Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Korwin na swoim fanpejdżu napisał że domaga się pokazowego procesu w którym mają zapaść wyroki skazujące dla inicjatorów PW. Raczej zachowanie propolskie to nie jest.
    A jakie? Prorosyjskie może?

Jakie musiałyby być proporcje ofiar po obu stronach, abyś spojrzał na sprawę na chłodno i realistycznie?
    Niemców zginęło nie więcej niż 2k, Polaków - ok. 20k powstańców i blisko 200k cywili. Czy to naprawdę za mało?
    A czy gdyby wśród powstańców nie co dziesiąty miał broń, ale co setny, to też nie można by kwestionować decyzji o rozpoczęciu powstania? Gdzie i czy w ogóle jest gdzieś granica absurdu w decydowaniu o przelewaniu krwi Polaków?

Walczącym - cześć i chwała, ale proces dla decydentów jest potrzebny po to, by na przyszłość rządzący wiedzieli o tym, że za kretyńskie decyzje może spotkać ich kara, nawet jeśli ma być tylko symboliczna.

Komentarz

• Co ty za bzdury pierdolisz ...chcesz procesu dla decydentów?Proszę bardzo,Kiszczak czeka.
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez NOWY(L) Zobacz posta
        Co ty za bzdury pierdolisz ...chcesz procesu dla decydentów?Proszę bardzo,Kiszczak czeka.
        Czemu nie napiszesz dlaczego bzdury? Oprzyj swoją krytykę na jakimkolwiek chociaż uzasadnieniu.

Też jestem za oskarżeniem Kiszczaka, ale co to ma wspólnego?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kontrwywiadowca Zobacz posta
          Czemu nie napiszesz dlaczego bzdury? Oprzyj swoją krytykę na jakimkolwiek chociaż uzasadnieniu.

Też jestem za oskarżeniem Kiszczaka, ale co to ma wspólnego?
          Przeczytaj jeszcze raz ostatnie zdanie swojego postu.....Poza tym ,cytując Kuszę
          ​Czego, Ty tu kurva za przeproszeniem szukasz? .
          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Kolega Kontrwywiadowca jak zwykle słusznie uważa że rację miał tylko JKM wstępując do SD
            Żołnierze Wyklęci byli, Powstanie Warszawskie było, w zasadzie to zostały Ci już tylko Legiony i Bitwa Warszawska i będziemy mieli komplet
            ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
            Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
            O dziecko polskie, za Twojego dziada,
            Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
            O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
            I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
            Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
            Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Cholera, pokażcie jakiś minimalny chociaż poziom. Co znaczy, że miał czy nie miał racji wstępując do jakiejś organizacji? Rację w czym?

Wciąż nie rozumiem, co ma wspólnego Kiszczak i powstanie warszawskie? Może jeszcze sprawę Madzi dołączycie do kompletu skojarzeń pt. "proces sądowy"?

Komentarz

Cholera, pokażcie jakiś minimalny chociaż poziom. Co znaczy, że miał czy nie miał racji wstępując do jakiejś organizacji? Rację w czym?

Wciąż nie rozumiem, co ma wspólnego Kiszczak i powstanie warszawskie? Może jeszcze sprawę Madzi dołączycie do kompletu skojarzeń pt. "proces sądowy"?
                Od pokazywania poziomu jest JKM, gdzie nam szaraczkom do niego równać
                Rację miał jak porównywał "separatystów" do Żołnierzy Wyklętych
                Podrzucić Ci w marcu znicze do Donbasu?
                Ostatnio edytowany przez Kusza; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
                  Od pokazywanie poziomu jest JKM, gdzie nam szaraczkom do niego równać
                  Rację miał jak porównywał "separatystów" do Żołnierzy Wyklętych
                  Podrzucić Ci w marcu znicze do Donbasu?
                  A co jest złego w porównywaniu zdarzeń historycznych, jeśli nasuwają się pewne analogie?
                  Czemu rzucacie tylko jakieś gotowe tezy bez minimalnego choćby uzasadnienia?

NATO właśnie wyrusza do Donbasu, więc może niejeden Polak znajdzie się tam wkrótce z jakąś "misją pokojową" - wtedy będę palił znicze.
                  http://www.zerohedge.com/news/2014-0...ipment-ukraine

Komentarz

A co jest złego w porównywaniu zdarzeń historycznych, jeśli nasuwają się pewne analogie?
                    Czemu rzucacie tylko jakieś gotowe tezy bez minimalnego choćby uzasadnienia?

NATO właśnie wyrusza do Donbasu, więc może niejeden Polak znajdzie się tam wkrótce z jakąś "misją pokojową" - wtedy będę palił znicze.
                    http://www.zerohedge.com/news/2014-0...ipment-ukraine
                    Kolego wykażę się tutaj solidaryzmem społecznym, czego jako korwiniści nienawidzicie i z mojej chęci pomocy bliźniemu powiem Ci że nie musisz się tutaj z nami męczyć
                    Może na forum Cracovii lubią JKM (nie wiem, nie czytuję) i tam będzie można sobie rozmawiać na poziomie, a nie użerać sie tutaj z takimi tłukami do których nic nie dociera

Ale chvj dobra, pociągne temat bo jestem podłym człowiekiem i licze na igrzyska.
                    Jakie to analogie możesz nam nasunąć pomiędzy "separatystami" a ŻW?
                    Utrudnienie: argument że jedni i drudzy mieli karabiny nie bedzie punktowany

