Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kontrwywiadowca Zobacz posta
    polskie elity
    Można jakieś przykładowe nazwiska?
    "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Ewidentnie widać że JKM nie wypowiadał się ostatnio na temat Kosova więc kolega Kontrwywiadowca nie jest w stanie zająć stanowiska w tej sprawie
      To skoro polskojęzyczne media są nasycone antyrosyjską propagandą to może podasz mi przykłady mediów obiektywnie pokazujących Ojczyznę Światowego Proletariatu? Mogą to być media z dowolnego miejsca na ziemi
      Wskazówka: w Holandii nie szukaj bo tamtych to już zupełnie popierdoliło i wydaje im sie że z Ruskimi sie nie można dogadać
      Ostatnio edytowany przez Kusza; [ARG:4 UNDEFINED].
      ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
      Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
      O dziecko polskie, za Twojego dziada,
      Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
      O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
      I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
      Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
      Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Fajna ta nowa sekta.Przejeli internety.Ja ostatnio się dowiedziałem, że wojnę na Ukrainie rozpętali ludzie od NWO i chemitrails.Korwiniści namieszają!! JarKacz i PIS mają jedno tylko zadanie.Siedzieć cicho

Komentarz

• O ile dobrze pamiętam to Jkm mówił ze nie powinniśmy dla własnego interesu uznawać niepodległości Kosowa.
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
            O ile dobrze pamiętam to Jkm mówił ze nie powinniśmy dla własnego interesu uznawać niepodległości Kosowa.
            Czyli kolega Kotrwywiadowca jest stanowczo niedoinformowany Z takim źle przygotowanym zapleczem ciężko będzie wygrać wybory
            Co nie zmienia faktu że w sprawie Kosova się akurat w takim wypadku zgadzamy.

Komentarz

• Na tyle szyderstw ani jednej sensownej wypowiedzi: same brednie, żarciki i uniki. A tu nie ma się z czego śmiać niestety...

Komentarz

Na tyle szyderstw ani jednej sensownej wypowiedzi: same brednie, żarciki i uniki. A tu nie ma się z czego śmiać niestety...
                Ale co my mamy pisać, jeżeli sam nie rozumiesz, co oznacza wstąpienie i działalność w partii satelickiej dla czerwonych w kontekście deklarowanej "walki z systemem"? Albo widzisz jakieś analogie między szerzącą dywersję na terytorium suwerennego państwa trzodą najemników głównie z Kaukazu na smyczy oficerów ruskiego wywiadu z polskimi formacjami (m.in. Wojska Polskiego legalnego rządu), które nie złożyły broni w walce z jednym okupantem swojego kraju i podjęły ją z drugim? Albo Powstaniem, które zostało wywołane - niezależnie od kontrowersji wokół tej decyzji - zgodnie z procedurą wspomnianego uznawanego przez "społeczność międzynarodową" rządu? Na własnej ziemi?

Po raz kolejny przyłączam się do pytania - po co z tego świata równoległego wpadasz na naszą forumkę "nawracać niewiernych"? Piszesz jeszcze coś o "poziomie", serwując autorytatywne twierdzenia, że inni politycy realizują interesy narzucane z zewnątrz, a Korwin oczywiście - nie. Przypomnę po raz kolejny, gdy na konwencji wyborczej UPR w 1993 młody Romcio Giertych (startował z tej listy) referował sferę polityki zagranicznej. Robił to literalnie przywołując wizję Dmowskiego sprzed pierwszej wojny. Wprost zadeklarował, że miejsce Polski jest w ramach jednego państwa z Rosją, wywołując ostry protest antykomunistycznej części młodzieży zebranej w Auditorium Maximum warszawskiego Uniwerku. Nikt, z Korwinem na czele tego nie sprostował. Wiem - byłem.

Nie musisz więc relatywizować ostentacyjnej wizyty na raucie w putinowskiej ambasadzie, czy pochwał dla "separatystów" i samego Władimira Władimirowicza. To nic nowego i w kontekście całokształtu działalności Korwina wyjątkowa konsekwencja. Konsekwencja, która u kontrwywiadowcy innego, niż nominalny na potrzeby agitacji na kibolskim forum powinna wzbudzić wątpliwości w kwestii realizacji interesów z zewnątrz... Nie budzi? Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z fanatykiem, tyle że operującym w innej sferze, niż kibicowska
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                  Ale co my mamy pisać, jeżeli sam nie rozumiesz, co oznacza wstąpienie i działalność w partii satelickiej dla czerwonych w kontekście deklarowanej "walki z systemem"? Albo widzisz jakieś analogie między szerzącą dywersję na terytorium suwerennego państwa trzodą najemników głównie z Kaukazu na smyczy oficerów ruskiego wywiadu z polskimi formacjami (m.in. Wojska Polskiego legalnego rządu), które nie złożyły broni w walce z jednym okupantem swojego kraju i podjęły ją z drugim? Albo Powstaniem, które zostało wywołane - niezależnie od kontrowersji wokół tej decyzji - zgodnie z procedurą wspomnianego uznawanego przez "społeczność międzynarodową" rządu? Na własnej ziemi?

