Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No właśnie z tą generalizacją to jest tak że korwiniści wg paru osób są pierwsi do spierdalania. Ale taka generalizacja Ci nie przeszkadzała.

Co do reszty niech będzie ze ok.
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Napiszę tak - na MN 2012 Korwin zrobił, co zrobił. Za komuny i w latach '90 również robił co robił. Jeżeli chodzi o spierdalanie, w tej dyskusji padło, że ludzie o sposobie myślenia Kontrwywiadowcy lgną do Korwina i są pierwsi do spierdalania. Z wcześniejszych wymian zdań mam wrażenie, że na parę kwestii wspomnianych przez Kontrwywiadowcę masz inny punkt widzenia. Nie wiem więc dlaczego tylko z tego powodu, że też popierasz Korwina - przyjmujesz wszystko do siebie. Korwin ma nadzwyczajną łatwość w obrażaniu pamięci ludzi, którzy przelali krew za Polskę. Wątek ten siłą rzeczy jest więc "delikatny", zwłaszcza w przypadku meteora-agitatora, który tu wjechał ze swoją "misją".

Swoją drogą, w 2007 Kaczora popierali Rydzyk, Sakiewicz, Wildstein i np. ja. Wierz mi na słowo, że w życiu nie wziąłbym do siebie krytyki pod adresem któregoś ze wspomnianej trójki. Przy czym pierwszych dwóch sam krytykowałem często i ostro.
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
        Oprócz tego powiedział też:

A według moralności na ten przykład Nowego (L) taka wypowiedź chyba go dyskwalifikuje jako źródło, z debaty na jakikolwiek temat. Nie wspominając już o gizo, który pewnie nie zaakceptowałby uwagi autora cytatów na temat pogody, nawet gdyby była najtrafniejsza na świecie. No chyba że coś pomieszałem. Wybacz spotter, że tę opinie zaocznie rozciągnąłem na Ciebie, ale to zazwyczaj zwolennicy prawicy obyczajowej-ale-nie-ekonomiczej na tym forum najszybciej wyciągają wnioski po postach internetowych, więc pewnie Ci nie przeszkadza.
        Zaznaczyłem że chodzi o specyficznego autora. Jak by nie było Urban się z JKM zna od gdzieś od 50 lat, w końcu karierę publicysty JKM właśnie w gazetce Urbana rozpoczynał.

Dobrze że dałeś właśnie taki z Urbana cytat, bo to właśnie Urbana Komitet Centalny PZPR zadaniował do promowania takich opinii na temat Powstania Warszawskiego. Ciekawe, że zdanie Korwina identyczne?
        "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Dziś u ...Stokrotki będzie JKM. Czy Korwin był kiedyś zaproszony do tego typu programu w TVN ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
            Napiszę tak - na MN 2012 Korwin zrobił, co zrobił. Za komuny i w latach '90 również robił co robił. Jeżeli chodzi o spierdalanie, w tej dyskusji padło, że ludzie o sposobie myślenia Kontrwywiadowcy lgną do Korwina i są pierwsi do spierdalania. Z wcześniejszych wymian zdań mam wrażenie, że na parę kwestii wspomnianych przez Kontrwywiadowcę masz inny punkt widzenia. Nie wiem więc dlaczego tylko z tego powodu, że też popierasz Korwina - przyjmujesz wszystko do siebie. Korwin ma nadzwyczajną łatwość w obrażaniu pamięci ludzi, którzy przelali krew za Polskę. Wątek ten siłą rzeczy jest więc "delikatny", zwłaszcza w przypadku meteora-agitatora, który tu wjechał ze swoją "misją".

Swoją drogą, w 2007 Kaczora popierali Rydzyk, Sakiewicz, Wildstein i np. ja. Wierz mi na słowo, że w życiu nie wziąłbym do siebie krytyki pod adresem któregoś ze wspomnianej trójki. Przy czym pierwszych dwóch sam krytykowałem często i ostro.
            Jeśli miałbym brać do siebie to tu są dwa posty:
            Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
            I takie właśnie kreatury, jak ty lgną do Korwina, miękki dzyndzlu. W razie zagrożenia kraju pierwsi by spierdalali ze swoimi laptopami pod pachami. Oczywiście po pasach i na zielonym świetle.
            Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
            Przepraszam kolego bloniaq ale czy Ciebie, jako korwiniste oburza fakt ze chciałbym komuś zabierać jego demokratyczne prawo do wypowiadania sie?
            Z tym, że nie biorę tego do siebie. Moje poglądy mają niewielkie znaczenie w tej dyskusji. Cytuję to tylko po to, żeby Ci pokazać, że nie broniłbyś adwersarza przed generalizacją tak jak siebie i środowisko zwolenników PiSu.

