Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz

• W kategoriach żartu Piechociński zahaczył o świętowaniu Mistrzostwa, że podobno narozrabialiśmy. Pozdrowił Nas elką, oczywiście lewą ręką...

Komentarz

• Źródło gówniane, ale zestawienie zdjęć ciekawe:

Komentarz

• Zamieszczone przez skierki Zobacz posta
          I jeżeli wyniki się potwierdzą ~7,5% w pizdu
          Ja bym rzekł , że 1.5 % na RN w pizdu. Od początku było wiadomo , że nie ma najmniejszych szans by się dostali. Brawo dla Korwina wreszcie jest progress byle do wyborów do sejmu.

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
            Ja bym rzekł , że 1.5 % na RN w pizdu. Od początku było wiadomo , że nie ma najmniejszych szans by się dostali. Brawo dla Korwina wreszcie jest progress byle do wyborów do sejmu.
            7,5% to chyba suma wszelkich Ziobrów, Gowinów itp, a nie wynik Korwina.

Crolick możesz przybliżyć co ciekawego jest w zestawieniu tych zdjęć?
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Ale ból dupy na tvn24 ,że Jkm wszedl.
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• To że po Prezydenta i Premier stoją normalnie w kolejce do głosowania z innymi ludźmi, a nie oddają głos przy pustej sali (+ full reporterów)?
                Nie uderzyło Cię to??

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                  To że po Prezydenta i Premier stoją normalnie w kolejce do głosowania z innymi ludźmi, a nie oddają głos przy pustej sali (+ full reporterów)?
                  Nie uderzyło Cię to??
                  ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                  Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                  O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                  Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                  O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                  I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                  Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                  Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Jak oceniacie wstępne wyniki?

Komentarz

• Pozytywnie, bardzo cieszy porażka Roju Móch, ale 1,5% na RN jest zmarnowane, wiadomym było że nie mają szans przekroczyć progu, ale nic, dobrze że KNP w miarę ładnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
                        Pozytywnie, bardzo cieszy porażka Roju Móch, ale 1,5% na RN jest zmarnowane, wiadomym było że nie mają szans przekroczyć progu, ale nic, dobrze że KNP w miarę ładnie.
                        ja nadal nie rozumiem - jak kibice mogą popierać KNP skoro z wypowiedzi ich lidera wynika, że działanie przeciwko władzy (szczególnie tej legalnie wybranej) powinno być przykładnie ukarane, w dobrym guście są przewroty wojskowe (vide stan wojenny tylko on by go przeprowadził inaczej, bo w Chile czy gdzieś tam zginęło 1500 ludzi i on to popiera), a Grzegorz Przemyk był pijakiem co nawyzywał milicje i go za to "zbyt mocno" pobili

poparcie dla RN wróży, że nic się nie zmieni przez najbliższe lata na scenie krajowej również

najlepsze są te tytuły

Komentarz

• Ogólnie raczej tego można było się spodziewać. Cieszy wynik Korwina, zobaczymy czy ta tendencja się utrzyma czy będzie to tylko na pewien okres jak z Twoim Ruchem. Frekwencja ok 22% nie powala, ale w sumie z drugiej strony to dobrze, że tak mało ludzi poszło do urn (chociaż dobrze, że jedna ***** się do niej pofatygowała) gdyż ten twardy elektorat się wybrał, nie poszły głównie zwykłe typy co w razie czego by głosowały na PO.
                          Cieszy też zwycięstwo Frontu Narodowego we Francji oraz Prawicowej partii w Danii. J

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                            Jak oceniacie wstępne wyniki?
                            Dla mnie na plus wynik PiS - szkoda że nie utarli nosa Platformie, ale Tusk poczuł oddech na plecach. Na pewno jest dobra podstawa do rozjechania platfusów w 2015 roku. Dobrze dla PiS-u byłoby gdyby w niebycie skończyła Solidarna Polska - bo przy większej frekwencji zawsze odbiorą ten procent lub dwa. Mam nadzieję, że mądrze pokierują kampanią w 2015 roku. Nie jestem ich sympatykiem, ale liczę, że w końcu zniszczą platfusów

Z drugiej strony nie obraziłbym się, gdyby Gowin rósł w siłę kosztem PO i rozmywał ich poparcie w stylu SP.

