Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja nie potrzebuję od polityki pieniędzy, jestem człowiekiem majętnym - chcę zrobić coś dla Polski — mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Tomasz Adamek, numer „1” na śląskiej liście wyborczej Solidarnej Polski do europarlamentu.
    wPolityce.pl: Mówi Pan, że przechodzi ze sportu na polityczny ring. Myśl o wejściu do polityki długo w Panu kiełkowała?
    Tomasz Adamek: Od wielu lat miałem propozycję od różnych partii politycznych, które są wysoko notowane w sondażach, ale nie skorzystałem. Nie czułem, że przyszedł mój czas. Zawsze walczyłem o sukces Polski na ringu i kiedy moja kariera powoli się kończy — dalej chcę walczyć o Polskę — tylko już na innym ringu, w Parlamencie Europejskim.
    Co z Pana dalszą karierą sportową?
    Nie kończę jeszcze kariery sportowej. W boksie nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, ale teraz przed mną walką o polskie interesy w Brukseli.
    Dlaczego wybrał Pan listy Solidarnej Polski?
    Od wielu lat znam Zbigniewa Ziobrę. Zawsze ceniłem go za odwagę w walce z korupcją. Ja nie potrzebuję od polityki pieniędzy, jestem człowiekiem majętnym — chcę zrobić coś dla Polski. Solidarna Polska ma takie same poglądy jak ja, jeżeli chodzi o świat wartości.
    Czy inne partie polityczne o Pana zabiegały?
    Tak od wielu lat odbierałem telefony od różnych polityków z propozycjami, ale najbardziej szanuję Ziobrę. Mamy podobne charaktery.
    Mówi Pan, że „broni wartości życia, bo ona jest dzisiaj zagrożona”. W czym przejawia się owe zagrożenie?
    W Europie jest powszechna aborcja na życzenie, na każdym etapie ciąży. Chcą takie obce wartość narzucić Polsce. Chcę w Parlamencie Europejskim bronić naszych zasad, wartości katolickich które wyniosłem z domu. Musimy trzymać się dekalogu a piąte przykazanie brzmi „nie zabijaj”.
    Czy uważa Pan, że katolicy w Polsce, którzy są zdecydowaną większością, są coraz bardziej szantażowani przez mniejszość typu: homo lobby lub przez entuzjastów ideologii gender?
    Chce zatrzymać ataki na Kościół i powszechny grzech. Homoseksualistów trzeba leczyć.
    Jakie jest Pana zdanie nt. ideologii gender?
    Nikt mi nie wmówi, że tzw. Anna Grodzka to kobieta, Bóg zadecydował, że to mężczyzna i nikt tego nie zmieni.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Stumetrowa działka w samym centrum za 1800 zł. Kupiła ją Gmina Żydowska z 99-procentową ulgą

Radni Rady Miejskiej we Wrocławiu zgodzili się ostatnio na sprzedaż działki o powierzchni 118 mkw. Chodzi o teren przy ul. św. Antoniego, tuż obok synagogi Pod Białym Bocianem. Z 99-procentową bonifikatą kupi go Gmina Żydowska. Grunt w centrum miasta będzie kosztował 1817,71 zł.

Aleksander Gleichgewicht, przewodniczący wrocławskiej Gminy Żydowskiej, w takim traktowaniu nie widzi niczego specjalnego. - Ten teren nam się po prostu należał i tyle - mówi Gleichgewicht. Na razie Gmina nie ma konkretnego planu na zagospodarowanie działki.

Nie wszyscy wrocławscy radni głosowali za udzieleniem bonifikaty przy sprzedaży ziemi na rzecz Gminy Żydowskiej.
      Podczas głosowania na marcowej sesji rady cztery osoby się wstrzymały. Były to: Renata Granowska, Agnieszka Rybczak (Platforma Obywatelska) i Urszula Wanat oraz Maciej Zegan (klub Radny Rafała Dutkiewicza). Renata Granowska swoją decyzję tłumaczy tym, że sprzedawanie lub przekazywanie nieruchomości, które są wspólnym dobrem i własnością gminy, powinno odbywać się na rynkowych i konkurencyjnych zasadach. - Zawsze w takich głosowaniach się wstrzymuję albo jestem przeciwna, bez znaczenia o jaką wspólnotę wyznaniową czy podmiot chodzi - tłumaczy radna Platformy Obywatelskiej, Renata Granowska.

źródło: Gazeta Wrocławska

Ciekawe kiedy ludzie zrozumieją kto jest głównym wrogiem Polaków i kto pociąga za sznurki zamiast udawać że nic się nie dzieje.
      Ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy.

Komentarz

• Bardzo przygnębiający, ale i wkurzający film ze spotkania Klubu Ronina ze Zbigniewem Rybczyńskim o CETA. Jak ktoś ma konto to niech to też wykopie. Sedno sprawy zaczyna się po godzine, a wcześniej jest jak działo to centrum, jak je budowane itp. Warto obejrzeć !

http://www.wykop.pl/link/1941940/nie...-bo-poleci-po/

Komentarz

• nieznany niepublikowany dotąd film ze Smoleńska!!!!! Jak samolot rozpada sie w powietrzu i spadaja fragmenty samolotu na wielkiej przestrzeni, jak od gory w dol sa scinane drzewa , cala droga zasypana szczatkami samolotu! TO SA PRAWDZIWE DOWODY WYBUCHU SAMOLOTU W POWIETRZU ! http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4984

Komentarz

• PAP ‏@PAPinformacje 4 godz.

