Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Żaden szok. Konsekwentnie stoi za Ruskimi.
    Chamstwo i Arogancja.

Komentarz

• No nigdy wcześniej aż tkaich odlotów nie miał. Chyba się przestarszył, ze mu poparcie rośnie i chce wrocić do kilku procent :\

Komentarz

• Po wypłynięciu taśm jak widać PO mało co traci...

I jak po konstruktywnym wotum? Oceniając po efektach, ktoś jeszcze uważa, że to był dobry pomysł? Co PiS dzisiaj ugrał? Bo co PO to widzę
        https://twitter.com/katarynaaa
        Ostatnio edytowany przez klamot1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez BAU Zobacz posta
          Widziałem, szok.
          Dziękuje Bogu że głos oddałem na RN bo do soboty przedwyborczcej się wahałem między korwinistami a narodowcami

Komentarz

• CBOS po raz kolejny potwierdza swoją wiarygodność.

Najnowsze badania:

PO - 29
            PiS - 24

Komentarz

• Ja pierdzielę, kłamstwo w zywe oczy.

Przez chwilę myślałem, ze źle - na odwrót wkleiłes, ale i wtedy to by było mocno niewiarygodne.

Komentarz

• Coś o CBOSie

Powołany w 1982 przez pułkownika Stanisława Kwiatkowskiego, doradcę gen. Wojciecha Jaruzelskiego, pozostawał pod kontrolą Urzędu Rady Ministrów do 1990. Od 1997 działa na podstawie ustawy z dnia 20 lutego 1997 r. "o fundacji - Centrum Badania Opinii Społecznej" (Dz. U. z 1997 r. Nr 30, poz. 163). Obecnie formalnie jest fundacją, nad którą nadzór sprawuje Prezes Rady Ministrów.
                Działalność Centrum Badania Opinii Społecznej jest współfinansowana z budżetu państwa w ramach części 16 – Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.
                W 2012 dotacja podmiotowa dla CBOS wyniosła 3,2 mln zł. W ustawie budżetowej na 2013 zapisano na ten cel również kwotę 3,2 mln zł.
                Systemowa machina propagandowa nadzorowana przez Rudego.

Komentarz

• JKM o sympatii do Rosji lub odwrotnie
                  "Absolutnie nie jestem rusofilem – jestem polonofilem. Natomiast uchodzę za rusofila, ponieważ w Polsce człowiek, który zajmuje wobec Rosji pozycję centrową, uchodzi za rusofila. Tak po prostu jest w tym kraju pełnym rusofobii, która ma oczywiście uzasadnienie historyczne. Ja, w odróżnieniu od wielu Polaków, mam do Rosji stosunek zupełnie obojętny – taki sam jak do każdego sąsiada. W każdej chwili jestem gotów z Rosją zawrzeć sojusz, tak samo jestem gotów Rosji wypowiedzieć wojnę, jeżeli będzie się to Polsce opłacało.

(...) Ja też dla dobra Rosji bym ją podzielił na kilka państw, bo my, liberałowie uważamy, że małe jest piękne, a poza tym lubimy wolną konkurencję, więc konkurencja pomiędzy państwami rosyjskimi (proszę nie zapomnieć o rywalizacji Moskwy i Sankt Petersburga!) byłaby bardzo ciekawa.

(...) Rosja jest, jaka jest. Dla Polski i dla Rosji byłoby lepiej, gdyby była podzielona, ale my jej nie podzielimy i w tej chwili nie widzę sensu dyskusji nad tym tematem. Mamy za mało siły. Właściwie Polska obecnie po prostu nie jest w stanie „traktować Rosji” w żaden sposób. Z Rosją trzeba się zwyczajnie liczyć. I podchodzić do niej bez uprzedzeń.

(...) To ich podstawowy problem. I to nie ma nic wspólnego z rusofilią. Obiektywna ocena gracza. Podziwiałem Stalina, który mając państwo cztery razy słabsze niż USA, grał z Amerykanami jak równy z równym – i czasem wygrywał. Jeśli Belzebub wygrywa w szachy z Orifielem, to trzeba podziwiać Belzebuba – co nie znaczy, że trzeba z nim sympatyzować.

Tzw. centroprawica (której poglądy na Rosję Pan w dużej mierze podziela) jednocześnie Rosją pogardza i panicznie się jej boi. Schizofrenicy nie powinni mieć wpływu na politykę państwa..."
                  FB JKM

Komentarz

• 155 posłów głosowało za wotum nieufności, 236 było przeciw odwołaniu rządu Donalda Tuska.
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Siedze w robocie i nie wiem co się dzieje w Sejmie więc zapytam - czy ktokolwiek zaproponował rozpoczęcie dzisiejszego posiedzenia uczczeniem ofiar rzezi wołyńskiej minutą ciszy w Dzień Pamięci Męczeństwa Kresowian?

Niewiele się spodziewam po obecnym składzie parlamentu w tej kwestii (zbiorowe darcie mordy ponad podziałami "Gierojam sława" juz prędzej) ale może chociaż jeden przyzwoity Polak na 460 się znalazł?
                      ...ta ziemia do Polski należy
                      choć Polska daleko jest stąd,
                      bo wolność krzyżami się mierzy
                      historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                        Siedze w robocie i nie wiem co się dzieje w Sejmie więc zapytam - czy ktokolwiek zaproponował rozpoczęcie dzisiejszego posiedzenia uczczeniem ofiar rzezi wołyńskiej minutą ciszy w Dzień Pamięci Męczeństwa Kresowian?

Niewiele się spodziewam po obecnym składzie parlamentu w tej kwestii (zbiorowe darcie mordy ponad podziałami "Gierojam sława" juz prędzej) ale może chociaż jeden przyzwoity Polak na 460 się znalazł?
                        Tak. Była minuta ciszy,poprosił poseł Golba
                        Ora et labora

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
                          Tak. Była minuta ciszy,poprosił poseł Golba
                          brawo dla niego, z tego co pamiętam jego rodzina osobiście została doświadczona przez "braci" Ukraińców.

Zarówno w głównym ścieku jak głównych prawicowych (chyba tylko z nazwy) mediach elektronicznych nawet jednej wzmianki nie tylko o tym ale i o samej rocznicy.
                          ...ta ziemia do Polski należy
                          choć Polska daleko jest stąd,
                          bo wolność krzyżami się mierzy
                          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Takiego obrotu sprawy dziś po wczorajszej akcji CBA w sejmie nikt się nie spodziewał. Pawlak wraca do gry. Ta koalicja chyli się ku upadkowi. Piechociński nie kontroluje klubu na to wygląda.
                            SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                              brawo dla niego, z tego co pamiętam jego rodzina osobiście została doświadczona przez "braci" Ukraińców.

Zarówno w głównym ścieku jak głównych prawicowych (chyba tylko z nazwy) mediach elektronicznych nawet jednej wzmianki nie tylko o tym ale i o samej rocznicy.
                              Tu dali:
                              http://wpolityce.pl/historia/204541-...wa-na-polakach
                              "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Rok temu nawet na forum o mało co i nie byłoby o tej zbrodni wzmianki:
                                http://forum.legionisci.com/showthre...4397&page=1199
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X