Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
  Rudemu w sondażach może już tylko pomóc najazd ruskich na Ukraine, wtedy znów mógłby wcielić się w rolę męża stanu.
  Jest skończony. Żeby tylko PiS tego nie spierdolił. Choć dzisiejszą przedwczesną konfą pokazali, że są w stanie.
  Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

  Komentarz


  • Coraz bardziej wygląda mi to (odpalenie w weekend, ściąganie do tiwi w sobotę i niedzielę wszelkich "ałtoryjtetów" i "niezależnych ekspertów" gadających, oczywizda, jednym głosem) na kontrolowaną detonację niebezpiecznego ładunku.
   "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
   "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
   Up the Anchor!

   Komentarz


   • Belka i Sienkiewicz dziś u stokrotki bedzie sie działo , będzie zabawa
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

    Komentarz


    • To, że Belka z Sienkiewiczem będą dziś w "kropce nad i" było wiadome o 14.30, czyli 30 min przed konferencją Tuska. TVN info ma z pierwszej ręki )

     Bartłomiej Sienkiewicz pozostanie na stanowisku ministra spraw wewnętrznych, bo... będzie wyjaśniał aferę taśmową (aferę ze swoim udziałem ).

     Komentarz




     • Z drugiej strony jak by wywalił Sienkiewicza to sam mógłby się równie dobrze pakować. Także plują w morde ale mówię że deszcz pada. Do jesieni paru Frogów sie złapie, kogoś się wywali ze świńskiego zaprzęgu RM, postraszy się lemingozę PIS, potem kilka fotek z Andżelą i 20% jak w morde strzelił. Kolacjia z zielonymi pijawkami Pawlaka a jak nie styknie to jeszcze niedobitki betonu z Leszkiem i można swobodnie żreć z koryta przez następne 4 lata.
      Heretico świetny wpis, szkoda że prawdziwy.
      Ostatnio edytowany przez wLd; 58280.
      Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
      Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

      Komentarz


      • Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
       Coraz bardziej wygląda mi to (odpalenie w weekend, ściąganie do tiwi w sobotę i niedzielę wszelkich "ałtoryjtetów" i "niezależnych ekspertów" gadających, oczywizda, jednym głosem) na kontrolowaną detonację niebezpiecznego ładunku.

       Sami ludzie z ,,Wprost" mówią, że Hajdanowicz wypuścił temat już w sobotę, aby dt zyskał trochę czasu. Konferencja, pokazała jedno,bez kryterium ulicznego władzy nie oddadzą Nigdy.
       Bóg z Nami, choj z Nimi.
       Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

       Komentarz


       • Donek miedzy wierszami dal do zrozumienia ze to sprawka ruskich,czy tylko mi sie tak wydawalo po tej konferencji ?

        Komentarz


        • Towarzysz Żakowski broni bohaterów afery tasmowej jak niepodległości. Po prostu kompletny bezczel, jak można tak publicznie robic z siebie kur..ę… A Tusk mówi o zamachu stanu.
         Aż chce się zacytowac klasykę – jaki płemieł taki zamach

         Komentarz


         • Palikoty chcą samorozwiązania sejmu, przecież nie wejdą

          Komentarz


          • Jeszcze jedna rzecz mi sie nasuwa tak przy okazji.
           Ponoc dziennikarze od kilku miechow wiedzieli co jest grane,jesli to prawda to ja jestem przerazony stanem sluzb w tym kraju.
           Wlasciwie to ich brakiem,no chyba ze to sprawka towarzyszy z naszych sluzb,a to z kolei swiadczyloby o tym ze rzadzacy maja uj a nie kontrole nad nimi.

           Tak czy inaczej bagno straszliwe,z drugiej strony jednak jesli komus sie wydaje ze polityka to zacisze gabinetow,konferencje oficjalne rauty to tez jest niezlym naiwniakiem.

           Komentarz


           • Poniżej jeden z wpisów tzw. leminga po konferencji PDT:

