Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez stewiegriffin Zobacz posta
    Moim zdaniem, antysystemowa młodzież nie jest skanalizowana w KNP zamiast w RN, dlatego, że tak chciał system. Tylko dlatego, że mało jest tej antysystemowej młodzieży, która jest jednocześnie religijna i tak mocno stawia na patriotyczne wartości. Po prostu. Nie ma w tym żadnej filozofii. RN nie przekroczy kilku procent z takim przesłaniem. Bo po prostu nie ma na to popytu wśród młodzieży. Z kolei w elektoracie KNP dobrze się czuje zarówno antysystemowiec - ateista, jak i antysystemowiec - katolik. Target KNP jest znacznie szerszy. I tyle
    Pełna zgoda.

Ruch Narodowy, który wyrósł z Marszu Niepodległości na starcie mógł stworzyć pewną bazę, która jednak była jasno i precyzyjnie spersonalizowana, z dużym bagażem negatywnym wśród społeczeństwa, bez możliwości szerszego poszerzenia targetu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
      Beznadzieja. Akurat Homo Homini jest po prostu w miarę trafne. Szkoda Ruchu Narodowego załatwionego przez system Korwinem.
      Nie no, @Foxx, teraz dopisujesz sam teorie spiskową.

Swego czasu coś ze storny PiSu tez było, że ten zły Korwin odbiera głosy dobrym PiSowcom

A na powaznie - nikt nikomu niczego nie kradnie, ludzie sami głosują zgodnie ze swoją wolą. Oczywiście chetnie widziałbym rząd KNP-RN, narodowcem nie jestem, a przynajmniej nie ze wszystkimi postulatmai się zgadzam, ale nie stawiałbym opozycji KNP-RN. Przypominam, że M. Kowalski to serdeczny druh JKM. Przynajmniej tak było kiedyś.

Przypominam tez, że Korwę chetnie ugadałby się z RN gdyby wypreparowac z niego opcje socjalistyczną i zostawić osoby o bardzije liberalnych gospodarczo poglądach.

Komentarz

• Zamieszczone przez malkav77 Zobacz posta
        Nie no, @Foxx, teraz dopisujesz sam teorie spiskową.
        Raczej opisuję spiskową praktykę. Wszystko w linkach z mojego wcześniejszego posta. Same fakty, z którymi jakoś żaden korwinista nie dyskutuje.
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
          Czyli rozumiem że jest tym kim był Owsiak w latach 80-tych, kiedy to wówczas kanalizując bunt młodzieży wykreował alternatywę dla Jarocina, Pomarańczowej Alternatywy, zgodny z linią systemu. Dziś Korwin kreuje systemową alternatywę dla RN.

Ostatnio w TVR Korwinowi poświęcono cały odcinek "Kulisów Manipulacji". Mówiono że JKM kontestując obecny ustrój jednocześnie gdzieś w to wszystko sprytnie wmontowuje "dobrą" Rosję, "dobrego" Putina, "dobrego" Jaruzela, "złego" Piłsudskiego, "zły" Zachód. Tym samym naprowadza młodzież na jedyne słuszne myślenie.

http://telewizjarepublika.pl/Kulisy-...video,901.html
          Owsiak swoją drogą, a Korwin swoją. Już wtedy na przełomie lat 80/90 pojawił się Korwin i zagospodarował młodzież, która nie akceptowała okrągłego stołu, która czuła się oszukana przez solidarnościowe elity. Sam do tej młodzieży należałem i 1991 roku glosowałem na Korwina i UPR. Jak to się skończyło wszyscy wiemy, nocną zmianą.
          Teraz będzie to samo. Antysystemowa, radykalna młodzież zagłosuje, a potem się zawiedzie bo nic się nie zmieni. Ja jestem o tym przekonany.
          Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
          Pada decyzja: Wracamy!
          Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Ale przecież są osoby które widziały kwity dotyczące finansowania JKM w latach 90 )
            I jakoś dziwnym trafem jego największy darczyńca nie miał zbyt wiele wspólnego z jakakolwiek prawica, a odznaczał się ...... ;-)
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Młody Halicki : Ja to paliłem, ale nie wiem..

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                Ale przecież są osoby które widziały kwity dotyczące finansowania JKM w latach 90 )
                I jakoś dziwnym trafem jego największy darczyńca nie miał zbyt wiele wspólnego z jakakolwiek prawica, a odznaczał się ...... ;-)
                Można prosić o jakiś hint?

Komentarz

• JKM ma mocne poparcie w necie - Max się do tego przyczynił w jakimś stopniu dlatego teraz powinien zrobić odcinek z ukłonem w stronę Ruchu Narodowego bo ten Korwin to **** wie. Mówię jak jest... Jak dla mnie idealny wynik przy wczesnych wyborach : PIS 30% , RN40% , Korwin 15% i reszta dla prawicy. Kto wie...

