Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
  Odpowiedź "wyczerpująca inaczej" (zwłaszcza po stanowczości serwowanych opinii...)
  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

  Komentarz


  • A tym czasem JKM bawi w ambasadzie kacapów i sławi Putina....
   Mamy Kezmana z Serbii Tarana

   Komentarz


   • A co nowego? Kolejne gratulacje dla jego elektoratu
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
     Odpowiedź "wyczerpująca inaczej" (zwłaszcza po stanowczości serwowanych opinii...)
     Wybacz, niepotrzebnie pociągnąłem wątek. Nie mam siły, ochoty ani czasu, żeby wchodzić w dłuższe polemiki, stąd biała flaga.
     Ora et labora

     Komentarz     • w przypadku powrotu siły/ochoty - at your service
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
       A co nowego? Kolejne gratulacje dla jego elektoratu
       Tylko pewnie większość jego wyborców mało to obchodzi. Zagłosowali i poszli do domu.
       Idol wybrany, ma rozwalić Europę, a że po drodze wypije ruskiego szampana i zakąsi kawiorem... no cóż.
       Będą następne wybory, znajdzie się kolejny wybraniec.

       Komentarz


       • Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
        Z tych tytułów które wymieniłeś, dla przykładu "Tygodnik Powszechny" - gadzinówka z czasów prl mająca na celu promowanie liberalnej polityki partii i komunistycznych agentów wpływu w kościele katolickim; "Polityka" - tak samo, powołana przez KC PZPR propagandowa gadzinówka z redaktorem naczelnym Józefem Ubranem na czele, drugi oficjalny organ prasowy PZPR obok Trybuny Ludu; "Przegląd" - miękka lewacka gadzinówka obyczajowa; "Wprost" - pismo z redachtorami takimi jak Lis czy Latkowski, tutaj ciekawe wydawca ten sam co "Do Rzeczy".
        Ale to co napisałem i to co ty piszesz to dwie różne kwestie. Jak się robi przegląd prasy to się omawia wszystkie tygodniki wybierając te artykuły i te informacje, które mogą zaciekawić odbiorcę. Nie jest zadaniem prowadzącego program robienie wykładu co ma czytać, a czego nie czytać, tym bardziej nie powinien pomijać tych gazet, których nie lubi.

        Komentarz


        • No tak, Oleksy za rzekome kontakty z wtedy juz nieistniejącym KGB zostaje momentalnie wyp...olony ze stanowiska premiera, ale w przypadku kontaktów obecnego premiera i prezydenta lokalne służby wszystko tuszują

         Przykład chociażby Graś, Komorowski i Bondaryk w sprawie aneksu z raportu WSI, gdzie niejaki płk. Tobiasz miał zeznawać w sprawie ich kontaktów z "Aleksandrem L.", współpracownikiem rosyjskiego wywiadu. Na dwa tygodnie przed rozprawą sądową w której Komorowski miał zostać skonfrontowany z "Tobiaszem", "Tobiasz" oczywiście "umarł śmiercią naturalną i rozprawa się już nie odbędzie".

         Przy okazji, ta sprawa toczy się dalej, dwa dni temu była kolejna rozprawa w której sąd mógł pozwać Komorowskiego chociażby na świadka. Relacje od jakiegoś czasu na

         http://ander.salon24.pl/586318,wojci...n-26-05-2014-r

         „Od Bronisława Komorowskiego usłyszałem, że Aleksander Lichocki jest szpiegiem, związanym z rosyjskim wywiadem"- tak miał powiedzieć, nieco ponad tygodniem, przesłuchiwany w śledztwie w sprawie rzekomej afery korupcyjnej WSI poseł Paweł Graś (PO), uczestnik tajnej narady u marszałka Komorowskiego. Narady, która poprzedziła działania ABW wobec członków Komisji Weryfikacyjnej WSI i dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego.
         http://www.wyszkowski.com.pl/index.p...zpieg&catid=26
         Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
         "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

         "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

         Komentarz


         • Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
          Tobiasz miał zeznawać w sprawie ich kontaktów z "Aleksandrem L.", współpracownikiem rosyjskiego wywiadu. Na dwa tygodnie przed rozprawą sądową w której Komorowski miał zostać skonfronowany z "Tobiaszem", "Tobiasz" oczywiście "umarł".
          warto dodać, że umarł podczas hucznego przyjęcia w trakcie wykonywania układu tanecznego.

          http://www.rp.pl/artykul/814001.html
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

          Komentarz


          • http://niezalezna.pl/56318-tak-lobbo...o-zobacz-wideo

           Oluś mały krętacz i mały lobbysta.
           Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że tylko dół z wapnem jest w stanie rozwiązać problem czerwonych elit naszego kraju...
           Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
           Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

           Komentarz


           • A tymczasem w Rosji problemy miał Tupolew 154M który ściął trochę drzew, ale wylądował bezpiecznie.

            http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...?ticaid=112e69
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Rzepa
             - Państwo istnieje teoretycznie - mówi szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz w bulwersującej rozmowie jaką publikuje tygodnik "Wprost"