            Nie dajmy się ogłupić. Tylko Premier Tusk jest szanowanym politykiem na arenie światowej nie tylko europejskiej. Proszę mi powiedzieć gdzie zapraszany jest Kaczyński? Prawda jest taka drodzy państwo , że pan premier Tusk to wielki kreator polskiej polityki oraz polityki europejskiej oczywiście wraz z panią Merkel.
            Teraz szkalujecie, ale za jakiś czas będziecie panu premierowi Tuskowi pomniki stawiać. To człowiek mądry ideowy niepatrzący na swoje korzyści czy korzyści Platformy Obywatelskiej, ale na interes Polski i Polaków.
            Ludzie czy nie widzicie, że platforma wraz z naszym premierem i prezydentem oraz ministrem MSW to jedyne osoby godne zaufania na całej scenie politycznej. Nie widzicie, że robią wszystko by społeczeństwu żyło się dostatnio. Wolę by rządził Tusk i żyć w dostatnim i dobrze zarządzanym kraju.Przecież wzrost gospodarczy i dobrobyt, jaki mamy po roku 1989 to zasługa ludzi związanych z platformą obywatelską. Członkowie platformy obywatelskiej, którzy sterują państwem to ludzie z najwyższymi kompetencjami. Już mam dość wpisów Ludzi z PiS, którzy są aferzystami. Platforma stara się wyprowadzić kraj z długów, w jakie wpędził nas PiS gdy ministrem finansów była Zyta Gilowska. Zobaczcie jak kraj rozkwita z rządów platformy obywatelskiej mamy autostrady mamy metro mamy nowe stadiony przychodzi do polski kapitał zagraniczny. Przychodzi, bo widzi, że u steru są kompetentni i wiarygodni ludzie. Ludzie, którzy zawsze dotrzymują obietnic. Proszę was o odrobinę refleksji i zacznijcie myśleć pro państwowo i w przyszłych wyborach oddajcie swój głos platformie obywatelskiej. W przyszłości nie warto marnować swojego głosu na partie, którym zależy tylko na stanowiskach. Dlatego gromkie nie mówimy , PiS, PSL i Korwinowi Mikke. Widzę, że jesteście nieoczytani i nie słuchacie programów informacyjnych. Włączcie sobie tvn24 i wszystkiego, co wam napisałam dowiecie się Z konferencji prasowych organizowanych przez premiera pana prezydenta Komorowskiego i np. pana ministra Szczurka. Uważam, że pan Szczurek jest genialnym ministrem finansów, bo polski, jako jedynego kraju nie dotknął kryzys .Faktem jest że ceny odrobinę wzrosły,ale nie oszukujmy się płace też rosną. Jaka była średnia krajowa 7 lata wstecz a jaka jest dzisiaj ?Temu chyba nikt nie zaprzeczy. Przypomnijcie sobie jak ceny windowały za czasów Kaczyńskich. Czytając niektóre wpisy widzę że tylko opluwać umiecie bez żadnych argumentów. Ale to jest przypadłość PiS i jego niedouczonych prostych zwolenników. Bądźcie uczciwi wobec siebie i innych i odpowiedzcie na te pytania:
            1.- Czy przez ostatnie 7 lat nie żyje wam się lżej?
            2.- Czy nie jest tak, że w budżecie domowym po każdym miesiącu możecie więcej odłożyć?
            3.- Czy nie widzicie, że w końcu nasi rządzący jakoś prezentują się w mediach są dobrze ubrani ładnie i mądrze się wysławiają?
            4.- Czy nie pamiętacie tego sukcesu gdy, premier Tusk wraz z platformą obywatelską rządził całą unią europejską oczywiście z panią Merkel a to ogromnie podnosi wizerunek polski na zewnątrz?
            5.- Czy nie widzicie, że platforma obywatelska jest to jedyna partia, której dobro polski i unii europejskiej leży na sercu bardziej niż własne interesy? W TVN24 - POCHANKE, KUŹNIAR I DURCZOK POWIEDZIELI, ŻE NA PIS GŁOSUJĄ LUDZIE SŁABO WYKSZTAŁCENI, WIĘC ZASTANÓWCIE SIĘ CZY CHCECIE BYĆ DO TEJ GRUPY ZALICZANI - I TO TYLE W TEMACIE

            Komentarz


            • Przecież to jest oczywisty troll...
             "Najdroższy i cenny od lat
             To właśnie twój ojczysty kraj
             Dla niego przelewasz swą krew
             dla niego urodziłeś się
             Twój honor to bronić tych barw
             Ich mocą zyć każdego dnia
             Niezłomny wśród ruin i kłamstw
             To właśnie twój ojczysty kraj"

             Komentarz


             • Toz to ironia 100%.

              Komentarz


              • "Teraz to już chyba tylko o północy, w deszczu i na cmentarzach przyjdzie nam kręcić dile."

               Ciekawe, w ilu modnych restauracjach trwają obecnie gorączkowe prace porządkowo-remontowo-poszukiwawcze?
               Ostatnio edytowany przez sarinosoman; 60016.
               "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
               "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
               Up the Anchor!

               Komentarz


               • Zamieszczone przez kamilsson Zobacz posta
                Donek miedzy wierszami dal do zrozumienia ze to sprawka ruskich,czy tylko mi sie tak wydawalo po tej konferencji ?
                Straszenie PiSem nic już by im nie dało, także zaczyna się straszenie Rosją i jej próbą destabliizacji kraju poprzez uderzenie w partię rządzącą. Jak mamy to rozumieć? Atak w peło to atak w kraj, bo peło to kraj, bez peło kraju nie będzie. Lemingi już łykają jak świnia kartofle. Była afera, nie ma afery. Poleciał jedynie Nowak, który i tak już był politycznym zerem. Można zamykać temat.

                Komentarz

                Pracuję...
                X