Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez PobityNaUstawce Zobacz posta
    Korwin powinien przyjąć taktykę, że na pytania typu o kobietach,hitlerze czy niepełnosprawnych nie będzię odpowiadał to ten dał się w to wciągnąć. Lepsze wrażenie zrobiłby jakby wyszedł w czasie programu, a tak znowu zrobili z niego nieobliczalnego...
    Tzn. ktoś mówił za niego? Gdyby się nie wypowiadał o polityce zagranicznej, systemie świadczeń społecznych, obronności, finansach, prawie do posiadania broni, legalizacji zioła, wyprzedaży państwowych - w tym strategicznych (energetyka, surowce) - przedsiębiorstw (komukolwiek - choćby inwestorom z Urugwaju) - wypadłby jeszcze lepiej

Po prostu by zmiażdżył. A tu stara bida.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez PobityNaUstawce Zobacz posta
      Korwin powinien przyjąć taktykę, że na pytania typu o kobietach,hitlerze czy niepełnosprawnych nie będzię odpowiadał to ten dał się w to wciągnąć. Lepsze wrażenie zrobiłby jakby wyszedł w czasie programu, a tak znowu zrobili z niego nieobliczalnego... Kowal dziś był pomocnikiem Stokrotki w podkurwianiu JKM ....
      Czyżbyś uważał, że dla niego pomiędzy "głupio gadać" a "mądrze milczeć" nie ma trzeciej drogi?
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• http://wpolityce.pl/polityka/196363-...szeczke-gwalci

tak w skrócie

Komentarz

• @Buziek. Poszukaj tak sam dla siebie odmawiania ŻW patriotyzmu przez meteora. Nie przypominam sobie, ale też poszukam i nie kontynuujmy już tego.

@Foxx. W stwierdzeniu, że ŻW byli potrzebni nie widzę nic zdrożnego. Co do reszty to jak zwykle schodzimy z tematu rozmowy na prywatne poglądy polityczne. Roman Dmowski zasiadał w Dumie, ale patriotyzmu się mu nie odmawia, więc nie widzę powodu żeby z miejsca odbierać go JKM. Niemniej jednak nie zamierzam dalej bronić tej tezy ani o niej dyskutować. Dla mnie Okrągły Stół to nie były tylko negocjacje z mordercami i na stwierdzenie "koncesjonowana opozycja" też znalazłbym w tym temacie miejsce. Z mojej strony jednak koniec tematu. Jak dla mnie to głosujcie sobie zgodnie z własnym sumieniem.
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Korwin jak Korwin. Setki bzdur i niepotrzebnych tekstów dotyczących relacji kobieta - mężczyzna, opowieści o niepełnosprawnych i adolfie. Ale jednak parę razy trafił. Raz - z Kiszczakiem, że zrobił majstersztyk i Olejnikowa powinna coś o tym wiedzieć i drugi raz, gdy wskazał na totalną hipokryzję opinii międzynarodowej w przypadku Kosowo - Krym. Z tym, że on chyba skłaniałby się raczej do uznania obu, gdy tymczasem polska racja stanu to żadnych takich motywów.

Ciekawa sprawa z tym pojawieniem się w mediach. Chcą go wzmocnić, by PO wygrało kosztem PiS? Chcą go ośmieszyć, by nie wszedł? On jest z nimi czy przeciwko nim? Oni są z nim czy przeciwko niemu?

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
            Roman Dmowski zasiadał w Dumie
            Po pierwsze dał milion powodów, by jasne było dla wszystkich, że to było wykorzystanie realiów dla sprawy polskiej, po drugie to inna Duma była. Nie ma już takiej. A mocodawcy tych co siadali w sejmie PRL wciąż na wschodzie u władzy.
            Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
              @Foxx. W stwierdzeniu, że ŻW byli potrzebni nie widzę nic zdrożnego.
              A ja widzę - przedmiot/podmiot. Proste.
              Roman Dmowski zasiadał w Dumie, ale patriotyzmu się mu nie odmawia
              A nie masz przypadkiem wrażenia, że jest tak mimo tego zasiadania? To jeden z odważnych architektów polskiej niepodległości w 1918 oraz autor ważnej koncepcji formacji "żywiołu narodowego" podjętej przez miliony Polaków po trudnych do ogarnięcia stratach w czasie rozbiorów.

, więc nie widzę powodu żeby z miejsca odbierać go JKM.
              Ale co "odbierać"? Suma dorobku = zero. Koncesjonowana opozycja.

