Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na tym forum spot palikoterii w temacie innym niż "śmieszne linki..." Ciekawych czasów dożyliśmy. Swoją drogą niezły motyw - przed wyborami do PE odnosić się do medialnego wizerunku rządu... sprzed 7 lat oraz obyczajówki w największej partii. Opozycyjnej

Już było. Od czwartej minuty

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Przy słowach "Polacy zasługują na europejskie standardy" Palikot powinien wyciągnąć zza pazuchy sztucznego penisa. To by dopełniło całości. Poza tym brakuje mi w tym klipie Krzyśka Bęgowskiego. Mógłby tańczyć na rurze podczas sceny w knajpie.

Komentarz

• Przed chwilą wyrzuciłem za drzwi p.Roberta Mazurka
        Na ogół staram się dziennikarzy traktować życzliwie. Jednak z taką dozą złej woli spotkałem się po raz pierwszy.
        Facet miał zrobić ze mną wywiad na rozkładówkę we „WPROST” - i rozpoczął od tego, że ja staram się nie wygrywać wyborów, że zajmuję się tylko inwalidami itd. Po czym przeszedł do konkretów, t/j do inwalidów. Potwierdziłem, że powiedziałem, iż jak kobieta ma pryszcz, to stara się go ukrywać i nawet nie wychodzi czasem z tego powodu z domu. Potwierdziłem, że inwalida stara się ukrywać swoje kalectwo. Na co p.Mazurek powiedział, że z tego wynika, że inwalidzi na wózkach nie powinni pokazywać się na ulicach. Odpowiedziałem, że nie wynika: to, że staram się ukrywać swoje kalectwo, nie wynika, że są sytuacje, w których tego kalectwa ukryć się nie daje.
        Gdy powtórzyłem to trzy razy – a On nadal tego nie mógł zrozumieć – to powiedziałem parę słów o debilach (dodając, że nie mam na myśli debilów w sensie klinicznym...) - i wyprosiłem Go za drzwi.
        Jak ktoś nie umie wyciągać wniosków logicznych (On twierdził, że powyższe to moja prywatna logika, a On ma inną!!) to nie można z nim rozmawiać – bo cholera wie, jaki jeszcze wniosek wyciągnie...
        Jednak żywa niechęć, a nawet nienawiść, jaka pokazał p.Mazurek każe sądzić, że idzie rzeczywiście na ostro!
        Za fb Korwina.

I teraz pytanie - czy mając w końcu realne poparcie nie powinien troche zluzować? Czy może jednak ma rację, mówiąc, że rośnie mu po takich kontrowersjach?

Komentarz

• Ło cholera to JKM znów ma poparcie? Zapewne jest tuż-tuż... Ile można?
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• zelaznalogika.net (przy okazji polecam, warto)

Cudze chwalicie, swego nie znacie.

Marzec 17, 2014 | by o
            Cudze chwalicie, swego nie znacie.

1. Rosjanie wyjęli z urn wyborczych o 23% więcej kart niż jest mieszkańców Sewastopola – buahahaha, jaki Mozambik. Co za żenada, autorytaryzm i do tego nieudolnie udający demokrację.

2. W komisji wyborczej, która mieściła się w polskiej ambasadzie w Brukseli, w trakcie I tury wyborów prezydenckich 20 czerwca 2010 r. wydano 3970 kart do głosowania, a z urny wyjęto ich 4068, czyli o 98 więcej. Prokuratura w Warszawie uznała, że głosowanie w Brukseli odbyło się prawidłowo, śledztwo umorzono. Sekretarz Państwowej Komisji Wyborczej Kazimierz Czaplicki mówił wtedy, że w takiej sytuacji przepisy nie przewidują możliwości unieważnienia wyników głosowania. Zdaniem Czaplickiego, biorąc pod uwagę wyniki wyborów, różnica głosów „niewątpliwie nie wpłynęła na wynik I tury”.
            PS. Członkowie komisji wysłali do PKW protokół razem z pytaniem, co z tym zrobić. Ta odpisała pytaniem, skąd one mogły się tam wziąć. – Odpowiedzieliśmy, że nie wiemy – powiedział Cieleń. – dobrze wiedzieć, że w razie gdyby coś takiego stało się w przyszłości, nie ma żadnych procedur co robić i PKW przepycha się z konkretną komisją pytaniami.
            Zwracam uwagę, że to nie dzieje się w jakimś przypadkowym miejscu, w jakiejś pipidówie ale w AMBASADZIE POLSKI, czyli miejscu gdzie w ewentualne fałszerstwo wyników wyborów, z olbrzymim prawdopodobieństwem, zamieszany jest ktoś mianowany przez polski rząd do pełnienia służby dyplomatycznej zagranicą.

3. Na Mazowszu odsetek głosów nieważnych przez postawienie drugiego krzyżyka (czyli najłatwiejszy do sfałszowania) w wyborach 2010 był 3-5 razy wyższy niż w reszcie kraju. W całej Polsce oddano ok. 700 tys. głosów nieważnych, ponad dwukrotnie więcej niż cztery lata wcześniej. Polacy masowo zgłupieli i nie potrafią stawiać krzyżyka, no ale poziom edukacji przecież się obniża więc to logiczne.
            Ale dobra, co to są za jakieś teorie spiskowe? Natychmiast wracamy do śmiechu na przemian z oburzeniem odnośnie wyniku referendum na Krymie! U nas panuje demokracja!

