Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• KNP to pewnie nawet do żadnej frakcji w tym PE nie wejdzie, bo Korwin wszędzie wywęszy jakieś lewactwo, socjalizm czy inny spisek

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      RN w polityce jest 2 lata, JKM 20 w tej formule jak obecnie. Dostrzegasz różnicę?
      Nie stawiam znaku równości pomiędzy KNP, a JKM.

Ale wiem do czego zmierzasz, tylko że JKM nie jest politykiem - praktykiem (o czym n razy już wspominałem) i nie posądzałbym go o stworzenie zaplecza do realnego sprawowania władzy czy przygotowania konkretnych projektów ustaw nawet jeśli miał na to 20 lat. Też nie to w nim cenię. (chociaż w okolicach 89 wygrał jakiś konkurs na projekt systemu podatkowego, ale został on rozpisany przez Centralny Urząd Planowania, z tego faktu, nie ma to pewnie dla Ciebie znaczenia lub świadczy o nim negatywnie).

Po powstaniu KNP zaczęło się coś nowego, niejako od zera. Coś się tworzy, coś się kreuje, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jest kilku sensownych ludzi, którzy mogliby być w przyszłości kompetentnymi politykami - praktykami, więc patrzę na to umiarkowanie pozytywnie.
      Ostatnio edytowany przez stewiegriffin; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
        KNP to pewnie nawet do żadnej frakcji w tym PE nie wejdzie, bo Korwin wszędzie wywęszy jakieś lewactwo, socjalizm czy inny spisek
        Dogadywać z europosłami to będą się raczej ludzie dogadujący się w języku angielskim, czyli Dziambor (anglista), Berkowicz czy Wilk, a nie Korwin

Komentarz

• Trzeba dać mu szanse. Jak patrze na te twarze (czyt. mordy) u koryta, które są ciągle te same to aż niedobrze mi się robi. Trzeba dać szanse innym. Starzy już nic gorzej zrobić nie mogą

http://alanex-radom.pl/
          Ostatnio edytowany przez sasayaku4; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dwa słowa agitki ode mnie zanim zapadnie prawnie usankcjonowana cisza.

Ogólnie chciałem Was zachęcić do oddania głosu na Ruch Narodowy. Nie tylko dlatego, że ja tam jestem, ale także dlatego, że wielu z nas jest Narodowcami, patriotami oraz wielu kiboli współtworzy organizacje wchodzące w skład RN. Można powiedzieć, że żywot Narodowca w wielu miejscach jest identyczny jak kibica - te same problemy z organami ścigania, inwigilacja służb, wrogość do obecnej władzy.

25 maja będziemy głosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na czym polega różnica między komitetami?

Są dwie osie podziałów w tych wyborach. Pierwszy to podział na partie lizbońskiej zdrady, czyli siedem komitetów reprezentujących dzisiejszą scenę polityczną. Wszystkie te komitety są w parlamencie. Niezależnie od tego, co teraz próbują wmówić wyborcom - Solidarna Polska, Polska Razem Jarosława Gowina, PSL, palikociarnia, SLD, PiS i Platforma – to są partie lizbońskiej zdrady, które tak, czy siak popierają Unię Europejską. Nie ma różnicy między tym, co mówi lewica, by Euro wprowadzać już teraz, czy Platforma, żeby jak najszybciej, czy Prawo i Sprawiedliwość, żeby jeszcze nie teraz. To jest jedno i to samo stanowisko, tylko rozciągnięte w czasie. Oni głosując za wejściem Polski do UE, głosowali de facto za wprowadzeniem Euro w Polsce. Poza nimi są tylko dwa ugrupowania – z czego jeden, niepartyjny komitet wyborczy wyborców, czyli Ruch Narodowy – które są przeciwne Unii Europejskiej. Są to właśnie Ruch Narodowy oraz NP JKM

I tu jest druga linia podziału. Opiera się ona na tym, że KNP (JKM) chce utopię socjalistyczną zastąpić utopią liberalną. KNP nie dba o polską własność ziemi czy przedsiębiorstw. Dla nich kapitał nie ma narodowości, co jest oczywiście kłamstwem i wyobrażeniem dziecinnym. Cała historia ludzkości, ostatnich lat (w Polsce również), historia transformacji, którą najlepiej opisuje profesor Witold Kieżun jako neokolonializm, pokazuje, że kapitał ma narodowość i trzeba dbać o to, by polski kapitał i polska gospodarka były oparta na naszych polskich i suwerennych podstawach. Bo korporacje bankowe, czy zagraniczne na pewno o polski interes nie zadbają. O Polskę najlepiej zadbają Polacy, bo tu jest ich Dom, nasz Dom! Polacy chcą służyć Polsce, a nie obcemu kapitałowi!

