Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Berserk - tyle, że na wschód od naszej granicy, mimo degrengolady wcześniejszej "Pomarańczowej Rewolucji", ludzie zdecydowali się zaufać politykom i oligarchom, którzy ich (ludzi) wsparli. Życie samo dokonało selekcji naturalnej i odrzuciło Tymoszenko, Kliczkę, czy - przede wszystkim - Tiachnyboka. Patrzymy na tych naszych polityków... Którego z nich widzimy w roli wspierającego oddolne protesty? Opozycja parlamentarna po Smoleńsku miała podobny moment historyczny i falę chwilowego mocnego wzrostu zaufania u niezdecydowanych oraz równie chwilowy paraliż systemu. Co z tym zrobiła, widzimy do dzisiaj...
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
      Opozycja parlamentarna ludzi na ulice wyprowadzić nie chce bo boi się łatki awanturników poza tym (bardzo słusznie zresztą patrząc po obecnych Polakach) wcale nie może liczyć na spektakularny efekt.
      Coraz częściej odnoszę wrażenie, że PiSowi na rękę bycie wieczną opozycją. Przecież zdają sobie sprawę że skoro przejdzie taki wał przejdzie każdy jeden. Łatkę awanturników, bez względu na reakcję i tak przyklepią im reżimowe media. Wczorajszą akcję w PKW Kopaczowa już określiła "skandalem wywołanym pewną nieodpowiedzialną postawą polityków". Wina PiS i SLD. Oni mają ubaw, a PiS nadal nie chce być awanturnikiem...

Zamieszczone przez mort Zobacz posta
      PS. Rzygać mi się chciało od tego słuchania wczoraj, że "od oceny ważności wyborów jest niezależny sąd" - czy naprawdę nie ma NIKOGO po stronie opozycyjnej kto byłby zdolny wpaść na oczywisty pomysł by wyciągnąć zarówno POlitykom jak i "dziennikarzom" ich wypowiedzi z czasów "pomarańczowej rewolucji"? No przecież to knebel w pysk idealny.
      Wystarczyło gajowemu wyciągnąć własne słowa po wyborach na Ukrainie.

Niedziela, 4 listopada 2012
      Rozmowa telefoniczna z prezydentem Janukowyczem

Prezydent Bronisław Komorowski w niedzielnej telefonicznej rozmowie z prezydentem Ukrainy Wiktorem Janukowyczem wyraził zaniepokojenie opóźnieniem podania wyniku wyborów oraz mnożącymi się sygnałami o istotnych nieprawidłowościach w trakcie liczenia głosów w jednomandatowych okręgach wyborczych.

Rozmowa telefoniczna prezydentów odbyła się z inicjatywy Bronisława Komorowskiego.

Prezydent Komorowski podkreślił, że ostatnie wydarzenia na Ukrainie negatywnie wpływają na ogólną ocenę wyborów i mogą zahamować proces zbliżania się Ukrainy do Unii Europejskiej, w tym podpisanie i ratyfikacje umowy stowarzyszeniowej.
      Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
        Jaco Ty z tymi biletami to już chyba któryś raz wyskakujesz
        Ursynów1916 no o tym ja właśnie wiem, to było takie pytanie, hmmm...retorycznezastanawia mnie ile jeszcze i czy w ogóle czymś można tą lemingozę wkurwić (chyba właśnie tylko tym co napisał Jerzman-kurczakiem po 5 dych)...
        Jesteśmy świetnym poletkiem badań socjologicznych, tyle lat walenia w cztery litery i nic, niesamowite...
        Tylko realia ekonomiczne są w stanie wkurwić lemingozę, tylko program ekonomiczny jest w stanie ja przyciągnąć. Lemingozy nie interesuje nic poza pełną miską i igrzyskami. Jeśli chcesz wygrać wybory w takich warunkach musisz być ładnie uczesany i ubrany, stateczny i uprzejmy, do tego mieć poukładany program ekonomiczny, dosypać igrzysk i wygrywasz wybory. Przecież wszyscy to wiemy.

Komentarz

• Opozycja parlamentarna zamiast mówić, że okupowanie Pekawu jest "bee i awanturnicze" i, że demokracja bla bla bla powinna straszyć ludzi platformą i mówić, że to ICH WINA, że ludzie wychodzą na ulice, mówić jasno o tym jaka to farsa była zamiast wyborów. Narracja taka, że jeżeli "platformo się nie ogarniesz i nie przestaniesz kłamać to ludzie wyjdą na ulice zrobią drugi majdan", ale co ja tam wiem w sumie.
          Chamstwo i Arogancja.

Komentarz

• Ja jestem ciekaw jak PiS przekona ludzi do głosowania w drugiej turze?

Bo skoro wybory są sfałszowane i nic z tego nie wynika to po ch.. ja mam głosować na przykładowego Sasina?

Pisze całkiem poważnie, jako osoba przekonana o masowej skali przewałów nie mam zamiaru firmować swoją osobą tego cyrku.
            ...ta ziemia do Polski należy
            choć Polska daleko jest stąd,
            bo wolność krzyżami się mierzy
            historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• dokładnie. Po co głosować na Sasina i PiS skoro:
              a) wybory to jeden wielki wałek
              b) z tego co widzę to PiSowi jakoś bardzo nie zależy na działaniach przeciwko temu (to co napisał chociażby Byko powyżej).

