Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez mort Zobacz posta
  Panu Kornaku się zeszło - teraz to już zaleje nas faszyzm, rasizm i kibolizm
  Ależ mamy kulturalnego moderatora- ja tam bym napisał "się zdechło", ale ja to skrajny cham jestem, więc proszę się mną czasem nie sugerować
  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
  Zapamiętał.

  Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

  Komentarz


  • Kurczę, parę lat temu Simon Mol, teraz Kornak, straszne żniwo zbiera ten "faszyzm".

   Komentarz


   • jeszcze tylko taki jeden od nich i będę usatysfakcjonowany
    #MuremZaBonusem

    Komentarz


    • jak zbić kapitał polityczny..

     http://www.youtube.com/watch?v=Aggc_KJcJDw#t=102

     Komentarz


     • W niedawnym orędziu Donaldinio gadał że jesteśmy bezpiecznym krajem, a podczas sobotniej konwencji straszył że 1 września dzieci mogą nie iść do szkoły. To jak wkońcu jest?

      https://www.youtube.com/watch?v=UzV_D7AJgr0

      Ostatnio edytowany przez piejo kury piejo; 63828.

      Komentarz


      • to mis ię skojarzyło

       http://www.youtube.com/watch?v=dbOpgDIc-7o

       Komentarz


       • Donek odpływa.

        Z jednej strony jest rozdarty między tym co naobiecywali, a co de facto zostało, czy raczej nie zostało zrealizowane. Poandto chłopak ma silny konflikt wewnetrzny w zw z sytuacją na Ukrainie i zaangażowania swojego duchowego ojca, Putina. W zasadzie czego by teraz nie powiedział to będzie to samozaprzeczenie. Więc pier... o szkole i dzieciach.

        Komentarz


        • Mają nas za bydło i idiotów?
         http://naszeblogi.pl/45311-maja-nas-za-bydlo-i-idiotow

         Komentarz


         • Sondaż sprzed 2 dni. Chyba Kliczko pomógł a Merkel się cieszy.

          Gdyby wybory parlamentarne odbyły się pod koniec marca, Platforma Obywatelska wysunęłaby się na prowadzenie z poparciem 36 proc. Polaków. Drugie miejsce zajmuje PiS. Na partię Jarosława Kaczyńskiego zdecydowałoby się zagłosować 33 proc. respondentów - wynika z z sondażu pracowni Estymator dla serwisu Newsweek.pl.

          Z sondażu wynika, że na SLD zdecydowałoby się zagłosować 12 proc. Polaków. Na progu wyborczym balansuje PSL oraz Polska Razem (po 5 proc.).

          Europa Plus Twój Ruch może liczyć na 4 proc. poparcia, Solidarna Polska oraz Kongres Nowej Prawicy - po 2 proc., Ruch Narodowy - 1 proc.

          Źródło: Newsweek.pl
          I jeszcze coś takiego.

          Ankietowanych zapytano, jak w obliczu kryzysu na Ukrainie Polacy postrzegają partyjnych liderów i który z nich byłby ich zdaniem najlepszym premierem na trudne czasy.

          Wśród liderów partii, które mają kluby w parlamencie, najlepszy okazał się Donald Tusk. Jako dobrego premiera na trudne czasy wskazało go 21 proc. ankietowanych. Dwa punkty za nim jest Jarosław Kaczyński.

          Trzecie miejsce zajmuje Leszek Miller, którego poparło 11 proc. badanych. O dwa punkty mniej dostał Zbigniew Ziobro.

          Po sześć procent pytanych za najlepszego premiera na trudny czas uznało Janusza Piechocińskiego i Janusza Palikota.

          http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/...dne-czasy.html

          Komentarz


          • Koleś, po jakich ty portalach śmigasz? Powrzucaj jeszcze sondaże z "NIE" i z Krytyki politycznej, bo z tych "mediów" jeszcze chyba nic nie wrzucałeś.

           Z innej beczki:
           Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli uniewinnił dziennikarza Cezarego Gmyza w kolejnej sprawie karnej z oskarżenia byłego szefa ABW Krzysztofa Bondaryka – informuje tygodnik „Do Rzeczy”.