Jesteśmy młodzi, jesteśmy odważni. Nie boimy się mówić prawdy, jesteśmy przekonani, że jest ona po naszej stronie. Nie jesteśmy finansowani z budżetu, jesteśmy jedynym komitetem niepartyjnym. Mówimy wszystkim partiom - to Wy doprowadziliście do obecnej sytuacji w Polsce! Wielokrotnie mówicie: w młodych nadzieja i siła! Więc dajcie, proszę ową szansę młodym, nieskalanym układami i korupcją. Po wielu latach pracy społecznej wierzymy, że jesteśmy gotowi. I niczego tak bardzo nie pragniemy jak dobra Narodu i Ojczyzny, bo tego uczony jest każdy Narodowiec i patriota od samego początku.

CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!

Komentarz

• 100% racji w tym co napisał kolega Mściwy. Głosujmy na RN!

CZOŁEM!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mściwy Zobacz posta
                (...)Wielokrotnie mówicie: w młodych nadzieja i siła! Więc dajcie, proszę ową szansę młodym, nieskalanym układami i korupcją. Po wielu latach pracy społecznej wierzymy, że jesteśmy gotowi. I niczego tak bardzo nie pragniemy jak dobra Narodu i Ojczyzny, bo tego uczony jest każdy Narodowiec i patriota od samego początku.

CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!
                Zgadza się, wielokrotnie mówiłem, że w młodzieży pokładam nadzieję i szczerze powiem, że na taką młodzież czekałem. Czekałem na młodzież, która będzie działać na ulicy w narodowej sprawie.
                Miałem swój głos oddać na PiS, ale oddam go na Ruch Narodowy. Myślę, że Im się należy za całą włożoną pracę przez te kilka lat, a dobry wynik zmobilizuje do jeszcze większej pracy. Powodzenia.
                Czuwaj!
                Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
                Pada decyzja: Wracamy!
                Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Wczoraj Donald Tusk był w Gorzowie Wielkopolskim. Gdy szef PO podszedł do grupy licealistów, Maria Sokołowska uczennica II LO zapytała go: "Dlaczego udaje pan patriotę, a jest pan zdrajcą Polski?".
                  Dlaczego zadałaś premierowi Tuskowi to pytanie: Dlaczego udaje pan patriotę, a jest zdrajcą Polski?
                  Chciałam po prostu krzyknąć do Donalda Tuska, że jest zdrajcą. Bo tak uważam. Jednak wiedziałam, że tak nie wypada się zachować. Chciałam więc to zrobić dyplomatycznie i zadać mu to konkretne pytanie.

Premier odpowiedział wymijająco. Można powiedzieć, że cię zlekceważył?
                  Dokładnie, poczułam się zlekceważona przez premiera. Odpowiedział wymijająco, ale nie przyznałby się przecież, że jest zdrajcą. Nie mam więc o to do niego żalu.

Oczekiwałaś odpowiedzi?
                  Nie, wiedziałam że i tak mi nie odpowie, ale chciałam zwrócić mu uwagę na głos młodego pokolenia, które nie jest wpatrzone w PO i propagandę, że niektórzy też mogą myśleć mądrze, nie mają zabałaganionej głowy wiedzą, która jest nieprawdziwa. Przecież młodemu, człowiekowi może przyjść refleksja, że nie jest tak jak mówią media.
                  http://niezalezna.pl/55588-maria-sok...naldem-tuskiem

Komentarz

• Leśny i Sagan z mandatami, Okrągły Stół bawi się z nami - zabawmy się wreszcie i my z Okrągłym Stołem!

żeby potem nie było pierdolenia jak to jest źle....wyjście z domu w pewnym celu 15 minut wcześniej naprawdę nic nie kosztuje
                    ...ta ziemia do Polski należy
                    choć Polska daleko jest stąd,
                    bo wolność krzyżami się mierzy
                    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• TT:
                      Kibic zwierzę ‏@NiepokonanyKlub 29 min.

Jak będziecie dziś szli to możecie bez butów bo ciepło jest znaczy na bosaka.

#MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                        TT:
                        Kibic zwierzę ‏@NiepokonanyKlub 29 min.

Jak będziecie dziś szli to możecie bez butów bo ciepło jest znaczy na bosaka.

a to oczywista oczywistość,że w takie upały Tylko Na Bosaka
                        ...ta ziemia do Polski należy
                        choć Polska daleko jest stąd,
                        bo wolność krzyżami się mierzy
                        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• RUch NA marszałkowskiej ,jedźcie powoli.
                          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Na spacer dziś polecam namówić jak najwięcej osób z rodziny i kolegów. Dajcie im znać na fb, które ma spory zasięg
                            https://www.facebook.com/pitupitu4/p...168874/?type=1

Komentarz

• I jeżeli wyniki się potwierdzą ~7,5% w pizdu
                              Ostatnio edytowany przez skierki; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jeżeli Korwin nie "przytępi" się na obrady PE i dalej będzie jechał jak chociażby ostatnio z Olejnik to w najbliższych latach czeka nas dużo wesołych filmików i masakry eurolewaków chyba wykupię jakąś transmisję

Komentarz

Pracuję...
                                X