Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Może nie szukajmy wszędzie ruskich, ale po aferze taśmowej nawet tutaj na forum przewijał się temat destabilizacji kraju i testowania społeczeństwa - na ile mogą sobie pozwolić - a kolejnym krokiem miały być sfałszowane wybory. No i bum. Niemal książkowo. Co dalej, Bronek za wszelką cenę? Jeśli w porę nie otrząsną się zakute łby wytresowane przez gW i tVN, kiedyś pierdyknie wszystko z wielkim hukiem i może nie być czego zbierać. Tylko ślepiec nie zauważa, że hasło "druga Białoruś" w niemal każdej sferze życia to nie mrzonka. Potrzebna jest silna ulica, tylko kto miałby to pociągnąć? Łatwo pisać, trudniej zrobić. Zbyt wiele osób ma wywalone, dopóki im bezpośrednio nie dzieje się krzywda, bo kogo w okolicach 30-stki czy nawet 40-stki obchodzi, że nie zobaczy emerytury lub w najlepszym przypadku dostanie jałmużną. "Jakoś to będzie"

Taki z lekka emocjonalny post, bo żaden ze mnie znawca polityki, ale niemal wszędzie zauważam, że nie ma tematu. Nic się nie stało. Przecież policzą.
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
      Może nie szukajmy wszędzie ruskich, ale po aferze taśmowej nawet tutaj na forum przewijał się temat destabilizacji kraju i testowania społeczeństwa - na ile mogą sobie pozwolić - a kolejnym krokiem miały być sfałszowane wybory. No i bum. Niemal książkowo. Co dalej, Bronek za wszelką cenę? Jeśli w porę nie otrząsną się zakute łby wytresowane przez gW i tVN, kiedyś pierdyknie wszystko z wielkim hukiem i może nie być czego zbierać. Tylko ślepiec nie zauważa, że hasło "druga Białoruś" w niemal każdej sferze życia to nie mrzonka. Potrzebna jest silna ulica, tylko kto miałby to pociągnąć? Łatwo pisać, trudniej zrobić. Zbyt wiele osób ma wywalone, dopóki im bezpośrednio nie dzieje się krzywda, bo kogo w okolicach 30-stki czy nawet 40-stki obchodzi, że nie zobaczy emerytury lub w najlepszym przypadku dostanie jałmużną. "Jakoś to będzie"

Taki z lekka emocjonalny post, bo żaden ze mnie znawca polityki, ale niemal wszędzie zauważam, że nie ma tematu. Nic się nie stało. Przecież policzą.
      U mnie w robocie na 9 osób w pokoju tylko mnie to rusza. 25 lat tresury propagandowej zrobiły tubylcom więcej szkody, niż 45 lat "komuny". Żadnego Majdanu oczywiście nie będzie, ostatni bunt chłopski to chyba powstanie Jakuba Szeli było, ale to miało miejsce 170 lat temu, od tego czasu system podkręcił śrubę.
      Bóg z Nami, choj z Nimi.
      Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Ja napiszę, może dość przewrotnie, że ta akcja jest, po taśmach od Sowy, kolejnym odcinkiem pt. „budzimy lemingi”. To jest robione dla nich, żeby zobaczyli, że państwo któremu zaufali, zawierzyli, powierzyli swoją kasę faktycznie istnieje tylko teoretycznie. 25 lat medialnej tresury zrobiło oczywiście swoje, a wychodzenie z uzależnienia jest bardzo bolesne.
        Przecież to nie jest na rękę obecnie rządzących. Nie wierzę też w ruskie serwery i próbę destabilizacji z ich strony czegoś co i tak od dawna nie działa.
        Po taśmach od Sowy stawiałem tezę, że zmierzamy do zmiany systemu walutowego i po dzisiejszych wydarzeniach ją podtrzymuję, a jak Majdan ma być to i tak będzie.
        Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
        Pada decyzja: Wracamy!
        Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Nie jestem może tak radykalny w swoich poglądach jak koledzy powyżej.