Sondaż CBOS: PO - 28 proc. poparcia, PiS - 21 proc., SLD - 7 proc., PSL i Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego 5 proc.
            i teraz niech mi jakaś mądra głowa to wytłumaczy. cóż takiego PO uczyniła, że tak skoczyło ? nie wierzę, że to zasługa li tylko podwyższenia składek dla opiekunów niepełnosprawnych. tak samo, PiS raczej nie podkręcało ostatnio kwestii smoleńskiej, tej, która tak boli lemingozę.

możliwe, aby to działania Jaśnie Oświeconego Ministra Sikorskiego tak korzystnie odbiły się na opinii ?
            ------------------------------------------------
            Hey man, you know I'm really OK
            The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• cóż takiego PO uczyniła, że tak skoczyło ?
              zamówili ten sondaż?:
              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Jakby nie patrzeć, pokłosie Ukrainy. To Polska w pewnym momencie była motorem napędowym, pociągnęła za sobą unię i NATO. Później Macierewicz dorzucił o zamachu i wynik jest.

Komentarz

• Wybory idą. Czas zacząć przyzwyczajać społeczeństwo do wyników.
                  Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
                    Wybory idą. Czas zacząć przyzwyczajać społeczeństwo do wyników.
                    Witam))) przyzwyczajać jak dla mnie wymuszać, naciskać

Komentarz

• Zamieszczone przez majaW Zobacz posta
                      Witam))) przyzwyczajać jak dla mnie wymuszać, naciskać
                      polecam nie zwracać uwagi na sondaże, albo podchodzić do nich z humorem

Komentarz

• Zamieszczone przez F.. Zobacz posta
                        polecam nie zwracać uwagi na sondaże, albo podchodzić do nich z humorem
                        Szczególnie, jeśli dotyczy to CBOS.

"CBOS, który podarował wczoraj PO sondaż z 7-procentową przewagą nad Prawem i Sprawiedliwością, jest nie tylko instytucją formalnie podległą Kancelarii Premiera. Donald Tusk ma w CBOS-ie nawet swojego oficjalnego przedstawiciela: Radosława Markowskiego. TVN24 zaprosiła go wczoraj, aby komentował obchody IV rocznicy 10 kwietnia, a ten korzystając z okazji: zaatakował ludzi podważających rządowy raport ws. katastrofy smoleńskiej."

http://niezalezna.pl/54017-czlowiek-...dii-w-smolensk

Komentarz

• Człowiek jest zwierzęciem stadnym - według specjalistów od marketingu i trzeba im przyznać po części rację, ale tylko jeśli chodzi o tą głupszą część społeczeństwa czyli tzw. lemingów podążających za tym co pisze w gazecie i usłyszą w TV do tego uważających się za elitę intelektualną . Według mnie świetnym pomysłem aby obnażyć te kłamliwe wyniki byłoby zorganizowanie sond ulicznych na popularnych kanałach youtube (Pyta.pl, maturatobzdura itp. itd.) Polegało by to na chodzeniu po centrach lub skwerach w różnych miastach i zadawaniu przypadkowym przechodniom pytania : na kogo Pan/Pani zagłosuję? potem podejście w przyspieszonym tempie do następnego przechodnia tak aby dla uwiarygodnienia wyników nie było przeskoku ujęć tylko ciągłe nagrywanie i znów pytanie i tak do setnego przechodnia i mamy gotowe prawdziwe wyniki. Nakład finansowy myślę że byłby niewielki, a wyniki mogłyby być ciekawe.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hicks Zobacz posta
                            Człowiek jest zwierzęciem stadnym - według specjalistów od marketingu i trzeba im przyznać po części rację, ale tylko jeśli chodzi o tą głupszą część społeczeństwa czyli tzw. lemingów podążających za tym co pisze w gazecie i usłyszą w TV do tego uważających się za elitę intelektualną . Według mnie świetnym pomysłem aby obnażyć te kłamliwe wyniki byłoby zorganizowanie sond ulicznych na popularnych kanałach youtube (Pyta.pl, maturatobzdura itp. itd.) Polegało by to na chodzeniu po centrach lub skwerach w różnych miastach i zadawaniu przypadkowym przechodniom pytania : na kogo Pan/Pani zagłosuję? potem podejście w przyspieszonym tempie do następnego przechodnia tak aby dla uwiarygodnienia wyników nie było przeskoku ujęć tylko ciągłe nagrywanie i znów pytanie i tak do setnego przechodnia i mamy gotowe prawdziwe wyniki. Nakład finansowy myślę że byłby niewielki, a wyniki mogłyby być ciekawe.
                            Kolega widać ma szerokie pojęcie o sondażach. Na pewno ludzie z centrum handlowego są reprezentatywną próbą
                            Tak z ciekawości, te sondaże CBOS i inne zakładają opcje "nie idę na wybory"? Mało słyszy się o frekwencji, albo to ja zbyt mało wnikliwie to śledzę. Oni podają prognozowaną frekwencję?
                            To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• pojęcie o sondażach? zwykli przechodnie to nie reprezentatywna próba? No to się uśmiałem. Pojęcie o sondażach ja pierdolęęęę

Komentarz

• Zamieszczone przez Hicks Zobacz posta
                                pojęcie o sondażach? zwykli przechodnie to nie reprezentatywna próba? No to się uśmiałem. Pojęcie o sondażach ja pierdolęęęę
                                Kolego, nawet na zaoczną socjologię w Wyższej Szkole Humanistycznej w Kielcach, oddział zamiejscowy w Skarżysku by Cie nie przyjęli, a to już jest osiągniecie
                                ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                                Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                                O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                                Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                                O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                                I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                                Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                                Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

Pracuję...
                                X