Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanie podstawowe brzmi: Kto i w jakim celu puścił to akurat teraz.Opcji jest kilka.

Ma to coś większego przykryć.Sprawa Kwaśniewskich?

Jest to obietnica puszczenia czegoś jeszcze grubszego, co się ma w jeszcze w szafie.Pytanie czego ktoś oczekuje w zamian?

Uwalenie rządu Tuska i namieszanie na polskiej scenie.

Gmyz twierdzi, że służby i rząd przez cały piątek stawały na głowie, żeby to zablokować.

Pod wszystkie scenariusze można w zasadzie podstawić Ruskich.

Ja wczoraj oglądałem program na Polsat News " Premierzy". Był Oleksy i Pawlak.Jak był temat taśm, to wg mnie Pawlak był zesrany.Oleksy też jakiś taki rozedrgany.Gawrylukowa zachowywała się dziwnie.W sensie strasznie obcinała Oleksego i Pawlaka jak wypowiadał się jakiś tam politolog na widowni.Widac było jakieś takie kryte emocje.
    Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ja tam nie lubię teorii spiskowych i spekulacji, ale...
      Dziwnym trafem taśmy wyszły w momencie, gdy media siadły na Kwaśniewskich.
      ...takie luźne spostrzeżeniem.

edit. karakan mnie uprzedził.. chyba też mam podsłuch ^^

Komentarz

• Moja pierwsza myśl to właśnie Ruscy. Próba destabilizacji kraju. Mają to opanowane do perfekcji.
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• A ja nie lubię określenia : teoria spiskowa

Komentarz

• A czemu mieliby to puścić Ruscy?

Komentarz

• Azoty, Kwaśniewscy...
              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• W porównaniu do tego co jeszcze chłopcy od Latkowskiego dostali, to co wyszło teraz to nic. Na razie to tylko trailer. Kto to nagrał? Znając trochę nasz kraj,nie zdziwiłbym się, gdyby ludzie, którzy podawali talerze postanowili dorobić do pensji.
                Bóg z Nami, choj z Nimi.
                Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Odwet za Kwaśniewskich byłby raczej kierowany ze strony służb niż ze strony Ruskich. Po pomarańczowej rewolucji Kwaśniewski raczej nie jest przyjacielem Kremla, przecież to Ruscy zablokowali jego polityczną karierę na arenie międzynarodowej. Zresztą moim zdaniem całe to głosowanie nad immunitetem MK było po myśli Kwaśniewskich. Jakby odebrali mu immunitet to sprawa poszłaby do sądu, a on miałby prawo dalej gadać o nich. A teraz sprawę umorzą i wszyscy o tym zapomną.

Azoty są jakimś tropem, ale żeby aż tak grubo polecieć z tymi taśmami w odwecie za jedną spółkę?

Komentarz

• Trop rosyjski jest średnio logiczny, bo to nie ten czas, ani nie te taśmy żeby Rosjanie mieli to odpalac - chyba ze w ciagu tygodnia wejdą na Ukrainę, co jest na chwile obecna mało prawdopodobne.
                    O taśmach "prawdy" mówi się już od dawna i do tej pory było to wiązane z walka wewnątrz PO, co wyglada najbardziej prawdopodobnie.
                    Kwachu nie ma z tym nic wspólnego, bo dopiero teraz może oberwać naprawdę poważnie.
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• w "Loży Prasowej" padło info, że podobno "posiadający taśmy" poszli również do innych redakcji i te odmówiły. i co ? nagle "Wprost" jest "sprawiedliwym wśród redakcji świata" ?
                      ------------------------------------------------
                      Hey man, you know I'm really OK
                      The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                        Szejnfeld w "Kawie na ławie" poniekąd zdradził ich linię obrony jaka zapewne w dniu jutrzejszym objawi się na białym rumaku. Winny Belka i Kaczafi. Pierwszego zdymisjonować, drugiego odsunąć w końcu od władzy. Do tego: "zdania wyrwane z kontekstu", "prywatna, niezobowiązująca rozmowa", oraz "ważniejsze jest to, kto to nagrał i po co".

Sprawa dla mnie klarowna i w miarę oczywista. Tusk wysłał Sienkiewicza, żeby zrobił polityczny dil. Służby powinny zapewnić Sienkiewiczowi parasol ochronny, brak możliwości nagrania, prowokacji, etc. Nie zrobiły tego albo dlatego, że są mówiąc oględnie - chujowe (wtedy do dymisji wszyscy szefowie BOR, ABW no i Sienkiewicz rzecz jasna), albo to one stoją za prowokacją, co wydaje się najbardziej realne. Pytanie tylko, kto pociąga za sznurki.

Jedno jest pewne. Afera Rywina przy tym to małe miki.
                        Trybunał stanu i test lojalności dla reżimowych mediów.
                        Często mówi się "służby" ale co to znaczy? W służbach są różne frakcje i grupy, pracujące dla różnych środowisk i pod własne interesy. A że niekompetentne - to tylko konsekwencja tego pierwszego. Zobaczcie wcześniejsze tematy Majewskiego (autora tego materiału). Strzelał już do Palikota, do Giertycha, do Nowaka. Często miał dostęp do spraw CBA (tego dawnego)
                        Może to być też Schetyna. On potrzebuje porażki PO, totalnej katastrofy, bo to jest jedyna szansa dla niego.

Komentarz

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
                          w "Loży Prasowej" padło info, że podobno "posiadający taśmy" poszli również do innych redakcji i te odmówiły. i co ? nagle "Wprost" jest "sprawiedliwym wśród redakcji świata" ?
                          Można wiele zarzucić "Wprost", ale jako jedyne na serio inwestuje w dziennikarstwo śledcze. Zresztą sam Michał Majewski wcześniej pracował w "Rz", a i w "Uważam Rze" pojawiały się jego artykuły.

Komentarz

• Jezeli chodzi o kwestie czemu Rz tego nie ujawnila to tak naprawde byla decyzja dziennikarza, ktory to otrzymal i moglo polegac tylko na tym ze chcial sprawdzic material zanim go opublikowal.. Mysle ze nie we wszystkim trzeba sie doszukiwac ukrytego znaczenia?
                            ---

Nie ma takiej siły!

Komentarz

• Niecierpliwie czekam na rozmowę wielkiej nadziei Tuska , panci od klimatu .

Komentarz

• Może to być też Schetyna. On potrzebuje porażki PO, totalnej katastrofy, bo to jest jedyna szansa dla niego.
                                Jeśli to robota Schetyny, próbującego zmusić Tuska odejścia z przewodnictwa w KPRM i PO to mamy nasze polskie House of Cards;>
                                Janusz z Południowej

Komentarz

Pracuję...
                                X