Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Miałem coś napisać, ale w trakcie zorientowałem się, że to kolejne wybory i mój kolejny podobny tekst o PIS.
    Zawsze znajdują się ludzie, którzy odpowiadają mi, że będzie lepiej.

Nie chce mi się tego po raz któryś przerabiać.

PIS popełnia te same błędy i nie robi nic by je wyeliminować.Oczywiście jestem świadomy, że ma przeciw sobie medialny układ.

Nic się nie zmieni..

Komentarz

• Wybory prezydenckie wypadły najgorzej jak mogły, PO nic nie straciło , a zyskało Poznań. Ale czemu się dziwić, jak przeglądając forum Lecha sporo było osób, które nie chciało obecnego prezydenta (który był neutralny po stronie kiboli, nie wtrącał się praktycznie w nic) to teraz mają takiego, że niedługo powinni zobaczyć kogo wybrali (prywatnie dobrego kolegę ich wojewody Florka)

Komentarz

• W Słupsku prezydentem ....Biedroń...brak słów

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta

Pogadamy w 2015 r w styczniu.

15 grudnia pogadamy
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Co wybory to ta sama śpiewka. Ludzi pojebało, platufusi, lemingoza. Mogłoby do nas dojść wreszcie, że większość w tym kraju to "tutejsi", wyrób "polakopodobny", który z rzadka może mieć ale w większości przypadków nie ma takiego samego zdania jak my. U nich wygrać z HGW może tylko wysoki opalony brunet w niebieskiej koszuli, znający 16 języków, mający studia najlepiej zachodnie jakiś Harvard czy Yale, sympatyczny i uprzejmy, nie zadzierający nosa, o poglądach żadnych a do tego walący konkretami a nie "darmową komunikacją miejską". Takie są oczekiwania ludu. Może nas to wku...iać ale taka jest prawda.

Komentarz

• Nie miała Hanka rywala to normalne, że wygrała! Znam wiele osób, które głosowały na nią tylko dlatego, żeby nie wygrał Sasin. Tu nawet nie chodzi o PIS tylko o niego.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Nie miała Hanka rywala to normalne, że wygrała! Znam wiele osób, które głosowały na nią tylko dlatego, żeby nie wygrał Sasin. Tu nawet nie chodzi o PIS tylko o niego.
                  Tez go nie lubię, ale bez przesdy. Inna sprawa, że przeciw HGW to nie tylko na Biedronia, a nawet na Michnika bym zagłosował
                  „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Ta, a jak się tego kogoś zapytasz co złego zrobił mu Sasin:

-Nie wiem, nie znam go, ale po twarzy widać...

albo

-Hanka przynajmniej metro wybudowała.

Jebani idioci

Komentarz

• Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
                      Tez go nie lubię, ale bez przesdy. Inna sprawa, że przeciw HGW to nie tylko na Biedronia, a nawet na Michnika bym zagłosował
                      W Warszawie a zwłaszcza na Śródmieściu ludzie mieli już z nim do czynienia i niezbyt miło go wspominają Jestem ciekaw jaki dostał wynik w tej dzielnicy?

PS. No to ja już wolę HGW od wymienionych przez Ciebie
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Bez przesady? Jak się startuje na prezydenta Warszawy to idiotyzmem jest mówić głośno, że nie mieszka się w tym mieście i podatki płaci gdzie indziej...

Komentarz

• W wielkich miastach PiS odniosło spektakularną klęskę: 0 zysków, -1 w stratach (Radom). Platforma 0 strat, +2 w zyskach (Poznań, Radom).

Natomiast ciekawi mnie (pewnie żaden socjolog tego nie sprawdzi) jak rozkłada się to w miastach 20-100 tysięcy. W Samym Łódzkim jest +3 dla PiS, -1 dla PO
                          Czechowska (PiS) - przejęła Bełchatów (60 tysięcy)
                          Jacek Walczak (PO) - utracił Sieradz (44 tysiące)
                          Marcin Witko (PiS) - przejmuje Tomaszów Mazowiecki (65 tysięcy)
                          Przemysław Staniszewski - przejmuje Zgierz (65 tysięcy)

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                            Bez przesady? Jak się startuje na prezydenta Warszawy to idiotyzmem jest mówić głośno, że nie mieszka się w tym mieście i podatki płaci gdzie indziej...
                            I obiecywać gruszki na wierzbie...
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                              Bez przesady? Jak się startuje na prezydenta Warszawy to idiotyzmem jest mówić głośno, że nie mieszka się w tym mieście i podatki płaci gdzie indziej...
                              To powinien mówić, niezgodnie ze stanem faktycznym, że mieszka w Warszawie i tu płaci podatki? Przecież nawet dziennikarz śledczy "Metra"" by go zdemaskował...
                              "Strategiczna" przeprowadzka do Warszawy pół roku wcześniej też by nie rozwiązała sprawy.
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• w takiej sytuacji to trzeba się po prostu zastanowić czy aby na pewno kandydat mówiący, że mu zależy na Warszawie, ale podatki to on płaci gdzie indziej (i mieszka zresztą też) to jest najlepszy wybór

Komentarz

Pracuję...
                                X