           „Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w 5. rocznicę tekstu „Sprawa Bondaryka umorzona” uniewinnił mnie w całości. Jestem tym bardziej szczęśliwy, że sprawa dziś o północy się przedawnia. Dodam jeszcze, że tekst został usunięty z archiwum rp.pl a Hajdarowicz przepraszał za moje publikacje o byłym szefie ABW. Właśnie te, w których zapadały prawomocne postanowienia o oddalenie pozwów cywilnych Bondaryka. Oraz w sprawach karnych w których zostawałem uniewinniony” - ogłosił Cezary Gmyz na swoim profilu na Facebooku.

           W artykule „Sprawa Bondaryka umorzona” Gmyz opisywał wyciek tajnych danych z Ery GSM w czasie, kiedy za ochronę informacji niejawnych w tej firmie odpowiadał późniejszy szef ABW Krzysztof Bondaryk.

           Wcześniej Sąd Okregowy w Warszawie uniewinnił Gmyza w sprawie karnej, jak również z powództwa cywilnego, którą wytoczył mu Bondaryk wzw. z artykułem – „Szef ABW i kłopoty jego brata”. Publicysta opisał w nim interesy Marka B. zatrzymanego w związku z podejrzeniami o udział w przemycie złota.
           Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
           "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
           Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
           Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
           Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
           "
           Janusz Waluś - czekaMY!

           Komentarz


           • JKM tym razem atakuje Ziemkiewicza, wcześniej co jakiś czas kilka nie przychylnych tekstów o PiS... Ciekawe czy to ma znaczenie w tym, że co raz częściej zapraszają go do mediów (Polsat,TVP) czego jeszcze nie tak dawno nie było...
            P.red.Rafał A.Ziemkiewicz był kiedyś niezależnym publicystą. Był rzecznikiem prasowym UPR, poten z UPR wystąpił – bo chciał być niezależny, potem walczył z Salonem i Adamem Michnikiem, potem związał się z lewicowym PiSem – ale zawsze był niezależny.
            To się już skończyło. Miał wystąpić na Kongresie Prawicy – ale na kilka dni przedtem oświadczył, że redakcja Jego pisma („Do Rzeczy” chyba) Mu zabroniła.
            Teraz właśnie pokazuje, jak za PiSowskie srebrniki można sikać na nogawki.
            https://www.youtube.com/watch?v=0liL...utu.be&t=3m20s
            Zwolennicy Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego zostali porównani do zwolenników Ruchu Janusza Palikota, potem do niegroźnych wariatów, a następnie do groźnych agentów Rosji! To wszystko na przestrzeni trzech, co prawda długich, zdań (o. trzeciej minuty). A ja walczę o Wasze głosy – czyli o głosy „elektoratu wiernopoddańczego” (Rosji). Jest to o tyle zdumiewające, że jeszcze niedawno p.R.A.Z. bronił dobrego imienia eNDecji, a ta przecież była najczęściej pro-rosyjska.
            Tymczasem KNP, o czym pisałem setki razy, nie jest ani pro-rosyjski, ani anty-rosyjski, ani pro-niemiecki, ani anty-niemiecki, ani pro-amerykański ani anty-amerykański, a gdyby władze w Unii Europejskiej objął ktoś na podobieństwo śp.Małgorzaty Thatcherowej lub śp.Ronalda Reagana, to nawet bylibyśmy pro-unijni. Po prostu z zimnym cynizmem dbamy o interes narodu polskiego, państwa polskiego i społeczeństwa polskiego – w tej właśnie kolejności.
            Jeśli zasada: „Państwa nie mają przyjaźni – państwa mają interesy” jest dziwactwem – to jesteśmy dziwakami.
            A teraz chłodna analiza tego, co mówili pp.Gociek i Ziemkiewicz. Najpierw najeżdżali na SLD, i niech Im będzie – gorzej, że domagali się kary dla jakiegoś (byłego zresztą) posła, który pojechał na Krym jako obserwator tamtejszego referendum; pp.G&Z dziwują się, że za taką straszną niesubordynację ten b.poseł jeszcze nie siedzi i nawet nie został przykładnie ukarany!! Bo jak, towarzysze, jest jedna linia – to trzeba się jej trzymać – i rukì po szwam!
            Agentami rosyjskimi są też ci, co idą słuchać Chóru Aleksandrowa. W dawnych dobrych czasach PRLu ci, co słuchali jazzu byli agentami imperializmu amerykańskiego. Obydwaj towarzysze Frontu Ideologicznego dobrze by się czuli w PRLter która ma być odbudowana jako „IV Rzeczpospolita”.
            Moim politycznym przeciwnikiem jest p. Władyslaw Bartoszewski, moim przeciwnikiem jest Sojusz Lewicy Demokratycznej. Gdy jednak słucham, jak p.Gociek rozwija SLD jako „Sojusznicy Lumpów z Dumy” - to odczuwam przypływ sympatii do SLD; nie myślałem, że to mi się przydarzy... Podobnie, gdy krytykuje się p.Bartoszewskiego za to, że twierdzi, że JE Włodzimierz W.Putin jest inteligentnym, przewidującym politykiem. Przeciwników nie należy lekceważyć – Panowie! P.Putin jest czekistą, jest inteligentnym czekistą – i jest przewidujący.
            Co prawda: nie do końca. Jeszcze parę dni przed referendum na Krymie przewidywał, że będzie tam forma autonomii – ale po ogłoszeniu wyników w ciągu dwóch dni sprawnie wszystko przeorganizował i przyjął Krym do Federacji. Nie chcielibyście Panowie mieć i w Polsce jakiegoś sprawnego prezydenta? Przypominam, że przyjmowanie Rzeczypospolitej do Wspólnoty Europejskiej zajęło prawie 10 lat...
            Na zakończenie obydwaj Panowie strofują p.Bartoszewskiego, że nie wyczuwa etapu, że nie nadąża za Adamem Michnikiem, który właśnie domaga się walki z Putinem. P.Ziemkiewicz wyczuł i do Michnika doszlussował.
            Powodzenia, p.Rafale, na nowej, Jedynie Słusznej, drodze życia!
            https://www.facebook.com/janusz.korw...01762037712908