źródła:
            http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Z-urny-wyborczej-wyjeto-98-kart-wiecej-niz-ich-wydano,wid,12408829,wiadomosc.html?ticaid=11262c

http://polska.newsweek.pl/umorzono-sledztwo-ws—cudu-nad-urna–w-brukseli,87380,1,1.html
            http://wpolityce.pl/galerie/15731-prezentujemy-wyjatkowo-ciekawe-i-jednoczesnie-alarmujace-opracowanie-danych-dotyczacych-glosow-niewaznych-w-wyborach-samorzadowych-w-roku-2010

http://krzesimir.salon24.pl/352576,wzrost-udzialu-glosow-niewaznych-do-4-53
            ...ta ziemia do Polski należy
            choć Polska daleko jest stąd,
            bo wolność krzyżami się mierzy
            historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Przecież już dawno było o tym pisane, nawet na forum. Piszący te słowa (niekoniecznie na forum) bywali uważani za oszołomów

Na przykład:
              http://niezalezna.pl/13285-wybory-zostaly-sfalszowane
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Dlatego ja od dawna powtarzam, żeby nie śmiać się z tego,że poparcie dla PO plus palikociarni w sondażach to pic na wodę i jest nic nie warte.

Oczywiście, że wyniki są absurdalne ale tu nie chodzi o poprawianie komukolwiek samopoczucia tylko o oswajanie społeczeństwa z tymi wynikami i wmawianie mu, że są realne.
                ...ta ziemia do Polski należy
                choć Polska daleko jest stąd,
                bo wolność krzyżami się mierzy
                historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                  Dlatego ja od dawna powtarzam, żeby nie śmiać się z tego,że poparcie dla PO plus palikociarni w sondażach to pic na wodę i jest nic nie warte.

Oczywiście, że wyniki są absurdalne ale tu nie chodzi o poprawianie komukolwiek samopoczucia tylko o oswajanie społeczeństwa z tymi wynikami i wmawianie mu, że są realne.
                  Przykład forum pokazuje, że elektorat PO jest w stanie szczątkowym po latach walki.
                  Wręcz nie ma z kim się droczyć.
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Może to nie wniesie zbyt wiele do tematu ale trafiłem na występ Zbawcy Europy Radzia u tow. Lisa. Pan redaktor nawet na sekundę nie wyciągnął języka z dupska pana ministra. Oczywiście tradycyjnie nawet w temacie Ukrainy nie obyło się bez pocisków na PiS. Wiadomo czas był przywyknąć.
                    Ostatnio edytowany przez Domino KG(L); [ARG:4 UNDEFINED].
                    SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Biegli zdecydowali, że stan zdrowia gen. Wojciecha Jaruzelskiego nie pozwala na sądzenie go za wprowadzenie w Polsce w 1981 r. stanu wojennego oraz w sprawie masakry robotników Wybrzeża w grudniu 1970 r. Opinia lekarska w tej sprawie wpłynęła już do Sądu Okręgowego w Warszawie.
                      niezależna.pl

za trzy miesiące kolejne rozpatrzenie sprawy...może już nie będzie takiej potrzeby skoro taki chory ten biedak?
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                        Przykład forum pokazuje, że elektorat PO jest w stanie szczątkowym po latach walki.
                        Wręcz nie ma z kim się droczyć.
                        szczątkowy to może i jest ale serwery liczące głosy dalej w Rosji
                        "niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
                        dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
                        pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
                        a kornik napisze twój uładzony życiorys

i nie przebaczaj zaiste nie w twojej mocy
                        przebaczać w imieniu tych których zdradzono o świcie"
                        Z.H.

Komentarz

• Wczoraj w swoim programie Lis zasugerował że Kaczyński u władzy jest jednym ze scenariuszy Putina.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                            Ło cholera to JKM znów ma poparcie? Zapewne jest tuż-tuż... Ile można?
                            Ano znów.

Dlatego teraz wszyscy czekamy na spektakularny strzał w kolano żeby jednak nie wejść nigdzie.

Komentarz

• Normalnie naród rusofobów. Plemiel powiedział coś do kamery na temat ruskich i już mu o 10 procent słupki skoczyły, a naturalnie rusofobicznemu pisowi nic nie ubyło. Tylko jak w takim razie wyjaśnić wysokie sondaże prezydenckiego rusofila? Będą na czerskiej znowu musieli zrobić domiary.
                              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Polskie koncesje na poszukiwanie ropy i gazu w rosyjskich rękach. Niemieckie RWE sprzedało spółkę, która szukała u nas surowców. Podczas gdy politycy mówią o niezależności energetycznej od Rosji i sankcjach, koncerny robią interesy. A Rosjanie umacniają swoją pozycję w Europie.
                                http://www.tvp.info/14422166/niemcy-...lskie-koncesje

takie tam, może już było ale nie zauważyłem wrzuconego

Komentarz

Pracuję...
                                X