Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
    Dlatego Jaruzel i Kiszczak mogli w końcu rozwalić system. JKM działał w SD tyle lat, infiltrował siostrzaną PZPR i już miał rozwalić system, ale ci dwaj skubańce go ubiegli. OŻKCJNP. Is a doc in da house?

JKM akurat prowadził przede wszystkim jawną działalność, próbował np. wpływać na polityków, z którymi miał kontakt.
    Jaruzelski i Kiszczak nie działali zresztą razem, wg mnie Kiszczak to o wiele mroczniejsza postać od Jaruzelskiego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kontrwywiadowca Zobacz posta
      JKM akurat prowadził przede wszystkim jawną działalność, próbował np. wpływać na polityków, z którymi miał kontakt.
      Wpłynął na któregoś w jakiś pozytywny sposób, na przykład podczas stanu wojennego?

Zamieszczone przez Kontrwywiadowca Zobacz posta
      Jaruzelski i Kiszczak nie działali zresztą razem, wg mnie Kiszczak to o wiele mroczniejsza postać od Jaruzelskiego.
      O *****!!! Czekam na moment, kiedy napiszesz, że obaj się wręcz zwalczali. Dobra, ja kończę, bo czas cenny jest. Wyciągajcie wnioski, dziewczęta i chłopaki, jak można zdrenować komuś mózg.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
        A z kim mielibyśmy niby iść na "nieprofesjonalną konfrontację siłową" ? Z UE czy z Rosją?
        Ty bierzesz jakieś psychotropy?
        Pisz proszę nieco kulturalniej, bo nie mam przyjemności z dyskusji z kimś, kto odpisuje tak prymitywnie.
        Konflikt na Ukrainie może się rozszerzyć, zbliża się bankructwo państw UE i USA, w przeciągu najbliższych 5 lat upadnie system monetarny, Polacy nie będą mieli emerytur, wzrosną ceny i bezrobocie - ryzyko przesileń społecznych rośnie, a nie maleje, dlatego dużo poważniej rozpatrywałbym możliwość wewnętrznych i zewnętrznych konfrontacji siłowych.

Komentarz

• Akurat wszystko wskazuje na to, że się zwalczali, bo Kiszczak był prawdopodobnie agentem wschodnio-niemieckim.

Komentarz

• A jaruzel?
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
              A jaruzel?
              Wiecznie żywy. Musiałem.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Wiecznie żywy. Musiałem.
                Przypomniałeś mi stary dowcip: "Tu radio Wolna Europa, podajemy wiadomości: Breżniew nadal nie żyje"

Też musiałem
                "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

Wiecznie żywy. Musiałem.
                  https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hpho...15818893_n.png

Też musiałam

Komentarz

• Wojciech Cejrowski konkretnie masakruje UE!
                    https://www.youtube.com/watch?v=qDbHqEv5feo

Komentarz

• Godzine temu na publicznej leciała debata z przedstawicielami PO, PSL, PiS, SLD, E+TR, SP, PR, KNP, RN. Ze strony narodowców był Krzysztof Bosak, KNP reprezentował JKM.

http://vod.tvp.pl/audycje/publicysty...-2115/15027447

Komentarz

• na tle innych, dedykowanych (vide Karski czy Kozłowski ) zdecydowanie wybitny kawałek
                        Ruch Narodowy
                        ...ta ziemia do Polski należy
                        choć Polska daleko jest stąd,
                        bo wolność krzyżami się mierzy
                        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                          na tle innych, dedykowanych (vide Karski czy Kozłowski ) zdecydowanie wybitny kawałek
                          Ruch Narodowy
                          lepszy na pewno, ale czy '...Bosak z Winnickim napędzają im strachu...' to bym dyskutował

Komentarz

• My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                              Gadamy o tym samym JKM który ochoczo przejmuje struktury palichuja ?? Nie ma co ideowiec w 100%
                              Nie bardzo rozumiem... masz na myśli przejmowanie posłów Ruchu Palikota? (nic o tym nie wiem...) Czy masz na myśli ideologię wolnościową jak np. legalizację zioła?

Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                              Zresztą pamiętna walka bokserska Palikota i Korwina pokazała, że mają oni więcej wspólnego ze sobą niż mogło się wcześniej wydawać
                              Co dokładnie mają ze sobą wspólnego? Przychodzi mi do głowy tylko dostęp do broni. Tyle. Oboje są za likwidacją ZUS. Tyle, że już tutaj drogi się rozchodzą, bo TR chce utworzenia emerytury obywatelskiej. Zaś Nowa Prawica chce aby każdy całkowicie zarządzał swoimi pieniędzmi (minus podatki). Marihuana? TR chce jej legalizacji. W filozofii Nowej Prawicy nie ma takiego czegoś jak "legalizacja" tylko rząd po prostu nie może człowiekowi zabronić czegoś co nie narusza wolności drugiej osoby. Co do kwestii gender się nie zgadzają. Reszta TR to socjal podchodzący aż po taką głupotę jak dostępny, powszechny, "darmowy" internet co nie zgadza się z liberalnym załatw sobie sam.

Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                              Nie wszyscy bo pojawiła sie alternatywa w postaci Ruchu Narodowego
                              W kwestiach światopoglądowych to wiadomo co mówi RN, ale niby oglądam ich wypowiedzi a nadal nie wiem co mają do powiedzenia w kwestiach gospodarczych.

Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                              Tak czy inaczej dobrze by było ,gdyby KNP wszedł do PE kosztem TR ,mimo ,iż uważam ,że program JKM polega "bogaci będą jeszcze bogatsi ,biedni jeszcze biedniejsi" znając polskich i nie tylko pracodawców.
                              I tu właśnie tkwi cały haczyk ideologii KNP. Płaca minimalna. A dokładnie jej zniesienie. Korwin mówi jak to ludzie będą dużo zarabiać po wprowadzeniu nowego systemu, po zniesieniu podatku dochodowego, po zniesieniu obowiązku ZUS, po niskich podatkach, w których nie będą opłacać szkół, szpitali, po gigantycznej redukcji urzędników. Jednak właśnie pracodawcy mogą równie dobrze wypłacać kilkaset złotych wynagrodzenia (bo przecież konkurencja też wypłaci jak najmniej) i ludzie będą musieli pracować za tyle. A za to zapłacić podatki, wyżywić rodzinę, zapewnić sobie opiekę medyczną, wykształcić dzieci oraz jeszcze odłożyć na starość a to jest raczej nie możliwe.. .
                              Owszem, system gospodarczy KNP niewątpliwie bardzo by rozwinął gospodarkę państwa przez powstawanie wielkiej ilości firm i konkurencję, ale jednak wszystko to odbywało by się kosztem człowieka.

W momencie gdy człowiek jest przekonany już teraz w młodym wieku, że na starość nie dostanie emerytury a jest zmuszony w to dokładać to jest gotowy głosować na tak ryzykowną koncepcję jaką ma KNP i odkładać samemu. PiS nic nie zmieni. Z pustego nawet Salomon nie naleje jeżeli nie zabierze podatnikowi. Do tego jeszcze ich ta Unia i dopłacanie do tego.

Zamieszczone przez PobityNaUstawce Zobacz posta
                              Wojciech Cejrowski konkretnie masakruje UE!
                              https://www.youtube.com/watch?v=qDbHqEv5feo
                              Zmasakrował? W zasadzie to powiedział, że mu się nie podoba. Do Korwina to Mu daleko.. .

Komentarz

• Ostatnie zachowania polityków w kwestii ewentualnej powodzi w wyniku mozliwych opadów deszczu utwierdzają mnie w przekonaniu,że Okrągły Stół to nie w żadnej Magdalence był przybijany tylko w zakładzie zamkniętym w Tworkach
                                ...ta ziemia do Polski należy
                                choć Polska daleko jest stąd,
                                bo wolność krzyżami się mierzy
                                historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X