Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• czy będąc za granica ma się możliwość sprawdzić jak głosowano w okręgu w którym głosowałem??
    p.s. głosowałem w Londynie.
    Mimo wielu przeciwności,jestem wierny swej miłości!!
    -------------LEGIA WARSZAWA-----------------

Komentarz

• Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy- Józef Stalin. 200 tysięcy nieważnych głosów czyli 3 % wyborców albo zagłosowało dla jaj, albo jest na tyle niedojebana, że nie potrafi postawić jednego krzyżyka przy czyimś nazwisku. Wejdźcie sobie na życiorysy tych gości z PKW. Wszyscy etatowi pracownicy "wymiaru sprawiedliwości" z czasów głębokiego PRL. Coraz bardziej jestem przekonany, że bez jakiegoś kryterium ulicznego, ci ludzie władzy nigdy nie oddadzą.
      Ostatnio edytowany przez Jerzman; [ARG:4 UNDEFINED].
      Bóg z Nami, choj z Nimi.
      Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zamieszczone przez GRUDZIADZANIN24 Zobacz posta
        czy będąc za granica ma się możliwość sprawdzić jak głosowano w okręgu w którym głosowałem??
        p.s. głosowałem w Londynie.
        Tu jest lista wraz z wynikami obwodów wyborczych z zagranicy:
        http://pe2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/gminy/view/149901

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
          Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy- Józef Stalin. 200 tysięcy nieważnych głosów czyli 3 % wyborców albo zagłosowało dla jaj, albo jest na tyle niedojebana, że nie potrafi postawić jednego krzyżyka przy czyimś nazwisku. Wejdźcie sobie na życiorysy tych gości z PKW. Wszyscy etatowi pracownicy "wymiaru sprawiedliwości" z czasów głębokiego PRL. Coraz bardziej jestem przekonany, że bez jakiegoś kryterium ulicznego, ci ludzie władzy nigdy nie oddadzą.
          Byłem wczoraj w komisji i powiem tak, że niektórzy chyba nie umieją czytać ze zrozumieniem. Znajdowały się karty, gdzie ktoś oddał na każdej liście jeden głos, albo zamiast postawienia "X" pisali "V". Były karty, które były całe przekreślone plus jakieś napisy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
            Byłem wczoraj w komisji i powiem tak, że niektórzy chyba nie umieją czytać ze zrozumieniem. Znajdowały się karty, gdzie ktoś oddał na każdej liście jeden głos, albo zamiast postawienia "X" pisali "V". Były karty, które były całe przekreślone plus jakieś napisy.
            A wyjechanie krzyżykiem poza kratkę unieważnia głos?

Komentarz

• dziwne nie ma na tej liście okręgu wyborczego gdzie oddawałem głos (ja oddawałem w 158 okręgu), mimo że na deklaracji do głosowania jest podany numer obwodu do głosowania
              Mimo wielu przeciwności,jestem wierny swej miłości!!
              -------------LEGIA WARSZAWA-----------------

Komentarz

• Może mi ktoś wyjaśnić czy zawsze na 70 osob uprawnionych do głosowania wysyła się liczbę kart +/- 7x większą ?
                http://screenshooter.net/9546296/iigeodx
                Podnieśliśmy się, by zniszczyć tych, dla których ta ziemia nie znaczy nic.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                  Raczej tak, ale nie jestem pewien.
                  Bóg z Nami, choj z Nimi.
                  Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

Ważne, żeby dwie kreski krzyżowały się w X w kwadraciku, tak samo można było pisać po kartce co się chciało dopóki był zaznaczony jeden kandydat z jednej listy (można było zaznaczyć dwóch czy więcej z jednej listy i to też jest ważny głos, tylko ten najwyżej dostawał głos w raporcie). Nie wiem co ci ludzie musieli robić, że tyle nieważnych było. Może komisje nie czytały regulaminu?

@up bywały głosy, że X wyjeżdżał poza kwadracik i u nas taki głos był ok, nie zdarzył się żaden który jakoś wielkie te iksy robił więc nie wiem.

Komentarz

• Może źle ludzie głosowali, strona 8 tak daleko.
                      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Czemu tu się dziwić, że PO ma taki, a nie inny wynik w Warszawie? Cała budżetówka tego dnia musiała w podskokach zapierdalać do urn, by zagłosować na swojego pracodawcę...

Komentarz

• Zamieszczone przez kraszewsk Zobacz posta
                          Może mi ktoś wyjaśnić czy zawsze na 70 osob uprawnionych do głosowania wysyła się liczbę kart +/- 7x większą ?
                          http://screenshooter.net/9546296/iigeodx
                          Bo głosować można w dowolnym okręgu, pod warunkiem, że weźmie się zaświadczenie, najpóźniej 2 dni przed głosowaniem i automatycznie jest się wykreślonym ze swojego okręgu. Ale dlaczego aż x7, nie wiem.
                          Co do nieważnych głosów, to bez przesady. Jeśli wziąć pod uwagę poprzednie lata, to np. w 2002r. - 14,43% głosów nieważnych, 2005 - 3,6%, 2006 - 12,7%, 2007 - 2,94%, 2010 - 12,06%, to można powiedzieć, że to polska norma

Komentarz

Nie.

W mojej komisji (udało się wrócić na liczenie ) masa osób pytała się jak głosować, więc biorąc pod uwagę, że było tylko 11 głosów nieważnych więszkość zrozumiała.
                            Nieważne były w postacie przekreślonych list bez żadnego zaznaczenia, jedna osoba postawiła ptaszka.
                            Więc nie tyle, że przychodzą debile co nie umieją oddać głosu, co przyszli zrobić frekwencję.

A z tym liczeniem 9% brakujących, to podgrzali atmosferę, że PiS wygrał, a patrząc na wyniki z mojej komisji, gdzie PO miała miażdżącą przewagę i zakładając, że takich komitetów było więcej nie dziwi końcowy wynik.
                            Zależy co zliczali na końcu.

Frekwencja u mnie też dużo ponad krajową.

Ale wyniki za nic się nie pokrywają
                            Patrząc
                            q[-_-]p

Komentarz

• Da się gdzieś w internecie, sprawdzić wyniki w konkretnym obwodzie?
                              Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• http://pe2014.pkw.gov.pl/pl

Bierzesz Mazowsze --> m. st. Warszawa --> Dzielnica --> szukasz numeru komisji / lokalu
                                Ostatnio edytowany przez LOL3K; [ARG:4 UNDEFINED].
                                q[-_-]p

Komentarz

Pracuję...
                                X