Cieszy również wynik Korwina - on akurat ze swoimi zdolnościami polemicznymi i masową produkcją bon motów do PE się nadaje. Pytanie, czy jego roczna działalność w PE zdoła się przełożyć na wyniki w wyborach 2015 (chodzi mi o ten sam efekt który zanotowali Bloom i Farage). Jak typa nie lubię tak trzeba mu pogratulować wyjścia z politycznego niebytu. Poza tym mocno "zirytował" cały ten medialny syf a będzie jeszcze lepiej

Martwi mnie wynik SLD - mentalny beton w kraju trzyma się mocno....
                            PSL - kto kurva na nich głosuje

Twój Ruch - tak trzymać, idźcie tą drogą. Teraz czas pozbyć się tych dziwadeł z naszego parlamentu. Podobno Januszek już wymięka i już coś przebąkuje że nie chce adopcji dla homomałżeństw - czyżby znów poczuł zmianę wiatrów i wraca do czasów ozonowych?

Ruch Narodowy - według mnie 1,5% to jest na ich obecne możliwości dobry wynik. Nierozpoznawalna marka (bądź kojarzona z "zadymiarzami"), brak kasy, brak wsparcia medialnego, oprócz Bosaka brak jakichkolwiek znanych szerzej osobistości. Działania oddolne, wręcz pozytywistyczne, oparte na wolontariacie i składkach. Jak większość społeczeństwa uznaje ich za jakiś ruch faszystowski czy autorytarny tak dla mnie to jest jeden z przykładów odrodzenia się społeczeństwa obywatelskiego w tym kraju - w końcu sami członkowie zadecydowali w wyborach czy chcą próbować się dostać do PE. Generalnie według mnie środowiska narodowe dowiedziały się ile w tej chwili mają szabel - bo głosowały pewnie osoby związane z narodowcami./kibicami ew. ich rodziny. Teraz muszą zacząć zdobywać "zwykłych wyborców". Bez hajsów będzie ciężko, ale to jest chyba najbardziej ideowy ruch w kraju. Nie mówię, że bym zagłosował, ale sympatia jest

aha - wstyd mi a mój region i za wybór spadochroniarza z nim niezwiązanego (Rosati)
                            Ostatnio edytowany przez hasor; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Też jestem z tego okręgu i wytłumaczenie jest jedno.. jedynka na liście. Niejaki Grodzki w Szczecinie z PO miał pierdyliard bilbordów, plakatów, na prawdę dobrą kampanię pod względem technicznym i gunwo. Jak to ujął hasor "spadochroniarz" Rosati bierze mandat bo jest pierwszy na liście, a dla lemingów tylko to się liczy.

Wieeeeele pozytywów. Oprócz samego wyniku NP to następujące fakty: 4 miejsce - NP należy już do bandy czworga, brak Twojego Ruchu w PE i brak mandatu dla Zalewskiego, który jechał po JKM równo.. i się przejechał. No i świetne wyniki prawej strony w całej lewackiej (jeszcze!) EU. JKM dobrze podsumował na świeżo w TVN24, gdzie wprost podziękował Pochanke (szczerze) za seanse nienawiści, które spowodowały większą jego popularność w ostatnich dniach (znaczny wzrost unikalnych wejść na jego stronę).

Cieszą gratulacje dla "kolegów z Nowej Prawicy" od Krzysztofa Bosaka na jego fb. Brawo! RN mogłoby być więcej, ale IMO wiele osób oddało głos jednak na NP, bo większe szanse przekroczenia progu (choć głosy na tym forum były inne).

Teraz przytemperowanie JKM (rozgłosu już wystarczy), ocieplenie wizerunku, nowe twarze i w 2015 jest dwucyfrowy wynik.

Co do dowodów, że na NP głosuje wiele starszych osób w tym przedsiębiorców czy kierowników -> statystyki związane z głosowaniem.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                                To że po Prezydenta i Premier stoją normalnie w kolejce do głosowania z innymi ludźmi, a nie oddają głos przy pustej sali (+ full reporterów)?
                                Nie uderzyło Cię to??
                                Nasunęło jedynie pytanie czy są aż tak zlewani przez naród czy tak przyjaźni obywatelom.

Po ogłoszeniu wyników z 91% okręgów PiS przed PO, chciałbym zobaczyć roześmianą gębę Beatki Taldy z wieczoru wyborczego (mimo, że na PiSa nie głosowałem).
                                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pracuję...
                                X