Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bosak napisał coś o tym, że w niektórych okręgach gdzie głosowali ich ludzie dzisiaj okazało się, że mieli 0 głosów także tego...
    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Moim zdaniem w miarę pozytywne wyniki i takie jakie ja i zapewne większość zakładała. Choć wynik PO (minimalna strata do PISu) był raczej do przewidzenia to tak ogólnie mówiąc, kompletnie nie rozumiem kto jeszcze na nich glosuje... Totalny idiotyzm, być ruchanym na każdym kroku i nadal ufać tym samym skurwysynom. JKM ma racje, że większość to debile. Inaczej tego nazwać nie można. Cieszy oczywiście wynik KNP (choć osobiście liczyłem na 8-9%, a tak już zupełnie życzeniowo na wyprzedzenie PZPRu) i przede wszystkim Palikociarnii
      Szkoda tak niskiego poparcia dla RN, lecz to było niestety do przewidzenia. Marzy mi się żeby KNP i RN razem weszli do sejmu i zawiązali jakąś bliską współpracę. Na dzisiaj brzmi to trochę abstrakcyjnie, ale kto wie jak sytuacja będzie wyglądała za rok.
      "Najdroższy i cenny od lat
      To właśnie twój ojczysty kraj
      Dla niego przelewasz swą krew
      dla niego urodziłeś się
      Twój honor to bronić tych barw
      Ich mocą zyć każdego dnia
      Niezłomny wśród ruin i kłamstw
      To właśnie twój ojczysty kraj"

Komentarz

• PO i PiS mają czym się chwalić, "żelazny" elektorat w postaci 7%...
        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Już bez przesady oni liczyli ,że się dostaną??pff dałem im szansę gdyż w 04 i 09 nie wybieralem świń bo nie chciało mi się iść ,szary Kowalski patrzy ze współczuciem jak się pali flagi UE.Wisi mu to koło pęta.11 listopada to nie wszystko aby się wypromować.Jakby codziennie jezdzili po kraju to by weszli ,KNP potrafiło.Łatwiej nie będzie.W samorządowych RN dostanie w ciry ,aż się kurzy.
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Spokojnie, jeszcze mają jakieś 6 godzin na dodrukowanie brakujących 9%.
            "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez kraroryfer Zobacz posta
              Moim zdaniem w miarę pozytywne wyniki i takie jakie ja i zapewne większość zakładała. Choć wynik PO (minimalna strata do PISu) był raczej do przewidzenia to tak ogólnie mówiąc, kompletnie nie rozumiem kto jeszcze na nich glosuje... Totalny idiotyzm, być ruchanym na każdym kroku i nadal ufać tym samym skurwysynom. JKM ma racje, że większość to debile. Inaczej tego nazwać nie można. Cieszy oczywiście wynik KNP (choć osobiście liczyłem na 8-9%, a tak już zupełnie życzeniowo na wyprzedzenie PZPRu) i przede wszystkim Palikociarnii
              Szkoda tak niskiego poparcia dla RN, lecz to było niestety do przewidzenia. Marzy mi się żeby KNP i RN razem weszli do sejmu i zawiązali jakąś bliską współpracę. Na dzisiaj brzmi to trochę abstrakcyjnie, ale kto wie jak sytuacja będzie wyglądała za rok.
              Nie będzie. Korwin nigdy nie zgodzi się na współpracę z Ruchem Narodowym, kiedy jego liderem jest Artur Zawisza. Byłoby to zaprzeczenie idei walki z socjalizmem i socjalistami, których w RN jest pełno.
              Wystarczy zobaczyć próbkę takiego nastawienia w debatach przedwyborczych np. Zawisza-Ryfiński, gdzie ostateczy poziom populizmu i głupoty przekraczał wszelkie granice.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hyhyhy Zobacz posta
                Nie będzie. Korwin nigdy nie zgodzi się na współpracę z Ruchem Narodowym, kiedy jego liderem jest Artur Zawisza. Byłoby to zaprzeczenie idei walki z socjalizmem i socjalistami, których w RN jest pełno.
                Wystarczy zobaczyć próbkę takiego nastawienia w debatach przedwyborczych np. Zawisza-Ryfiński, gdzie ostateczy poziom populizmu i głupoty przekraczał wszelkie granice.
                Korwin mówił, że koalicje mógłby zrobić z każdym, bo pozowliłoby mu mu to mieć większy wpływ w sejmie. Oczywiście pod względem gospodarczym oba te ugrupowania się różnią, ale nienawiść do obecnego systemu i chęć rozwalenia tego betonu jest taka sama. I właśnie na tej płaszczyźnie można szukać porozumienia. Można to ująć tak, że diagnoza ta sama, recepty trochę różne, ale chyba nie ma wątpliwości, iż KNP z całej sceny politycznej najbliżej właśnie do RN i vice versa.

Niestety takie czasy, że zarówno RN jak i KNP w pojedynkę nic wielkiego nie zdziałają. Więc moim zdaniem powinno się szukać chociaż CZĘŚCIOWEGO porozumienia, bo najważniejsze w najbliższych latach będzie to, aby rozwalić obecny układ polityczny.
                Ostatnio edytowany przez kraroryfer; [ARG:4 UNDEFINED].
                "Najdroższy i cenny od lat
                To właśnie twój ojczysty kraj
                Dla niego przelewasz swą krew
                dla niego urodziłeś się
                Twój honor to bronić tych barw
                Ich mocą zyć każdego dnia
                Niezłomny wśród ruin i kłamstw
                To właśnie twój ojczysty kraj"

Komentarz

• już bym tak nie przesadzał z tą pewnością wśród RN-ów co do wejścia do PE, tak na prawdę to istnieją oni 1,5 roku, sam Bosak tak jak pisałem wcześniej mówił raczej o przetarciu przed parlamentarnymi, nie mają jakiegokolwiek poparcia w mainstreamowych mediach, a na wrzutki o "ruskich agentach" też raczej im nie pomogły...
                  #MuremZaBonusem

Komentarz

• ja również nie zagłosowałem .
                    Ostatnio edytowany przez przemo93; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta

PO i PiS mają czym się chwalić, "żelazny" elektorat w postaci 7%...
                      Pozostaje sprawa podejścia elektoratu do eurowyborów. PiS-owski bardziej eurosceptyczny ,mógł mieć na nie bardziej wyje.bane niż kochający wspólną Europę PełOwcy. Parlamentarne będą wyglądać zgoła inaczej.
                      SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Kolejna POrażka PiS-u nie wpłynie dobrze na ich morale. PiS przegrało przez Solidarną Polskę. Taka prawda.

Komentarz

• 24 tys. różnicy między Peło i PiSem, oni serio myślą, że ludzie dadzą tak się zrobić w ****?
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Liczyli, liczyli i udało się doliczyć,jakby trzeba było to wyniki za tydzień by ogłosili.
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• no w sumie przerobić 200 tys. kart to faktycznie roboty na cały dzień...***** co za kraj...
                              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Parodia.
                                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pracuję...
                                X