Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Trochę z innej beczki:
    Czy Izrael upadnie? Coraz głośniej mówią o tym sami prominentni, światowi politycy, chociażby amerykański dyplomata Henry Kissinger, który powiedział: „Za 10 lat nie będzie już Izraela”.

Opinia Kissingera wywołała niemałą burzę. Na stronie Press TV felietonista Kevin Barrett pisze: "Ta opinia Kissingera jest kategoryczna. Nie mówi, że Izrael jest w niebezpieczeństwie i można go ratować jeśli damy mu dodatkowe tryliony dolarów i zniszczymy jego wrogów militarnie... Nie proponuje żadnego wyjścia. Po prostu twierdza fakt: W 2022 Izrael nie będzie istniał”.
    Co ciekawe tezę Kissingera potwierdzają badania amerykańskiej Wspólnoty Wywiadowczej [US Intelligence Community], na którą składają się: 16 agencji wywiadowczych. Badania noszą znamienny tytuł: „Przygotowanie do Bliskiego Wscchodu bez Izraela” [Preparing for a Post-Israel Middle East]. „Te 16 agencji wywiadowczych zgadzają się, że Izrael nie może przeciwstawić się nadchodzącemu walcowi palestyńskiemu składającemu się z Arabskiej Wiosny, Islamskiego Przebudzenia i zwiększającego się znaczenia Islamskiej Republiki Iranu” - pisze Barrett.
    W samym raporcie napisane jest, że amerykański rząd nie ma już zasobów militarnych i finansowych „by dalej podtrzymywać Izrael wbrew życzeniom ponad miliarda jego sąsiadów”. Intelligence Community zaleca, by "Stany Zjednoczone zajmowały się własnym interesem narodowym i "wyciągnęły wtyczkę" dla Izraela”.
    Barrett twierdzi, że pojawiające się wśród amerykańskich oficjeli "samozadowolenie" w kwestii losu Izraela może wypływać z następujących powodów:
    - "Amerykańscy politycy i działacze polityczni „coraz bardziej mają dosyć izraelskiej bezkompromisowości i fanatyzmu”
    - "Amerykanie czują „coraz większą niechęć do apodyktycznej dominacji dyskursu publicznego izraelskiego lobby”
    - „Amerykańska społeczność żydowska nie jest już zjednoczona we wspieraniu Izraela”
    - "Powszechną wiedzą staje się to, że Izrael i jego zwolennicy stoją za tajną operacją dezinformacyjną 11 września 2001 roku (It is becoming a common knowledge that Israel and its supporters carried out the 9/11 false-flag attacks)"
    W artykule czytamy również: „W rzeczywistości Stany Zjednoczone ubożeją i poświęcają tysiące żołnierzy w wojnach dla Izraela – wojnach które szkodzą raczej niż pomagają strategicznym interesom amerykańskim”. A na koniec Barrett pisze: "Amerykańskim decydentom będzie dużo łatwiej iść w ślady Kissingera i 16 agencji wywiadowczych, żeby uznać to co oczywiste: Izrael doszedł do końca okresu przydatności do spożycia".
    sm
    Źródło: http://concen.org/forum/thread-47248.html / www.presstv.ir
    "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Tusk juz zmienił front bo trzeba nabić trochę PRu. Swoją drogą Putin go opieprzy jako podwładnego.

Komentarz

• Mam nadzieję, że wojsko to jednak tylko do pilnowania magazynu broni.

Co do Izraela.

Mam znajomego, który pracował przy ochronie żydowskich wycieczek w Polsce. Wg tego co mówił, to młodzież w Izraelu dlatego ma wpajane, że w Polsce panuje antysemityzm i żydożercy chodzą po ulicach, żeby ludzie nie uciekali do Europy.Po to robiony jest ten cyrk z ochroną żydowskich wycieczek i po to mają pranie mózgu w szkołach w Izraelu.Czy to prawda?Nie wiem.

Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
        Jestem tym, kim i Ty jesteś na tym forum. Proponuję się nie unosić. Jeśli Jurasz dla pewnych środowisk z racji swojej kariery zawodowej jest autorytetem, nie znaczy, że musi być moim. Mam do niego stosunek ambiwalentny. Z mojej strony EOT.
        Dla mnie nie jest autorytetem, tylko zwyczajnie ma ciekawe spojrzenie na politykę międzynarodową.Wynika to z jego doświadczeń. I nie pisz mi teraz o jakimś tam swoim stosunku, bo nie wiedziałeś zwyczajnie kto to jest. Trzymam za słowo, że EOT.

P.S. Łatwiej będzie jak nie będziesz innym narzucał co mają robić i myśleć.
        Ostatnio edytowany przez ; 6953.

Komentarz

• Wszystko dokładnie było widać w "zniesławieniu". Dokłądnie jak mówisz. Jest na YT. Warto zwrócić uwagę, jak młodzież sama się zachowuje. Takiego bydła nie widziałem w Polsce nigdy.

Komentarz

• Blokowanie i podpalanie Naszych granic, wprowadzenie stanu wyjątkowego. Wszystko sprowadza się w jedną całość będzie atak i to masowy na opozycję a Polacy mają mieć zablokowane drogi by pomóc chociaż humanitarnie. Teraz się zacznie "zabawa" po całości...