Patrząc zresztą na to co się dzieje od jakiegoś już czasu coraz większe grono ludzi (a przynajmniej z mojego otoczenia) ma dokładnie takie samo wrażenie jak voytek, czyli:
              Coraz częściej odnoszę wrażenie, że PiSowi na rękę bycie wieczną opozycją.

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                dokładnie. Po co głosować na Sasina i PiS skoro:
                a) wybory to jeden wielki wałek
                b) z tego co widzę to PiSowi jakoś bardzo nie zależy na działaniach przeciwko temu (to co napisał chociażby Byko powyżej).

Patrząc zresztą na to co się dzieje od jakiegoś już czasu coraz większe grono ludzi (a przynajmniej z mojego otoczenia) ma dokładnie takie samo wrażenie jak voytek, czyli:
                Dlatego, olać ich i robić swoje. Ideowcy się przyłączą, reszta na śmietnik historii.
                Bóg z Nami, choj z Nimi.
                Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Ale niezależnie od tego w nastepną niedzielę wszyscy do urn głosować p-ko HGW (czyli na Sasina) - tak na wypadek, gdyby miało się okazać, że tym razem będzie ciężej zmanipulować...

Tak, wiem, naiwny jestem.
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Teraz w Meksyku.Płonie kukła prezydenta.Naród domaga się rozliczenia winnych porwania i zamordowania kilkudziesięciu studentów.
                    Do tego dymisji rządu(?), który jest oskarżany o zlecenie mordu.

U nas, na stronach telewizji reżimowych, lemingi domagają się pałowania i więzienia dla protestujących w PKW.

Komentarz

• A może po prostu PiS chce wykorzystać wszystkie możliwe zgodne z prawem metody aby doprowadzić do powtórzenia wyborów (przecież nie mówiłby Jarosław Kaczyński o ich powtórzeniu gdy jest liderem najbardziej wiarygodnych sondaży wyborczych i akceptowałby ten stan rzeczy)
                      Pamiętajcie że czas gra NA KORZYŚĆ szeroko rozumianej prawicy - jej wyborcy i tak zagłosują na PiS, KNP, RN za to ci niezdecydowani, ci co siedzą w domach, a nawet ci z lemingozą w jakimś stopniu mogą ruszyć z domu w przypadku powtórki i zagłosować przeciw PO-PSL. Rozpierduchę jest zawsze zrobić najłatwiej i (biorąc pod uwagę skalę zainteresowanych) można ją zrobić w każdym terminie(nawet w Święto Niepodległości)

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        Ale niezależnie od tego w nastepną niedzielę wszyscy do urn głosować p-ko HGW (czyli na Sasina) - tak na wypadek, gdyby miało się okazać, że tym razem będzie ciężej zmanipulować...

Tak, wiem, naiwny jestem.
                        Wygląda, że niekoniecznie. Niżej analiza wyników na Mokotowie:

http://gugulskim.salon24.pl/616922,w...-podziekowania

Głosów nieważnych, zależnie od komisji, od 1 do 10%.
                        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Po ogłoszeniu oficjalnych wyników na 100% będzie masa skarg do PKW lub na PKW. Pytanie co z tego, skoro tuby rządowe pieją o tym, że wszystko było ok i tylko system nawalił?

Komentarz

• Przechodzień do Gronkiewicz-Waltz: od biednych ludzi chce pani wyciągnąć pieniądze.

"Od biednych ludzi pani chce wyciągnąć pieniądze. Dlaczego podniosła pani nam ceny mieszkań komunalnych? Za Kaczyńskiego płaciłem 540 zł, a teraz 960 zł. Po rodzicach mam mieszkanie komunalne, którego nie mogę wykupić"

Tutaj filmik: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informac...ze,150220.html
                            Ostatnio edytowany przez głos z trybun; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                              Ja jestem ciekaw jak PiS przekona ludzi do głosowania w drugiej turze?

Bo skoro wybory są sfałszowane i nic z tego nie wynika to po ch.. ja mam głosować na przykładowego Sasina?

Pisze całkiem poważnie, jako osoba przekonana o masowej skali przewałów nie mam zamiaru firmować swoją osobą tego cyrku.
                              Ja akurat miałem na drugą turę nie iść, bo mój kandydat nie wszedł, ale w związku z wałkami idę i głosuję przeciwko systemowi, który uosabia jakikolwiek kandydat PO-PSL.
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Na drugą stronę gdyby ktoś nie widział:

"Od biednych ludzi pani chce wyciągnąć pieniądze. Dlaczego podniosła pani nam ceny mieszkań komunalnych? Za Kaczyńskiego płaciłem 540 zł, a teraz 960 zł. Po rodzicach mam mieszkanie komunalne, którego nie mogę wykupić"

Filmik: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informac...ze,150220.html
                                Ostatnio edytowany przez głos z trybun; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X