            Komentarz


            • Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
             Sondaż sprzed 2 dni. Chyba Kliczko pomógł a Merkel się cieszy.             I jeszcze coś takiego.
             Teraz zagadka dla Ciebie w pokemońskim (twoim) stylu. Co takiego spaprał Kliczko przez dwa dni, że dziś inny sondaż wskazuje tak ?:
             http://niezalezna.pl/53337-pis-na-cz...em-nowy-sondaz
             "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
             Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
             Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
             Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
             "
             Janusz Waluś - czekaMY!

             Komentarz


             • Skomplikuję deko zagadkę:

              Według najnowszego sondażu CBOS 24 proc. tych, którzy wybierają się na wybory do Parlamentu Europejskiego, chce głosować na Platformę Obywatelską. Na Prawo i Sprawiedliwość - 22 proc.

              Między tymi dwiema partiami, a trzecim w sondażu ugrupowaniem - koalicją Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy, jest kilkanaście punktów procentowych różnicy. Głosowanie na SLD-UP deklaruje 7 proc. wyborców, na PSL - 6 proc. Poniżej progu wyborczego znajdują się m.in.: Nowa Prawica Janusza Korwin Mikkego (4 proc.), Polska Razem (4 proc.) i Europa Plus Twój Ruch (3 proc.).

              Według sondażu jedna czwarta Polaków wciąż nie wie, na kogo głosować. Zamiar wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego zadeklarowało 38 proc. Polaków. Jest to odsetek nieco większy (o 4 pkt proc.) niż miesiąc wcześniej.

              Badanie CBOS przeprowadzono w dniach 6-12 marca 2014 roku na liczącej 1098 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.
              http://wpolityce.pl/wydarzenia/77352...ogu-wyborczego

              Jak żyć
              Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
              Pada decyzja: Wracamy!
              Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

              Komentarz


              • "Badanie CBOS przeprowadzono w dniach 6-12 marca 2014 roku", a wyniki podali akurat dziś jak w innym sondażu PO przegrywa z PiS-em.

               Komentarz


               • Zamieszczone przez PobityNaUstawce Zobacz posta
                "Badanie CBOS przeprowadzono w dniach 6-12 marca 2014 roku", a wyniki podali akurat dziś jak w innym sondażu PO przegrywa z PiS-em.
                Wygląda na to, że każda partia ma swoje sondażownie i te wyniki można o kant dupy potłuc...najbardziej wymierna jest chyba prognoza wyborcza.
                Mamy Kezmana z Serbii Tarana

                Komentarz

                Pracuję...
                X