Komentarz

• Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc wrzucam tutaj bo jednak odnosi się do Polityki. Na pejsbooku powstała strona nawołująca do "odwołania Tuska" Nie byłoby w tym nic dziwnego bo takich akcji powstaje wiele. Mnie natomiast zainteresował wpis odnoszący się do współpracy, mianowicie :
              Współpraca /pomoc i wsparcie/ :
              1. Anonymous In Poland, 2. Pospolite Ruszenie, 3. Młodzi Aktywni Nowocześni, 4. Kibice Legii Warszawa, 5. ULOTKI.net, ruchoporu.pl 7. Niezależna telewizja

Czy ktoś coś słyszał? Bo poza powyższą "współpracą" zaintrygowało mnie logo, które widnieje na tej stronie - przypomina graficznie akcje AN.

E: https://www.facebook.com/events/1427589017464186/
              "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Komentarz

• R.Piaski - absolutnie nikt tego z nami nie konsultował. Jeżeli chodzi o akcje w podobny sposób związane z polityką z udziałem legijnego kibolstwa jako ogółu (a nie grup, dzielnic, czy FC) - wyłącznie ode mnie.
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez R.Piaski Zobacz posta
                  Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc wrzucam tutaj bo jednak odnosi się do Polityki. Na pejsbooku powstała strona nawołująca do "odwołania Tuska" Nie byłoby w tym nic dziwnego bo takich akcji powstaje wiele. Mnie natomiast zainteresował wpis odnoszący się do współpracy, mianowicie :
                  Współpraca /pomoc i wsparcie/ :
                  1. Anonymous In Poland, 2. Pospolite Ruszenie, 3. Młodzi Aktywni Nowocześni, 4. Kibice Legii Warszawa, 5. ULOTKI.net, ruchoporu.pl 7. Niezależna telewizja

Czy ktoś coś słyszał? Bo poza powyższą "współpracą" zaintrygowało mnie logo, które widnieje na tej stronie - przypomina graficznie akcje AN.

E: https://www.facebook.com/events/1427589017464186/
                  K.rwa przecież co marzec każdego roku na facebooku incognito jakiś Janusz P. organizuje ten przebojowy protest tylko po to żeby na dwa dni przed terminem ogłosić że się jednak nie odbędzie.
                  "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
                    K.rwa przecież co marzec każdego roku na facebooku incognito jakiś Janusz P. organizuje ten przebojowy protest tylko po to żeby na dwa dni przed terminem ogłosić że się jednak nie odbędzie.
                    w tamtym roku podobno sie odbylo byl moj znajomy mowil ze przyszlo ok 300 osob...

Komentarz

• Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
                      Nie śledzę wszystkiego co się pojawia na FB. Napisałem czemu zastanawiałem się nad tym wydarzeniem i co mnie zdziwiło.
                      "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                        A nie pomyliliście Witoldów Juraszów przypadkiem?:
                        http://pl.wikipedia.org/wiki/Witold_Jurasz
                        Nie, ten był na dyplomatycznych placówkach na Białorusi i w Rosji.Obecnie w biznesie. Czytam go od jakiegoś czasu i to na długo przed Majdanem. Wg mnie ciekawy głos w sprawie tego co za naszą granicą wschodnią.

http://pl.linkedin.com/pub/witold-jurasz/67/bba/88a

Komentarz

• Zaczyna mnie przerażać lansowanie od jakiegoś czasu towarzysza Millera. Pewni ludzie ciężko pracują, żeby lemingi głosowały na SLD.

Komentarz

• Pieknie Kvrwa Pieknie...

W medialnym chaosie, debacie Tuska z Kaczyńskim, temacie ukraińskiego majdanu, czy igrzyskach w Soczi. Duża większość z nas nie zauważyła, że już wkrótce garaż na nasz samochód stanie się dobrem luksusowym, za co według Ministerstwa winniśmy zapłacić daninę o 945 procent większą niż obecnie.

winner-bramy.pl
                            W tej chwili ustawa o podatkach i opłatach lokalnych przewiduje, że za garaż umieszczony w bryle budynku mieszkalnego trzeba płacić maksymalnie 0,74 zł za metr kwadr. Projektem resortu Administracji i Cyfryzacji jest abyśmy zapłacili, aż 7 zł za metr kwadr.

Ponadto od przyszłego roku, jeżeli wymiar podatku nie przekroczy 100 zł, będziemy płacić jednorazowo ten podatek, a nie jak obecnie w czterech ratach.
                            Krzysztof Sylwanowicz
                            http://narodowcy.net/polska/9106-pod...ad-900-procent
                            Jedno Miasto
                            I Jeden Klub
                            Legia Warszawa
                            Legia az po Grob

Komentarz

• Zamieszczone przez Abu Musab az-Zarkawi Zobacz posta
                              Można by nowy temat założyć odnośnie wydarzeń na Ukrainie bo tu się będzie mieszać z bieżącą naszą polityką
                              podbijam prośbę .
                              ------------------------------------------------
                              Hey man, you know I'm really OK
                              The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• A to Bozia rączek do założenia nowego tematu nie dała?
                                http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14990
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X