             • https://www.youtube.com/watch?v=YoKaGOCuULY

              Bardzo ciekawe nagranie, nie wiem czy ktoś już je wstawiał. Między innymi można zobaczyć młodego Adasia i "Stokrotkę" w towarzystwie Urbana.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Pan Prezes Zobacz posta
               Jak definiujemy Leminga? Każdy głosujący na PO to leming?
               Ja już nie będę Cię więcej dobijał, lepiej niż koledzy bym tego nie ujął. A tu masz jeszcze odpowiedź na pierwszą część pytania, pozwolę sobie zacytować, niektóre słowa Rafała Ziemkiewicza (publicysta, dziennikarz)

               Leming - to osoba, która nie kontroluje swoich przywódców i nawet jeśli prowadzą go oni w przepaść, to on idzie za nimi. To człowiek chemicznie wyprany z podejrzliwości wobec tego, co słyszy, szczególnie od władzy, oraz z mediów "głównego nurtu".

               Komentarz


               • Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
                Wyborcy PO to nie żadne lemingi tylko trzoda chlewna. TVN im zbudowało zagrodę w której się taplają w gównie wysranym przez michnika. Znane są przypadki leśnych świń - uciekinierów - którym podobno zdziczenie pomogło. Brak jednak na to jednoznacznych dowodów.
                No nie mów że nie oglądałeś jak co tydzień Martynka i Miecugow żegnali kolejnego z mieszkańców domu wielkiego brata, albo jak obecny minister zdrowia wygrał kase w programie reality szoł "Agent".

                Komentarz

                Pracuję...
                X