Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez jednostrzałowiec Zobacz posta
    No nie wiem, po pierwsze podejrzewam, że Adamek ma z czego żyć, a po drugie gdyby chciał zasiedzieć się z Europarlamencie jak np. Buzek to zgłosiłby się do matoła. Skoro znalazło się miejsce dla Żurawia to nie wierzę, że nie wykorzystaliby bardzo rozpoznawalnej i kojarzonej z sukcesem sportowym osoby, jaką jest Adamek.
    A jesteś pewien, że Żurawski kandyduje z list PO?
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez jednostrzałowiec Zobacz posta
      No nie wiem, po pierwsze podejrzewam, że Adamek ma z czego żyć, a po drugie gdyby chciał zasiedzieć się z Europarlamencie jak np. Buzek to zgłosiłby się do matoła. Skoro znalazło się miejsce dla Żurawia to nie wierzę, że nie wykorzystaliby bardzo rozpoznawalnej i kojarzonej z sukcesem sportowym osoby, jaką jest Adamek.
      Jak chce coś naprawdę zrobić, to niech startuje w wyborach do Sejmu. Ojej, nie płacą tyle i nie w euro?
      raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
      ------------------------
      Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
        A jesteś pewien, że Żurawski kandyduje z list PO?
        Czy to SLD czy PO...Jeden pies powinienem był napisać Kosecki/Kucharski skoro już wskazałem, że powinien zgłosić się do matoła. Chodziło mi o to, że gdyby Adamek chciał to mógłby startować z listy PO bo nie tacy znani sportowcy już z ich listy dostawali się do parlamentu.

Me(L)u Rozumiem Twoje stanowisko , ale nie jestem rzecznikiem T.Adamka, żebym mógł odpowiedzieć na Twoje pytanie Napiszę tylko raz jeszcze, że jeżeli Adamek jak to ujął Benek robi skok na ciepłą posadkę to wybrał sobie dość wyboistą drogę zamiast iść na skróty(czytaj do Donalda albo Millera). Tyle z mojej strony.
        Ostatnio edytowany przez jednostrzałowiec; [ARG:4 UNDEFINED].
        "Warszawo dumna, Warszawo wielka to na twoich murach jest ...

http://www.youtube.com/watch?v=Z2i7bR-lNaY

Komentarz

• Jak Adamek zagorzały konserwatysta miałby iść do Millera...

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
            Jak Adamek zagorzały konserwatysta miałby iść do Millera...
            Takich jednostrzałowców przewinęło się przez ten wątek (i nie tylko) już mnóstwo, tak więc nie dziwota, że dla niego to "wsio rawno".
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
              Jak Adamek zagorzały konserwatysta miałby iść do Millera...
              No właśnie to by było wbrew jego poglądom i oznaczałoby, że Adamek robi skok na ciepłą posadkę jak napisali niektórzy. Skoro jednak startuje z listy partii, która reprezentuje jego poglądy a ma małe szanse na sukces to uważam, że nie należy aż tak mocno krytykować Adamka.

Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
              tak więc nie dziwota, że dla niego to "wsio rawno".
              Jaco, przeczytaj jeszcze raz co napisałem w pierwszym poście na ten temat. Adamek podjął decyzję, że będzie startował z listy partii, która odpowiada jego poglądom. Dodatkowo partia ma bardzo małe poparcie. Postawa Adamka jest spójna, moim zdaniem nie chodzi mu o hajs. Mimo tego pojawiły się zarzuty na forumie, że to "skok na stołek". Moja opinia jest taka, że gdyby takie ideały przyświecały Adamkowi wybrał by partię, która ma zdecydowanie większe poparcie np. PO, SLD, a poglądy wsadził by sobie w kieszeń jak np. M.Kamiński.

e:
              Może zakończmy wątek Adamka.

e2: spoko Jaco, ja się nie obrażam
              Ostatnio edytowany przez jednostrzałowiec; [ARG:4 UNDEFINED].
              "Warszawo dumna, Warszawo wielka to na twoich murach jest ...

http://www.youtube.com/watch?v=Z2i7bR-lNaY

Komentarz

• przyznam szczerze,że ja też nie rozumiem Waszych "ale" do postów jednostrzałowca, które są bardzo sensowne i trudno się z nim nie zgodzić
                ...ta ziemia do Polski należy
                choć Polska daleko jest stąd,
                bo wolność krzyżami się mierzy
                historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Doczytałem uważnie. Sorry, Jednostrzałowiec. Jestem dziś rozkojarzony potworną informacją z północy kraju. Tyle mam na usprawiedliwienie.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Komentarz

• Trudno polemizować z osobami mądrymi niemniej jednak mam nieodparte wrażenie, że mimo tylu PeOwskich kłamstw, oszustw, upodleń narodu polskiego ich propaganda że PiS to partia oszołomów trwa((( dziwię się ludziom spełnionym, mądrym życiowo braku odwagi. Może chodzi tu o miejsce, pozycje na liście a nie o przekonania….to już jest egoizm nie patriotyzm…pozdrawiam serdecznie

Komentarz

• "Silna Polska w bezpiecznej Europie" czyli opierdolone hasło pod opierdolenie kolejnych 150 miliardów przeznaczonych na zbrojenia. Platforma się zbroi.

http://niezalezna.pl/53800-plagiat-n...awne-haslo-pis
                        "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• śmiem twierdzić, że Adamek już powolutku może szukać mieszkania do wynajęcia w Brukseli...
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

• W sensie? Wyjedzie tam na wakacje, czy zamieszka? Szans nie ma żadnych, bo jego partia nie przekroczy progu wyborczego.

Komentarz

• Węgierski Fidesz otrzymał 48 procent głosów w wyborach parlamentarnych. Takie są wyniki sondaży, przeprowadzonych przed lokalami wyborczymi. Lewicowo-liberalny blok Jedność otrzymał 27 procent, a nacjonalistyczny Jobbik 18 procent głosów
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Polska to kraj, który nie ma perspektyw w sporcie, biznesie czy życiu prywatnym. Studenci idą na studia tylko po to, żeby wyjechać z tego kraju. Trenujemy po jakichś szopach. Dlaczego więc macie wobec nas jakiekolwiek oczekiwania?
                                http://sport.tvn24.pl/tenis,115/wsci...ch,415792.html

Komentarz

Pracuję...
                                X