Ale jako pracownik korporacji telekomunikacyjnej powiem tylko, że awaria systemu w tym wypadku kluczowego (RISC) na tyle dni pociągnęłaby za sobą gigantyczną odpowiedzialność do menedżerów włącznie. Druga sprawa ja nie wiem jakich oni mają tam informatyków ale żeby się grzebać tyle z naprawą to albo ten system w ogóle nie istniał i był to pic na wodę, albo przy jego obsłudze pracują szympansy, u nas systemy krytyczne o wiele większe i złożone mają maksymalny czas naprawy 36h max!!! I nigdy nie zdarzyło się by nie działały aż tyle a wejść myśle, że w pikach mamy więcej niż PKW.
          Patrz przypadek PKP przy sprzedaży biletów - widać że to co państwowe to jednak dno jeśli chodzi o nowe technologie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
            U mnie w robocie na 9 osób w pokoju tylko mnie to rusza. 25 lat tresury propagandowej zrobiły tubylcom więcej szkody, niż 45 lat "komuny". Żadnego Majdanu oczywiście nie będzie, ostatni bunt chłopski to chyba powstanie Jakuba Szeli było, ale to miało miejsce 170 lat temu, od tego czasu system podkręcił śrubę.
            Śmiem twierdzić że zawsze tak było. Komuna komuną ale przed 1918 również różowo nie było.

Komentarz

• Zamieszczone przez Wyżeł Zobacz posta
              Śmiem twierdzić że zawsze tak było. Komuna komuną ale przed 1918 również różowo nie było.
              Pełna zgoda.
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                Nie jestem może tak radykalny w swoich poglądach jak koledzy powyżej.

Ale jako pracownik korporacji telekomunikacyjnej powiem tylko, że awaria systemu w tym wypadku kluczowego (RISC) na tyle dni pociągnęłaby za sobą gigantyczną odpowiedzialność do menedżerów włącznie. Druga sprawa ja nie wiem jakich oni mają tam informatyków ale żeby się grzebać tyle z naprawą to albo ten system w ogóle nie istniał i był to pic na wodę, albo przy jego obsłudze pracują szympansy, u nas systemy krytyczne o wiele większe i złożone mają maksymalny czas naprawy 36h max!!! I nigdy nie zdarzyło się by nie działały aż tyle a wejść myśle, że w pikach mamy więcej niż PKW.
                Patrz przypadek PKP przy sprzedaży biletów - widać że to co państwowe to jednak dno jeśli chodzi o nowe technologie.
                No właśnie, a kto pracuje w tych wszystkich korporacjach jak nie młodzi, wykształceni europejczycy. Kto się na tym zna, na tych wszystkich systemach, komputerach itd.?

Ja to nawet nie wiem o czym Ty piszaesz, ale ja to z tego zaścianka i ciemnogrodu jestem
                Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
                Pada decyzja: Wracamy!
                Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Rock Against Cities - Combat Wiejskiej Klasie: http://youtu.be/nGdQZYe2HzA

Komentarz

• Zamieszczone przez Parasol44 Zobacz posta
                    No właśnie, a kto pracuje w tych wszystkich korporacjach jak nie młodzi, wykształceni europejczycy. Kto się na tym zna, na tych wszystkich systemach, komputerach itd.?

Ja to nawet nie wiem o czym Ty piszaesz, ale ja to z tego zaścianka i ciemnogrodu jestem
                    Młodzi i wykształceni zakładam że i tam tacy są. Jednak nie są wyłonieni w przetargu po cenie, a po kwalifikacjach a to wiele zmienia.

Komentarz

• Pomijając samą skalę wyników PSL na poziomie wojewódzkim(sejmiki) to oni zawsze byli silni samorządami właśnie (przede wszystkim gminy i powiaty).W Świętokrzyskiem od dawna są czołowi i wygrali tam 4 lata temu również wojewódzko ,co było ich jedynym zwycięstwem na najwyższym szczeblu samorządowym o ile kojarzę.Czyli dużym odchyleniem od normy dla nich przez "system magdaleński" wyznaczonej jest zdominowanie województw,ale cała reszta mieści się w granicach tego co uzyskiwali wcześniej