Cała moja tyrada jest dlatego, że po prostu czasami odnoszę wrażenie, że niektórzy prawicowcy (niekoniecznie moi adwersarze w tym temacie) nie myślą. Jak to kiedyś ujął mój znajomy "jakby ich przygarnęła antifa to by biegali z kolorową niepodległą", ale że zafascynowali się Legią to kultywują pamięć Zasłużonych. Z tym, że nie dlatego, że sami do tego doszli, tylko dlatego, że środowisko w jakim się obracają ich do tego obliguje. Ja się zastanawiałem czy walka Żołnierzy Wyklętych miała sens. I ten cały meteor też, tylko doszedł do innych wniosków. Mam wrażenie, być może mylne, że niektórzy przyjęli pewne opinie jako aksjomat, a to według mnie ma dużo niższą wartość. Wystarczy spojrzeć na zestaw kontrargumentów, którymi gościa poczęstowano.

Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
            Zaznaczyłem że chodzi o specyficznego autora. Jak by nie było Urban się z JKM zna od gdzieś od 50 lat, w końcu karierę publicysty JKM właśnie w gazetce Urbana rozpoczynał.

Dobrze że dałeś właśnie taki z Urbana cytat, bo to właśnie Urbana Komitet Centalny PZPR zadaniował do promowania takich opinii na temat Powstania Warszawskiego. Ciekawe, że zdanie Korwina identyczne?
            O ile dobrze rozumiem zakładasz, że opinia Urbana na temat PW jest celowym wprowadzaniem w błąd i kształtowaniem opinii tumanów, ale sugestia na temat agenturalności JKM (bo tak Twój cytat interpretuję) jest już jak najbardziej prawdziwa, zawoalowana w zgrabne niedopowiedzenie. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę jak łatwo medal jest odwrócić...
            Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
            -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Ciekaw jestem, jakim sposobem odebrałeś mój post do siebie, bloniaq. Bardzo wrażliwy jesteś, jak na kibola. Pisałem do tego dzyndzla i takich jak on, których jest coraz więcej, niestety.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• wyrok ws. zakłócenia wykładu czerwonej świni...wrzucam tutaj, bo tematu o trzodzie chlewnej nie ma...
                #MuremZaBonusem

Komentarz

• @Jaco
                  No przecież napisałem wyżej, że nie biorę do siebie. Chcę tylko zauważyć, że ban i wyzwiska raczej słabo wpływają na zmniejszenie ich populacji. A wg mnie on nie zabetonował swoich poglądów.
                  -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Odnośnie wyroku chyba kogoś ostro popierdoliło.
                    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Przeciez wiadomo, że to prewnecyjnie żeby nikt na przyszłość nie śmiał krytykowac ścierwo-dziadka.

Komentarz

O ile dobrze rozumiem zakładasz, że opinia Urbana na temat PW jest celowym wprowadzaniem w błąd i kształtowaniem opinii tumanów, ale sugestia na temat agenturalności JKM (bo tak Twój cytat interpretuję) jest już jak najbardziej prawdziwa, zawoalowana w zgrabne niedopowiedzenie. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę jak łatwo medal jest odwrócić...
                        Po prostu napisałem że Urban traktował JKM jak przez siebie(i MSW) koncesjonowanego opozycjonistę.
                        "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

Ma to, że siermiężna agitka polityczna nie irytuje Was jeśli chodzi o GP. Mam tu na przykład na myśli podawanie na jednej stronie newsa szydzącego z Tuska martwiącego się o powódź, której ma nie być, a obok news, jak to Kaczyński przerywa kampanię wyborczą, żeby przeprowadzić inspekcję wałów przeciwpowodziowych na Podkarpaciu. To jest właśnie relatywizm.
                          Bardzo chętnie przeczytam swoje posty w których piszę że nie mam nic do zarzucenia GP w tej sprawie, albo chociażby i w kilku innych. I różnica pomiędzy tymi dwiema sytuacjami jest taka że Sakiewicz nie loguje sie tu na forum na tydzień przed wyborami do Europarlamentu i wmawia ludziom że Kaczor jest najlepszym polskim politykiem wszechczasów i że Kaczor znalazł najlepsza drogę do walki z systemem w przeciwieństwie do Zołnierzy Wyklętych.
                          Natomiast tutaj mieliśmy gościa który wpadł żeby zbijać polityczny kapitał na nas - kibicach. Ilu takich ludzi sie pojawia przed wyborami albo przed 01.08 to wiedzą Foxx i Mort, ja im sczerze zazdroszczę cierpliwości bo mnie tego typu działania niezwykle drażnią.
                          Ty natomiast z nieznanych przyczyn zacząłeś gościa bronić i zarzucać mi jakies ubytki w moralności.

