Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • ostro ruszyli...

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Radzyn69 Zobacz posta
   A Janukowycz podobno chce rozmawiać. Po czymś takim ŻADNYCH kompromisów.
   Jak tak dalej pójdzie to do północy nie będzie komu rozmawiać- będą zabici, albo w celi.
   Bóg z Nami, choj z Nimi.
   Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

   Komentarz


   • Równolegle z Ukrainą od długiego czasu podobnie zorganizowane akcje mamy w Tajlandii,Wenezueli,trochę Bośni itd(wiadomo,że całą mocą były przewroty,rewolucje arabskie które dzięki fanatycznym i dobrze uzbrojonym islamistom zostały przerobione na wojny)
    Jeżeli chodzi o Ukrainę to te zamieszki są w wielu punktach identyczne z Serbią a.d. 2000.W obu przypadkach były buldożery,dobrze wyszkolone,wyposażone i bardzo agresywne bojówki.Dzisiaj zaś identyczna jak w wówczas w Belgradzie próba szturmu parlamentu w czasie "sejmowej kłótni" o zmiany konstytucyjne i inne takie.

    Komentarz


    • WaLenrod - ten dość dziwny portal wstawił sobie okienko ukrainskiej niezależnej internetowej TV i "nadaje na żywo". No to mamy relację na żywo na naszej forumce.

     My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

     Komentarz


     • To co się obecnie dzieje to kontynuacja tego co się zaczęło parę dni wcześniej.

      Generalnie rzecz biorąc od początku protestu każdego dnia znikali różni okołomajdanowi działacze a innych albo odnajdywano w strasznym stanie albo martwych(np. kilka dni temu jeden z działaczy automajdanu został żywcem spalony we własnym samochodzie). Swoboda zaczęła negocjacje mające na celu uwolnienie zatrzymanych, władze uwolniły około 2000 osób(!) w zamian za co Swoboda rozmontowała jedną z głównych barykad(na której ukraińskie ZOMO zawsze ponosiło porażki i kończyło ataki).
      Negocjacje trwały dalej i dzisiaj kilkanaście tysięcy euromajdanowców wybrało się pod siedzibę parlamentu oczekując na przegłosowanie przez parlament uchwały o powrocie do poprzedniej konstytucji, co oznaczałoby najprawdopodobniej wstrzymanie protestów.
      Oczywiście plac na którym zgromadzili się protestujący był przygotowany i otoczony przez psy tak jak Plac Konstytucji 11.11.2011, tj. berkut wszędzie porozstawiany blokujący boczne uliczki, samochody opancerzone, polewaczki, snajperzy na dachach, masa prowokatorów, tajniaków, "tituszek" i tak dalej...
      Co do ustawy, to oczywiście parlament w głosowaniu ją odrzucił a berkut przystąpił do ataku. Także tak na Ukrainie wyglądają negocjacje.
      Majdanowcy zostali pogonieni właśnie tą ulicą na której wcześniej stała barykada której Berkut nie umiał zeszturmować a obecnie już ją przekroczył i dalej napiera.
      Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
      "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

      "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

      Komentarz


      • @ Foxx
       W sumie to pierwsze źródło na jakie trafiłem, dzięki za wrzutę bezpośrednią. Ale chyba nie to jest w tej chwili najistotniejsze.
       Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
       Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

       Komentarz


       • Zamieszczone przez WaLenrod Zobacz posta
        @ Foxx
        W sumie to pierwsze źródło na jakie trafiłem, dzięki za wrzutę bezpośrednią. Ale chyba nie to jest w tej chwili najistotniejsze.
        Oczywiście, ale akurat ten portal wcześniej zachował się w sprawie Majdanu nieuczciwie, stąd jest źródłem z definicji słabym.
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

        Komentarz


        • Wiktor Janukowycz dotychczas nie zareagował na sytuację w Kijowie. Ukraińskie media twierdzą, że prezydent Ukrainy nie odbiera telefonów od kanclerz Niemiec Angeli Merkel, która próbuje dodzwonić się do niego w związku z atakiem Berkutu na Majdan Niepodległości. Dziennikarze donoszą także, że Janukowycz nie odebrał telefonu od wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena - donosi PAP.
         Jednym słowem dał do zrozumienia, że ma zachód głęboko w poważaniu. To już ostateczna rozgrywka.

         Komentarz


         • sorry ze z FB

          Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.


          Komentarz


          • Tefałen biznes już chce ściągać całe rodziny przebywających w PL imigrantów z UA, oraz pozostałe grupy uchodźców... ciekawe jak oni sobie to wyobrażają?

           Komentarz


           • Przede wszystkim powinien sobie wyobrażać polski rząd. Zamiast wywalić miliardy w IO w Krakowie, dać czarnym podniebieniom socjal na dwa pokolenia i w 2060 roku mamy w lidze klub z Lwowa.
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

            Komentarz


            • Dla gazietki ofiary śmiertelne to tylko jeden z epizodów. Na głównej walnęli taki podpis pod zdjęciem:
             Zdjęcia i filmy z krwawych walk w Kijowie obiegają cały świat. W chaosie walk reporterowi AP udało się uchwycić małą tęczę, która pojawiła się nad ukrywającym się przed władzami demonstrantem. Mamy nadzieję, że to dobry znak.
             Ja pierdolę!
             "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
             Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
             Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
             Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
             "
             Janusz Waluś - czekaMY!

             Komentarz


             • nasze MSZ kolejny raz wzniosło się na wyżyny polityki zagranicznej...
              #MuremZaBonusem

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
               WaLenrod - ten dość dziwny portal wstawił sobie okienko ukrainskiej niezależnej internetowej TV i "nadaje na żywo". No to mamy relację na żywo na naszej forumce.

               Kurde, włączyłem teraz ten link od Foxxa i grubo się tam dzieje, jak na wojnie.

               Komentarz


               • Oglądam i jestem w szoku. To już nie zamieszki, to już totalna wojna. Dziwię się, że Kliczko i Jaceniuk zgodzili się na rozmowę z Janukowyczem.

                Komentarz

                Pracuję...
                X