Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez F.. Zobacz posta
    polecam nie zwracać uwagi na sondaże, albo podchodzić do nich z humorem
    Ta piosenka z prześmiewczo-irocznym klimatem po części oddaje w jaki sposób uzależnia, usypia się polskie społeczeństwo...ale kto o tym głośno mówi((((

https://www.youtube.com/watch?v=Q0BEVptsgTM

ważne jest "By żyło się lepiej,nam w PO"
    http://www.youtube.com/watch?v=pVhC9M6gJVU

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
      Ależ ja nigdzie nie pisałem, czy tam byłem. Wrzucam na bieżąco kolejne relacje ludzi z Polski, którzy cały czas tam jeżdżą. Tym razem kolejną wrzucił Mort

Wszystkie są jednobrzmiące - odstrzelenie łba w tym przypadku grozi tylko, gdy człowiek nie ruszając się stąd nie zdzierży kolejnych bzdur z kresy.pl lub konserwatyzm.pl i walnie samobója
      Mam równie ciekawy link miejscowego księdza ze Lwowa:

http://www.naszdziennik.pl/polska-kr...i-polakow.html

Komentarz

• Wprawdzie nie bardzo wiem, jak to się ma do mojego wpisu, służę jednak relacją o tym jak ludzie z Majdanu zrobili zajazd na polską parafię:

http://telewizjarepublika.pl/ks-pawe...l#.U07zEvl_uSo

Rydzykownia aktualnie walcząc z PiS-em rozgrywa własną wojenkę.
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Tajemniczy niedoszły morderca córeczki premiera powinien zacząć się już bać:
          http://niezalezna.pl/54220-kto-grozil-ze-zabije-tuska-sprawcy-wciaz-nieznani

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Chwilę mnie nie było, a tu wojna sondażowa zrobiła się w sąsiednim temacie o Majdanie. Całe szczęście, że to nie wojna w Doniecku

Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta
            Ty tak na serio? :zaskoczony:
            Chyba, że to "może" to na zasadzie "wszystko się może zdażyć", ale to raczej potrzebne by było, wspomniane przez Ciebie, trzęsienie ziemi.
            Dokładnie. Musiałoby być trzęsienie ziemi, albo znacząco nakręcona frekwencja w ostatnich tygodniach (jeśli nic się nie wydarzy to będzie plus minus 25%) abyśmy nie byli świadkami małej sensacji, czyli załapania się którejś z mniejszych partii do europarlamentu. Na więcej niż 1, czy 2 mandaty taka partia nie może liczyć, ale patrząc po ostatnich sondażach co drugi sondaż KNP, albo Gowin znajdują się powyżej progu, a nawet zdarzają się przypadki kiedy obie te partie przekraczają próg (wtedy PO i PiS mają poniżej 30%).

Jeśli jesteś innego zdania to zawsze można sprawdzić się w typowaniu

Komentarz

• przedwyborcza aktywność ...."

Musimy ugryźć tego żubra w d**ę żeby zaczął działać "
              http://www.youtube.com/watch?v=K7vvyxsd5ZA

Komentarz

• Palade wrzucił dziś pierwszy większy sondaż przedwyborczy na grupie ok. 10 tys. osób.

PROGNOZA EUROWYBORCZA - CATI, 14-17.04.2014, N=10600

PO - 30,9
                PiS - 30,3
                SLD - 11,7
                PSL - 7,0
                RP - 6,4
                KNP - 4,6
                PR - 4,4
                SP - 2,9
                RN - 1,1

FREKWENCJA - 19,3 PROC.
                Dwie główne partie idą łeb w łeb, ale ciekawa jest frekwencja poniżej 20%, która będzie mocno sprzyjała małym ugrupowaniom, gdzie żelazny elektorat na pewno wybierze się na wybory. Dla POPiS-u to problem, bo będą mieli trudność z przekroczeniem łącznie 60-65%, ale takie partie jak KNP, czy partia Gowina mogą się dzięki temu załapać do PE o czym pisałem wczoraj.

Komentarz

• szkoda, że RN chce koniecznie iść sam, jedyna szansa aby do PE weszła opcja eurosceptyczna to w tym momencie KNP

Komentarz

• KNP - 4,6
                    PR - 4,4
                    SP - 2,9
                    RN - 1,1
                    Z tego wynika, ze straconych głosów było by 13% :/

Komentarz

• Zamieszczone przez PobityNaUstawce Zobacz posta
                      Z tego wynika, ze straconych głosów było by 13% :/
                      a skąd wiesz na kogo poszły by te głosy? nie jest powiedziane, ze na PiS, pewnie wielu z PR zaglosowało by na PO

Komentarz

• nie wiem jak Wy, bo widze różne zdania, ale ja nie jestem ani za PO ani za PiS. Mało tego, najlepiej bym wywalił wszystkie te partie z sejmu i zastąpił innymi. Każdy jak rządził to wiemy i lepiej nie będzie (nawet PiS nie zbawi Polski). Moim zdaniem lepiej by było jak Ci co są niezdecydowani powinny mimo to pójść na wybory i oddać głos na inną partię. Na ostatnie wybory do sejmu o ile się nie mylę to ponad połowa ludności nie głosowała. Ile to głosów?

Warszawawypozyczalniasamochodow.pl
                        Ostatnio edytowany przez kkiken21; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
                          szkoda, że RN chce koniecznie iść sam, jedyna szansa aby do PE weszła opcja eurosceptyczna to w tym momencie KNP
                          Skoro ktoś wysłał RN żeby wejść do eurowyborów to i tak samo może sobie zdecydować o wejściu unii w dupę.
                          "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Ziemkiewicz: Nie przepadam za Warszawą http://www.politykawarszawska.pl/a/593

Komentarz

• A jak sie szanownym klip podoba? Może kogoś też przeszły dreszcze?

ps. cieszy,że miał byc propagandowy sukces a jest afera i spektakularna klapa
                              ...ta ziemia do Polski należy
                              choć Polska daleko jest stąd,
                              bo wolność krzyżami się mierzy
                              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                                A jak sie szanownym klip podoba? Może kogoś też przeszły dreszcze?

ps. cieszy,że miał byc propagandowy sukces a jest afera i spektakularna klapa
                                Sukces niewątpliwy, nawet lisowy portal dla ortodoksyjnych lemingów kręci aferę, że to UE nakazuje wydawanie kasy na takie filmy to kit. A premierzycy wczoraj ktoś na gwałt zabierał mikrofon, bo już na Maxa odleciała. Ale i tak wybory wygrają. Btw. Proces Pana Tik-Taka to są dopiero jaja.
                                Bóg z Nami, choj z Nimi.
                                Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

Pracuję...
                                X