Po raz kolejny przyłączam się do pytania - po co z tego świata równoległego wpadasz na naszą forumkę "nawracać niewiernych"? Piszesz jeszcze coś o "poziomie", serwując autorytatywne twierdzenia, że inni politycy realizują interesy narzucane z zewnątrz, a Korwin oczywiście - nie. Przypomnę po raz kolejny, gdy na konwencji wyborczej UPR w 1993 młody Romcio Giertych (startował z tej listy) referował sferę polityki zagranicznej. Robił to literalnie przywołując wizję Dmowskiego sprzed pierwszej wojny. Wprost zadeklarował, że miejsce Polski jest w ramach jednego państwa z Rosją, wywołując ostry protest antykomunistycznej części młodzieży zebranej w Auditorium Maximum warszawskiego Uniwerku. Nikt, z Korwinem na czele tego nie sprostował. Wiem - byłem.

Nie musisz więc relatywizować ostentacyjnej wizyty na raucie w putinowskiej ambasadzie, czy pochwał dla "separatystów" i samego Władimira Władimirowicza. To nic nowego i w kontekście całokształtu działalności Korwina wyjątkowa konsekwencja. Konsekwencja, która u kontrwywiadowcy innego, niż nominalny na potrzeby agitacji na kibolskim forum powinna wzbudzić wątpliwości w kwestii realizacji interesów z zewnątrz... Nie budzi? Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z fanatykiem, tyle że operującym w innej sferze, niż kibicowska

Dzięki, że przynajmniej próbujesz podjąć wreszcie rzeczową dyskusję.
                  Otóż wstąpienie do partii, nawet nie tylko SD, ale i PZPR jest kompletnie niejednoznaczne. Czy Ty zdajesz sobie sprawę, że setki AKowców wstępowało do PZPR? W istocie był to najskuteczniejszy sposób wpływania na rzeczywistość w Polsce po wojnie.
                  ŻW nie mieli zwierzchnictwa politycznego, działali po prostu na własną rękę - równie dobrze kibice Legii mogliby się skrzyknąć po meczu, by wybrać się z wizytą do kancelarii premiera czy prezydenta. Byłoby to przekozackie, ale niestety kompletnie bezsensowne i nieskuteczne. Pospolite ruszenie będzie zawsze z łatwością przez władze posiadające regularne wojsko rozegrane.
                  Co do tej analogii Korwina, nie jestem jej fanem, denerwują mnie często te jego prowokacyjne tezy. W pewnym stopniu jednak ma ona sens, bo zarówno ŻW jak i Rosjanie ze wschodu walczą w sytuacji dość beznadziejnej; Rosja nie chce/nie może oficjalnie im pomóc, zachód uznał zaś w swoim interesie, że te ziemie mają zostać przyłączone do Ukrainy, która przeszła do zachodniej strefy wpływów. Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że Rosja od 30 lat, po przegraniu zimnej wojny, coraz bardziej się cofa. Musieli wyjść z Afryki, z Europy środkowej, z Bliskiego wschodu, teraz zaś znów muszą ustąpić.
                  Jestem wobec tych faktów zresztą obojętny - zależy mi jedynie na tym, byśmy mieli neutralne obiektywne rozpoznanie sytuacji, a nie jakieś rozhisteryzowane natchnione przez zachód podejście rusofobiczne. Rosja dostaje w dupę i dla nas kluczowe jest wykorzystanie tej sytuacji jakoś na swoją korzyść, a nie ślepe ganianie na czyjeś polecenie, być może zresztą szkodliwe dla długoterminowego interesu Polski.

Co do mojej tu obecności - jestem po prostu kibicem Legii, sympatyzuję z narodowcami, mniej z pisowcami, ale uważam, że to ludzie mający serce po dobrej stronie. Są jednak źle poinformowani, więc jako człowiek głęboko zainteresowany polską historią i polityką, słowem, kibicujący Polsce, chcę próbować przekonać choć parę osób do poparcia JKM. Uważam, że jego obecność w polityce to wyjątkowa szansa dla Polski i Europy, stąd z chęcią poświęcam odrobinę czasu, żeby paru ludziom dobrej woli pokazać, że nie wszystko jest takie czarno-białe, jak to się czasem może wydawać.
                  Ostatnio edytowany przez Kontrwywiadowca; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zapewniam Cię, że osoby na tym forum są doskonale poinformowane, a swój czas i dobrą wolę poświęcaj gdzie indziej.
                    Nic nie wiesz o Powstaniu Warszawskim, o żołnierzach AK, o Żołnierzach Wyklętych ani o kibicach Legii Warszawa. Powtarzasz teksty z Trybuny Ludu i nowszej wersji czyli GW.
                    Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
                    Pada decyzja: Wracamy!
                    Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• O kurva wodzu prowadź

Komentarz

• Zamieszczone przez Parasol44 Zobacz posta
                        Zapewniam Cię, że osoby na tym forum są doskonale poinformowane, a swój czas i dobrą wolę poświęcaj gdzie indziej.
                        Nic nie wiesz o Powstaniu Warszawskim, o żołnierzach AK, o Żołnierzach Wyklętych ani o kibicach Legii Warszawa. Powtarzasz teksty z Trybuny Ludu i nowszej wersji czyli GW.