Wyniki wyborów samorządowych 2010 http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....RY01/608358326

Komentarz

• Zamieszczone przez Berni Zobacz posta
                        Pomijając samą skalę wyników PSL na poziomie wojewódzkim(sejmiki) to oni zawsze byli silni samorządami właśnie (przede wszystkim gminy i powiaty).W Świętokrzyskiem od dawna są czołowi i wygrali tam 4 lata temu również wojewódzko ,co było ich jedynym zwycięstwem na najwyższym szczeblu samorządowym o ile kojarzę.Czyli dużym odchyleniem od normy dla nich przez "system magdaleński" wyznaczonej jest zdominowanie województw,ale cała reszta mieści się w granicach tego co uzyskiwali wcześniej

Wyniki wyborów samorządowych 2010 http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....RY01/608358326
                        Czym innym jest uzyskanie wyników typu 50% uzyskanych głosów a czym innym złapanie się pomiędzy 10-15%. Jeśli ktoś wie coś o prawdziwie lokalnej polityce, to wie że rządzą ci co mają coś do zaproponowania. PSL przejął gładko po ZSL ogromny majątek i dzięki jemu dalej rozdaje karty na prowincji. Jeśli ktoś ma pracę dzięki PSL, jego matka ma pracę dzięki PSL, jego brat i stryj mają pracę dzięki PSL to nie ma szansy żeby przeciw tej pracy głosował. To wystarcza na te 10-15%, wszystko ponadto jest bardzo wątpliwe. Choćby dlatego, że ludzie migrują do miast za lepszą pracą. Tam zresztą powielają ten schemat i to samo działa w jakimś stopniu z PO do której przepłynęły gładko elementy uwłaszczone z poprzedniej partii władzy i w ten sam sposób zdobywają elektorat.

Komentarz

• Zamieszczone przez Wyżeł Zobacz posta
                          Kuriozalna sytuacja w Szczecinie. Jak informuje RMF FM, podczas zliczania głosów w wyborach na prezydenta system PKW wskazał, że ich zwycięzcą został Krzysztof Woźniak. Sęk w tym, że takiego kandydata nie było na liście kandydatów na włodarza miasta.

W pewnym momencie na ekranie monitora mieliśmy wyniki wyborów na prezydenta Szczecina, a po naciśnięciu klawisza" drukuj" wyszły nam wyniki na wójta bodajże gminy Kobylanka. I stąd wyszedł Krzysztof Woźniak - powiedział RMF FM przewodniczący szczecińskiej komisji Grzegorz Kasicki.

Oczywiście komisja tego wyniki nie uznała, a wynik został przez komisję PKW podliczony po kilku godzinach.

Teraz, jak podaje RMF FM, nie działa już nic. Ma być podjęta decyzja o ręcznym liczeniu głosów oddanych w wyborach samorządowych.
                          dziennik.pl

Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Wyżeł - ale to są wyniki bez miast, czyli oficjalne będą niższe. Jeżeli pół kraju żyje z rolnictwa i sadownictwa to nic dziwnego że na prowincji wygrywa PSL (szczególnie po nałożeniu embargo na warzywa)
                            Ostatnio edytowany przez emil83; [ARG:4 UNDEFINED].
                            You'll take my life but I'll take yours too
                            You'll fire your musket but I'll run you through
                            So when you're waiting for the next attack
                            You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
                              Jeżeli pół kraju żyje z rolnictwa i sadownictwa to nic dziwnego że na prowincji wygrywa PSL (szczególnie po nałożeniu embargo na warzywa)
                              To akurat jest bardzo dziwne, jeśli rzecz jasna ma jakiekolwiek powiązanie
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
                                Wyżeł - ale to są wyniki bez miast, czyli oficjalne będą niższe. Jeżeli pół kraju żyje z rolnictwa i sadownictwa to nic dziwnego że na prowincji wygrywa PSL (szczególnie po nałożeniu embargo na warzywa)
                                I dlatego w eurowyborach 2014 PSL w Małopolsce miał 3%, a teraz wygra? Albo na Śląsku gdzie miał 2, a rolników po prostu nie ma?

Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X