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                          Cała moja tyrada jest dlatego, że po prostu czasami odnoszę wrażenie, że niektórzy prawicowcy (niekoniecznie moi adwersarze w tym temacie) nie myślą. Jak to kiedyś ujął mój znajomy "jakby ich przygarnęła antifa to by biegali z kolorową niepodległą", ale że zafascynowali się Legią to kultywują pamięć Zasłużonych. Z tym, że nie dlatego, że sami do tego doszli, tylko dlatego, że środowisko w jakim się obracają ich do tego obliguje. Ja się zastanawiałem czy walka Żołnierzy Wyklętych miała sens. I ten cały meteor też, tylko doszedł do innych wniosków. Mam wrażenie, być może mylne, że niektórzy przyjęli pewne opinie jako aksjomat, a to według mnie ma dużo niższą wartość. Wystarczy spojrzeć na zestaw kontrargumentów, którymi gościa poczęstowano.
                          Ja do sprawy walki Żołnierzy Wyklętych podchodzę emocjonalnie, bo gadanie że Korwin zrobił lepiej od nich to jest że użyje słowa z Twojego podpisu relatywizowanie jego było-nie było ześwinienia się w tamtym okresie.
                          A ja zwyczajnie nie przepadam jak ktoś mi próbuje wmawiać że śwnia w garniturze jest lepsza od tej świni w chlewie.
                          ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                          Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                          O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                          Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                          O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                          I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                          Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                          Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Senyszyn na prezydenta
                            Ostatnio edytowany przez Trupi2441; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez PobityNaUstawce Zobacz posta
                              Dziś u ...Stokrotki będzie JKM. Czy Korwin był kiedyś zaproszony do tego typu programu w TVN ?
                              Nie wierzę Jeszcze nie tak dawno (3-4 m-ce temu?) nazwała go faszystą, którego trzeba wyeliminować z życia publicznego i zarzekała się, że go nigdy nie zaprosi do studia. Ten ją wyzwał od idiotek i zapowiedział podanie do sądu.
                              Maja ciśnienie

Komentarz

• Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
                                Bardzo chętnie przeczytam swoje posty w których piszę że nie mam nic do zarzucenia GP w tej sprawie, albo chociażby i w kilku innych. I różnica pomiędzy tymi dwiema sytuacjami jest taka że Sakiewicz nie loguje sie tu na forum na tydzień przed wyborami do Europarlamentu i wmawia ludziom że Kaczor jest najlepszym polskim politykiem wszechczasów i że Kaczor znalazł najlepsza drogę do walki z systemem w przeciwieństwie do Zołnierzy Wyklętych.
                                Natomiast tutaj mieliśmy gościa który wpadł żeby zbijać polityczny kapitał na nas - kibicach. Ilu takich ludzi sie pojawia przed wyborami albo przed 01.08 to wiedzą Foxx i Mort, ja im sczerze zazdroszczę cierpliwości bo mnie tego typu działania niezwykle drażnią.
                                Ty natomiast z nieznanych przyczyn zacząłeś gościa bronić i zarzucać mi jakies ubytki w moralności.
                                Nie twierdzę, że pisałeś peany na temat Sakiewicza. Sakiewicz i inną wypisują wszystko co może uderzyć w Tuska na tym samym poziomie na jakim Wyborcza wypisuje brednie na temat Kaczyńskiego. I generalnie to, że L.Kaczyński był najlepszym politykiem ostatniego stulecia można mniej więcej wywnioskować z ogółu tekstów tamtej redakcji. Takie (dla mnie osobiście obrzydliwe) zbijanie kapitału politycznego, na nas i nie tylko, Ci nie przeszkadza w głosowaniu na PiS. Ale gość, który wpadł na forum poagitować i pisze całkiem kulturalnie Ci przeszkadza. Nie zauważyłem żeby obraził kogokolwiek, tylko poddał w wątpliwość celowość pewnych działań. Co jak już pisałem jest dla mnie prędzej cnotą, niż bezkrytyczne przyjmowanie opinii własnego środowiska. Zacząłem gościa bronić, bo mnie ciekawiła ta dyskusja, a wyglądało to tak, jakby zabrakło nam argumentów.

Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
                                Ja do sprawy walki Żołnierzy Wyklętych podchodzę emocjonalnie, bo gadanie że Korwin zrobił lepiej od nich to jest że użyje słowa z Twojego podpisu relatywizowanie jego było-nie było ześwinienia się w tamtym okresie.
                                A ja zwyczajnie nie przepadam jak ktoś mi próbuje wmawiać że śwnia w garniturze jest lepsza od tej świni w chlewie.
                                Podchodzenie do czegoś emocjonalnie to dla mnie akurat żaden argument i raczej wada niż zaleta. Czy Korwin zrobił dobrze - nie wiem.
                                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X