Komentarz

• Zamieszczone przez Hicks Zobacz posta
                    JKM ma mocne poparcie w necie - Max się do tego przyczynił w jakimś stopniu dlatego teraz powinien zrobić odcinek z ukłonem w stronę Ruchu Narodowego bo ten Korwin to **** wie. Mówię jak jest... Jak dla mnie idealny wynik przy wczesnych wyborach : PIS 30% , RN40% , Korwin 15% i reszta dla prawicy. Kto wie...
                    Idealny, ale całkowicie nierealny

Komentarz

• Idealny wynik to rozwiązanie sejmu wyburzenie oraz zaoranie i od tego momentu głosowania nad ustawami odbywały by się przez neta przez ok 40 mln prawowitych obywateli...50,1% ludzi biorących udział w głosowaniu jest na tak i ustawka przechodzi. Znowu się rozmarzyłem choć to może nie utopia

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                        Można prosić o jakiś hint?
                        Odznacza się wielkimi ...... ;-)
                        skonkretyzuje ze chodzi mi dokładnie o rok 95. Nieoznacza to oczywiście, że JKM jest marionetka akurat tej opcji politycznej, ale faktem jest, ze jego osoba jest co jakiś czas wykorzystywana do rozbijania różnego rodzaju prawicowych inicjatyw (z czym akurat obecna władza nie specjalnie się kryje).
                        Ostatnio edytowany przez TNTP; 12812.
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Niemcy znają taśmy od miesiąca. Do nagrań dotarli byli NRD-owscy funkcjonariusze Stasi

Niemiecka firma wywiadowcza opisała w raporcie przygotowanym na potrzeby służb Republiki Federalnej fatalne zabezpieczenie kontrwywiadowcze ministrów rządu Donalda Tuska. Dokument z maja tego roku powstał m.in. na podstawie nagrań z rozmów z tak zwanej afery taśmowej – twierdzi informator „Codziennej”
                          .

Niemieckie służby już w maju 2014 r. dysponowały wiedzą na temat nagrań z rozmów polskich ministrów, dokonywanych w warszawskich restauracjach. Raport, do którego miał dostęp nasz informator, wskazywał na bardzo słabe zabezpieczanie przez polskie służby członków rządu przed możliwością przechwytywania ich rozmów.

Treść dialogów prowadzonych przy suto zastawionych stołach oraz wcześniejsze wycofanie się przez Agencję Wywiadu z działań operacyjno-analitycznych na terenie Niemiec stały się podstawą do szeroko zakrojonych działań wywiadowczych prowadzonych przez naszych zachodnich sąsiadów w Polsce.

Informator „Codziennej” twierdzi, że dla niemieckiego wywiadu nie ma już w Polsce tajemnic. – Nasz rząd jest całkowicie przejrzysty dla obcych służb. To, co ministrowie mówili na prywatnych spotkaniach o katastrofie smoleńskiej, o zaniedbaniach z nią związanych, wystarczyłoby do obalenia gabinetu Donalda Tuska, gdyby tylko ludzie mogli to poznać – ocenia nasz rozmówca.

W jego ocenie rząd Republiki Federalnej ma dostęp do szczegółowej wiedzy na temat działalności kluczowych członków Rady Ministrów. Niemcy mają też dostęp do ogromnego obszaru polskiej administracji. – To jest chyba najtrudniejsze do przełknięcia przez polską stronę – mówi nasz informator.

Cały tekst został opublikowany w dzisiejszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie”.
                          http://niezalezna.pl/56900-niemcy-zn...nariusze-stasi

Jeżeli to prawda... to zero zdziwień.
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                            Odznacza się wielkimi ...... ;-)
                            skonkretyzuje ze chodzi mi dokładnie o rok 95. Nieoznacza to oczywiście, że JKM jest marionetka akurat tej opcji politycznej, ale faktem jest, ze jego osoba jest co jakiś czas wykorzystywana do rozbijania różnego rodzaju prawicowych inicjatyw (z czym akurat obecna władza nie specjalnie się kryje).
                            No to akurat nie jest żaden sekret, że wspierał go jego mentor z lat 70-tych, który zaprosił go wtedy do współpracy do tygodnika "Wprost"...

Myślałem, że jednak chodzi o bardziej biznesowy układ.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                              Młody Halicki : Ja to paliłem, ale nie wiem..
                              Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• http://niezalezna.pl/56908-po-nagrod...-dla-giertycha

Kolejna płatna k**** na eksponowane stanowisko.

Kto pamięta jak Tusek bodaj w 2005 mówił że G. jest na liście SB-ków?
                                "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

Pracuję...
                                X