Komentarz

• Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
                      Kolego wykażę się tutaj solidaryzmem społecznym, czego jako korwiniści nienawidzicie i z mojej chęci pomocy bliźniemu powiem Ci że nie musisz się tutaj z nami męczyć
                      Może na forum Cracovii lubią JKM (nie wiem, nie czytuję) i tam będzie można sobie rozmawiać na poziomie, a nie użerać sie tutaj z takimi tłukami do których nic nie dociera

Ale chvj dobra, pociągne temat bo jestem podłym człowiekiem i licze na igrzyska.
                      Jakie to analogie możesz nam nasunąć pomiędzy "separatystami" a ŻW?
                      Utrudnienie: argument że jedni i drudzy mieli karabiny nie bedzie punktowany

Nie wiem, może analogiczna sytuacja beznadziejnej walki? Postawa poświęcenia walczących?
                      Nie róbcie zresztą ze mnie adwokata JKM - on często bredzi niepotrzebne rzeczy, ale w temacie powstania warszawskiego, o którym mowa, po prostu się z nim zgadzam.

Komentarz

Nie wiem, może analogiczna sytuacja beznadziejnej walki? Postawa poświęcenia walczących?
                        Nie róbcie zresztą ze mnie adwokata JKM - on często bredzi niepotrzebne rzeczy, ale w temacie powstania warszawskiego, o którym mowa, po prostu się z nim zgadzam.

Chwała dzielnym bojownikom w Liberii! Pomimo beznadziejnej walki są pełni poświęcenia! Aż do samego końca, szczególnie w kwesti radzenia sobie z problemami aprowizacyjnymi!

Komentarz

• Wklejasz zdjęcie zadowolonego z siebie murzyna i to ma być jakaś trafna riposta, jak rozumiem?
                          Rosjanie w regionie walk byli i są większością, teraz muszą ginąć w walce o zachowanie niezależności od zachodniej strefy wpływów. W całej Rosji zgłasza się do Putina mnóstwo pretensji o to, że nie wspiera separatystów bądź robi to za słabo. Separatyści również w mediach skarżą się, że są porzuceni przez władze Rosji. Poświęcają swoje życie mimo że sytuacja robi się coraz bardziej beznadziejna. Nie wiem, co takiego oburzającego jest w tej analogii? Ja nie jestem zresztą jej fanem, JKM zresztą przyznał, że powstańcy śląscy, choć dawniejszą, to byliby lepszą analogią.
                          Obawiam się, że jesteś nafaszerowany antyrosyjską propagandą jakiejś wyborczej czy gazety polskiej i cokolwiek bym nie napisał, to i tak odparujesz jakimś kolejnym głupawym zdjęciem bądź jednozdaniowym sloganem.

Komentarz

Wklejasz zdjęcie zadowolonego z siebie murzyna i to ma być jakaś trafna riposta, jak rozumiem?
                            Rosjanie w regionie walk byli i są większością, teraz muszą ginąć w walce o zachowanie niezależności od zachodniej strefy wpływów. W całej Rosji zgłasza się do Putina mnóstwo pretensji o to, że nie wspiera separatystów bądź robi to za słabo. Separatyści również w mediach skarżą się, że są porzuceni przez władze Rosji. Poświęcają swoje życie mimo że sytuacja robi się coraz bardziej beznadziejna. Nie wiem, co takiego oburzającego jest w tej analogii? Ja nie jestem zresztą jej fanem, JKM zresztą przyznał, że powstańcy śląscy, choć dawniejszą, to byliby lepszą analogią.
                            Obawiam się, że jesteś nafaszerowany antyrosyjską propagandą jakiejś wyborczej czy gazety polskiej i cokolwiek bym nie napisał, to i tak odparujesz jakimś kolejnym głupawym zdjęciem bądź jednozdaniowym sloganem.
                            Dla ciebie Kosowo jest albańskie czy serbskie?
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• To zdjęcie to kadr z filmu dokumentalnego o bojownikach - kanibalach z wojny domowej w Liberii
                              Również byli w bardzo trudnej sytuacji i również wykazywali się poświęceniem, jednym słowem spełnili wszystkie Twoje warunki konieczne żeby porównywać ich do Żołnierzy Wyklętych...
                              Ale złapałes mnie, od 5 lat prenumeruję wyborczą i właśnie dlatego jestem nafaszerowany antyrosyjską propagandą
                              Ostatnio edytowany przez Kusza; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                                Dla ciebie Kosowo jest albańskie czy serbskie?
                                A może po prostu jest albańsko-serbskie? Istotne jest to, jaki jest interes Polski: czy mamy poprzeć jednych, drugich czy pozostać neutralni. W przypadku sytuacji na Ukrainie, nasz interes jest nam narzucany zewnętrznie drogą polityczną (tj. każe się polsko-języcznym politykom atakować Rosję), a do tego faszeruje się prostych ludzi propagandą.
                                Ja nie jestem pewny, co jest dla Polski teraz korzystniejsze, nie mam wystarczająco dużo danych, polskie elity muszą zdefiniować przede wszystkim własne cele geopolityczne i strategię w regionie - ale zamiast tego, wykonują po prostu polecenia z zewnątrz. JKM to jedyny polityk, który sili się na jakiś obiektywizm (stąd zapewne przejaskrawia swą sympatię dla sprawy rosyjskiej), a polski naród zamiast na chwilę zatrzymać się nad tym, co ten człowiek mówi, woli łykać bezrefleksyjnie antyrosyjską propagandę z radia i telewizji.

Komentarz

Pracuję...
                                X