Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez gawron Zobacz posta
    To wychodzi, że google translator też jest rasistowski
    Najpierw mówi "niggers" (o tych 4 mln Ameryce) potem już ciągnie "negros" wym. "nigros". A to nie to samo.
    Nigger to jak wiadomo czarnuch.
    Negro to niby literalnie murzyn, ale trochę archaizm, coś jak nasz "starozakonny" i chyba bardziej z amerykańskiego angielskiego. Nie wiem czy to jest obraźliwe, niech się wypowie ktoś kto mieszka w kraju anglojęzycznym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
      Najpierw mówi "niggers" (o tych 4 mln Ameryce) potem już ciągnie "negros" wym. "nigros". A to nie to samo.
      Nigger to jak wiadomo czarnuch.
      Negro to niby literalnie murzyn, ale trochę archaizm, coś jak nasz "starozakonny" i chyba bardziej z amerykańskiego angielskiego. Nie wiem czy to jest obraźliwe, niech się wypowie ktoś kto mieszka w kraju anglojęzycznym.
      Obecnie 'negro' jest uznawane za prawie tak samo rasistowskie jak 'nigger' ale trzeba brać pod uwagę to że przy obecnej poprawności politycznej na zachodzie nawet słowo 'black' przy określeniu murzynów jest dla niektórych niestosowne; najbardziej neutralne jest 'African-American' 'Afro-Caribbean' itd itp

Komentarz

• Tymczasem Izrael właśnie rozpoczął inwazję na Strefę Gazy...
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Przed warszawskim ratuszem gromadzą się obrońcy życia. Modlimy się wspólnie na różańcach w intencji obrony zycia, prof. Bogdana Chazana, ale także nawrócenia serca aborcjonistów i prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz Waltz.
          Są wśród nas m.in. Tomasz Terlikowski oraz kapelan portalu Fronda.pl br. Marcin Radomski OFMCap wraz ze wspólnotą Braci Mniejszych Kapucynów z Olsztyna.

Dołącz!

Sledź relacje na fronda.pl

Komentarz

• Chichot losu! Kiedyś HGW obejmując posadę prezydent m.st. Warszawy gadała że oddaje Stolicę pod opiekę Matki Bożej, dziś ta sama bufetowa sprzedała wiarę dla interesów partii i elektoratu lemingowego.

Komentarz

• W innych mediach cisza, a niezależna pisze, że Ziobro i Gowin podpisali porozumienie z PiS. Prawda?
              Ora et labora

Komentarz

• Tak.

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
                  W innych mediach cisza, a niezależna pisze, że Ziobro i Gowin podpisali porozumienie z PiS. Prawda?
                  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Wreszcie. Świetna wiadomość!
                    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Nie jestem pewien, ale chyba nie wszyscy wierzyli, że do tego dojdzie.Od poniedziałku zacznie się hejt i szydera.

Komentarz

• Czy ja wiem czy taka dobra , może Gowin na prezydenta ?Czy Jarek chce być i preziem i premierem i marszałkiem?
                        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                          Nie jestem pewien, ale chyba nie wszyscy wierzyli, że do tego dojdzie.Od poniedziałku zacznie się hejt i szydera.
                          Byłeś zbyt łaskawy. Już dzisiaj lead na gazeta.pl Ziobro przepycha się z Kaczyńskim. Obydwaj chcą być w środku. "Stań z drugiej strony"

Oni są kurva niemożliwi.
                          Ora et labora

Komentarz

• No i zaczęło się bojkotowanie Korwina.

http://www.rp.pl/artykul/10,1127102-...ojkot-JKM.html

Rozumiem, że zraża do siebie sporo osób, ale to kuźwa publiczna tv opłacana z moich pieniędzy a koleś jest szefem trzeciej/czwartej siły politycznej w tym kraju.

Komentarz

• [QUOTE=malkav77;1290303]No i zaczęło się bojkotowanie Korwina.

http://www.rp.pl/artykul/10,1127102-...ojkot-JKM.html

Rozumiem, że zraża do siebie sporo osób, ale to kuźwa publiczna tv opłacana z moich pieniędzy a koleś jest szefem trzeciej/czwartej siły politycznej w tym kraju.[/QUO

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Czyżbyś był zwolennikiem kuców, że się tak przejmujesz?
                              Ostatnio edytowany przez Warszawiak1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ogólnie luźne przemyślenie, nastąpiło chyba jakieś przesilenie. Obecnie jest kilka punktów zapalnych, które mogą się "rozlać":
                                1) Donbas + MH017 + nowy bank firmowany przez BRICS,
                                2) Gaza + Paryż (tutaj to raczej niegroźne ruchawki, ale mogą się rozprzestrzenić wraz ze wzrostem wypadków w Gazie),
                                3) Irak,
                                4) granica Indii i Pakistanu,
                                5) Chiny + Wietnam,
                                6) Syria od dłuższego czasu.

Pomniałem coś ważnego? Oby nie przyszło nam żyć w ciekawych czasach.

Komentarz

Pracuję...
                                X