(...) na stwierdzenie "koncesjonowana opozycja" też znalazłbym w tym temacie miejsce..
              To po prostu znajdź, zamiast wrzucać gołosłowne tezy (mam nadzieję, że reprezentowanie SD w Sejmie za komuny, czy publikacje w "Polityce" u Urbana nie okażą się z zaskoku "ukrytą opcją niepodległościową" )
              Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Jak już pisałem: nie zamierzam bronić JKMa. Nie wykluczam, że on też może być do tej pory "koncesjonowaną opozycją". Widzę krótkie cytaty, więc już się rozpędziłeś. To zbyt silne argumenty więc Twoim sposobem nie odniosę się do nich
                Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Jak już pisałem: nie zamierzam bronić JKMa. Nie wykluczam, że on też może być do tej pory "koncesjonowaną opozycją". Widzę krótkie cytaty, więc już się rozpędziłeś. To zbyt silne argumenty więc Twoim sposobem nie odniosę się do nich

Wymień proszę argumenty "do których się nie odniosłem", bo coś mi umknęło

Komentarz

gość, który wpadł na forum poagitować i pisze całkiem kulturalnie Ci przeszkadza. Nie zauważyłem żeby obraził kogokolwiek
                    Przeczytaj uważnie, na zimno, wszystkie posty tego miękkiego dzyndzla. Ja na przykład poczułem się urażony. I to bardzo. Stąd moja nietypowa jak na mnie agresywna reakcja.
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Bez jaj i udawania amnezji.
                      Mil-dot podświetlił mi się na takie dictum:

Ad. JKM i anty-systemowość:
                      Najskuteczniejszym sposobem prowadzenia anty-systemowej działalności w PRL było wstępowanie do partii i jej infiltracja. (...)
                      Żołnierze Wyklęci, choć zacni, do końca wierni i nieskazitelni, postąpili idiotycznie idąc na konfrontację siłową. Stalinowcom było to w rzeczywistości na rękę i cieszyli się z takiego obrotu spraw, bali się w rzeczywistości tylko tego właśnie, że Polacy będą zapisywać się do partii.
                      Dmowski starał się prowadzić politykę propolską, a nie antysystemową (co więcej Rosję uważał za przeciwwagę dla Niemiec, na której powinniśmy się oprzeć w walce z prusactwem - z wielu różnych powodów uważał je za główne zagrożenie dla bytu Polski i Polaków), więc wycieranie sobie nim gęby przy okazji JKM prosi się o stosowne potraktowanie.
                      Secundo, przypisywanie JKM stosowania "najskuteczniejszego sposobu prowadzenia anty-systemowej działalności w PRL", przy jednoczesnym przyklejeniu ŻW etykietki "idiotów", których działalność "w rzeczywistości" była "na rękę" stalinowcom, zasługuje na mawashi geri.
                      Przekonanie, że Bierut i Stalin (kolejność dowolna) wyli ze zgrozy i strachu na wieść o zapisywaniu się Polaków do PPR/PZPR, pozostawię bez komentarza.
                      Dalsze rżnięcie "naiwnego niezorientowanego, wstawiającego się za życzliwym traktowaniem" misjonarzy okresu przedwyborczego potraktuję mniej dyskretnie niż zamianę kota autora "Die Welt als Wille und Vorstellung" na kota równocześnie martwego i żywego.
                      "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                      "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                      Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta

Dmowski starał się prowadzić politykę propolską, a nie antysystemową (co więcej Rosję uważał za przeciwwagę dla Niemiec, na której powinniśmy się oprzeć w walce z prusactwem - z wielu różnych powodów uważał je za główne zagrożenie dla bytu Polski i Polaków), więc wycieranie sobie nim gęby przy okazji JKM prosi się o stosowne potraktowanie.
                        Prosto w punkt.
                        Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Załóż sobie że dalej rżnę "naiwnego... i ciągnij wypowiedź dalej bo aż mnie skręca z ciekawości co znaczy "mniej dyskretnie" i "stosowne potraktowanie"
                          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                            Przeczytaj uważnie, na zimno, wszystkie posty tego miękkiego dzyndzla. Ja na przykład poczułem się urażony. I to bardzo. Stąd moja nietypowa jak na mnie agresywna reakcja.
                            a ja typowo dla siebie wyjeb@łem go z forum
                            Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• To co się dzieje na niezależnej od paru dni względem JKM i RN to **** im w dupę.Sztabowcy z Paranoi i Smolensk żenią kit ,że RN to zaplecze Komorowskiego.....
                              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Podrzuć jakieś linki.

Komentarz

Pracuję...
                                X