Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To wszystko przez Z.Stonoge który przekazał dziś liczydło PKW. Widocznie muszą prześć szkolenie u 6 latka

Komentarz

• te wybory chyba też liczyła firma syna naczelnego pastucha III RP, no nie?
      oj ***** śmierdzi to wszystko, śmierdzi...Majdanem...
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
        te wybory chyba też liczyła firma syna naczelnego pastucha III RP, no nie?
        oj ***** śmierdzi to wszystko, śmierdzi...Majdanem...

A może chodzi o to żeby te wybory po prostu powtórzyć?

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Wyżeł Zobacz posta
            A może chodzi o to żeby te wybory po prostu powtórzyć?
            no tak, następnym razem PO wygra od razu w exitpollsach
            #MuremZaBonusem

Komentarz

• UWAGA! Oficjalne wyniki od PKW (oczywiście bez dużych miast):

Ostatnio edytowany przez kraroryfer; 55735.
              "Najdroższy i cenny od lat
              To właśnie twój ojczysty kraj
              Dla niego przelewasz swą krew
              dla niego urodziłeś się
              Twój honor to bronić tych barw
              Ich mocą zyć każdego dnia
              Niezłomny wśród ruin i kłamstw
              To właśnie twój ojczysty kraj"

Komentarz

• W czwartek o 17.
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• To jeszcze tylko o odpowiedzialności. Skoro ich powołał i chce teraz odwołać to kogo powoła w ich miejsce? Młodzieżówkę UB i WSI?

Członków Państwowej Komisji Wyborczej powołuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, w drodze postanowienia, które podaje się do wiadomości publicznej oraz ogłasza w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej "Monitor Polski".
                  Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
                  "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• nie wiem co Was smieszy...
                    ruchaja nas wszystkich w dupe na oczach kamer a niektorzy to sie jeszcze z tego ciesza..
                    no ***** brak slow
                    chcialbym zeby ktos ogarniety skumal cala prawice, kiboli, gornikow i zrobil porzadna manifestacje, taka przy ktorej to co sie dzialo na marszu byloby malym pierdnieciem...
                    ile jeszcze bedziemy twierdzic ze deszcz pada??

Komentarz

• Powiem tak - oczywiście dziwi mnie taki wynik wyborów PSL ale ... pewne teorie spiskowe chodzą mi po głowie ... może "jedynka" na listach wyborczych dla PSL-u to nie przypadek?
                      U mnie np. w jednej z komisji obwodowych na 800 wydanych kart do głosowania do rady powiatu aż 300 było nieważnych ... podobnie i w wojewódzkich ... ktoś napisał o stawianiu "x" na każdej stronie i tak też było! to był najczęstszy błąd jaki robili, szczególnie starsi ludzie. Ix na każdej stronie!
                      Do tego z rozmów jakie przeprowadzałem dużo ludzi do rad powiatów czy sejmiku nie ma swoich kandydatów w związku z tym, żeby nie oddać pustej karty głosowali na pierwszego lepszego kandydata na pierwszej stronie, czyli PSL.
                      Ja dzisiaj o 20 zakończyłem wybory. zadziałała w końcu platforma. dostarczyliśmy wyniki do KBW. I tak jak napisał F.. w moim przypadku również bez wałków do sejmiku wygrywa PSL... szok...

P.S: Dzisiaj rano już mówiłem do znajomych, że HGW wygra w I turze ...

Komentarz

• http://www.tvp.pl/kielce/publicystyk...12014/17703714
                        "Najdroższy i cenny od lat
                        To właśnie twój ojczysty kraj
                        Dla niego przelewasz swą krew
                        dla niego urodziłeś się
                        Twój honor to bronić tych barw
                        Ich mocą zyć każdego dnia
                        Niezłomny wśród ruin i kłamstw
                        To właśnie twój ojczysty kraj"

Komentarz

• Salut w Warszawie była Twoja komisja?
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                            Salut w Warszawie była Twoja komisja?
                            Nie

Komentarz

• Ufff
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
                                Powiem tak - oczywiście dziwi mnie taki wynik wyborów PSL ale ... pewne teorie spiskowe chodzą mi po głowie ... może "jedynka" na listach wyborczych dla PSL-u to nie przypadek?
                                U mnie np. w jednej z komisji obwodowych na 800 wydanych kart do głosowania do rady powiatu aż 300 było nieważnych ... podobnie i w wojewódzkich ... ktoś napisał o stawianiu "x" na każdej stronie i tak też było! to był najczęstszy błąd jaki robili, szczególnie starsi ludzie. Ix na każdej stronie!
                                Do tego z rozmów jakie przeprowadzałem dużo ludzi do rad powiatów czy sejmiku nie ma swoich kandydatów w związku z tym, żeby nie oddać pustej karty głosowali na pierwszego lepszego kandydata na pierwszej stronie, czyli PSL.
                                Ja dzisiaj o 20 zakończyłem wybory. zadziałała w końcu platforma. dostarczyliśmy wyniki do KBW. I tak jak napisał F.. w moim przypadku również bez wałków do sejmiku wygrywa PSL... szok...

P.S: Dzisiaj rano już mówiłem do znajomych, że HGW wygra w I turze ...
                                Na 800 wydanych kart aż 300 nieważnych?! To jest ***** szokujące....
                                Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

Pracuję...
                                X