             W poniedziałkowym wydaniu, dostępnym już dziś w e-kiosku, "Wprost" publikuje "bulwersujące informacje o mechanizmach funkcjonowania władzy w Polsce". To tak naprawdę nagrania dwóch rozmów: Marka Belki, szefa Narodowego Banku Polskiego z ministrem spraw wewnętrznych Bartłomiejem Sienkiewiczem oraz byłego już ministra transportu Sławomira Nowaka z Andrzejem Parafianowiczem, byłym wiceministrem finansów któremu podlega skarbówka. Tygodnik twierdzi, że takich nagrań jest znacznie więcej m.in. szefa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego z Janem Kulczykiem czy Elżbiety Bieńkowskiej z szefem CBA Pawłem Wojtunikiem.

             Co jest w nagraniach? "Sienkiewicz załatwia polityczny deal z Belką. Chce, aby NBP pomógł w finansowaniu deficytu budżetowego i tym samym wsparł Platformę w trudnych wyborczych latach" - czytamy w tygodniku. Nagranie powstało w lipcu 2013 r. Chodzi o to by PiS nie wygrał wyborów. Belka ma za to żądać głowy Rostowskiego i nowelizacji ustawy o banku centralnym. Ten scenariusz ma się, zdaniem gazety, zrealizować kilka miesięcy później. Sienkiewicz w nagraniu ma postponować pomysły rządu. Kpiąco wypowiadać się o orlikach czy Polskich Inwestycjach Rozwojowych (ma o nich się wyrażać słowami "ch..., dupa i kamieni kupa"). Belka ma też stwierdzić podczas rozmowy, że ostrzegał premiera przed Amber Gold.

             Sienkiewicz wygłasza dość kontrowersyjne tezy o państwie. Mówi m.in. "Państwo polskie istnieje jedynie teoretycznie" a o funkcjonariuszach BOR mówi, że "mają syndrom sztokholmski". Rozmowa Nowak-Parafianowicz (nagrana w lutym tego roku, kilka dni przed dymisją ministra) toczy się wokół kłopotów Nowaka ws jego oświadczeń majątkowych. Minister transportu ma żalić się Parafianowiczowi, że skarbówka "trzepie jego żonę" (Nowak nie wpisał do oświadczenia luksusowego auta którym jeździ a który lesinguje firma jego żony). Nowak ma wyrażać obawy, że rachunki żony "będą chcieli crossować z moimi rachunkami" - mówi w zarejestrowanej rozmowie. Parafianowicz (przez 6 lat rządów PO piastował funkcje generalnego inspektora informacji finansowej, generalnego inspektora kontroli skarbowej i pełnomocnika rządu do spraw zwalczania nieprawidłowości finansowych na szkodę Polski i UE), obecnie wiceprezes PGNiG, którego cytuje tygodnik stwierdza: - Zablokowałem to.

             Nowak: - Moja sprawa była skręcona w Prokuraturze Generalnej. To już nie intuicja, a wiedza już. "Wprost" nie wyjaśnia kto nagrywał polityków i jaki miał w tym cel. Tygodnik sugeruje, że mogą stać za tym służby skonfliktowane z Sienkiewiczem, który otrzymał od premiera pełną władzę nad ABW, "ludzie wywodzący się w Biura Ochrony Rządu, jakaś grupa biznesowa, a może polityczna konkurencja".

             Piotr Nisztor, współautor artykułu i dziennikarz, który dotarł do taśm mówi "Rz", że sprawa jest bulwersująca z dwóch powodów. - Po pierwsze skandalem jest sama treść rozmów polityków, funkcjonariuszy publicznych. Premier musi się do tego odnieść i wyjaśnić to opinii publicznej - mówi Nisztor. Zdaniem autora skandalem jest także fakt, że ktoś w ogóle nagrał polityków. - Gdzie była ochrona kontrywiadowcza i służby, które mają chronić polityków? - pyta.

             Piotr Nisztor potwierdza, że redakcja wie, że takich nagrań jest znacznie więcej.
             ...
             Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

             Komentarz


             • ruski Acron przejmuje Grupę Azoty - firmę która zasłynęła z opracowania patentu na tanią produkcję grafenu, a grafen = przyszłość i wszyscy to wiedzą. Zatem III Wojnę Światową uważam za rozpoczętą, teraz będzie zmieniać tylko formę i przybierać na sile.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
               ...
               Niezalezna.pl dodaje:
               Kompromitujących nagrań ma być jeszcze więcej. Chodzi m.in. o rozmowy szefa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego z Janem Kulczykiem oraz wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej z szefem CBA Pawłem Wojtunikiem.
               To może być "mocny" poniedziałek..
               Jesteś panem własnego losu.

               Komentarz


               • Mam wrażenie, że jeszcze siedem lat temu po takiej publikacji to rząd by poleciał, a dzisiaj to sam jestem ciekaw co z tego będzie. Chyba nikt nie jest zdziwiony.
                P.S.
                To kvrwy je.ane...

                Komentarz

                Pracuję...
                X