Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://www.wprost.pl/ar/452475/Steno...arafinowiczem/ ---> taśma nr. 2 już jest. Czekamy na więcej

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta

O tym, że Modlin dopłaca do Ryanair i tym samym kusi Wizzair to słyszałem.Nie bardzo chciałem wierzyć.
      Okazuję się, że to prawda i nie tylko tyczy Modlina.
      To samo jest z rzeszowska Jasionka...
      "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta

O tym, że Modlin dopłaca do Ryanair i tym samym kusi Wizzair to słyszałem.Nie bardzo chciałem wierzyć.
        Okazuję się, że to prawda i nie tylko tyczy Modlina.

To akurat "normalna" praktyka, nie tylko u Nas. Więc co w tym dziwnego? Chcecie, żebyśmy latali od Was? To płaćcie.
        Ostatnio edytowany przez ormo; 10278.
        A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
          To akurat "normalna" praktyka, nie tylko u Nas. Więc co w tym dziwnego? Chcecie, żebyśmy latali od Was? To płaćcie.
          Może i normalna jeśli oprócz dotowanych linii ląduje coś na czym można zarabiać.
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Granica bezczelności pierd.olnęła z hukiem. Piotr Kuczyński z Xeliona stwierdził, że akceptuje działania niezgodne z prawem jeśli ich celem jest niedopuszczenie PISu do rządów.
            Mi się czasem wydaje, że gdyby oni oficjalnie powiedzieli, że sfałszowali wybory w trosce o Polskę to kilka milionów ludzi nie widziałoby w tym problemu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
              Granica bezczelności pierd.olnęła z hukiem. Piotr Kuczyński z Xeliona stwierdził, że akceptuje działania niezgodne z prawem jeśli ich celem jest niedopuszczenie PISu do rządów.
              Mi się czasem wydaje, że gdyby oni oficjalnie powiedzieli, że sfałszowali wybory w trosce o Polskę to kilka milionów ludzi nie widziałoby w tym problemu.
              A powód tego jest oczywisty. Afera od dłuższego czasu goni aferę, a w Narodzie dalej cisza. Niby Hiszpanie to cioty, niby Grecy to leniwce.. A nawet murzyny we Francji potrafili się zjednoczyć i zrobić sodomę jak to było w ich "interesie". A u nas? Przekręt goni przekręt, partia nadal ma poparcie, to i sobie pozwala na wszystko. Nie wymagam już nawet, żeby ludzie reagowali na całe rodziny PSLu w spółkach państwowych (i to błąd, bo już za takie akcje powinny lecieć głowy), ale jak rząd ma traktować ludzi, który daje im ponad 30% poparcia po przywłaszczeniu 150mld złotych? Plują w twarz wszystkim, bo wiedzą, że mogą. Marsz Niepodległości raz na rok to za mało. Każdy Naród za takie podłe życie jakie mamy zaserwowane w Polsce, stosunek cen do zarobków i wysokość podatków byłby już dawno na ulicach, a u nas ch**. Plan wykonany, Naród podzielony i co z tego, że przeciwników rządu jest więcej, jak nikt nie potrafi się zjednoczyć.

Komentarz

• Przebywający w Izraelu Marek Belka : "Była to rozmowa dwóch ludzi, którzy są zatroskani różnymi przejawami życia w Polsce"

Ten już po instrukcje poleciał
                Ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez BAU Zobacz posta
                  ...
                  myślenie jest proste : ludzie 50+ nie wyrwą się na ulicę, bo trzymają się pracy (jeśli ją mają) wszystkimi możliwymi kończynami. z kolei liczna część młodego pokolenia (około 30 lat) to ludzie, którzy świeżo poszli na swoje. a to się wiąże z kredytem na min. 20 lat na złodziejskich warunkach, a jak jeśli ktoś ma dziecko, to już w ogóle pomimo marazmu dzień w dzień leci tyrać.

nie ma się co dziwić - romantyczne ideologiczne uniesienia zawsze ładnie sprzedają się w mediach i książkach historycznych, ale jako że żyjemy hic et nunc (tu i teraz), to każdy zaciska zęby i zwieracze. przykre, ale prawdziwe .
                  ------------------------------------------------
                  Hey man, you know I'm really OK
                  The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
                    myślenie jest proste : ludzie 50+ nie wyrwą się na ulicę, bo trzymają się pracy (jeśli ją mają) wszystkimi możliwymi kończynami. z kolei liczna część młodego pokolenia (około 30 lat) to ludzie, którzy świeżo poszli na swoje. a to się wiąże z kredytem na min. 20 lat na złodziejskich warunkach, a jak jeśli ktoś ma dziecko, to już w ogóle pomimo marazmu dzień w dzień leci tyrać.

nie ma się co dziwić - romantyczne ideologiczne uniesienia zawsze ładnie sprzedają się w mediach i książkach historycznych, ale jako że żyjemy hic et nunc (tu i teraz), to każdy zaciska zęby i zwieracze. przykre, ale prawdziwe .
                    W punkt przyjacielu

Komentarz

• Frog złapany , ale jego główny prześladowca został złapany dzień wcześniej . Myślę że był zdecydowanie bardziej zaskoczony niż Frog w Mielnie .

Komentarz

• Podsumowanie pierwszego etapu (mam nadzieję) "afery taśmowej" wg Tomasz Skory. Jak na reżimowe medium (RMF FM) całkiem rozsądne wg mnie.

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/to...my,nId,1442723
                        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Oni spadną na 4 łapy ,mało tych afer było w ciagu 7 lat? Mało tego z każdej wychodzili silniejsi.Falszują wybory i co?Nic.
                          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• RMF odpalił sondę "Czy po „aferze taśmowej” Donald Tusk powinien podać rząd do dymisji?"
                            http://www.rmf24.pl/wyniki-ankiety-c...o-dy,qId,65383
                            Aktualnie: TAK - 84% głosów (głosów 3689).
                            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                            Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                              Oni spadną na 4 łapy ,mało tych afer było w ciagu 7 lat? Mało tego z każdej wychodzili silniejsi.Falszują wybory i co?Nic.
                              Z każdej wychodzili silniejsi? Naprawdę?

Zamieszczone przez matx Zobacz posta
                              Podsumowanie pierwszego etapu (mam nadzieję) "afery taśmowej" wg Tomasz Skory. Jak na reżimowe medium (RMF FM) całkiem rozsądne wg mnie.

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/to...my,nId,1442723
                              http://wyborcza.pl/1,75968,16161191,Afera_jezykowa.html

Masz dla rozluźnienia, bo jeszcze pomyślisz, że była jakaś afera
                              Ostatnio edytowany przez Peace; 4401.

Komentarz

• Nie wnikając w treści, ujawnienie tego wygląda mi na ruską robotę.
                                Czekanie prawie rok na wypłynięcie tego, prawdopodobnie profesjonalny sprzęt nagrywający, już po wyborach, ostatni hałas z Acronem i Azotami, jak w przeciągu miesiąca wjadą na Ukrainę wcale się nie zdziwię.

Komentarz

Pracuję...
                                X