A jakieś argumenty? Bo nawet nie wiem, o co masz do mnie pretensje?
                        Co do ŻW, mój stosunek do nich doskonale wypowiada p. Stanisław Michalkiewicz:
                        http://www.youtube.com/watch?v=i9eP4_vNlWE
                        Jeśli chodzi o PW, znam kilka naukowych publikacji na temat, rozmawiałem z powstańcami, więc naprawdę prosiłbym o JAKIEKOLWIEK merytoryczne wypowiedzi odnoszące się do konkretnych fragmentów moich wypowiedzi.
                        Co do Legii - kilkanaście lat jeździłem na mecze - co prawda przestałem, bo zaczęły mnie drażnić niektóre wulgarne wsiowe śpiewki typu "gola gola strzelcie kurwom gola", ale wciąż jestem kibicem.

Komentarz

• I po kilkinastu latach zaczeły Cię drażnić wulgaryzmy na Legii? Sztywniutko!!

Komentarz

• zasłużył na marvina jak nic

Komentarz

Dzięki, że przynajmniej próbujesz podjąć wreszcie rzeczową dyskusję.
                              Otóż wstąpienie do partii, nawet nie tylko SD, ale i PZPR jest kompletnie niejednoznaczne. Czy Ty zdajesz sobie sprawę, że setki AKowców wstępowało do PZPR?
                              Oczywista, ale oni dołączali do systemu i żaden z nich nie twierdził, że chce z nim walczyć. Pomijając już liczbę AK-owców o poglądach lewicowych...

W istocie był to najskuteczniejszy sposób wpływania na rzeczywistość w Polsce po wojnie.
                              Poproszę o jeden przykład takiego antysystemowego wpływu na rzeczywistość. Może być Korwin

ŻW nie mieli zwierzchnictwa politycznego, działali po prostu na własną rękę (...)
                              Może poczytaj jednak trochę o WiN, czy NSZ...

Co do tej analogii Korwina, nie jestem jej fanem, denerwują mnie często te jego prowokacyjne tezy. W pewnym stopniu jednak ma ona sens, bo zarówno ŻW jak i Rosjanie ze wschodu walczą w sytuacji dość beznadziejnej; Rosja nie chce/nie może oficjalnie im pomóc (...)
                              "Rosjanie ze wschodu". Mówiący po osetyńsku, czy ci przysłani z Czeczenii przez Kadyrowa? Rosja im w ogóle nie pomaga prowadząc otwarty ostrzał ukraińskich wojsk z unowocześnionych katiusz i wczorajszy rajd na Krasnyj Łucz, dzięki czemu "separatyści" przetrzymali ukraińską ofensywę...

Jestem wobec tych faktów zresztą obojętny - zależy mi jedynie na tym, byśmy mieli neutralne obiektywne rozpoznanie sytuacji, a nie jakieś rozhisteryzowane natchnione przez zachód podejście rusofobiczne.
                              No, to już prawie poezja... I tym "obiektywnym rozeznaniem sytuacji" ma być nazywanie międzynarodowej bandy najemników z przewagą Kaukazu "Rosjanami ze wchodu"? Chyba, że masz na myśli wschód Rosji -

Co do mojej tu obecności - jestem po prostu kibicem Legii, sympatyzuję z narodowcami, mniej z pisowcami, ale uważam, że to ludzie mający serce po dobrej stronie. Są jednak źle poinformowani, więc jako człowiek głęboko zainteresowany polską historią i polityką, słowem, kibicujący Polsce, chcę próbować przekonać choć parę osób do poparcia JKM. Uważam, że jego obecność w polityce to wyjątkowa szansa dla Polski i Europy, stąd z chęcią poświęcam odrobinę czasu, żeby paru ludziom dobrej woli pokazać, że nie wszystko jest takie czarno-białe, jak to się czasem może wydawać.
                              Ależ u Ciebie właśnie wszystko jest czarno-korwinowe. Nazywanie takiej postawy "neutralną" niczego nie zmienia. No i, zważywszy na ekscentryczność Twoich twierdzeń, mógłbyś sobie darować protekcjonalny tekst o naszym "niedoinformowaniu".

PS Na wyjazdy jeżdżę od 1988 i zdecydowanie twierdzę, że aktualnie wulgaryzmów jest 100 razy mniej, niż wcześniej
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                                zasłużył na marvina jak nic

wulgarne wsiowe śpiewki typu "gola gola strzelcie kurwom gola" vs "Ale zestaw garnków Hausburga za 2400 K Euro dostaliśmy za darmo"
                                Ależ będzie rywalizacja .

"Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pracuję...
                                X